English Premier League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- 1946
- Posts: 2284
- Joined: 19/01/2010 15:39
- Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada
#3901 Re: English Premier League
I šta kažu Unitedu neće smetati kad ode ovim jačim timovima u goste? 
-
Teufik
- Posts: 4887
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#3902 Re: English Premier League
Nije lako kad se ovako primi u zadnjim minutama ali to je fudbal.Moramo i mi nekada ovako primiti.
Mislim da je ovo najrealnije,bili su uporni i zasluzili su bod.Mada da smo bili spretniji da ih dokrajcimo ali sta je tu je.
Birmingham je veoma nezgodan i znalo se da nece biti lako.
Ovaj bod moze mnogo znaciti.
I dalje neporazeni i na pravom putu.
Glavu gore...
Mislim da je ovo najrealnije,bili su uporni i zasluzili su bod.Mada da smo bili spretniji da ih dokrajcimo ali sta je tu je.
Birmingham je veoma nezgodan i znalo se da nece biti lako.
Ovaj bod moze mnogo znaciti.
I dalje neporazeni i na pravom putu.
Glavu gore...
-
Teufik
- Posts: 4887
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#3903 Re: English Premier League
Ne,nece1946 wrote:I šta kažu Unitedu neće smetati kad ode ovim jačim timovima u goste?
Najteze je uzeti bodove ovakvima kao sto je Birmingham.
Procesljaj malo istoriju premiershipa i zapitaj se kako su Arsenal i Chelsea gubili titule.
- Trasimaco
- Posts: 4714
- Joined: 09/10/2009 01:56
#3904 Re: English Premier League
Faul, igranje rukom, ofsajd i gol - sve u jednoj akciji.
To je suma svega sto je Birmingham uradio veceras.
Ah sta ces, United je bio bolji i trebalo se ovo dobiti, ali eto opet na neki bizaran nacin gube bodove na gostovanju. Ipak se ostaje na vrhu i marsira se dalje. Samo lagano.
Ah sta ces, United je bio bolji i trebalo se ovo dobiti, ali eto opet na neki bizaran nacin gube bodove na gostovanju. Ipak se ostaje na vrhu i marsira se dalje. Samo lagano.
- karanana
- Posts: 50767
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3905 Re: English Premier League
kada ce strpljenje manche odnosno sir-a isteci i kada ce se otarasiti onoga kockara i pijanice?
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#3906 Re: English Premier League
Ma vratit ce se ova nesreca ManU poslije 2 stative ovako da ih sudac s.ebe, tako to obicno biva al mozda se sreca bas vrati u LP.
-
krusty
- Posts: 780
- Joined: 30/10/2009 18:22
#3907 Re: English Premier League
Trasimaco wrote:
Ah sta ces, United je bio bolji i trebalo se ovo dobiti, ali eto opet na neki bizaran nacin gube bodove na gostovanju. Ipak se ostaje na vrhu i marsira se dalje. Samo lagano.
gdje ba bio bolji nisu se sastavili s loptom citavu tekmu, mislim da se vise trude na treningu... milion nepovezanih pasova, nabijanja lopte na pameti i svega ostalog sto nismo navikli gledati od Man Utda... nisu zasluzili nista vise od ovog boda realno...
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3908 Re: English Premier League
Nevjerovatno kako Man.Utd. prosipa bodove u gotovo dobijenim utakmicama i to u zadnjim minutama
Koji je ovo vec put
neko ce dobro nastradati zbog svih ovih pehova.
Koji je ovo vec put
- Trasimaco
- Posts: 4714
- Joined: 09/10/2009 01:56
#3909 Re: English Premier League
A Birmingham je igrao kao Barca na steroidima?krusty wrote:gdje ba bio bolji nisu se sastavili s loptom citavu tekmu, mislim da se vise trude na treningu... milion nepovezanih pasova, nabijanja lopte na pameti i svega ostalog sto nismo navikli gledati od Man Utda... nisu zasluzili nista vise od ovog boda realno...
-
Bordolini
- Posts: 1164
- Joined: 04/10/2009 23:42
- Location: tribina sjever
#3910 Re: English Premier League
missko wrote:Ma vratit ce se ova nesreca ManU poslije 2 stative ovako da ih sudac s.ebe, tako to obicno biva al mozda se sreca bas vrati u LP.
Sta ce im se ba vratiti? Znas li ti koliko oni jos ovakvih prosipanja bodova moraju dozivjeti da bi bili egal?
