Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
s@mson
Posts: 908
Joined: 23/03/2007 10:50

#3901 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by s@mson »

Opera - prekini sa izvrsavanjem skripti na ovoj stranici!

hi hi hi....
User avatar
_tulumba_
Posts: 687
Joined: 07/04/2008 17:52

#3902 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by _tulumba_ »

encian wrote:mene ctr+alt+del spasio :lol: ja jos isklikala 300 dok sam pricala na telefon, pa me onda spop'o ocaj :lol:
:D :kravata:

Moj prijatelj, kad sam mu poslao preko msn, (on bio na poslu, prevodioc..) otvorio i klikao..i kontao on da ce nakon 300. klika prestati :lol:
kaze kad ono se resetovalo i ispocetka :x ..od danas ga izbjegavam.................vidjeti, mislim :D :lol:
User avatar
ja.neron
Posts: 3272
Joined: 15/10/2007 14:58
Location: haj-nehaj

#3903 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by ja.neron »

_tulumba_ wrote:http://www.neovajlink.blog.hr/

joj ludnicee :-)




:lol:
dobar fazon ko ne koristi Operu mogao bi pravo da se iživcira :D i da potraži pomoć na podforumu računari i tehnologija :lol:

Image
Baba_Droga
Posts: 407
Joined: 24/01/2006 23:16

#3904 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Baba_Droga »

Neki vjernik obraca se Bogu:
“Cijelog zivota nisam grijesio, dopusti mi malo da uzivam prije smrti.
Uvijek sam zelio da vidim Havaje, ali strasno se bojim aviona, a na brodu mi nije dobro. Mozes li Ti meni napraviti most do Havaja pa da tamo odem automobilom.”

Bog mu rece: “ To je zaista veoma komplicirana zelja... A gdje bi bili potporni stupovi, gdje benzinske crpke... Uz to, more je vrlo nemirno. Stvarno, to sto zelis je jako tesko i tehnicki gotovo neizvodljivo. Mogu li ti ispuniti neku drugu, manje zahtijevnu zelju?”

“ Dobro” kaze covjek. “Zelio bih da razumijem zene... Zasto govore jedno, a misle drugo. Zasto stalno placu. Zasto imaju drugaciju logiku od nas muskaraca. Zasto se stalno prenemazu i zanovijetaju. Zasto pogresno tumace nase izjave. Zasto zavide jedna drugoj i ogovaraju se medjusobno... Eto, to zelim. Da razumijem zene! “

A Bog na to odgovori: “ Hoceš li ti onaj most sa dvije ili sa cetiri trake?” :D
User avatar
aNTropocentrio
Posts: 1053
Joined: 01/07/2006 12:05
Location: zapadni krak Mliječnog puta

#3905 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by aNTropocentrio »

Došla žirafa u pekaru da kupi hljeb. Kaze joj prodavačica: imamo samo crni.
Na to će žirafa: Ma nema veze, došla sam s biciklom.
User avatar
ryan
Posts: 285
Joined: 19/02/2009 20:23

#3907 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by ryan »

sarayewo wrote:
:lol: :lol: :lol: :thumbup:
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#3908 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by -danTe- »

[quote="sarayewo"][/quote]
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#3909 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by sheilak »

slavkoimamodilera wrote:Dan Quayle je bio konstantni predmet sprdnje cak i u "Murphy Brown" :mrgreen:
nisam vjerovala da ima " vecih " od Georga W. Busha :-D

"I'm telling you there's an enemy that would like to attack America, Americans, again. There just is. That's the reality of the world. And I wish him all the very best." --George W. Bush, Washington, D.C., Jan. 12, 2009


:D
User avatar
mondo bizarro
Posts: 62826
Joined: 16/07/2009 00:24
Location: sa yossarianom na pianosi

#3910 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by mondo bizarro »

Kako se zove muž od vjeverice?
Cipiripi :lol: :lol: :lol:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3911 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by todd_smith »

ovo sto se tice dan quayla..covjek i nije bio toliko glup koliko su ga ismijavali..

zanimljiva cinjenica jeste da je naime izgubio na izborima jer je pogresno napisao rijec "potato" na tabli, dok je bio u posjeti vrticu, ljudi su to vidjeli kao znak nepismenosti i tako je pao u popularnosti :lol: :lol:
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#3912 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by pirmin »

Za moj pojam vic mjeseca:

http://img142.imageshack.us/img142/3539 ... dodik1.jpg

Koliki bilde moras u glavi biti da nesto ovako ovjekovjecis na tijelu. :D :D :-)
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#3913 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

pirmin wrote:Za moj pojam vic mjeseca:

http://img142.imageshack.us/img142/3539 ... dodik1.jpg

Koliki bilde moras u glavi biti da nesto ovako ovjekovjecis na tijelu. :D :D :-)
:shock: ImageImageImageImage :-) :lol: :-) :run:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3914 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by todd_smith »

70 stvari koje djevojka treba da zna?

kuhati i 69

:lol:
WeCan
Posts: 58
Joined: 11/04/2009 23:33
Location: daleko

#3915 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by WeCan »

pirmin wrote:Za moj pojam vic mjeseca:

http://img142.imageshack.us/img142/3539 ... dodik1.jpg

Koliki bilde moras u glavi biti da nesto ovako ovjekovjecis na tijelu. :D :D :-)
HAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHHAHAHAHAAAAAAAAA
Jooooj koliko mora covjek biti debil pa tako nesto da tetovira. :D:D:D:D:D



S druge strane se jezim kad kontam s' kakvim nacionalistickim budalama zivimo.
User avatar
mondo bizarro
Posts: 62826
Joined: 16/07/2009 00:24
Location: sa yossarianom na pianosi

#3916 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by mondo bizarro »

pirmin wrote:Za moj pojam vic mjeseca:

http://img142.imageshack.us/img142/3539 ... dodik1.jpg

Koliki bilde moras u glavi biti da nesto ovako ovjekovjecis na tijelu. :D :D :-)
:lol: :lol: :lol:
moras biti veeelki bilde :-)
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#3917 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by JThomas »

umire stari jevrej, i okupila se familija na samrtnoj postelji:

-sine davide, jesi li tu?
-jesam tata.

