Horde Zla
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102731
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3901 Re: Horde Zla
"Horde Zla organizirano dolaze na 23. po redu memorijalni malofudbalski turnir Asim Ferhatović – Hase koji se održava u znak sjećanja na najveću legendu Fudbalskog kluba Sarajevo, ali i jednu od najvećih legendi grada Sarajeva i čitave Bosne i Hercegovine.
Prva utakmica našeg kluba igra se 26. decembra u subotu u 10.00 sati protiv Željezničara. Okupljanje svih navijača i simpatizera bit će održano na platou Skenderije od 09.00 do 09.30, kada je planiran ulazak u dvoranu.
Druga utakmica zakazana je za isti dan – 26. decembar u 19.00, a protivnik je Mladost. Okupljanje za tu utakmicu bit će kod kina Bosna od 18.00 do 18.30.
Treća utakmica na rasporedu je u nedjelju – 27. decembra u 12.00, a naš voljeni klub se sastaje sa Slobodom. Okupljanje će biti kod kina Bosna od 11.00 do 11.30 kada svi zajedno krećemo ka dvorani.
U slučaju prolaska u polufinale ili finale, Horde zla će prisustvovati i tim utakmicama (računajući i utakmicu za treće mjesto). Finale je na rasporedu u nedjelju u 17.30. U gradu ispod Trebevića, kreće bordo priča... svi sa šalovima, svi u crnom", stoji u saopćenju navijača Fudbalskog kluba Sarajevo.
Parovi i satnice:
26.12.2015 10:00 FK Sarajevo - FK Željezničar
26.12.2015 19:00 FK Sarajevo - Mladost
27.12.2015 12:00 FK Sarajevo - FK Sloboda
Prva utakmica našeg kluba igra se 26. decembra u subotu u 10.00 sati protiv Željezničara. Okupljanje svih navijača i simpatizera bit će održano na platou Skenderije od 09.00 do 09.30, kada je planiran ulazak u dvoranu.
Druga utakmica zakazana je za isti dan – 26. decembar u 19.00, a protivnik je Mladost. Okupljanje za tu utakmicu bit će kod kina Bosna od 18.00 do 18.30.
Treća utakmica na rasporedu je u nedjelju – 27. decembra u 12.00, a naš voljeni klub se sastaje sa Slobodom. Okupljanje će biti kod kina Bosna od 11.00 do 11.30 kada svi zajedno krećemo ka dvorani.
U slučaju prolaska u polufinale ili finale, Horde zla će prisustvovati i tim utakmicama (računajući i utakmicu za treće mjesto). Finale je na rasporedu u nedjelju u 17.30. U gradu ispod Trebevića, kreće bordo priča... svi sa šalovima, svi u crnom", stoji u saopćenju navijača Fudbalskog kluba Sarajevo.
Parovi i satnice:
26.12.2015 10:00 FK Sarajevo - FK Željezničar
26.12.2015 19:00 FK Sarajevo - Mladost
27.12.2015 12:00 FK Sarajevo - FK Sloboda
- dr.gog
- Posts: 4960
- Joined: 09/09/2007 12:52
- Location: S@nitet-X
- Grijem se na: briketi kanabisa
- Horoskop: Vodolija
#3902 Re: Horde Zla
Hvala svim članovima Hordi zla i navijačima FK Sarajevo na darovanoj krvi:

KAKAV GEST HORDI ZLA
Navijači fudbalskog kluba Sarajevo - Horde zla - danas su napravili potez koji treba da slijede svi navijači u Bosni i Hercegovini, ali i šire. Navijači aktuelnog prvaka Bosne i Hercegovine posjetili su Zavod za transfuzijsku medicinu FBiH u Sarajevu i poklonili "Poklon koji samo ti možeš dati".
Novogodišnju akciju darivanja krvi pod nazivom "Poklon koji samo ti možeš dati" organizirao je Zavod za transfuzijsku medicinu FBiH uz pomoć volontera Crvenog križa Novo Sarajevo.
Iz Zavod za transfuzijsku medicinu FBiH objašnjavaju da je darivanje krvi human i velikodušan gest. Jedna darovana jedinica krvi se prerađuje i omogućava izdvajanje tri različita prepravka, koji snabdijevaju tri osobe ovom dragocjenom tekućinom.
Bez darovane krvi se nijedan operativni zahvat ne može uraditi, a osim toga nikada ne znamo da li ćemo i sami biti u situaciji da nam zatreba transfuzija krvi.
Krv mogu darivati osobe koje su dobrog psihofizičkog zdravlja, starosne dobi od 18 do 65 godina života (muškarci), odnosno 60 godina za žene.
Zavod će do 31. decembra održati još nekoliko akcija dobrovoljnog davanja krvi na više lokacija u Sarajevu.
Potez vrijedan svake hvale i potvrda da su navijači uvijek u prvim redovima kada je potrebna pomoć njihovim sugrađanima.

