English Premier League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#3901 Re: English Premier League

Post by 1946 »

I šta kažu Unitedu neće smetati kad ode ovim jačim timovima u goste? :D
Teufik
Posts: 4887
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#3902 Re: English Premier League

Post by Teufik »

Nije lako kad se ovako primi u zadnjim minutama ali to je fudbal.Moramo i mi nekada ovako primiti.
Mislim da je ovo najrealnije,bili su uporni i zasluzili su bod.Mada da smo bili spretniji da ih dokrajcimo ali sta je tu je.
Birmingham je veoma nezgodan i znalo se da nece biti lako.
Ovaj bod moze mnogo znaciti.
I dalje neporazeni i na pravom putu.
Glavu gore...
Teufik
Posts: 4887
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#3903 Re: English Premier League

Post by Teufik »

1946 wrote:I šta kažu Unitedu neće smetati kad ode ovim jačim timovima u goste? :D
Ne,nece
Najteze je uzeti bodove ovakvima kao sto je Birmingham.
Procesljaj malo istoriju premiershipa i zapitaj se kako su Arsenal i Chelsea gubili titule.
User avatar
Trasimaco
Posts: 4714
Joined: 09/10/2009 01:56

#3904 Re: English Premier League

Post by Trasimaco »

Faul, igranje rukom, ofsajd i gol - sve u jednoj akciji. :lol: To je suma svega sto je Birmingham uradio veceras.

Ah sta ces, United je bio bolji i trebalo se ovo dobiti, ali eto opet na neki bizaran nacin gube bodove na gostovanju. Ipak se ostaje na vrhu i marsira se dalje. Samo lagano.
User avatar
karanana
Posts: 50767
Joined: 26/02/2004 00:00

#3905 Re: English Premier League

Post by karanana »

kada ce strpljenje manche odnosno sir-a isteci i kada ce se otarasiti onoga kockara i pijanice?
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#3906 Re: English Premier League

Post by missko »

Ma vratit ce se ova nesreca ManU poslije 2 stative ovako da ih sudac s.ebe, tako to obicno biva al mozda se sreca bas vrati u LP.
krusty
Posts: 780
Joined: 30/10/2009 18:22

#3907 Re: English Premier League

Post by krusty »

Trasimaco wrote:
Ah sta ces, United je bio bolji i trebalo se ovo dobiti, ali eto opet na neki bizaran nacin gube bodove na gostovanju. Ipak se ostaje na vrhu i marsira se dalje. Samo lagano.

gdje ba bio bolji nisu se sastavili s loptom citavu tekmu, mislim da se vise trude na treningu... milion nepovezanih pasova, nabijanja lopte na pameti i svega ostalog sto nismo navikli gledati od Man Utda... nisu zasluzili nista vise od ovog boda realno...
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#3908 Re: English Premier League

Post by LSD »

Nevjerovatno kako Man.Utd. prosipa bodove u gotovo dobijenim utakmicama i to u zadnjim minutama :shock:
Koji je ovo vec put :? neko ce dobro nastradati zbog svih ovih pehova.
User avatar
Trasimaco
Posts: 4714
Joined: 09/10/2009 01:56

#3909 Re: English Premier League

Post by Trasimaco »

krusty wrote:gdje ba bio bolji nisu se sastavili s loptom citavu tekmu, mislim da se vise trude na treningu... milion nepovezanih pasova, nabijanja lopte na pameti i svega ostalog sto nismo navikli gledati od Man Utda... nisu zasluzili nista vise od ovog boda realno...
A Birmingham je igrao kao Barca na steroidima? :lol: United je bio bolji, jer su imali vise sansi i ovo je trebala biti pobjeda, ali onaj odron od gola je to sprijecio. Ovo se zaboravlja i ide se dalje.
Bordolini
Posts: 1164
Joined: 04/10/2009 23:42
Location: tribina sjever

#3910 Re: English Premier League

Post by Bordolini »

missko wrote:Ma vratit ce se ova nesreca ManU poslije 2 stative ovako da ih sudac s.ebe, tako to obicno biva al mozda se sreca bas vrati u LP.

