SDP

pedeset
Posts: 580
Joined: 26/10/2014 14:11

#39176 Re: SDP

Post by pedeset »

Uhapsili Hamdiju. Ali kako su preskočili Damira Hadžića nije poznato.
User avatar
svjezi_ustipak
Posts: 1840
Joined: 13/12/2010 16:28

#39177 Re: SDP

Post by svjezi_ustipak »

Ned071 wrote:sad Federalna objavila u vijestima. Uhapsise Hamdiju Lipovacu...

Jedva cekam da cujem Ridjobrkog:)))
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#39178 Re: SDP

Post by VjecitiStudent »

Nije uopće nezasluženo, naprotiv, no ovo je samo žrtveno janje SDP-a, da pokažu kako su se reformisali.
User avatar
Helena2014
Posts: 1191
Joined: 22/09/2014 11:08

#39179 Re: SDP

Post by Helena2014 »

Ned071 wrote:sad Federalna objavila u vijestima. Uhapsise Hamdiju Lipovacu...

:shock:
homar
Posts: 1486
Joined: 16/06/2008 17:07

#39180 Re: SDP

Post by homar »

pedeset wrote:Uhapsili Hamdiju. Ali kako su preskočili Damira Hadžića nije poznato.
Kada uhapse diktatora Zlaju, i male zlajiće, klapu koja je u vlasti već 20 godina, onda će profunkcionisati pravna država.
User avatar
shibonja
Posts: 1724
Joined: 29/05/2006 08:37
Location: Cogito, ergo sum

#39181 Re: SDP

Post by shibonja »

Kad hapse Hamdijinog sefa i ove njegove podguzne muhe :thumbup:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#39182 Re: SDP

Post by Banksy »

VjecitiStudent wrote:
Nije uopće nezasluženo, naprotiv, no ovo je samo žrtveno janje SDP-a, da pokažu kako su se reformisali.
Upravo to.
Samo ''autoput'' da se pretrese, trebalo bi im jedno krilo Zenice samo za njihove kadrove ...
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#39183 Re: SDP

Post by Adriatic »

shibonja wrote:Kad hapse Hamdijinog sefa i ove njegove podguzne muhe :thumbup:
A ko da ih uhapsi?
Lopovi tri puta veći od njih? :lol:
Ovdje su hapšenja samo sredstvo političke borbe između lopovskih tabora.
skambrljo
Posts: 262
Joined: 19/10/2014 21:12

#39184 Re: SDP

Post by skambrljo »

Banksy wrote:
VjecitiStudent wrote:
Nije uopće nezasluženo, naprotiv, no ovo je samo žrtveno janje SDP-a, da pokažu kako su se reformisali.
Upravo to.
Samo ''autoput'' da se pretrese, trebalo bi im jedno krilo Zenice samo za njihove kadrove ...
Ni njihovi najveći neprijatelji im ne bi poželjeli da se SIPA pozabavi "autoputem", od reketa za tender do debljine asfalta pa nadalje.
Paviljon Vc za čovjeka
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#39185 Re: SDP

Post by Ridjobrki »

svjezi_ustipak wrote:
Ned071 wrote:sad Federalna objavila u vijestima. Uhapsise Hamdiju Lipovacu...

Jedva cekam da cujem Ridjobrkog:)))
Šta'š me slušat'... :D

Da samo potvrdimo ko je ono još davno (preciznije: nakon skupštine SDP USK prije 3 godine) rekao da će Ham Li biti prva SDP-ova žrtva prinesena pravosuđu BiH?
User avatar
svjezi_ustipak
Posts: 1840
Joined: 13/12/2010 16:28

#39186 Re: SDP

Post by svjezi_ustipak »

Ridjobrki wrote:
svjezi_ustipak wrote:
Ned071 wrote:sad Federalna objavila u vijestima. Uhapsise Hamdiju Lipovacu...

