Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX
Moderator: Chloe
-
s@mson
- Posts: 908
- Joined: 23/03/2007 10:50
#3901 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Opera - prekini sa izvrsavanjem skripti na ovoj stranici!
hi hi hi....
hi hi hi....
- _tulumba_
- Posts: 687
- Joined: 07/04/2008 17:52
#3902 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
encian wrote:mene ctr+alt+del spasioja jos isklikala 300 dok sam pricala na telefon, pa me onda spop'o ocaj
Moj prijatelj, kad sam mu poslao preko msn, (on bio na poslu, prevodioc..) otvorio i klikao..i kontao on da ce nakon 300. klika prestati
kaze kad ono se resetovalo i ispocetka
- ja.neron
- Posts: 3272
- Joined: 15/10/2007 14:58
- Location: haj-nehaj
#3903 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
-
Baba_Droga
- Posts: 407
- Joined: 24/01/2006 23:16
#3904 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Neki vjernik obraca se Bogu:
“Cijelog zivota nisam grijesio, dopusti mi malo da uzivam prije smrti.
Uvijek sam zelio da vidim Havaje, ali strasno se bojim aviona, a na brodu mi nije dobro. Mozes li Ti meni napraviti most do Havaja pa da tamo odem automobilom.”
Bog mu rece: “ To je zaista veoma komplicirana zelja... A gdje bi bili potporni stupovi, gdje benzinske crpke... Uz to, more je vrlo nemirno. Stvarno, to sto zelis je jako tesko i tehnicki gotovo neizvodljivo. Mogu li ti ispuniti neku drugu, manje zahtijevnu zelju?”
“ Dobro” kaze covjek. “Zelio bih da razumijem zene... Zasto govore jedno, a misle drugo. Zasto stalno placu. Zasto imaju drugaciju logiku od nas muskaraca. Zasto se stalno prenemazu i zanovijetaju. Zasto pogresno tumace nase izjave. Zasto zavide jedna drugoj i ogovaraju se medjusobno... Eto, to zelim. Da razumijem zene! “
A Bog na to odgovori: “ Hoceš li ti onaj most sa dvije ili sa cetiri trake?”
“Cijelog zivota nisam grijesio, dopusti mi malo da uzivam prije smrti.
Uvijek sam zelio da vidim Havaje, ali strasno se bojim aviona, a na brodu mi nije dobro. Mozes li Ti meni napraviti most do Havaja pa da tamo odem automobilom.”
Bog mu rece: “ To je zaista veoma komplicirana zelja... A gdje bi bili potporni stupovi, gdje benzinske crpke... Uz to, more je vrlo nemirno. Stvarno, to sto zelis je jako tesko i tehnicki gotovo neizvodljivo. Mogu li ti ispuniti neku drugu, manje zahtijevnu zelju?”
“ Dobro” kaze covjek. “Zelio bih da razumijem zene... Zasto govore jedno, a misle drugo. Zasto stalno placu. Zasto imaju drugaciju logiku od nas muskaraca. Zasto se stalno prenemazu i zanovijetaju. Zasto pogresno tumace nase izjave. Zasto zavide jedna drugoj i ogovaraju se medjusobno... Eto, to zelim. Da razumijem zene! “
A Bog na to odgovori: “ Hoceš li ti onaj most sa dvije ili sa cetiri trake?”
- aNTropocentrio
- Posts: 1053
- Joined: 01/07/2006 12:05
- Location: zapadni krak Mliječnog puta
#3905 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Došla žirafa u pekaru da kupi hljeb. Kaze joj prodavačica: imamo samo crni.
Na to će žirafa: Ma nema veze, došla sam s biciklom.
Na to će žirafa: Ma nema veze, došla sam s biciklom.
- ryan
- Posts: 285
- Joined: 19/02/2009 20:23
#3907 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
sarayewo wrote:
- -danTe-
- Posts: 2578
- Joined: 09/01/2007 12:16
- Location: drzava Ilidza
#3908 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
[quote="sarayewo"][/quote]

- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#3909 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
nisam vjerovala da ima " vecih " od Georga W. Bushaslavkoimamodilera wrote:Dan Quayle je bio konstantni predmet sprdnje cak i u "Murphy Brown"
"I'm telling you there's an enemy that would like to attack America, Americans, again. There just is. That's the reality of the world. And I wish him all the very best." --George W. Bush, Washington, D.C., Jan. 12, 2009
- mondo bizarro
- Posts: 62826
- Joined: 16/07/2009 00:24
- Location: sa yossarianom na pianosi
#3910 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Kako se zove muž od vjeverice?
Cipiripi

Cipiripi
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3911 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
ovo sto se tice dan quayla..covjek i nije bio toliko glup koliko su ga ismijavali..
zanimljiva cinjenica jeste da je naime izgubio na izborima jer je pogresno napisao rijec "potato" na tabli, dok je bio u posjeti vrticu, ljudi su to vidjeli kao znak nepismenosti i tako je pao u popularnosti

zanimljiva cinjenica jeste da je naime izgubio na izborima jer je pogresno napisao rijec "potato" na tabli, dok je bio u posjeti vrticu, ljudi su to vidjeli kao znak nepismenosti i tako je pao u popularnosti
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#3912 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Za moj pojam vic mjeseca:
http://img142.imageshack.us/img142/3539 ... dodik1.jpg
Koliki bilde moras u glavi biti da nesto ovako ovjekovjecis na tijelu.

