BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10197
Joined: 31/03/2007 00:07

#3901 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Bosanski_kralj »

PapeSusic wrote:
zlajapravaraja wrote:Lista zelja za Bajram i Bozic: :D

- Bicakcic
- Kolasinac
- Halilovic
- Hajrovic(i)
- Seferovic


Jooooooooooooooooj, sta cemo raditi u Brazilu :dance: Polufinale :bih: :D
Pjanic 1990
Stevanovic 1990
Bicakcic 1990
Hajrovic 1991
Besic 1992
Seferovic 1992
Kolasinac 1993
Halilovic 1996 :)
Tek kad pogledam ova godišta igrača koji dolaze na scenu, vidim kako i ja polahko starim. Nema druge, odoh se ženiti. :oops: :D
Orhan kapitalac
Posts: 13
Joined: 09/10/2012 10:52

#3902 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Orhan kapitalac »

frngla wrote:mali će igrati za BiH 95%, cim je izjavio da mu je Meša (Alispahić) najdraži "on je moj Bosanac" i da se s njim najviže "druži", te izjava "nisam još odlučio"... Očito je da mali ne smije da izjavi da će igrati za BiH da ne bi bio šikaniran u klubu, raji, školi i svemu ostalom ;-)
Da...

Image

Na prvoj prozivci nisu se pojavili Alen Halilović i Osman Hadžikić.

''Željeli smo da igrač zagrebačkog Dinama Halilović zaigra za BiH, ali on će vjerovatno nastupati za hrvatsku reprezentaciju. Hadžikić iz bečke Austrije nije mogao doći zbog školskih obaveza, međutim ovo je drugi put da se nije odazvao i teško da će dobiti novu priliku'', izjavio je Feni selektor Malkočević.
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#3903 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by KPNCTNJAH »

Igra za Hrvatsku U17 reprezentaciju zato sto ranije nije bio nama zanimljiv, sad kad smo se ukljucili u pricu zna se koga ce izabrati :D
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#3904 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by zlajapravaraja »

Orhan kapitalac wrote:
frngla wrote:mali će igrati za BiH 95%, cim je izjavio da mu je Meša (Alispahić) najdraži "on je moj Bosanac" i da se s njim najviže "druži", te izjava "nisam još odlučio"... Očito je da mali ne smije da izjavi da će igrati za BiH da ne bi bio šikaniran u klubu, raji, školi i svemu ostalom ;-)
Da...

Image

Na prvoj prozivci nisu se pojavili Alen Halilović i Osman Hadžikić.

''Željeli smo da igrač zagrebačkog Dinama Halilović zaigra za BiH, ali on će vjerovatno nastupati za hrvatsku reprezentaciju. Hadžikić iz bečke Austrije nije mogao doći zbog školskih obaveza, međutim ovo je drugi put da se nije odazvao i teško da će dobiti novu priliku'', izjavio je Feni selektor Malkočević.
Dosadan si vise s ovim slikama. Mali ce igrat' za BiH i kapak. Bice ti krivo kad se to desi, al' hajd' - takav je zivot ;-)

Jos malo pa cemo komsiluk karat' u svim sportovima :dance:
Orhan kapitalac
Posts: 13
Joined: 09/10/2012 10:52

#3905 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Orhan kapitalac »

Kako nije bio zanimljiv, Malkocevic ga zvao prije pola godine, mali odbio :D

Mamic je gazda, prvo A reprezentacija Hrvatske, zatim prodaja :wink:
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#3906 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by zlajapravaraja »

Orhan kapitalac wrote:Kako nije bio zanimljiv, Malkocevic ga zvao prije pola godine, mali odbio :D

Mamic je gazda, prvo A reprezentacija Hrvatske, zatim prodaja :wink:
Ili Halilovic saceka da mu istekne ugovor, pa Mamicu kurchina... :lol:
User avatar
ćiško
Posts: 96
Joined: 06/07/2012 07:54