Jedva cekam da cujem Ridjobrkog:)))
Šta'š me slušat'... :D

Da samo potvrdimo ko je ono još davno (preciznije: nakon skupštine SDP USK prije 3 godine) rekao da će Ham Li biti prva SDP-ova žrtva prinesena pravosuđu BiH?

Zlatko Lagumdzija?
User avatar
Helena2014
Posts: 1191
Joined: 22/09/2014 11:08

#39187 Re: SDP

Post by Helena2014 »

Ridjobrki wrote:
VjecitiStudent wrote: Lipovača sve vrijeme negira krivicu. Za gradnju STENS-a prvobitno je po ugovoru trebalo isplatiti 810.000, a nakon šest aneksa ukupna cijena se popela na 1,7 miliona KM.
- See more at: http://www.avaz.ba/clanak/150969/istraz ... qQ8vN.dpuf
Ma njegova sudbina se već nazire a ja sam to prognozirao na ovoj temi ima nekoliko godina. Lik je jednostavno odlijepio od realnosti i potpisao sebi presudu. On je možda i jedini krupniji SDP-ovac koji će platiti cijenu pročišćenja. Onaj moment kad Krajišnik izgubi svoju bazu i podršku naroda u Krajini, to je moment kad mu ide glava. Što reče Štulić "Povijest je majka budućnosti a kćerka majke kurve istom će kurvom biti".

Nema nijednog razloga da Hamdo ne bude serviran pravosuđu kao kurban SDP-a. (ovo sa kurbanom je slučajni fol i nema veze sa njegovom predizbornom kampanjom) Nebitan Krajini, nebitan Zlatku, poslužio je kad je trebalo, nije znao gdje su mu granice... I pravo mu i budi. Sama činjenica da nakon debakla na izborima nije ušao ni među 110 članova GO SDP dovoljno govori.

Rekao si ti to proročniče @Ridjobrki i neki dan :bih:
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#39188 Re: SDP

Post by pici »

Image

oCel u ztvoru bitnut u odjelu medj muslimanima il ostalima... :oops:
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#39189 Re: SDP

Post by Ridjobrki »

Onog momenta kad ga je Zlaja nametnuo Krajini svako ko zna tablicu množenja mogao je zaključiti da će završiti na robiji.

Izgubio si bazu, dopustio si da si u Zlajinoj šaci - saberi dva i dva. Nakon što zijaniš izbore nema te niđe. Ovi ispod njega su jedva dočekali da odahnu a oni iznad nemaju nikakve potrebe da ga štite jer su bli van njegovih talova. Zbog toga je ovo jedno od rijetkih hapšenja koji će ustvari i rezultirati nekim ležanjem u zatvoru.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#39190 Re: SDP

Post by Banksy »

svjezi_ustipak wrote:
Ridjobrki wrote:
svjezi_ustipak wrote:

Jedva cekam da cujem Ridjobrkog:)))
Šta'š me slušat'... :D

Da samo potvrdimo ko je ono još davno (preciznije: nakon skupštine SDP USK prije 3 godine) rekao da će Ham Li biti prva SDP-ova žrtva prinesena pravosuđu BiH?

Zlatko Lagumdzija?
Odličan ... :mrgreen:


Čini mi se da je ovo stara priča. Ostane li na ovoj sići, ništa ...

Juni 2013.

Slobodna Bosna već ranije je najavila da se mjesecima vodi opsežna istraga o nezakonitim poslovima premijera Unsko-sanskog kantona Hamdije Lipovače koja je ovih dana dobila i svoj epilog. Naime, Federalna uprava policije, odnosno njen detašman u Bihaću, kompletirala je izvještaj o dugogodišnjem nezakonitom poslovanju i trošenju javnih sredstava bivšeg načelnika Bihaća i aktuelnog premijera Hamdije Lipovače protiv kojeg je Kantonalnom tužilaštvu u Bihaću podnesena krivična prijava.

