Sarajevo shopping

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Clover
Posts: 2647
Joined: 16/12/2010 22:17

#3901 Re: Sarajevo shoping

Post by Clover »

Zna li iko gdje ima kupiti žuti kaput? :roll: Tražila sam (doduše ne previše :-D ), ali nisam nigdje uspjela naći.
User avatar
aribes
Posts: 353
Joined: 18/05/2012 15:31

#3902 Re: Sarajevo shoping

Post by aribes »

Eh, sinoc gledam zuti kaput prelijep, tamo prekoputa Centralne banke ona radnja sa kaputima, dzemperima za muskarce i zene... U izlogu stoji zuti, sa koznom taaankom trakom po savovima, ja sam odusevljena :) mislim da je cijena 219 KM
a vidjela sam i narandzastu jaknicu :-) prelijepa uuuuuh otici cu danas da probam
User avatar
Clover
Posts: 2647
Joined: 16/12/2010 22:17

#3903 Re: Sarajevo shoping

Post by Clover »

Najgore je od svega što ja zamislim nešto u glavi, kakav kaput želim i onda to, naravno, ne mogu naći nigdje, jer nema nigdje takvih kaputa :lol: u svakom slučaju hvala, otići ću da pogledam taj žuti, baš sam nešto zapela za žuto :-D
mumy
Posts: 756
Joined: 25/05/2011 21:21

#3904 Re: Sarajevo shoping

Post by mumy »

Clover wrote:Zna li iko gdje ima kupiti žuti kaput? :roll: Tražila sam (doduše ne previše :-D ), ali nisam nigdje uspjela naći.
beneton?
rajvosagrad
Posts: 16
Joined: 08/10/2012 19:03

#3905 Re: Sarajevo shoping

Post by rajvosagrad »

http://s3.amazonaws.com/springfield-sho ... 1351083890

http://s3.amazonaws.com/springfield-sho ... 1349882375

gdje se ima uzet u sarajevu do 120KM klasicne zimske jakne nesto na ovaj gore fazon?
User avatar
rinna0304
Posts: 865
Joined: 23/07/2011 13:23
Location: Sarajevo

#3906 Re: Sarajevo shoping

Post by rinna0304 »

rajvosagrad wrote:http://s3.amazonaws.com/springfield-sho ... 1351083890

http://s3.amazonaws.com/springfield-sho ... 1349882375

gdje se ima uzet u sarajevu do 120KM klasicne zimske jakne nesto na ovaj gore fazon?
waikiki ima identicne, new yorker :)
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#3907 Re: Sarajevo shoping

Post by Nisrin »

rinna0304 wrote:
rajvosagrad wrote:http://s3.amazonaws.com/springfield-sho ... 1351083890

http://s3.amazonaws.com/springfield-sho ... 1349882375

gdje se ima uzet u sarajevu do 120KM klasicne zimske jakne nesto na ovaj gore fazon?
waikiki ima identicne, new yorker :)

Imas iste i u Springfieldu u BBIu!
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#3908 Re: Sarajevo shoping

Post by anonimnaosoba »

rudy81 wrote:pa svaka obuca ima svoju deklaraciju na kojoj stoji je li waterproof, od kojeg je materijala itd. valjda sam mozes skontati...
ne bih rek'o, zato i pitam, a ove u Sport Life-u mi svakako nisu čemu...
Ali_G
Posts: 4674
Joined: 02/03/2002 00:00

#3909 Re: Sarajevo shoping

Post by Ali_G »

Ta deklaracija je vrlo cesto obicno sranje i najcesce izgledom gojzericu deklarisu kao za suho vrijeme:roll
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#3910 Re: Sarajevo shoping

Post by anonimnaosoba »

samo je 1 deklaracija od ovih u zadnjih 4-5 godina ostala u mom sjećanju, kad sam kupio Maxice 2008. (tad su bile Max Air :D ), pisalo je na njoj da su zimske tene i jesu bile vala, nisu propuštale, stalno sam ih nosio po snijegu i volio sam ih više od cipela za zimu koje sam tad im'o...
delirium.sa
Posts: 257
Joined: 24/02/2012 13:25