Gunners sutra 1:3
- ultima_palabra
- Posts: 59307
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3911 Re: English Premier League
Objektivno je United pokraden kod onog gola, ali nešto ne vjerujem da ih iko sažaljeva osim njihovih navijača 
-
sinkaspud
- Posts: 278
- Joined: 12/11/2010 17:45
- Location: Manchester City
#3912 Re: English Premier League
Kako se zove najprecijenjeniji i najpreplaceniji igrac na svijetu?
- vaučer
- Posts: 11539
- Joined: 04/08/2009 15:22
#3913 Re: English Premier League
Paul Koncheskysinkaspud wrote:Kako se zove najprecijenjeniji i najpreplaceniji igrac na svijetu?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3914 Re: English Premier League
Mislim da je to Wayne Rooneysinkaspud wrote:Kako se zove najprecijenjeniji i najpreplaceniji igrac na svijetu?
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#3915 Re: English Premier League
kad SCUM-ovci mogu dobijati u zadnjim minutama, onda me i ne čudi što im se nekad to mora i vratiti...
- ultima_palabra
- Posts: 59307
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3916 Re: English Premier League
Evo iskopao sam jedan post, maksuz za @vaučera
Postao/la Robben dana 01/09/2010 22:09
Čuj ne valja Končeski![]()
Šta ste vi gledali sve ove godine sviju vam? Končeski je jedan od boljih lijevih bekova koje sam gledao, borben, radi sve, odličan i u napadu i u odbrani, sigurno je bolje rješenje od Aggera kojem je prirodna pozicija štoper, na lijevoj strani je dosta škripilo kad je Agger igrao beka, čak je i WBA probijao po toj strani...
Po meni odličan transfer, Liverpool je dobio odličnog igrača koji je konačno dobio priliku da se dokaže u većem klubu, sad smo pokriveni na svim pozicijama, jedino mi se ne sviđa što je Poulsen doveden, klasična taraba.
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#3917 Re: English Premier League
ma Konchesky ima samo opasnu mamu... 
- vaučer
- Posts: 11539
- Joined: 04/08/2009 15:22
#3918 Re: English Premier League
- ultima_palabra
- Posts: 59307
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3919 Re: English Premier League
Ono je bio odgovor meni, kad sam napisao da je Konchesky ograničen igračvaučer wrote:Svaka čast u_p, gdje ga iskopa.
-
nuki_cika
- Posts: 1155
- Joined: 06/07/2010 16:19
#3920 Re: English Premier League
Rekol januki_cika wrote:Ovdje ocito neki misle da je united već završio posao i da je osvojio naslov.Sutra novo gostovanje birmingemu i naravno novo gubljenje bodova.
- ja.neron
- Posts: 3272
- Joined: 15/10/2007 14:58
- Location: haj-nehaj
#3921 Re: English Premier League
Perica Ognjenović - ako se uopšte sjećaš ko je momaksinkaspud wrote:Kako se zove najprecijenjeniji i najpreplaceniji igrac na svijetu?
Fernando Redondo - dok je igrao u Milan-u
Owen Hargreaves - iako je odigrao više utakmica od redonda
Rivaldo - isto kao redondo
.............itd.
- ja.neron
- Posts: 3272
- Joined: 15/10/2007 14:58
- Location: haj-nehaj
#3922 Re: English Premier League
Tomahawk11 wrote:Mislim da je to Wayne Rooneysinkaspud wrote:Kako se zove najprecijenjeniji i najpreplaceniji igrac na svijetu?, samo nije za javnost

Nije prema ovoj listi najboljih strijelaca za MAN UTD
-
extraordinary
- Posts: 1377
- Joined: 17/05/2010 12:42
#3923 Re: English Premier League
Isto da United nikad nije dobio bodove zahvaljujući sudijskim greškama. Dešava se svima, ali čini mi se da je Premiership u krizi kad je ovakav United prvi na tabeli. Jesu najkonstantniji u ovom trenutku, ali realno je reći da ne igraju dobar fudbal.
- Edin H.
- Posts: 53595
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#3924 Re: English Premier League
Ubice Dzeko Arsenala 
- Šibicar
- Posts: 7117
- Joined: 15/10/2007 22:57
- Location: Motel Černobil
#3925 Re: English Premier League
Realno ManUtd je najviše puta od svih ostalih engleskih timova dobijao tekme u sudijskom vremenu ili sudijskim kradjama+betterman je njihov navijač=i'm just enjoyingextraordinary wrote:Isto da United nikad nije dobio bodove zahvaljujući sudijskim greškama. Dešava se svima, ali čini mi se da je Premiership u krizi kad je ovakav United prvi na tabeli. Jesu najkonstantniji u ovom trenutku, ali realno je reći da ne igraju dobar fudbal.