Hamdiji Lipovači na teret se stavlja zloupotreba položaja ili ovlaštenja i krivotvorenje službene isprave, a u vezi sa krivičnim djelom obmane. Lipovača je obnašajući dužnost načelnika Općine Bihać u ime ugovornog organa, a suprotno Zakonu o javnim nabavkama BiH, potpisao Aneks osnovnog ugovora, kao i ugovor o izvođenju dodatnih radova na određenim građevinskim objektima u Bihaću u iznosu od 1.292.000 KM.

On je, takođe, u ime ugovornog organa 2007. godine sačinio i potpisao službenu ispravu u kojoj je unio neistinite podatke o izvođenju dodatnih radova sa identičnim datumom i brojem protokola, ali drugim novčanim iznosom sa ciljem pribavljanja imovinske koristi. Iako nije precizirano o kojem je konkretno ugovoru riječ, podsjetit ćemo na gradnju pješačkog mosta „Smaragdni most“.

Kantonalnim budžetom je bilo predviđeno 1,241 miliona maraka, a cijena ugovorena krajem 2007. godine sa izvođačem iznosila je 1,333 miliona maraka. Aneksom spomenutog ugovora cijena izgradnje mosta povećana je za 328 hiljada KM, a u istom tom aneksu se priznaje kako su dodatni radovi uzrokovani „nepotpunom projektnom dokumentacijom“, kojom nije bilo predviđeno izrada ograde i elemenata stubova mosta!

I ne vjerujem da će u zatvor, sve dok za sobom može povući i nekoga iz SDA i drugih bratskih stranaka s kojima je krao proteklih godina.
I Zlatko je pao, pa ga niko ne goni jer se godinama rastaljivao s vladajućim Bakirom i vrhom SDA. Padne li on, odoše i ostale domine.
To bi samo Fahro pomeo ... :D
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#39191 Re: SDP

Post by VjecitiStudent »

pici wrote:Image

oCel u ztvoru bitnut u odjelu medj muslimanima il ostalima... :oops:
Ovo hapšenje je posljedica čiste islamofobije, vidi se da je vlah na čelu Federalne policije :oops:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#39192 Re: SDP

Post by ultima_palabra »

Fali dio slike... :mrgreen:
Image
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#39193 Re: SDP

Post by seln »

ultima_palabra wrote:Fali dio slike... :mrgreen:
Image
Zlaja nas koji jesi na fotelji,
sveti se titula tvoja,
neka bude carstvo tvoje,
kako na Poljinama, tako i u strogom centru.
Tal nas nasusni daj nam danas
i oprosti nam rekete,
kako i mi oprastamo ulizicama nasim.

Amin(a)!
skambrljo
Posts: 262
Joined: 19/10/2014 21:12

#39194 Re: SDP

Post by skambrljo »

Zbogom Zlatko zauvijek, Damir nek te prati
ako ti je išta sveto partiju nam vrati,
bio si u prolazu, predugo si ost’o
prevario narod, omražen si post’o


Damir Hadžić Nole, prvi reket stranke
radosnim korakom pjevuši do banke,
svaki svoj potpis pretvorio u franke,
sad se pravi švabo, ne reče ni Danke.

Drugarica Lidija, Zlajina štrumpfeta
zbog velikog garda bila je brzopleta,
od velikog šefa uvijek bila voljena,
Jovnka Broz nije joj do koljena.

Nikšić Nermin tarzo nije bio loš
sve dok ga u Zlajin ne strpaše koš,
ako bude mudar još mu nije kasno
treba lupit od sto i sve reći glasno

Baš ko što je Komšo, pukao mu film
složio ga Zlaji čuli su se jecaji,
a onda i stranci odveo birače
plače Zlatko, zovite trubače.

