Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#3926 Re: Utakmice.

Post by BegA_ »

Stojcev :thumbup:
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#3927 Re: Utakmice.

Post by Mr. Brightside »

zar ovaj novi veznjak igra od prve :? :D
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#3928 Re: Utakmice.

Post by hodža »

giovanni galli wrote:link neko

http://www.sports-x.net/veetle1.html
testni_akaunt
Posts: 683
Joined: 26/06/2013 08:44

#3929 Re: Utakmice.

Post by testni_akaunt »

Vule i Jajalo dvije gadne greške do sada
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3930 Re: Utakmice.

Post by -LIBERO- »

Steta sto Nemanja ima tu manju povredu pa neigra.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3931 Re: Utakmice.

Post by Velkoski »

Jesam spor ljudi, halal'te, jeo se grah prije tekme. :-D
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1321
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#3932 Re: Utakmice.

Post by R2D2_SA »

Evo i od mene link: http://netsportchannel.blogspot.com/2013/10/ta-1.html

Jajalo maloprije fino prodje po sredini, a cini mi se da je fizicka sprema na nivou. Mozda bi trebalo malo strpljivije igrati, drzati loptu duze u nogama, nismo mi toliko uigrani da u tako brzoj igri ide sve kao po loju. Sve u svemu ja sam zadovoljan za sada, Partizan jak, disciplinovan.
Hlapoje
Posts: 674
Joined: 11/01/2014 08:07

#3933 Re: Utakmice.

Post by Hlapoje »

R2D2_SA wrote:Evo i od mene link: http://netsportchannel.blogspot.com/2013/10/ta-1.html

Jajalo maloprije fino prodje po sredini, a cini mi se da je fizicka sprema na nivou. Mozda bi trebalo malo strpljivije igrati, drzati loptu duze u nogama, nismo mi toliko uigrani da u tako brzoj igri ide sve kao po loju. Sve u svemu ja sam zadovoljan za sada, Partizan jak, disciplinovan.
Još da nije drugi tim Partizana...bili bi još zadovoljniji.
User avatar
karanana
Posts: 50766
Joined: 26/02/2004 00:00

#3934 Re: Utakmice.

Post by karanana »

Kupio tan i ove ruske sudije


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
armin071
Posts: 6547
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#3935 Re: Utakmice.

Post by armin071 »

Partizan masina melju momci samo tako. Ali ima i kod nas pozitive samo je zadnja linija kriza. Svaka druga izbijena lopta pogresno. Stojcev beton. Jajalo kad se uigra ce utakmice sam rjesavati to se vec sad vidi.. Ima li iko podatak koliko je od ovih Partizanovih u mladoj rep. Srbije??
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#3936 Re: Utakmice.

Post by F&N »

Ne znam jel do umora, ali me nervira ovo grijesenje kod obicnih pasova, i ovo brzanje igranje na dupli pas a moze se malo sacuvati lopta. Po men Todorovic najlosiji, Stojcev najbolji, ne mogu mu lopte uzet bez faula :D Fkt covjek barata s loprom drama.
Cienfuegos
Posts: 593
Joined: 04/05/2011 19:48
Location: Boston

#3937 Re: Utakmice.

Post by Cienfuegos »

Jaki su ali I previse ih respektujemo. Preskacemo igru bez potrebe, imamo metar veznih u ekipi, nema potrebe za paniku. Stojcev odlican, Trava i Jajalo dobri. Todorovica pojede ovaj Zivkovic na lijevoj strani.
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#3938 Re: Utakmice.

Post by north »

Kako stojimo realno naspram njih? Bilbija, šta kažu je li neka manja povreda, hoće li biti sve udure sa njim, valjda nije šta ozbiljno pa da ge nemamo za Zenicu :-?

Koja je postava grobara i jesu li puno jači, čini se da im dosta prvotimaca ne igra?
Hlapoje
Posts: 674
Joined: 11/01/2014 08:07

#3939 Re: Utakmice.

Post by Hlapoje »

armin071 wrote:Partizan masina melju momci samo tako. Ali ima i kod nas pozitive samo je zadnja linija kriza. Svaka druga izbijena lopta pogresno. Stojcev beton. Jajalo kad se uigra ce utakmice sam rjesavati to se vec sad vidi.. Ima li iko podatak koliko je od ovih Partizanovih u mladoj rep. Srbije??
Zvanično...samo je Ninković u mladoj reprezentaciji.
Pantić i Živković imaju tek 17 godina, pa nisu još u tom uzrastu, ali oni su na nekom širem spisku A selekcije. Živković je već i debitovao.
Hlapoje
Posts: 674
Joined: 11/01/2014 08:07

#3940 Re: Utakmice.

Post by Hlapoje »

north wrote:Kako stojimo realno naspram njih? Bilbija, šta kažu je li neka manja povreda, hoće li biti sve udure sa njim, valjda nije šta ozbiljno pa da ge nemamo za Zenicu :-?

Koja je postava grobara i jesu li puno jači, čini se da im dosta prvotimaca ne igra?
Druga postava...Par ekstra talenata i rezervisti.
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#3941 Re: Utakmice.

Post by Reglan »

Image

:izet: :izet:
User avatar
armin071
Posts: 6547
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#3942 Re: Utakmice.

Post by armin071 »

Ne znam samo strasno brate. Koji pristup igri, koja borba, presing konstantno na nasu zadnju liniju. Ovakvih nam tekmi treba definitivno vise. Evo ga i drugo. Sad ce Mato zabiti :thumbup:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3943 Re: Utakmice.

Post by -LIBERO- »

Krste usra pravo dobru sansu.
golman
Posts: 2684
Joined: 23/01/2014 22:33
Location: na golu

#3944 Re: Utakmice.

Post by golman »

E mogao ga je ovaj Velkovski zabiti sad...
neJbzid
Posts: 216
Joined: 22/08/2012 23:19
Location: tranzit....

#3945 Re: Utakmice.

Post by neJbzid »

cini mi se ezan uci..pravo vrijeme da daju goll :D
User avatar
Koshpa
Posts: 4931
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#3946 Re: Utakmice.

Post by Koshpa »

Osmanagic bio kapiten Stevanu Joveticu :izet:
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#3947 Re: Utakmice.

Post by BegA_ »

Joj Dejo ne zatvara usta. :D
User avatar
armin071
Posts: 6547
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#3948 Re: Utakmice.

Post by armin071 »

BegA_ wrote:Joj Dejo ne zatvara usta. :D
Jebo li ga Vule u supak :D Vule da prne on bi reko to legendo...
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3949 Re: Utakmice.

Post by Velkoski »

armin071 wrote:
BegA_ wrote:Joj Dejo ne zatvara usta. :D
Jebo li ga Vule u supak :D Vule da prne on bi reko to legendo...
Nisam peder. :evil:
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#3950 Re: Utakmice.

Post by BegA_ »

Puzi odlican.
Post Reply