#3907 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by ćiško »

zlajapravaraja wrote:
Lako se moze desiti da Hrvatska zavrsi na 3. mjestu iza Belgije i Srbije, a BiH ode direktno na SP. Onda dolazi izvlacenje grupa za SP, i BiH izvuce domacina Brazil, Srbiju i Obalu Slonovace. Onda slijedi Papetov poziv Alenu u Maju 2014 za prijateljske tekme, te potom Alen debituje za BiH u zvanicnoj utakmici, i to protiv Brazila na otvaranju SP-a na Marakani pred 100.000 8-)
:lol: :lol: :lol:

daj spusti se na zemlju. hrvatska je za vas brazil, bila i ostat će. i brazil ćete gledati na telki kao i svako veliko natjecanje do sada. nemate kvalitetu, jebajiga. pomiri se s tim.
halilović igra za hrvatsku, gotova priča. ne znam odakle i pomisao da će igrati za neku repku u raspadu tipa bosna.

glupo raspravljat. dobili dvije još gore repke i sad se već vide sa brazilom u polufinalu :lol: :lol: :lol: ja ću krepat :lol:
Orhan kapitalac
Posts: 13
Joined: 09/10/2012 10:52

#3908 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Orhan kapitalac »

Onda ce se nacekati, tek ovog ljeta je potpisao ugovor, na 6 godina :D

Naravno, u ugovoru je i klauzula da ce nastupati za Mamicevu reprezentaciju, sto bi bila Hrvatska :D
User avatar
ćiško
Posts: 96
Joined: 06/07/2012 07:54

#3909 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by ćiško »

zlajapravaraja wrote:
Orhan kapitalac wrote:Kako nije bio zanimljiv, Malkocevic ga zvao prije pola godine, mali odbio :D

Mamic je gazda, prvo A reprezentacija Hrvatske, zatim prodaja :wink:
Ili Halilovic saceka da mu istekne ugovor, pa Mamicu kurchina... :lol:
eto maminjo je tupan pa će čekat da malome istekne ugovor :D
mali ima sad ugovor na preko 5 godina. igrajući za bosnu si samo može sjebat biografiju. :dance:
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#3910 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by zlajapravaraja »

ćiško wrote:
zlajapravaraja wrote:
Lako se moze desiti da Hrvatska zavrsi na 3. mjestu iza Belgije i Srbije, a BiH ode direktno na SP. Onda dolazi izvlacenje grupa za SP, i BiH izvuce domacina Brazil, Srbiju i Obalu Slonovace. Onda slijedi Papetov poziv Alenu u Maju 2014 za prijateljske tekme, te potom Alen debituje za BiH u zvanicnoj utakmici, i to protiv Brazila na otvaranju SP-a na Marakani pred 100.000 8-)
:lol: :lol: :lol:

daj spusti se na zemlju. hrvatska je za vas brazil, bila i ostat će. i brazil ćete gledati na telki kao i svako veliko natjecanje do sada. nemate kvalitetu, jebajiga. pomiri se s tim.
halilović igra za hrvatsku, gotova priča. ne znam odakle i pomisao da će igrati za neku repku u raspadu tipa bosna.

glupo raspravljat. dobili dvije još gore repke i sad se već vide sa brazilom u polufinalu :lol: :lol: :lol: ja ću krepat :lol:
Bumo videli sused :zjev:

P.S. Halilovicev ugovor vazi do Juna 2014 - taman do SP :dance:
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10197
Joined: 31/03/2007 00:07

#3911 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Bosanski_kralj »

Sad da ja nešto napišem ovdje o Hrvatskoj dobio bih ekspresan ban od bureka, dok se već evo par dana toleriše konstantno trolanje i provociranje ovog dvojca.
Orhan kapitalac
Posts: 13
Joined: 09/10/2012 10:52

#3912 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Orhan kapitalac »

Tipicno, kad se nema vise nikakav argument, kmeeee cika moderator baniraj ove ustase :cry:
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#3913 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by zlajapravaraja »

Orhan kapitalac wrote:Tipicno, kad se nema vise nikakav argument, kmeeee cika moderator baniraj ove ustase :cry:
Za koga tipicno? Za Bosnoercegovce, ili ljude uopste...? Ne kontam te...