#3911 Re: Sarajevo shoping

Post by delirium.sa »

Clover wrote:Zna li iko gdje ima kupiti žuti kaput? :roll: Tražila sam (doduše ne previše :-D ), ali nisam nigdje uspjela naći.
Ima kraći u Orsay-u.
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#3912 Re: Sarajevo shoping

Post by Ambrozija »

Jesu li pocela snizenja u BBI-u i kolika su?
rudy81
Posts: 998
Joined: 18/05/2007 08:43

#3913 Re: Sarajevo shoping

Post by rudy81 »

anonimnaosoba wrote:
rudy81 wrote:pa svaka obuca ima svoju deklaraciju na kojoj stoji je li waterproof, od kojeg je materijala itd. valjda sam mozes skontati...
ne bih rek'o, zato i pitam, a ove u Sport Life-u mi svakako nisu čemu...

pa moguce da azel nema jer kod njih je obuca onako bez kutije... meni je to glavni oslonac kad kupujem zimsku obucu, necu da mi teta u radnji govori "jok nece sigurno promociti, imaju moja djeca iste...", a cipela od brusene il one eko koze :roll:
User avatar
loria sophen
Posts: 67
Joined: 20/11/2011 20:46
Location: vise tamo nego ´vamo

#3914 Re: Sarajevo shoping

Post by loria sophen »

ja zaista volim kupovati u azelu, ali svaki put kad udjem u radnju imam dojam da je pola te robe koristeno i vraceno.
npr.negdje je neko kupio majcu u azelu, dobro je se nanosao te je odlucio da je vrati i dobije povrat novca... :skoljka:
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#3915 Re: Sarajevo shoping

Post by anonimnaosoba »

rudy81 wrote:
anonimnaosoba wrote:
rudy81 wrote:pa svaka obuca ima svoju deklaraciju na kojoj stoji je li waterproof, od kojeg je materijala itd. valjda sam mozes skontati...
ne bih rek'o, zato i pitam, a ove u Sport Life-u mi svakako nisu čemu...

pa moguce da azel nema jer kod njih je obuca onako bez kutije... meni je to glavni oslonac kad kupujem zimsku obucu, necu da mi teta u radnji govori "jok nece sigurno promociti, imaju moja djeca iste...", a cipela od brusene il one eko koze :roll:
ma ne znam, svakako mi te deklaracije nisu od neke pomoći, više tim radnicima vjerujem :D
cvrcak i mrav
Posts: 157
Joined: 06/04/2012 20:19

#3916 Re: Sarajevo shoping

Post by cvrcak i mrav »

Zna li neko radno vrijeme Manga u Alti nedjeljom?
anonimus03
Posts: 319
Joined: 08/01/2011 11:54
Location: Jupiter

#3917 Re: Sarajevo shoping

Post by anonimus03 »

Zna li neko gdje kupiti onaj ''zatvoreni'' sal, po mogucnosti u maslinasto zelenoj ili tamno ljubicastoj boji? Prosle sam ih godine svuda vidjala, a ove ih nisam primjetila (nisam posebno ni gledala), a nemam vremena da obilazim cijeli grad da ih nadjem, pa eto ako znate... :-D
Na ovo mislim:
Image

Hvala! :-D
User avatar
muhanata
Posts: 702
Joined: 09/11/2011 12:49

#3918 Re: Sarajevo shoping

Post by muhanata »

tufahija18 wrote:Zna li neko gdje kupiti onaj ''zatvoreni'' sal, po mogucnosti u maslinasto zelenoj ili tamno ljubicastoj boji? Prosle sam ih godine svuda vidjala, a ove ih nisam primjetila (nisam posebno ni gledala), a nemam vremena da obilazim cijeli grad da ih nadjem, pa eto ako znate... :-D
Na ovo mislim:
Image

