Ni govora, ovo je zapljenjeni ukrajinski tenk...gdje ce rusko stat, gluho i coravo bilopici wrote:
QuQu LeLeeee
ovaj tenkista je garant sad na prekomandi kod Debaljceva
RUSIJA
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#3926 Re: RUSIJA
- Klavikula
- Posts: 4962
- Joined: 23/05/2012 12:36
- Location: Sarajevo, Jugoslavija
#3927 Re: RUSIJA
malo jeste nezgodna situacija, bas na pripremi za paradu da ti otakze 
al nista strasno. ni prvi ni posljednji put da mega giga moderna tehnika ostane u defektu, ne samo Rusiji, vec i svima ostalima.
al nista strasno. ni prvi ni posljednji put da mega giga moderna tehnika ostane u defektu, ne samo Rusiji, vec i svima ostalima.
- Challenger__
- Posts: 26509
- Joined: 25/03/2012 09:31
- Location: In weiter Ferne, so nah!
- Contact:
#3928 Re: RUSIJA
- ukazom šefa države smijenjeno 20 generala
LINK
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#3929 Re: RUSIJA
ukolko poČinje gej...pardom vojna parada, oĆel srbija prenosit i njezin satelitiĆ...hvaaalaa
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#3930 Re: RUSIJA
ev ga poĆminje...HHUUUUUURRRAAAAAA
a šHa je ovijeH zastava ukrajinskog fronta
...jebo pješadiju, dje su nevidljivi tenkovi...jel ovaj voditelj na srneĆoj TV retardiran...koji mu je moj kako ovo priĆa ko šiptar u slastiĆarni 
a šHa je ovijeH zastava ukrajinskog fronta
- asurbanipal
- Posts: 6692
- Joined: 28/06/2010 15:54
- Location: opet sam ti u kafani
#3931 Re: RUSIJA
Što jest - jest, ova parada je događaj. Valjalo bi nekad otići tamo i uživo pogledati... 
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#3932 Re: RUSIJA
al po armije su krima, sevastopolja i istoĆne ukrajine
...sve antifHašisti
- asurbanipal
- Posts: 6692
- Joined: 28/06/2010 15:54
- Location: opet sam ti u kafani
#3933 Re: RUSIJA
pici wrote:al po armije su krima, sevastopolja i istoĆne ukrajine...sve antifHašisti
Ma daj @pici. Meni su oni Indijci bili golemi, zanimljive im uniforme...
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#3934 Re: RUSIJA
srbi, indijci i koreanci sjeverni najinetresantnijiasurbanipal wrote:pici wrote:al po armije su krima, sevastopolja i istoĆne ukrajine...sve antifHašisti
Ma daj @pici. Meni su oni Indijci bili golemi, zanimljive im uniforme...
- asurbanipal
- Posts: 6692
- Joined: 28/06/2010 15:54
- Location: opet sam ti u kafani
#3935 Re: RUSIJA
Evo i tenkova... 
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#3936 Re: RUSIJA
evo samohodne
jaaaoooo voditelja ko kastriran šipac
...hodajući po vodi, zemlji...svakako
oplakaH

- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#3937 Re: RUSIJA
raketni komples more da pogadja dvanaest civila...ciljeva
daj te ga da prenosi tekme allaha vam 
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#3938 Re: RUSIJA
pici wrote:raketni komples more da pogadja dvanaest civila...ciljeva![]()
![]()
![]()
daj te ga da prenosi tekme allaha vam
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#3939 Re: RUSIJA
završava se
...ovo sa formacijom avijona 70 je najbolje
...i naravski voditelj

- japin_mutapi
- Posts: 11829
- Joined: 11/06/2011 19:00
- Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.
#3940 Re: RUSIJA
Hoće jezik pravopici wrote:raketni komples more da pogadja dvanaest civila...ciljeva![]()
![]()
![]()
daj te ga da prenosi tekme allaha vam
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#3941 Re: RUSIJA
Jebi ga neide pa to ti je...sihre Obama bacio
-
Martinez_
- Posts: 2266
- Joined: 18/12/2013 09:51
#3943 Re: RUSIJA
Veličanstvena parada o kojoj bruji cela planeta.
Da se zna ko je slomio kičmu najvećem zlu ikada i zadužio planetu za vekove vekova.
Slava narodu pobjeditelju!
Da se zna ko je slomio kičmu najvećem zlu ikada i zadužio planetu za vekove vekova.
Slava narodu pobjeditelju!
-
celava_dlaka
- Posts: 2244
- Joined: 24/12/2012 18:05
#3944 Re: RUSIJA
General War wrote:Jebi ga neide pa to ti je...sihre Obama bacio![]()
sta kazu rusi sila
- JohnnyS
- Posts: 17481
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#3945 Re: RUSIJA
Slomio kičmu neprijatelju s kojim su u savezništvu započeli drugi svjetski rat...
- agnostic_front
- Posts: 6336
- Joined: 14/04/2010 21:45
- Location: Grbavica
#3946 Re: RUSIJA
Ma to Staljin da se pripremi za napad na Njemačku. Taktika valjaj se po terenu da prođe vrijeme.
- Klavikula
- Posts: 4962
- Joined: 23/05/2012 12:36
- Location: Sarajevo, Jugoslavija
#3947 Re: RUSIJA
na kraju ce jos biti da se Crvena armija borila rame uz rame sa Hitlerom.
e moj Konzume...
e moj Konzume...
- Challenger__
- Posts: 26509
- Joined: 25/03/2012 09:31
- Location: In weiter Ferne, so nah!
- Contact:
#3948 Re: RUSIJA
Pa to pokušava, ne prvi put. Pa onda, ako mu pođe za rukom logičan je zaključak da su "isti" partizani i ustaše. Wanna-be revizionista u ponovljenim pokušajima.Klavikula wrote:na kraju ce jos biti da se Crvena armija borila rame uz rame sa Hitlerom.
e moj Konzume...
- Klavikula
- Posts: 4962
- Joined: 23/05/2012 12:36
- Location: Sarajevo, Jugoslavija
#3949 Re: RUSIJA
ma proce mu, al u k**cu.Challenger__ wrote:Pa to pokušava, ne prvi put. Pa onda, ako mu pođe za rukom logičan je zaključak da su "isti" partizani i ustaše. Wanna-be revizionista u ponovljenim pokušajima.Klavikula wrote:na kraju ce jos biti da se Crvena armija borila rame uz rame sa Hitlerom.
e moj Konzume...
-
Martinez_
- Posts: 2266
- Joined: 18/12/2013 09:51
#3950 Re: RUSIJA
JohnnyS wrote:Slomio kičmu neprijatelju s kojim su u savezništvu započeli drugi svjetski rat...
Ma i njihov rat i 30 miliona mrtvih je šarena laža, dogovor. Nacizam su već bili slomili zapadnjaci u Minhenu 1938, da.agnostic_front wrote:Ma to Staljin da se pripremi za napad na Njemačku. Taktika valjaj se po terenu da prođe vrijeme.