Btw., naguzice vas Makedonija u petak samo tako :dance: :lol:
User avatar
ćiško
Posts: 96
Joined: 06/07/2012 07:54

#3914 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by ćiško »

aj ok, halilović će već za par dana istrčati u dresu bosne protiv grčke a onda će se bosna plasirati bez poraza u brazil, igrat će bez poraza sve do finala gdje dobijaju brazil sa 3:0.mislim, svi su pokazatelji da će biti tako. 'ta će ba neka hrvatska.. mi smo dokazana sila u svim sportovima.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10197
Joined: 31/03/2007 00:07

#3915 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Bosanski_kralj »

Orhan kapitalac wrote:Tipicno, kad se nema vise nikakav argument, kmeeee cika moderator baniraj ove ustase :cry:
Zar da se osvrćem na tvoje "argumenete" u kojima navodiš da će Mamić ponuditi Haliloviću ugovor u koje će se između ostalog nalaziti i klauzula za koju reprezentaciju mali mora igrati. :shock: Jesi ti ikako svjestan kakve gluposti pišeš?
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#3916 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by KPNCTNJAH »

Bili ste vi USA za nas u kosarci, pa ste nam sad redovna musterija...
Last edited by KPNCTNJAH on 09/10/2012 13:21, edited 2 times in total.
User avatar
ćiško
Posts: 96
Joined: 06/07/2012 07:54

#3917 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by ćiško »

zlajapravaraja wrote:
Orhan kapitalac wrote:Tipicno, kad se nema vise nikakav argument, kmeeee cika moderator baniraj ove ustase :cry:
Za koga tipicno? Za Bosnoercegovce, ili ljude uopste...? Ne kontam te...

Btw., naguzice vas Makedonija u petak samo tako :dance: :lol:
tipično za ovaj forum.
a makedonija je za vas brazil. za nas su samo simpatični protivnici kojima ćemo uvaliti 2 komada do poluvremena ;-)
Orhan kapitalac
Posts: 13
Joined: 09/10/2012 10:52

#3918 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Orhan kapitalac »

Tome se vecina Hrvata i nada, da Mamiceva prcija izgubi od Makedonije i sve naredne utakmice, nebi li se mafija uklonila iz hrvatskog nogometa.

Zato, napred Makedonija :D

ali prvo da Mamic zakapari Halilovica :oops:
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10197
Joined: 31/03/2007 00:07

#3919 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Bosanski_kralj »

ćiško wrote:
zlajapravaraja wrote:
Orhan kapitalac wrote:Tipicno, kad se nema vise nikakav argument, kmeeee cika moderator baniraj ove ustase :cry:
Za koga tipicno? Za Bosnoercegovce, ili ljude uopste...? Ne kontam te...

Btw., naguzice vas Makedonija u petak samo tako :dance: :lol:
tipično za ovaj forum.
a makedonija je za vas brazil. za nas su samo simpatični protivnici kojima ćemo uvaliti 2 komada do poluvremena ;-)
Kaži inasallah. :oops:
Orhan kapitalac
Posts: 13
Joined: 09/10/2012 10:52

#3920 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Orhan kapitalac »

KPNCTNJAH wrote:Bili ste vi USA za nas u kosarci, pa ste nam sad redovna musterija...
Istina, ali buducnost je pred nama, zapamti dobro imena Saric, Hezonja, Arapovic i Mazalin :wink:
User avatar
ćiško
Posts: 96
Joined: 06/07/2012 07:54

#3921 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by ćiško »

KPNCTNJAH wrote:Bili ste vi USA za nas u kosarci, pa ste nam sad redovna musterija...
nije tema košarka, i vi ste nama mušterije u svim mogućim sportovima. stojećim. a ovo za košarku ćemo vidjeti, moramo malo i simpatične susjede pomagati. da se ne deprimiraju puno :D
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10197
Joined: 31/03/2007 00:07

#3922 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Bosanski_kralj »

Orhan kapitalac wrote:Tome se vecina Hrvata i nada, da Mamiceva prcija izgubi od Makedonije i sve naredne utakmice, nebi li se mafija uklonila iz hrvatskog nogometa.

