Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
majstor_m
Posts: 317
Joined: 21/12/2009 21:16

#3901 Re: Hayat

Post by majstor_m »

Melami wrote:Ma nema nista. Placam ovaj bosanski program $33 mjesecno kako bi ostao u kontaktu sa svojom domovinom al nist anema na TVu, od preko 30 programa nista nema da se gleda, bajramski program nula ispod nule, ne znam sta da kazem. Jedina nada mi je kad igra repka, al i to cesto ne prenose vec prenose susjede.
kako je bajramski program nula isppod nule,sta ocekujtete za bajramski program :skoljka:
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#3902 Re: Hayat

Post by lijan »

Kaduna nece Kadiju , hoce samo Bekriju :D

Last edited by lijan on 23/08/2012 20:56, edited 2 times in total.
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#3903 Re: Hayat

Post by Melami »

majstor_m wrote:
Melami wrote:Ma nema nista. Placam ovaj bosanski program $33 mjesecno kako bi ostao u kontaktu sa svojom domovinom al nist anema na TVu, od preko 30 programa nista nema da se gleda, bajramski program nula ispod nule, ne znam sta da kazem. Jedina nada mi je kad igra repka, al i to cesto ne prenose vec prenose susjede.
kako je bajramski program nula isppod nule,sta ocekujtete za bajramski program :skoljka:
pa sta da ocekujem, hayatove nadprosjecno obrazovano intelektne voditelje kako su se skupili i pricaju.
Nije samo za hayat, vec nisam nigdje nasao bajramski program da gledam dobar :S
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3904 Re: Hayat

Post by karanana »

bajramski program ko bajramski program. nista drugacije, ni bolje ni losije od ranijih godina.
voditelji, pjevaci, nekakvi gosti, pozivi gledatelja.....ne znam ni sta drugo ocekivati. kako ga napraviti boljim?
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#3905 Re: Hayat

Post by Melami »

karanana wrote:bajramski program ko bajramski program. nista drugacije, ni bolje ni losije od ranijih godina.
voditelji, pjevaci, nekakvi gosti, pozivi gledatelja.....ne znam ni sta drugo ocekivati. kako ga napraviti boljim?
Nisam urednik da bih ti mogao reci.
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3906 Re: Hayat

Post by karanana »

pa kazes da ne valja. sta bi to kao gledatelj volio da se proimijeni pa da bude bolji bajramski program?
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3907 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

Sta su oni otkupili krv nije voda od rtl hr :lol: :lol: :lol:
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#3908 Re: Hayat

Post by Ductus Holedocus »

gdje im je shejla :-)
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#3909 Re: Hayat

Post by lijan »

Ductus Holedocus wrote:gdje im je shejla :-)
udala se :-D
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#3910 Re: Hayat

Post by quarterback »

Melami wrote: pa sta da ocekujem, hayatove nadprosjecno obrazovano intelektne voditelje kako su se skupili i pricaju.
Nije samo za hayat, vec nisam nigdje nasao bajramski program da gledam dobar :S
pa normalno kad su Amina Gvozden i Adnan Rondic koji su bili okosnica bajramskog presli na Al Jazeeru
User avatar
nOrMaLaC
Posts: 1152
Joined: 27/07/2011 15:17
Location: BelaruS

#3911 Re: Hayat

Post by nOrMaLaC »

Još sada opet počeli lišće reprizirati........ :lol:
Jedva čekam dan kada će ove glupe Turske serije narodu više dosaditi......... :-)
zero_387_zero
Posts: 13
Joined: 28/08/2012 20:17
Location: Sarajevo

#3912 Re: Hayat

Post by zero_387_zero »

Interesuje me da li je ovaj ZMBT 5 neka emisija ili se radi o čistom sponzorisanom programu ? :x

Barem 65% ove "emisije" čini "Product placement" tj. prikriveno oglašavanje (nema kadra bez raznoraznih "brendova" ili možda se ipak radi o scenografiji?) a onda se opet ukažu "normalni" reklamni blokovi.

Izgleda da je i ova privatna tv kuća na putu ka medijskom dnu! :zoka: :run:
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#3913 Re: Hayat

Post by Melami »

zero_387_zero wrote:Interesuje me da li je ovaj ZMBT 5 neka emisija ili se radi o čistom sponzorisanom programu ? :x

Barem 65% ove "emisije" čini "Product placement" tj. prikriveno oglašavanje (nema kadra bez raznoraznih "brendova" ili možda se ipak radi o scenografiji?) a onda se opet ukažu "normalni" reklamni blokovi.