U stranci se znoje a nije od gripe,
po gradu se priča strahuju od SIPE,
čuli smo za reket, Adilovo blago,
vratit će vam Željko sve milo za drago.
skambrljo
Posts: 262
Joined: 19/10/2014 21:12

#39195 Re: SDP

Post by skambrljo »

Zbogom Zlatko zauvijek, Damir nek te prati
ako ti je išta sveto partiju nam vrati,
bio si u prolazu, predugo si ost’o
prevario narod, omražen si post’o


Damir Hadžić Nole, prvi reket stranke
radosnim korakom pjevuši do banke,
svaki svoj potpis pretvorio u franke,
sad se pravi švabo, ne reče ni Danke.

Drugarica Lidija, Zlajina štrumpfeta
zbog velikog garda bila je brzopleta,
od velikog šefa uvijek bila voljena,
Jovnka Broz nije joj do koljena.

Nikšić Nermin tarzo nije bio loš
sve dok ga u Zlajin ne strpaše koš,
ako bude mudar još mu nije kasno
treba lupit od sto i sve reći glasno

Baš ko što je Komšo, pukao mu film
složio ga Zlaji čuli su se jecaji,
a onda i stranci odveo birače
plače Zlatko, zovite trubače.

U stranci se znoje a nije od gripe,
po gradu se priča strahuju od SIPE,
čuli smo za reket, Adilovo blago,
vratit će vam Željko sve milo za drago.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#39196 Re: SDP

Post by VjecitiStudent »

Damir Hadžić najbolji ministar u Vijeću ministara BiH
Hadžić je rekao da mu je obaveza da kaže da ovo priznanje jednako pripada njegovim entitetskim kolegama.
Image
http://www.sdp.ba/novost/23566/damir-ha ... istara-bih
:lol:
skambrljo
Posts: 262
Joined: 19/10/2014 21:12

#39197 Re: SDP

Post by skambrljo »

E jest mu bilo teško bit najbolji ministar u konkurenciji Zlatka, Ljubića, Špirića, Novića (genocidaša), ali hajde čestitamo i mora mu se priznati da je jako svestran. Koliko god bio dobar Ministar još je bolji reketaš, čudi me da nije poigrao jednu partiju tenisa na brzinu, onako egzibiciono. A vidi ga kolko se obradovao ko da prima nobelovu a ne NN.
I kako to da nema slučajnog prolaznika da aplaudira svom učeniku. Kako ga ono Fahro zove Švarceneger, ali ipak je on naš dragi "slučajni prolaznik".
skambrljo
Posts: 262
Joined: 19/10/2014 21:12

#39198 Re: SDP

Post by skambrljo »

Skroz sam posenilio, ja se pitam gdje je slučajni prolaznik, a on otišo kod Hamdije u prdekanu da ga ubjeđuje kako to nije ništa loše i da će ga on vadit iz kačamaka kad se vrati na čelo partije. Možda mu pomogne i Osmić on je od te struke :razz:
dpjokala26
Posts: 697
Joined: 23/02/2011 14:34

#39199 Re: SDP

Post by dpjokala26 »

skambrljo wrote:Skroz sam posenilio, ja se pitam gdje je slučajni prolaznik, a on otišo kod Hamdije u prdekanu da ga ubjeđuje kako to nije ništa loše i da će ga on vadit iz kačamaka kad se vrati na čelo partije. Možda mu pomogne i Osmić on je od te struke :razz:
da je lipovaca jedini....svi bi bili sretni. da malo zagrebemo po nasim cestama,...onako, :) tek da vidimo koliko su neki drugi ugradili sebe, a tek da zagrebemo po nekim bankama,osiguravajucim kucama pa trznim centrima.... :izet: ???????????????
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#39200 Re: SDP

Post by Adriatic »

VjecitiStudent wrote:
Damir Hadžić najbolji ministar u Vijeću ministara BiH
Hadžić je rekao da mu je obaveza da kaže da ovo priznanje jednako pripada njegovim entitetskim kolegama.
Image
http://www.sdp.ba/novost/23566/damir-ha ... istara-bih
:lol:
Ovo je smješnije i od proglašenja Memića najboljim načelnikom.
I to drugi put :-)
Post Reply