Zato, napred Makedonija :D

ali prvo da Mamic zakapari Halilovica :oops:
Šta je sad ovo?

Zar mi do prije par postova nismo bili "repka u raspadu", a evo vidim kod vas se navija protiv svoje reprezentacije. Mi smo takvo stanje imali prije par godina, a sada idemo naprijed, za razliku od vas koji polahko opadate. Vi ste ovoga svjesni i najviše se plašite da bi jedna Bosna mogla nakon košarke i u nogometu da vas prestigne.
Orhan kapitalac
Posts: 13
Joined: 09/10/2012 10:52

#3923 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Orhan kapitalac »

Bosanski_kralj wrote:
Orhan kapitalac wrote:Tipicno, kad se nema vise nikakav argument, kmeeee cika moderator baniraj ove ustase :cry:
Zar da se osvrćem na tvoje "argumenete" u kojima navodiš da će Mamić ponuditi Haliloviću ugovor u koje će se između ostalog nalaziti i klauzula za koju reprezentaciju mali mora igrati. :shock: Jesi ti ikako svjestan kakve gluposti pišeš?
Sto si tako usukan i ozbiljan :D

Vezao ga je na 6 godina ugovora sa Dinamom, a prodati ga nece prije nego obuce dres reprezentacije.

Smijesni ste malo zbog tog klipana, Dinamo je imao takvih talenata na bacanje, 90% njih je propalo. Tako da, ono...
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#3924 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by zlajapravaraja »

[quote="ćiško" mi smo dokazana sila u svim sportovima.

[/quote]

Sa igracima rodjenim u BiH :zzzz:

Halilovic ce biti nasa mala osveta i naplata, i to s kamatama ;-)

"TO JE MOJ BOSANAC" :dance: :lol:

Uostalom, znas ti dobro zasto si se registrovao na ovaj forum jadu - da lijecis komplekse, jel' tako? ;-)
Orhan kapitalac
Posts: 13
Joined: 09/10/2012 10:52

#3925 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Orhan kapitalac »

Bosanski_kralj wrote:
Orhan kapitalac wrote:Tome se vecina Hrvata i nada, da Mamiceva prcija izgubi od Makedonije i sve naredne utakmice, nebi li se mafija uklonila iz hrvatskog nogometa.

Zato, napred Makedonija :D

ali prvo da Mamic zakapari Halilovica :oops:
Šta je sad ovo?

Zar mi do prije par postova nismo bili "repka u raspadu", a evo vidim kod vas se navija protiv svoje reprezentacije. Mi smo takvo stanje imali prije par godina, a sada idemo naprijed, za razliku od vas koji polahko opadate. Vi ste ovoga svjesni i najviše se plašite da bi jedna Bosna mogla nakon košarke i u nogometu da vas prestigne.
Tocno, reprezentaciju koja redovno nastupa na najvecim takmicenjima, igra egal utakmice sa prvakom i viceprvakom Europe, strah je Bosne i Hercegovine :D

Precjenjujete sebe... vec godinama. Ali vas Portugal uvijek svede na mjeru :wink:

Da ne govorim koliko potcjenjujete Hrvatsku, takodje vec godinama. Ja mogu biti protiv Mamica jer ne ztelim gledati Sammira u reprezentaciji, ali hrvatska reprezentacija je ime, kvaliteta, konstanta :wink:
Post Reply