Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 102731
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3901 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

"Horde Zla organizirano dolaze na 23. po redu memorijalni malofudbalski turnir Asim Ferhatović – Hase koji se održava u znak sjećanja na najveću legendu Fudbalskog kluba Sarajevo, ali i jednu od najvećih legendi grada Sarajeva i čitave Bosne i Hercegovine.

Prva utakmica našeg kluba igra se 26. decembra u subotu u 10.00 sati protiv Željezničara. Okupljanje svih navijača i simpatizera bit će održano na platou Skenderije od 09.00 do 09.30, kada je planiran ulazak u dvoranu.

Druga utakmica zakazana je za isti dan – 26. decembar u 19.00, a protivnik je Mladost. Okupljanje za tu utakmicu bit će kod kina Bosna od 18.00 do 18.30.

Treća utakmica na rasporedu je u nedjelju – 27. decembra u 12.00, a naš voljeni klub se sastaje sa Slobodom. Okupljanje će biti kod kina Bosna od 11.00 do 11.30 kada svi zajedno krećemo ka dvorani.

U slučaju prolaska u polufinale ili finale, Horde zla će prisustvovati i tim utakmicama (računajući i utakmicu za treće mjesto). Finale je na rasporedu u nedjelju u 17.30. U gradu ispod Trebevića, kreće bordo priča... svi sa šalovima, svi u crnom", stoji u saopćenju navijača Fudbalskog kluba Sarajevo.

Parovi i satnice:
26.12.2015 10:00 FK Sarajevo - FK Željezničar
26.12.2015 19:00 FK Sarajevo - Mladost
27.12.2015 12:00 FK Sarajevo - FK Sloboda
User avatar
dr.gog
Posts: 4960
Joined: 09/09/2007 12:52
Location: S@nitet-X
Grijem se na: briketi kanabisa
Horoskop: Vodolija

#3902 Re: Horde Zla

Post by dr.gog »

Hvala svim članovima Hordi zla i navijačima FK Sarajevo na darovanoj krvi:

Image

KAKAV GEST HORDI ZLA

Navijači fudbalskog kluba Sarajevo - Horde zla - danas su napravili potez koji treba da slijede svi navijači u Bosni i Hercegovini, ali i šire. Navijači aktuelnog prvaka Bosne i Hercegovine posjetili su Zavod za transfuzijsku medicinu FBiH u Sarajevu i poklonili "Poklon koji samo ti možeš dati".

Novogodišnju akciju darivanja krvi pod nazivom "Poklon koji samo ti možeš dati" organizirao je Zavod za transfuzijsku medicinu FBiH uz pomoć volontera Crvenog križa Novo Sarajevo.

Iz Zavod za transfuzijsku medicinu FBiH objašnjavaju da je darivanje krvi human i velikodušan gest. Jedna darovana jedinica krvi se prerađuje i omogućava izdvajanje tri različita prepravka, koji snabdijevaju tri osobe ovom dragocjenom tekućinom.

Bez darovane krvi se nijedan operativni zahvat ne može uraditi, a osim toga nikada ne znamo da li ćemo i sami biti u situaciji da nam zatreba transfuzija krvi.

Krv mogu darivati osobe koje su dobrog psihofizičkog zdravlja, starosne dobi od 18 do 65 godina života (muškarci), odnosno 60 godina za žene.

Zavod će do 31. decembra održati još nekoliko akcija dobrovoljnog davanja krvi na više lokacija u Sarajevu.

Potez vrijedan svake hvale i potvrda da su navijači uvijek u prvim redovima kada je potrebna pomoć njihovim sugrađanima.
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#3903 Re: Horde Zla

Post by Anestezija »

Nominovane su i ostale podgrupe iz hz,ocekujte i njih,zanimljiva ideja :thumbup: :thumbup:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3904 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

FGR prvi 'odradio' svoje :D :thumbup:
Respekt za momke.
User avatar
jalijas74
Posts: 1366
Joined: 17/11/2010 15:10

#3905 Re: Horde Zla

Post by jalijas74 »

Super stvar a jaca i podgrupe i grupu u isto vrijeme :evil:

Toliko se puno pozitivnih stvari desilo od nekih mojih zadnjih javljanja. Odlican put kuda ide grupa samo sad jos svu ovu energiju prebaciti i na sjever :evil: A ovi kriticari samo neka uzivaju :evil:
Ferid Avdic
Posts: 245
Joined: 11/09/2014 20:23

#3906 Re: Horde Zla

Post by Ferid Avdic »

-LIBERO- wrote:FGR prvi 'odradio' svoje :D :thumbup:
Respekt za momke.
Nije FGR nego Vutrasi,pa nominovali FGR,a ovi Outlaws
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3907 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Ok, do mene. Nisam znao da su Vutr.prvi odradili i prozvali FGR...ok, ok :D
Kako god, dobra zezancija, a jako jako humana. :thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 102731
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3908 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Ferid Avdic wrote:
-LIBERO- wrote:FGR prvi 'odradio' svoje :D :thumbup:
Respekt za momke.
Nije FGR nego Vutrasi,pa nominovali FGR,a ovi Outlaws
:thumbup:
Hajmo dalje. :D
User avatar
BordoSarajevo
Posts: 130
Joined: 20/04/2014 09:30

#3909 Re: Horde Zla

Post by BordoSarajevo »

.
Last edited by BordoSarajevo on 22/10/2017 23:11, edited 1 time in total.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79541
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3910 Re: Horde Zla

Post by Velkoski »

User avatar
Logovan
Posts: 102731
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3911 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Svaka čast momcima. :thumbup:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3912 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Ima li i fotka Vutrasa, koji su prvi pokrenuli ovo?

