PreskupoJanuaryJones wrote:Slušam na radiju, jedan je deterdžent kao gratis. Znači jedan od 1,5 l košta nešto više od 8 KM.StupskaBitanga wrote:Baš su skupi Violeta i deterdžeti i omekšivač a kako Violeta je kao mačak u vreći nikad ne znaš šta i kju kvalitetu kupueš fkt ne znaš
BiH proizvodi (domaće je najbolje)
Moderator: anex
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3901 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
-
The 51st State
- Posts: 16743
- Joined: 12/01/2008 12:06
#3902 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
sopaju se sa p&g i henkelom, dugorocno sumnjam da je odrzivo.StupskaBitanga wrote:Baš su skupi Violeta i deterdžeti i omekšivač a kako Violeta je kao mačak u vreći nikad ne znaš šta i kju kvalitetu kupueš fkt ne znaš
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3903 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
u ovakvoj i hrvatskoj ekonomiji koje su im top tržišta naravno da je neodrživoThe 51st State wrote:sopaju se sa p&g i henkelom, dugorocno sumnjam da je odrzivo.StupskaBitanga wrote:Baš su skupi Violeta i deterdžeti i omekšivač a kako Violeta je kao mačak u vreći nikad ne znaš šta i kju kvalitetu kupueš fkt ne znaš
- otherside
- Posts: 4922
- Joined: 30/10/2004 00:32
- Location: sarajevo
#3904 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
kupila sam violeta omeksivac sensitive.
nakon prva 2 pranja utisak je razocaravajuci:
omeksivac ima vrlo intenzivan miris da i sa minimalnom kolicinom (citaj: pola preporucene doze) daje miris koji je iritirajuce jak i odrzava se narednih 48 sati,
s druge strane, rublje uopce ne dobije ocekivanu mekocu. naprotiv, sve je dosta teze za opeglati.
nadam se da ovo nece biti zakljucak sto se violete tice jer zaista zelim da domace firme uspiju i dominiraju na trzistu.
naravno, osnovni standardi nekog proizvoda se moraju zadovoljiti.
nakon prva 2 pranja utisak je razocaravajuci:
omeksivac ima vrlo intenzivan miris da i sa minimalnom kolicinom (citaj: pola preporucene doze) daje miris koji je iritirajuce jak i odrzava se narednih 48 sati,
s druge strane, rublje uopce ne dobije ocekivanu mekocu. naprotiv, sve je dosta teze za opeglati.
nadam se da ovo nece biti zakljucak sto se violete tice jer zaista zelim da domace firme uspiju i dominiraju na trzistu.
naravno, osnovni standardi nekog proizvoda se moraju zadovoljiti.
- mayab
- Posts: 30835
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#3905 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Pa vidis onu reklamu gdje se Milan P maže tim omekšivačem posvuda po tijelu da bi se namirisaootherside wrote:kupila sam violeta omeksivac sensitive.
nakon prva 2 pranja utisak je razocaravajuci:
omeksivac ima vrlo intenzivan miris da i sa minimalnom kolicinom (citaj: pola preporucene doze) daje miris koji je iritirajuce jak i odrzava se narednih 48 sati,
s druge strane, rublje uopce ne dobije ocekivanu mekocu. naprotiv, sve je dosta teze za opeglati.
nadam se da ovo nece biti zakljucak sto se violete tice jer zaista zelim da domace firme uspiju i dominiraju na trzistu.
naravno, osnovni standardi nekog proizvoda se moraju zadovoljiti.
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3906 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
žalosno zaista
-
walk_M-A-N
- Posts: 2003
- Joined: 09/05/2007 16:35
#3907 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
I našli istog Milana P koji reklamira i Dogs Trust. Violeta, voz..
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#3908 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Milan P mi je u pocetku bio zanimljiv u reklamama, sada mi je pravi smor, narocito kad vidim onu debilanu od reklame Mlin Majic ili tako nesto, u kojoj doticni vozi sleper brasna
-
kox
- Posts: 3244
- Joined: 12/09/2008 12:48
#3909 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Pa dobro, čovjek je glumac, snima reklame za one koji mu plate po scenariju koji napiše neko drugi. Bolje i Violeta sa lošim reklamama (mada su sve reklame za deterdžente, omekšivače i sl. uglavnom odron) nego, lupam, Lenor.
Inače ne koristim Violetin tečni deterdžent ni omekšivač nego EZ-ovu Lillu
Inače ne koristim Violetin tečni deterdžent ni omekšivač nego EZ-ovu Lillu
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#3910 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
violeta je koliko cujem preskupa, dok je takva - ljubavi nece biti
- otherside
- Posts: 4922
- Joined: 30/10/2004 00:32
- Location: sarajevo
#3911 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Iskreno, ja sam je kupila zbog toga sto je nasa iako je po cijeni bila tu negdje sa skupljim stranim omeksivacima.
Nazalost, po kvaliteti "tu negdje" nisu
Nazalost, po kvaliteti "tu negdje" nisu
- saiks
- Posts: 1196
- Joined: 12/11/2013 13:06
#3912 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Koju boju si uzela,ja sam od vise ljudi cuo da je ekstra,ali nisam probao. A to da je skupo,to stojiotherside wrote:Iskreno, ja sam je kupila zbog toga sto je nasa iako je po cijeni bila tu negdje sa skupljim stranim omeksivacima.
Nazalost, po kvaliteti "tu negdje" nisu
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#3913 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
JanuaryJones wrote:Slušam na radiju, jedan je deterdžent kao gratis. Znači jedan od 1,5 l košta nešto više od 8 KM.StupskaBitanga wrote:Baš su skupi Violeta i deterdžeti i omekšivač a kako Violeta je kao mačak u vreći nikad ne znaš šta i kju kvalitetu kupueš fkt ne znaš
i kao da cijena nije dovoljna, @otherside napise kritiku...ovi Violeta proizvodi- baj baj
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3914 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Jel iko probao ovu 
Marku jeftinija od Nove vite a isto domaći proizvod