http://img142.imageshack.us/img142/3539 ... dodik1.jpg
Koliki bilde moras u glavi biti da nesto ovako ovjekovjecis na tijelu.
-
PalaSa Marsa
- Posts: 18966
- Joined: 11/09/2008 11:48
- Location: Where the Moon play with the Stars :)
#3913 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
pirmin wrote:Za moj pojam vic mjeseca:
http://img142.imageshack.us/img142/3539 ... dodik1.jpg
Koliki bilde moras u glavi biti da nesto ovako ovjekovjecis na tijelu.![]()
![]()



-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3914 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
70 stvari koje djevojka treba da zna?
kuhati i 69

kuhati i 69
-
WeCan
- Posts: 58
- Joined: 11/04/2009 23:33
- Location: daleko
#3915 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
HAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHHAHAHAHAAAAAAAAApirmin wrote:Za moj pojam vic mjeseca:
http://img142.imageshack.us/img142/3539 ... dodik1.jpg
Koliki bilde moras u glavi biti da nesto ovako ovjekovjecis na tijelu.![]()
![]()
Jooooj koliko mora covjek biti debil pa tako nesto da tetovira.
S druge strane se jezim kad kontam s' kakvim nacionalistickim budalama zivimo.
- mondo bizarro
- Posts: 62826
- Joined: 16/07/2009 00:24
- Location: sa yossarianom na pianosi
#3916 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
pirmin wrote:Za moj pojam vic mjeseca:
http://img142.imageshack.us/img142/3539 ... dodik1.jpg
Koliki bilde moras u glavi biti da nesto ovako ovjekovjecis na tijelu.![]()
![]()
moras biti veeelki bilde
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#3917 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
umire stari jevrej, i okupila se familija na samrtnoj postelji:
-sine davide, jesi li tu?
-jesam tata.
-sine arone, jesi li i ti tu?
-tu sam, tata.
-ženo saro, jesi li ti tu?
-tu sam, mužu moj.
-pa pička vam materina, ko je ostao u radnji???
-sine davide, jesi li tu?
-jesam tata.
-sine arone, jesi li i ti tu?
-tu sam, tata.
-ženo saro, jesi li ti tu?
-tu sam, mužu moj.
-pa pička vam materina, ko je ostao u radnji???
-
man3
- Posts: 88
- Joined: 25/05/2008 15:16
#3918 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
JThomas wrote:umire stari jevrej, i okupila se familija na samrtnoj postelji:
-sine davide, jesi li tu?
-jesam tata.
-sine arone, jesi li i ti tu?
-tu sam, tata.
-ženo saro, jesi li ti tu?
-tu sam, mužu moj.
-pa pička vam materina, ko je ostao u radnji???
doooobar!!!
-
PalaSa Marsa
- Posts: 18966
- Joined: 11/09/2008 11:48
- Location: Where the Moon play with the Stars :)
#3919 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
JThomas wrote:umire stari jevrej, i okupila se familija na samrtnoj postelji:
-sine davide, jesi li tu?
-jesam tata.
-sine arone, jesi li i ti tu?
-tu sam, tata.
-ženo saro, jesi li ti tu?
-tu sam, mužu moj.
-pa pička vam materina, ko je ostao u radnji???
- McMoy
- Posts: 3871
- Joined: 20/09/2009 22:11
- Location: tu i tamo
#3920 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Bile dvije bebe u porodilištu:
1: "Jel' pavas?"
2: "Ne pavam."
1: "Ta ladis?"
2: "Jedem kek."
1: "Daj meni malo."
2: "Pavam, pavam!"
1: "Jel' pavas?"
2: "Ne pavam."
1: "Ta ladis?"
2: "Jedem kek."
1: "Daj meni malo."
2: "Pavam, pavam!"
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52749
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#3921 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
McMoy wrote:Bile dvije bebe u porodilištu:
1: "Jel' pavas?"
2: "Ne pavam."
1: "Ta ladis?"
2: "Jedem kek."
1: "Daj meni malo."
2: "Pavam, pavam!"
- McMoy
- Posts: 3871
- Joined: 20/09/2009 22:11
- Location: tu i tamo
#3922 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Doktor krenuo u vizitu i dodje do nekog kreveta, tamo lezi covjek, tek operiran, bez zuba.
Gleda doktor u karton kad odjednom covjek progovori.
"Doktove, hofete vi mavo ljefnjaka?" - pruzajuci mu punu saku ociscenih ljesnjaka.
Gleda doktor, hoce uzet, nece uzet, pa se sazali na covjeka, i uzme par ljesnjaka i pocne grickat.
I tako dok je citao karton, malo po malo, pojede on covjeku sve ljesnjake, kao, sta ce njemu kad nema zube, steta je bacit.
Posto mu je bilo cudno da tip ima ljesnjake a nema zube, rece:
"Oprostite, nije moje da se petljam, ali zasto ne kazete rodbini da vam donesu hranu koja je malo prilagodjenija, vasem stanju mislim, pa vi ipak nemate zube, a oni vam nose ljesnjake."
"Ma ne, doktove, oni meni donefu fokovadu fa ljefnjafima."