-sine arone, jesi li i ti tu?
-tu sam, tata.

-ženo saro, jesi li ti tu?
-tu sam, mužu moj.

-pa pička vam materina, ko je ostao u radnji???
man3
Posts: 88
Joined: 25/05/2008 15:16

#3918 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by man3 »

JThomas wrote:umire stari jevrej, i okupila se familija na samrtnoj postelji:

-sine davide, jesi li tu?
-jesam tata.

-sine arone, jesi li i ti tu?
-tu sam, tata.

-ženo saro, jesi li ti tu?
-tu sam, mužu moj.

-pa pička vam materina, ko je ostao u radnji???

doooobar!!! :thumbup: :lol: :lol:
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#3919 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

JThomas wrote:umire stari jevrej, i okupila se familija na samrtnoj postelji:

-sine davide, jesi li tu?
-jesam tata.

-sine arone, jesi li i ti tu?
-tu sam, tata.

-ženo saro, jesi li ti tu?
-tu sam, mužu moj.

-pa pička vam materina, ko je ostao u radnji???
:shock: :-) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :thumbup: :lol: :-)
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#3920 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by McMoy »

Bile dvije bebe u porodilištu:
1: "Jel' pavas?"
2: "Ne pavam."
1: "Ta ladis?"
2: "Jedem kek."
1: "Daj meni malo."
2: "Pavam, pavam!"
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#3921 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Chmoljo »

McMoy wrote:Bile dvije bebe u porodilištu:
1: "Jel' pavas?"
2: "Ne pavam."
1: "Ta ladis?"
2: "Jedem kek."
1: "Daj meni malo."
2: "Pavam, pavam!"
:lol: :lol: :lol: joj taj sam zaboravio. :D dobar.
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#3922 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by McMoy »

Doktor krenuo u vizitu i dodje do nekog kreveta, tamo lezi covjek, tek operiran, bez zuba.
Gleda doktor u karton kad odjednom covjek progovori.
"Doktove, hofete vi mavo ljefnjaka?" - pruzajuci mu punu saku ociscenih ljesnjaka.
Gleda doktor, hoce uzet, nece uzet, pa se sazali na covjeka, i uzme par ljesnjaka i pocne grickat.
I tako dok je citao karton, malo po malo, pojede on covjeku sve ljesnjake, kao, sta ce njemu kad nema zube, steta je bacit.
Posto mu je bilo cudno da tip ima ljesnjake a nema zube, rece:
"Oprostite, nije moje da se petljam, ali zasto ne kazete rodbini da vam donesu hranu koja je malo prilagodjenija, vasem stanju mislim, pa vi ipak nemate zube, a oni vam nose ljesnjake."
"Ma ne, doktove, oni meni donefu fokovadu fa ljefnjafima." :D :roll:
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#3923 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by McMoy »

U nekom kaficu jedna dama zanosnih oblina izasla je iz WC-a i sjela je za sank.
Nagnula se naprijed i privukla paznju barmena. On ju promotri znatizeljnim pogledom, a ona mu uzvrati jos dubljim naklonom izazivajuci ga da joj pridje blize. Barmen joj pridje skroz blizu unoseci joj se u lice: ona ispruzi ruku i dotaknu mu njezno bradu te posve polako uvuce mu prste u kosu i njeznim glasom zapita:
"Gospodine, da li ste vi vlasnik ovog bara?"
"Nisam gospodjo." - sada vec drhtavim glasom odgovori barmen i doda - "ali, mogu mu prenijeti vasu poruku ukoliko to zelite."
Zena nije dugo cekala. Spretno je presla kaziprstom preko mladicevih usana rasirivsi ih lagano, polaaako, skroz polako te vrlo vjesto stavi kaziprst izmedju mladicevih usana i poce se poigravati mladicevim jezikom i nepcem. Vrlo uzbudjen mladic nekako profrflja:
"Recite mi sto bih trebao poruciti ! gazdi?"
Dama ustuknu i doda: "Molim vas recite mu da u WC nema niti papira, niti sapuna niti ubrusa..."
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#3924 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by McMoy »

OPTUZILI PREZERVATIV DA JE KRIV ZA NEZELJENU TRUDNOCU.
PITAJU GA NA SUDU STO IMA IZJAVITI U SVOJU ODBRANU ?
A ON: "NISAM KRIV, NAVUKLI SU ME !"
User avatar
atko
Posts: 6058
Joined: 06/07/2006 14:51

#3925 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by atko »

JThomas wrote:umire stari jevrej, i okupila se familija na samrtnoj postelji:

-sine davide, jesi li tu?
-jesam tata.

-sine arone, jesi li i ti tu?
-tu sam, tata.

-ženo saro, jesi li ti tu?
-tu sam, mužu moj.

-pa pička vam materina, ko je ostao u radnji???
Ima slicna varijanta sa pirocancem na samrti :D

-sine moj, jesi li tu?
-jesam tata.

-kceri moja, jesi li i ti tu?
-tu sam, tata.

-ženo moja, jesi li ti tu?
-tu sam, mužu moj.

-pa pička vam materina zasto onda gori svjetlo u dnevnom??
Post Reply