KAKAV GEST HORDI ZLA
Navijači fudbalskog kluba Sarajevo - Horde zla - danas su napravili potez koji treba da slijede svi navijači u Bosni i Hercegovini, ali i šire. Navijači aktuelnog prvaka Bosne i Hercegovine posjetili su Zavod za transfuzijsku medicinu FBiH u Sarajevu i poklonili "Poklon koji samo ti možeš dati".
Novogodišnju akciju darivanja krvi pod nazivom "Poklon koji samo ti možeš dati" organizirao je Zavod za transfuzijsku medicinu FBiH uz pomoć volontera Crvenog križa Novo Sarajevo.
Iz Zavod za transfuzijsku medicinu FBiH objašnjavaju da je darivanje krvi human i velikodušan gest. Jedna darovana jedinica krvi se prerađuje i omogućava izdvajanje tri različita prepravka, koji snabdijevaju tri osobe ovom dragocjenom tekućinom.
Bez darovane krvi se nijedan operativni zahvat ne može uraditi, a osim toga nikada ne znamo da li ćemo i sami biti u situaciji da nam zatreba transfuzija krvi.
Krv mogu darivati osobe koje su dobrog psihofizičkog zdravlja, starosne dobi od 18 do 65 godina života (muškarci), odnosno 60 godina za žene.
Zavod će do 31. decembra održati još nekoliko akcija dobrovoljnog davanja krvi na više lokacija u Sarajevu.
Potez vrijedan svake hvale i potvrda da su navijači uvijek u prvim redovima kada je potrebna pomoć njihovim sugrađanima.
- Anestezija
- Posts: 22549
- Joined: 29/01/2010 04:59
- Location: Sjever
#3903 Re: Horde Zla
Nominovane su i ostale podgrupe iz hz,ocekujte i njih,zanimljiva ideja

- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3904 Re: Horde Zla
FGR prvi 'odradio' svoje
Respekt za momke.
Respekt za momke.
- jalijas74
- Posts: 1366
- Joined: 17/11/2010 15:10
#3905 Re: Horde Zla
Super stvar a jaca i podgrupe i grupu u isto vrijeme
Toliko se puno pozitivnih stvari desilo od nekih mojih zadnjih javljanja. Odlican put kuda ide grupa samo sad jos svu ovu energiju prebaciti i na sjever
A ovi kriticari samo neka uzivaju 
Toliko se puno pozitivnih stvari desilo od nekih mojih zadnjih javljanja. Odlican put kuda ide grupa samo sad jos svu ovu energiju prebaciti i na sjever
-
Ferid Avdic
- Posts: 245
- Joined: 11/09/2014 20:23
#3906 Re: Horde Zla
Nije FGR nego Vutrasi,pa nominovali FGR,a ovi Outlaws-LIBERO- wrote:FGR prvi 'odradio' svoje![]()
![]()
Respekt za momke.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3907 Re: Horde Zla
Ok, do mene. Nisam znao da su Vutr.prvi odradili i prozvali FGR...ok, ok
Kako god, dobra zezancija, a jako jako humana.
Kako god, dobra zezancija, a jako jako humana.
- Logovan
- Posts: 102731
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3908 Re: Horde Zla
Ferid Avdic wrote:Nije FGR nego Vutrasi,pa nominovali FGR,a ovi Outlaws-LIBERO- wrote:FGR prvi 'odradio' svoje![]()
![]()
Respekt za momke.
Hajmo dalje.
- BordoSarajevo
- Posts: 130
- Joined: 20/04/2014 09:30
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79541
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
- Logovan
- Posts: 102731
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3911 Re: Horde Zla
Svaka čast momcima. 
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3912 Re: Horde Zla
Ima li i fotka Vutrasa, koji su prvi pokrenuli ovo?
Pa da cekamo do kraja, i kompletiramo sve
Pa da cekamo do kraja, i kompletiramo sve
-
Ferid Avdic
- Posts: 245
- Joined: 11/09/2014 20:23
#3913 Re: Horde Zla
Imam ja sliku al ne znam kako se postavlja
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#3914 Re: Horde Zla
https://www.facebook.com/zavodtransmedfbih/?fref=ts-LIBERO- wrote:Ima li i fotka Vutrasa, koji su prvi pokrenuli ovo?
Pa da cekamo do kraja, i kompletiramo sve
Imaš negdje na ovoj stranici, samo spusti malo dole.
- jalijas74
- Posts: 1366
- Joined: 17/11/2010 15:10
#3915 Re: Horde Zla
Imam neki osjecaj da cemo blistati u nastavku sezone.


- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3916 Re: Horde Zla
A ja se nadam da ce pojedinci, koji vise nisu na sjeveru, a imaju stare transove i zastave, poceti donositi i kaciti na barem ove 'vece' tekme. Kako bi mocno bilo k'o u Italiji, Grckoj...da ne kazem Juznoj Americi
, bude zastava i transova i na istoku i zapadu, iznad kapija, ili na ogradama.
A ima tih transova i zastava kod ove 'stare garde' po ormarima i na tavanima, sasvim sigurno
A ima tih transova i zastava kod ove 'stare garde' po ormarima i na tavanima, sasvim sigurno
- Reglan
- Posts: 5011
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3917 Re: Horde Zla
Bio je protiv Drine prvo kolo u Travniku jak trans na natkrivenoj tribini. Znata NATA u bordo boji.

- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3918 Re: Horde Zla
Zastava? Znam, vidio...bio dosta blizu nje
Ima i onaj sada vec redovni 'Veterani'. Na istoku iznad ulaza drugog od sjevera.
Bio je i iznad prvog ulaza prema sjeveru, isto na istoku, 'Age Sarajlije'. Al dosta dugo ga ne donose vise.
Mene su uvijek fascinirale tribine na Italijanskim stadionima. Ima stadiona gdje je bukvalno borba gdje ce ko moci okaciti neku zastavu ili trans, grada, grupe, naselja....ili nesto slicno. I tu su neke decenijama vec. Mislim na ne ultras tribine.
I to pravo mocno izgleda, da se najezis kada vidis sve te parole, imena gradova iz kojeg dolaze pojedini navijaci, nazivi naselja itd.
Ima i onaj sada vec redovni 'Veterani'. Na istoku iznad ulaza drugog od sjevera.
Bio je i iznad prvog ulaza prema sjeveru, isto na istoku, 'Age Sarajlije'. Al dosta dugo ga ne donose vise.
Mene su uvijek fascinirale tribine na Italijanskim stadionima. Ima stadiona gdje je bukvalno borba gdje ce ko moci okaciti neku zastavu ili trans, grada, grupe, naselja....ili nesto slicno. I tu su neke decenijama vec. Mislim na ne ultras tribine.
I to pravo mocno izgleda, da se najezis kada vidis sve te parole, imena gradova iz kojeg dolaze pojedini navijaci, nazivi naselja itd.
- BordoSarajevo
- Posts: 130
- Joined: 20/04/2014 09:30
- BordoSarajevo
- Posts: 130
- Joined: 20/04/2014 09:30
- Logovan
- Posts: 102731
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3922 Re: Horde Zla
I zapad.BordoSarajevo wrote:Bilo bi dobro ovako vidjeti istok, samo što bi se trebalo znati ko stoji iza zastave. Ne da budu 2-3 čovjeka nego neka ekipa (raja).
- BordoSarajevo
- Posts: 130
- Joined: 20/04/2014 09:30
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3924 Re: Horde Zla
A ovako na prvu znam 7-8-9 ekipica, raja, grupica poznanika...koji su redovni na istoku. Tacno ih mogu sada ono vizuelno smjestiti koji su na kojem dijelu tribine redovniBordoSarajevo wrote:Bilo bi dobro ovako vidjeti istok, samo što bi se trebalo znati ko stoji iza zastave. Ne da budu 2-3 čovjeka nego neka ekipa (raja).
Al nema to u nasem mentalitetu da barem neki od njih naprave po zastavu, sem one ekipe koja stoji iza zastave 'Veterani'. Mrsko nam, ofirno nam...gdje cu je nositi, kako se organizovati da se uradi itd.itd.
To je ta razlika izmedju nas, i recimo, Grka, Talijana, Engleza itd. A redovni su i jedni i drugi, i volimo svoj klub neobjasnjivo puno. Al zastava....'ta ce zastava
Mentalitet takav
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3925 Re: Horde Zla
Fina ekipica. Sve 'go bolesnik'. U pozitivnom smislu ovo 'bolesnik'.

