saturn wrote:Nije mi jasno da neko moze uzeti na sebe takav teret izdaje vlastitog naroda kao taj Kresic!?Vjerujem da je sledeci korak preseljenje u Sarajevo.
Jednog dana ces se stiditi ovog sto si napisao,da jos mozda dodas da mu se skine glava ka u vrijeme UDBE,mada ne vjerujem da imas obraza ali sto ces neki ne vide dalje od svojih licnih interesnih dzepova,
KRA-DE-ZE se krila sve godine iza svog naroda kojeg je prepolovila u BiH svojom propast politikom,.....Vrijeme je ze drugaciju politiku po hrvaski kao i za druge narode i gradane to jest posteniju politiku od koje ce imati koristi i jednaka prava na cijelom prostoru svoje BiH a ne samo u svom etnogetoiziranom toru u kome se majoriziraju drugi narodi i gradani sto KRA-DE -ZE cini otvoreno dvije decenije,.....
Ostat ce te sramotna i izdajnicka stranaka BiH cak i velikosrpske sluge cija ste ekspoztura u BiH bili sve ove godine nakon puca i smjene Stjepana Kljujica 1992 godine,......