Sta ce im se ba vratiti? Znas li ti koliko oni jos ovakvih prosipanja bodova moraju dozivjeti da bi bili egal? :D

Gunners sutra 1:3 :wink:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59307
Joined: 15/12/2008 16:53

#3911 Re: English Premier League

Post by ultima_palabra »

Objektivno je United pokraden kod onog gola, ali nešto ne vjerujem da ih iko sažaljeva osim njihovih navijača :D
sinkaspud
Posts: 278
Joined: 12/11/2010 17:45
Location: Manchester City

#3912 Re: English Premier League

Post by sinkaspud »

Kako se zove najprecijenjeniji i najpreplaceniji igrac na svijetu?
User avatar
vaučer
Posts: 11539
Joined: 04/08/2009 15:22

#3913 Re: English Premier League

Post by vaučer »

sinkaspud wrote:Kako se zove najprecijenjeniji i najpreplaceniji igrac na svijetu?
Paul Konchesky :)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3914 Re: English Premier League

Post by Tomahawk11 »

sinkaspud wrote:Kako se zove najprecijenjeniji i najpreplaceniji igrac na svijetu?
Mislim da je to Wayne Rooney :mrgreen: , samo nije za javnost :oops:
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#3915 Re: English Premier League

Post by johntra »

kad SCUM-ovci mogu dobijati u zadnjim minutama, onda me i ne čudi što im se nekad to mora i vratiti...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59307
Joined: 15/12/2008 16:53

#3916 Re: English Premier League

Post by ultima_palabra »

Evo iskopao sam jedan post, maksuz za @vaučera :lol:
Postao/la Robben dana 01/09/2010 22:09

Čuj ne valja Končeski :-)

Šta ste vi gledali sve ove godine sviju vam? Končeski je jedan od boljih lijevih bekova koje sam gledao, borben, radi sve, odličan i u napadu i u odbrani, sigurno je bolje rješenje od Aggera kojem je prirodna pozicija štoper, na lijevoj strani je dosta škripilo kad je Agger igrao beka, čak je i WBA probijao po toj strani...

Po meni odličan transfer, Liverpool je dobio odličnog igrača koji je konačno dobio priliku da se dokaže u većem klubu, sad smo pokriveni na svim pozicijama, jedino mi se ne sviđa što je Poulsen doveden, klasična taraba.
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#3917 Re: English Premier League

Post by johntra »

ma Konchesky ima samo opasnu mamu... :D
User avatar
vaučer
Posts: 11539
Joined: 04/08/2009 15:22

#3918 Re: English Premier League

Post by vaučer »

:-D Svaka čast u_p, gdje ga iskopa.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59307
Joined: 15/12/2008 16:53

#3919 Re: English Premier League

Post by ultima_palabra »

vaučer wrote::-D Svaka čast u_p, gdje ga iskopa.
Ono je bio odgovor meni, kad sam napisao da je Konchesky ograničen igrač :roll:
nuki_cika
Posts: 1155
Joined: 06/07/2010 16:19

#3920 Re: English Premier League

Post by nuki_cika »

nuki_cika wrote:Ovdje ocito neki misle da je united već završio posao i da je osvojio naslov.Sutra novo gostovanje birmingemu i naravno novo gubljenje bodova.
Rekol ja :D
User avatar
ja.neron
Posts: 3272
Joined: 15/10/2007 14:58
Location: haj-nehaj

#3921 Re: English Premier League

Post by ja.neron »

sinkaspud wrote:Kako se zove najprecijenjeniji i najpreplaceniji igrac na svijetu?
Perica Ognjenović - ako se uopšte sjećaš ko je momak

Fernando Redondo - dok je igrao u Milan-u

Owen Hargreaves - iako je odigrao više utakmica od redonda

Rivaldo - isto kao redondo

.............itd. :run:
User avatar
ja.neron
Posts: 3272
Joined: 15/10/2007 14:58
Location: haj-nehaj

#3922 Re: English Premier League

Post by ja.neron »

Tomahawk11 wrote:
sinkaspud wrote:Kako se zove najprecijenjeniji i najpreplaceniji igrac na svijetu?
Mislim da je to Wayne Rooney :mrgreen: , samo nije za javnost :oops:
Image

Nije prema ovoj listi najboljih strijelaca za MAN UTD :P :P :P
extraordinary
Posts: 1377
Joined: 17/05/2010 12:42

#3923 Re: English Premier League

Post by extraordinary »

Isto da United nikad nije dobio bodove zahvaljujući sudijskim greškama. Dešava se svima, ali čini mi se da je Premiership u krizi kad je ovakav United prvi na tabeli. Jesu najkonstantniji u ovom trenutku, ali realno je reći da ne igraju dobar fudbal.
User avatar
Edin H.
Posts: 53595
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3924 Re: English Premier League

Post by Edin H. »

Ubice Dzeko Arsenala :D
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#3925 Re: English Premier League

Post by Šibicar »

extraordinary wrote:Isto da United nikad nije dobio bodove zahvaljujući sudijskim greškama. Dešava se svima, ali čini mi se da je Premiership u krizi kad je ovakav United prvi na tabeli. Jesu najkonstantniji u ovom trenutku, ali realno je reći da ne igraju dobar fudbal.
Realno ManUtd je najviše puta od svih ostalih engleskih timova dobijao tekme u sudijskom vremenu ili sudijskim kradjama+betterman je njihov navijač=i'm just enjoying :mrgreen:
Post Reply