Gleda doktor u karton kad odjednom covjek progovori.
"Doktove, hofete vi mavo ljefnjaka?" - pruzajuci mu punu saku ociscenih ljesnjaka.
Gleda doktor, hoce uzet, nece uzet, pa se sazali na covjeka, i uzme par ljesnjaka i pocne grickat.
I tako dok je citao karton, malo po malo, pojede on covjeku sve ljesnjake, kao, sta ce njemu kad nema zube, steta je bacit.
Posto mu je bilo cudno da tip ima ljesnjake a nema zube, rece:
"Oprostite, nije moje da se petljam, ali zasto ne kazete rodbini da vam donesu hranu koja je malo prilagodjenija, vasem stanju mislim, pa vi ipak nemate zube, a oni vam nose ljesnjake."
"Ma ne, doktove, oni meni donefu fokovadu fa ljefnjafima."
- McMoy
- Posts: 3871
- Joined: 20/09/2009 22:11
- Location: tu i tamo
#3923 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
U nekom kaficu jedna dama zanosnih oblina izasla je iz WC-a i sjela je za sank.
Nagnula se naprijed i privukla paznju barmena. On ju promotri znatizeljnim pogledom, a ona mu uzvrati jos dubljim naklonom izazivajuci ga da joj pridje blize. Barmen joj pridje skroz blizu unoseci joj se u lice: ona ispruzi ruku i dotaknu mu njezno bradu te posve polako uvuce mu prste u kosu i njeznim glasom zapita:
"Gospodine, da li ste vi vlasnik ovog bara?"
"Nisam gospodjo." - sada vec drhtavim glasom odgovori barmen i doda - "ali, mogu mu prenijeti vasu poruku ukoliko to zelite."
Zena nije dugo cekala. Spretno je presla kaziprstom preko mladicevih usana rasirivsi ih lagano, polaaako, skroz polako te vrlo vjesto stavi kaziprst izmedju mladicevih usana i poce se poigravati mladicevim jezikom i nepcem. Vrlo uzbudjen mladic nekako profrflja:
"Recite mi sto bih trebao poruciti ! gazdi?"
Dama ustuknu i doda: "Molim vas recite mu da u WC nema niti papira, niti sapuna niti ubrusa..."
Nagnula se naprijed i privukla paznju barmena. On ju promotri znatizeljnim pogledom, a ona mu uzvrati jos dubljim naklonom izazivajuci ga da joj pridje blize. Barmen joj pridje skroz blizu unoseci joj se u lice: ona ispruzi ruku i dotaknu mu njezno bradu te posve polako uvuce mu prste u kosu i njeznim glasom zapita:
"Gospodine, da li ste vi vlasnik ovog bara?"
"Nisam gospodjo." - sada vec drhtavim glasom odgovori barmen i doda - "ali, mogu mu prenijeti vasu poruku ukoliko to zelite."
Zena nije dugo cekala. Spretno je presla kaziprstom preko mladicevih usana rasirivsi ih lagano, polaaako, skroz polako te vrlo vjesto stavi kaziprst izmedju mladicevih usana i poce se poigravati mladicevim jezikom i nepcem. Vrlo uzbudjen mladic nekako profrflja:
"Recite mi sto bih trebao poruciti ! gazdi?"
Dama ustuknu i doda: "Molim vas recite mu da u WC nema niti papira, niti sapuna niti ubrusa..."
- McMoy
- Posts: 3871
- Joined: 20/09/2009 22:11
- Location: tu i tamo
#3924 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
OPTUZILI PREZERVATIV DA JE KRIV ZA NEZELJENU TRUDNOCU.
PITAJU GA NA SUDU STO IMA IZJAVITI U SVOJU ODBRANU ?
A ON: "NISAM KRIV, NAVUKLI SU ME !"
PITAJU GA NA SUDU STO IMA IZJAVITI U SVOJU ODBRANU ?
A ON: "NISAM KRIV, NAVUKLI SU ME !"
- atko
- Posts: 6058
- Joined: 06/07/2006 14:51
#3925 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Ima slicna varijanta sa pirocancem na samrtiJThomas wrote:umire stari jevrej, i okupila se familija na samrtnoj postelji:
-sine davide, jesi li tu?
-jesam tata.
-sine arone, jesi li i ti tu?
-tu sam, tata.
-ženo saro, jesi li ti tu?
-tu sam, mužu moj.
-pa pička vam materina, ko je ostao u radnji???
-sine moj, jesi li tu?
-jesam tata.
-kceri moja, jesi li i ti tu?
-tu sam, tata.
-ženo moja, jesi li ti tu?
-tu sam, mužu moj.
-pa pička vam materina zasto onda gori svjetlo u dnevnom??