Marku jeftinija od Nove vite a isto domaći proizvod
-
kox
- Posts: 3244
- Joined: 12/09/2008 12:48
#3915 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Probao sam ja, tu su negdje, nema značajne razlike (bar meni). Mislim da je @quarterback baš hvalio Vitellu na ovoj temi.
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3916 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
7,2 je Nova Vita a ovo iz Visokog je 6,10
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#3917 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
jesam, probao sam prije oko godinu dana, tada mi je nova vita bila ocaj a ova vitela odlicnakox wrote:Probao sam ja, tu su negdje, nema značajne razlike (bar meni). Mislim da je @quarterback baš hvalio Vitellu na ovoj temi.
neki dan sam na nekoj promociji probao ponovo novu vitu i bila je fakat super, ne znam kakva je vitela sada, ako su ocuvali kvalitet od prije onda
- otherside
- Posts: 4922
- Joined: 30/10/2004 00:32
- Location: sarajevo
#3918 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
uzela sam roze pakovanje-sensitive.saiks wrote:Koju boju si uzela,ja sam od vise ljudi cuo da je ekstra,ali nisam probao. A to da je skupo,to stojiotherside wrote:Iskreno, ja sam je kupila zbog toga sto je nasa iako je po cijeni bila tu negdje sa skupljim stranim omeksivacima.
Nazalost, po kvaliteti "tu negdje" nisu
ipak, mozda treba vise misljenja...meni je miris prejak al' mozda je do mene...stvar ukusa
to sto odjeca i posteljina nemaju ocekivanu mekocu im ne mogu tako lako halaliti
cini mi se da je barem kod ovog mog omeksivaca problem sto ne mozes dobiti oboje.
znaci stavis vise omeksivaca, ves je donekle meksi al' gusis se od mirisa.
stavis manje omeksivaca, miris podnosljiv, mekoca-ocjena 2.
-
Yapi Yapo
- Posts: 1074
- Joined: 06/11/2013 02:19
#3919 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
u životu bolji narezak nisam pojeo

odlične hrenovke!

isto tako Bajra roštiljska kobasica ljuta je odlična! pakovanje je crno, nmg da nađem sliku

odlične hrenovke!

isto tako Bajra roštiljska kobasica ljuta je odlična! pakovanje je crno, nmg da nađem sliku
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#3920 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
da, odavno se mogu kupiti u mesarama
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3921 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
ove pileti su totalne Wudy a marku jeftinije
Govorim o tri velike kao za hot dog
Govorim o tri velike kao za hot dog
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#3922 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
ako je kao wudy ondaStupskaBitanga wrote:ove pileti su totalne Wudy a marku jeftinije
Govorim o tri velike kao za hot dog
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#3923 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Čije su hrenovke i narezak, ne vidi sa baš najbolje?
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#3924 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
pa memprom je narezak a bajra hrenovke, ako govoris o ove 2 slike gore
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#3925 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Da, ovo sa slike, ne vidi se baš. Hvala!quarterback wrote:pa memprom je narezak a bajra hrenovke, ako govoris o ove 2 slike gore