Pa da cekamo do kraja, i kompletiramo sve :thumbup:
Ferid Avdic
Posts: 245
Joined: 11/09/2014 20:23

#3913 Re: Horde Zla

Post by Ferid Avdic »

Imam ja sliku al ne znam kako se postavlja
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#3914 Re: Horde Zla

Post by Butmiran »

-LIBERO- wrote:Ima li i fotka Vutrasa, koji su prvi pokrenuli ovo?

Pa da cekamo do kraja, i kompletiramo sve :thumbup:
https://www.facebook.com/zavodtransmedfbih/?fref=ts

Imaš negdje na ovoj stranici, samo spusti malo dole. :D
User avatar
jalijas74
Posts: 1366
Joined: 17/11/2010 15:10

#3915 Re: Horde Zla

Post by jalijas74 »

Imam neki osjecaj da cemo blistati u nastavku sezone.

Image
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3916 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

A ja se nadam da ce pojedinci, koji vise nisu na sjeveru, a imaju stare transove i zastave, poceti donositi i kaciti na barem ove 'vece' tekme. Kako bi mocno bilo k'o u Italiji, Grckoj...da ne kazem Juznoj Americi :zzzz: , bude zastava i transova i na istoku i zapadu, iznad kapija, ili na ogradama.
A ima tih transova i zastava kod ove 'stare garde' po ormarima i na tavanima, sasvim sigurno :thumbup:
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#3917 Re: Horde Zla

Post by Reglan »

Bio je protiv Drine prvo kolo u Travniku jak trans na natkrivenoj tribini. Znata NATA u bordo boji. :D :izet:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3918 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Zastava? Znam, vidio...bio dosta blizu nje :thumbup:
Ima i onaj sada vec redovni 'Veterani'. Na istoku iznad ulaza drugog od sjevera. :thumbup:
Bio je i iznad prvog ulaza prema sjeveru, isto na istoku, 'Age Sarajlije'. Al dosta dugo ga ne donose vise.



Mene su uvijek fascinirale tribine na Italijanskim stadionima. Ima stadiona gdje je bukvalno borba gdje ce ko moci okaciti neku zastavu ili trans, grada, grupe, naselja....ili nesto slicno. I tu su neke decenijama vec. Mislim na ne ultras tribine.

I to pravo mocno izgleda, da se najezis kada vidis sve te parole, imena gradova iz kojeg dolaze pojedini navijaci, nazivi naselja itd.
User avatar
BordoSarajevo
Posts: 130
Joined: 20/04/2014 09:30

#3919 Re: Horde Zla

Post by BordoSarajevo »

.
Last edited by BordoSarajevo on 22/10/2017 23:11, edited 2 times in total.
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#3920 Re: Horde Zla

Post by Butmiran »

Englezi su fakat čudo...
User avatar
BordoSarajevo
Posts: 130
Joined: 20/04/2014 09:30

#3921 Re: Horde Zla

Post by BordoSarajevo »

.
Last edited by BordoSarajevo on 22/10/2017 23:12, edited 1 time in total.
User avatar
Logovan
Posts: 102731
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3922 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

BordoSarajevo wrote:Bilo bi dobro ovako vidjeti istok, samo što bi se trebalo znati ko stoji iza zastave. Ne da budu 2-3 čovjeka nego neka ekipa (raja).
I zapad. :D
User avatar
BordoSarajevo
Posts: 130
Joined: 20/04/2014 09:30

#3923 Re: Horde Zla

Post by BordoSarajevo »

.
Last edited by BordoSarajevo on 22/10/2017 23:14, edited 1 time in total.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3924 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

BordoSarajevo wrote:Bilo bi dobro ovako vidjeti istok, samo što bi se trebalo znati ko stoji iza zastave. Ne da budu 2-3 čovjeka nego neka ekipa (raja).
A ovako na prvu znam 7-8-9 ekipica, raja, grupica poznanika...koji su redovni na istoku. Tacno ih mogu sada ono vizuelno smjestiti koji su na kojem dijelu tribine redovni :D . Dosta njih odradi i veci broj gostovanja. Spakuju se u auta, i pravac gdje igra Sarajevo. Znaci navijacki mentalitet ocigledan.

Al nema to u nasem mentalitetu da barem neki od njih naprave po zastavu, sem one ekipe koja stoji iza zastave 'Veterani'. Mrsko nam, ofirno nam...gdje cu je nositi, kako se organizovati da se uradi itd.itd.

To je ta razlika izmedju nas, i recimo, Grka, Talijana, Engleza itd. A redovni su i jedni i drugi, i volimo svoj klub neobjasnjivo puno. Al zastava....'ta ce zastava :D . Il kad bi nam je neko odradio mi bi je nosili :zzzz:
Mentalitet takav :D
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3925 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Fina ekipica. Sve 'go bolesnik'. U pozitivnom smislu ovo 'bolesnik'. :D :thumbup:
Post Reply