Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#3926 Re: Utakmice.
Stojcev 
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#3927 Re: Utakmice.
zar ovaj novi veznjak igra od prve

- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
-
testni_akaunt
- Posts: 683
- Joined: 26/06/2013 08:44
#3929 Re: Utakmice.
Vule i Jajalo dvije gadne greške do sada
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3930 Re: Utakmice.
Steta sto Nemanja ima tu manju povredu pa neigra.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79548
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3931 Re: Utakmice.
Jesam spor ljudi, halal'te, jeo se grah prije tekme. 
- R2D2_SA
- Posts: 1321
- Joined: 19/02/2007 11:45
- Location: Sarajevo
#3932 Re: Utakmice.
Evo i od mene link: http://netsportchannel.blogspot.com/2013/10/ta-1.html
Jajalo maloprije fino prodje po sredini, a cini mi se da je fizicka sprema na nivou. Mozda bi trebalo malo strpljivije igrati, drzati loptu duze u nogama, nismo mi toliko uigrani da u tako brzoj igri ide sve kao po loju. Sve u svemu ja sam zadovoljan za sada, Partizan jak, disciplinovan.
Jajalo maloprije fino prodje po sredini, a cini mi se da je fizicka sprema na nivou. Mozda bi trebalo malo strpljivije igrati, drzati loptu duze u nogama, nismo mi toliko uigrani da u tako brzoj igri ide sve kao po loju. Sve u svemu ja sam zadovoljan za sada, Partizan jak, disciplinovan.
-
Hlapoje
- Posts: 674
- Joined: 11/01/2014 08:07
#3933 Re: Utakmice.
Još da nije drugi tim Partizana...bili bi još zadovoljniji.R2D2_SA wrote:Evo i od mene link: http://netsportchannel.blogspot.com/2013/10/ta-1.html
Jajalo maloprije fino prodje po sredini, a cini mi se da je fizicka sprema na nivou. Mozda bi trebalo malo strpljivije igrati, drzati loptu duze u nogama, nismo mi toliko uigrani da u tako brzoj igri ide sve kao po loju. Sve u svemu ja sam zadovoljan za sada, Partizan jak, disciplinovan.
- karanana
- Posts: 50766
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3934 Re: Utakmice.
Kupio tan i ove ruske sudije
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
- armin071
- Posts: 6547
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#3935 Re: Utakmice.
Partizan masina melju momci samo tako. Ali ima i kod nas pozitive samo je zadnja linija kriza. Svaka druga izbijena lopta pogresno. Stojcev beton. Jajalo kad se uigra ce utakmice sam rjesavati to se vec sad vidi.. Ima li iko podatak koliko je od ovih Partizanovih u mladoj rep. Srbije??
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#3936 Re: Utakmice.
Ne znam jel do umora, ali me nervira ovo grijesenje kod obicnih pasova, i ovo brzanje igranje na dupli pas a moze se malo sacuvati lopta. Po men Todorovic najlosiji, Stojcev najbolji, ne mogu mu lopte uzet bez faula
Fkt covjek barata s loprom drama.
-
Cienfuegos
- Posts: 593
- Joined: 04/05/2011 19:48
- Location: Boston
#3937 Re: Utakmice.
Jaki su ali I previse ih respektujemo. Preskacemo igru bez potrebe, imamo metar veznih u ekipi, nema potrebe za paniku. Stojcev odlican, Trava i Jajalo dobri. Todorovica pojede ovaj Zivkovic na lijevoj strani.
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#3938 Re: Utakmice.
Kako stojimo realno naspram njih? Bilbija, šta kažu je li neka manja povreda, hoće li biti sve udure sa njim, valjda nije šta ozbiljno pa da ge nemamo za Zenicu
Koja je postava grobara i jesu li puno jači, čini se da im dosta prvotimaca ne igra?
Koja je postava grobara i jesu li puno jači, čini se da im dosta prvotimaca ne igra?
-
Hlapoje
- Posts: 674
- Joined: 11/01/2014 08:07
#3939 Re: Utakmice.
Zvanično...samo je Ninković u mladoj reprezentaciji.armin071 wrote:Partizan masina melju momci samo tako. Ali ima i kod nas pozitive samo je zadnja linija kriza. Svaka druga izbijena lopta pogresno. Stojcev beton. Jajalo kad se uigra ce utakmice sam rjesavati to se vec sad vidi.. Ima li iko podatak koliko je od ovih Partizanovih u mladoj rep. Srbije??
Pantić i Živković imaju tek 17 godina, pa nisu još u tom uzrastu, ali oni su na nekom širem spisku A selekcije. Živković je već i debitovao.
-
Hlapoje
- Posts: 674
- Joined: 11/01/2014 08:07
#3940 Re: Utakmice.
Druga postava...Par ekstra talenata i rezervisti.north wrote:Kako stojimo realno naspram njih? Bilbija, šta kažu je li neka manja povreda, hoće li biti sve udure sa njim, valjda nije šta ozbiljno pa da ge nemamo za Zenicu![]()
Koja je postava grobara i jesu li puno jači, čini se da im dosta prvotimaca ne igra?
- Reglan
- Posts: 5011
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
- armin071
- Posts: 6547
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#3942 Re: Utakmice.
Ne znam samo strasno brate. Koji pristup igri, koja borba, presing konstantno na nasu zadnju liniju. Ovakvih nam tekmi treba definitivno vise. Evo ga i drugo. Sad ce Mato zabiti 
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3943 Re: Utakmice.
Krste usra pravo dobru sansu.
-
golman
- Posts: 2684
- Joined: 23/01/2014 22:33
- Location: na golu
#3944 Re: Utakmice.
E mogao ga je ovaj Velkovski zabiti sad...
-
neJbzid
- Posts: 216
- Joined: 22/08/2012 23:19
- Location: tranzit....
#3945 Re: Utakmice.
cini mi se ezan uci..pravo vrijeme da daju goll 
- Koshpa
- Posts: 4931
- Joined: 20/05/2007 19:59
- Location: Sarajevo
#3946 Re: Utakmice.
Osmanagic bio kapiten Stevanu Joveticu 
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#3947 Re: Utakmice.
Joj Dejo ne zatvara usta. 
- armin071
- Posts: 6547
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#3948 Re: Utakmice.
Jebo li ga Vule u supakBegA_ wrote:Joj Dejo ne zatvara usta.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79548
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3949 Re: Utakmice.
Nisam peder.armin071 wrote:Jebo li ga Vule u supakBegA_ wrote:Joj Dejo ne zatvara usta.Vule da prne on bi reko to legendo...
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#3950 Re: Utakmice.
Puzi odlican.