Hvala! :-D
Vidjela sam u Teranovoj identičan, ali žuti kao prošaran, divan je. Ne znam ima li drugih boja, ovaj baš privlači pažnju :D
_ado_
Posts: 657
Joined: 18/10/2007 18:32

#3919 Re: Sarajevo shoping

Post by _ado_ »

tufahija18 wrote:Zna li neko gdje kupiti onaj ''zatvoreni'' sal, po mogucnosti u maslinasto zelenoj ili tamno ljubicastoj boji? Prosle sam ih godine svuda vidjala, a ove ih nisam primjetila (nisam posebno ni gledala), a nemam vremena da obilazim cijeli grad da ih nadjem, pa eto ako znate... :-D
Na ovo mislim:
Image

Hvala! :-D
Ja sam kupio djevojci identican sal kao na slici, u tally weijl-u. Doduse,to je bilo prosle godine :-D al eto, mozda je ostao jos koji primjerak.
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#3920 Re: Sarajevo shoping

Post by Nisrin »

u Azelu je opet snizenje, bas veliko jer do Nove se moraju rijesiti Zarinih stvari!

Pricajte sta hocete ali kad nam dodje prava Zara sa NOVIM KOLEKCIJAMA, vidjet cemo ko ce si moci priustiti koji komad...Iako i meni nekad djeluju neka odjeca u Azelu kao nosena, ipak uvijek mogu probrati nesto NOVO, tako sam jucer kupila pantole i helanke po 6 KM, koje stvarno odlicno izgledaju! :D
anonimus03
Posts: 319
Joined: 08/01/2011 11:54
Location: Jupiter

#3921 Re: Sarajevo shoping

Post by anonimus03 »

@muhanata i ado, hvala vam :-D Pogledat cu sutra, valjda ce biti u ovim bojama :)
FemaleMe
Posts: 239
Joined: 29/03/2012 22:29

#3922 Re: Sarajevo shoping

Post by FemaleMe »

Nisrin wrote:u Azelu je opet snizenje, bas veliko jer do Nove se moraju rijesiti Zarinih stvari!

Pricajte sta hocete ali kad nam dodje prava Zara sa NOVIM KOLEKCIJAMA, vidjet cemo ko ce si moci priustiti koji komad...Iako i meni nekad djeluju neka odjeca u Azelu kao nosena, ipak uvijek mogu probrati nesto NOVO, tako sam jucer kupila pantole i helanke po 6 KM, koje stvarno odlicno izgledaju! :D
Ja se ne sjecam kad sam u azelu naletila na nesto Zarino, mislim da vise skoro da i nema, po jedna stvar mozda negdje, a ovo novo sto sad nabavljaju je sve smece, bezveze, nije nista aktuelno, moderno, sve nesto bezveze, kako ce im samo propasti posao...
User avatar
KiSSgirl
Posts: 518
Joined: 23/04/2011 04:05
Location: nema me

#3923 Re: Sarajevo shoping

Post by KiSSgirl »

Zna li netko kada bi trebalo biti snjiženje u Mangu? I gdje se u Sa može kupiti smeđi šećer, ali PRAVI, da nije obojeni!?
rudy81
Posts: 998
Joined: 18/05/2007 08:43

#3924 Re: Sarajevo shoping

Post by rudy81 »

KiSSgirl wrote:Zna li netko kada bi trebalo biti snjiženje u Mangu? I gdje se u Sa može kupiti smeđi šećer, ali PRAVI, da nije obojeni!?

DM, barem je bilo...
sarajvosa
Posts: 177
Joined: 07/04/2012 09:02

#3925 Re: Sarajevo shoping

Post by sarajvosa »

Imam dva pitanja :D

Koliko kostaju jakne u levisovom outletu kod fisa preko puta onog parka?
Postoji li jos radnja odjece,a nalazila se preko puta narodnog pozorista?
Post Reply