Izgleda da je i ova privatna tv kuća na putu ka medijskom dnu! :zoka: :run:
oni su brate dva metra ispod medijskog dna.
crnoplavo
Posts: 1446
Joined: 28/01/2012 15:03

#3914 Re: Hayat

Post by crnoplavo »

hebote najave za ono hrvatsko srnje krv nije voda, istinite price...a svasta,
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3915 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

crnoplavo wrote:hebote najave za ono hrvatsko srnje krv nije voda, istinite price...a svasta,
a fino na kraju serije piše
Svi likovi i dešavanja su izmišljeni :lol: :lol: :lol: :lol:
Nuken
Posts: 2110
Joined: 09/09/2011 14:47

#3916 Re: Hayat

Post by Nuken »

E ovako imam par pitanja:
1.Jel onom voditetelju ZMBT(Ammar Švrakić)neko na visokoj poziciji u HAYATU il je neko dao šuške kad ono vodi onakvu emisiju.
2.Nek mu neko kaže da ne POKŠAVA "kopirati" Fikreta
3.Ako oce da je "IN" nek se obuce normalno i pristojno a ne leptir mašnica i plave hlačice(Pogledati neke tv kuće-Face tv,TV1 i uvidjeti razliku)
4.Oni na HAYATU su dosadili Bogu i narodu sa onim emisijima(Pogledati par emisija i uvidjeti da je to čista reklama za za pojedine proizvode)
5.VRATITE FIKRETA AKO ŽELITE GLEDANOST POVEĆATI-Očajni ste u zadnje vrijeme

I zašto je ukinut Jutarnji program a uveden DDS :sax:
User avatar
Kardelj01
Posts: 222
Joined: 04/08/2011 15:49

#3917 Re: Hayat

Post by Kardelj01 »

Nuken wrote: 1.Jel onom voditetelju ZMBT(Ammar Švrakić)neko na visokoj poziciji u HAYATU il je neko dao šuške kad ono vodi onakvu emisiju.
Pa Švrakići su vlasnici Hayata tako da je slučajnost minimalna.
User avatar
Mrtvac Krvnik
Posts: 202
Joined: 18/08/2012 21:15
Location: selo neveselo

#3918 Re: Hayat

Post by Mrtvac Krvnik »

lijan wrote:

odbratnija tv nisam vidio,uz bn i tv kiss stvarno su dno dno dno dno dna...
Nuken
Posts: 2110
Joined: 09/09/2011 14:47

#3919 Re: Hayat

Post by Nuken »

Kardelj01 wrote:
Nuken wrote: 1.Jel onom voditetelju ZMBT(Ammar Švrakić)neko na visokoj poziciji u HAYATU il je neko dao šuške kad ono vodi onakvu emisiju.
Pa Švrakići su vlasnici Hayata tako da je slučajnost minimalna.
Aha pa nisam to znao.Hvala :)
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#3920 Re: Hayat

Post by Melami »

Mrtvac Krvnik wrote:
lijan wrote:

odbratnija tv nisam vidio,uz bn i tv kiss stvarno su dno dno dno dno dna...
Meni je OBN daleko ispred hayata. Nije da gledam OBN al mi se nekako cine malo bolji od hayata. Mozda i grijesim jer ih ne pratim cesto al voditeljice im znaju biti pooooodobre za razliku od hayata.

A ovo za malog Svrakica, direktori se prezivaju Svrakic tako da nema mogucnosti da je ovaj ''voditelj'' u ikakvog rodbinskoj vezi sa njima.
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#3921 Re: Hayat

Post by luckylaka »

Melami wrote:
Mrtvac Krvnik wrote:
lijan wrote:

odbratnija tv nisam vidio,uz bn i tv kiss stvarno su dno dno dno dno dna...
Meni je OBN daleko ispred hayata. Nije da gledam OBN al mi se nekako cine malo bolji od hayata. Mozda i grijesim jer ih ne pratim cesto al voditeljice im znaju biti pooooodobre za razliku od hayata.

:-) A ovo za malog Svrakica, direktori se prezivaju Svrakic tako da nema mogucnosti da je ovaj ''voditelj'' u ikakvog rodbinskoj vezi sa njima.

:-) :-)
User avatar
libertyBiH
Posts: 617
Joined: 24/12/2004 06:14

#3922 Re: Hayat

Post by libertyBiH »

Dobar je Amar i da nije rodbina gazdi meni je pravo lego ko Fikret legenda super ovo vode......samo naprijed... :bih: :thumbup: :thumbup:
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#3923 Re: Hayat

Post by Melami »

luckylaka wrote:
Melami wrote:
:-) A ovo za malog Svrakica, direktori se prezivaju Svrakic tako da nema mogucnosti da je ovaj ''voditelj'' u ikakvog rodbinskoj vezi sa njima.

:-) :-)
Ne bih sad da se vrijedjamo, al procitaj jos jednom mozda ti bude jasnije sta sam htio reci. Nisam ocekivao da nekom trebam crtati.
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#3924 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Dobar je Ammar, samo da se usteli i da, vise ne govori 'dobro veceR' :D :lol:

sto hoce ona Jasna da je namlatim :twisted:
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#3925 Re: Hayat

Post by luckylaka »

Melami wrote:
luckylaka wrote:
Melami wrote:
:-) A ovo za malog Svrakica, direktori se prezivaju Svrakic tako da nema mogucnosti da je ovaj ''voditelj'' u ikakvog rodbinskoj vezi sa njima.

:-) :-)
Ne bih sad da se vrijedjamo, al procitaj jos jednom mozda ti bude jasnije sta sam htio reci. Nisam ocekivao da nekom trebam crtati.
pa i nisu skoro u nikakvoj rodbinskoj vezi mali Svrakin je sin velikog Svrakinog :D
Post Reply