F1 2008, 2009, 2010 and counting

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2684
Joined: 07/05/2009 19:51

#3901 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Magarece_godine »

A sta je bilo u Kanadi ? Pred samim ciljem pravi gresku upravo zbog pritiska. ..
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3902 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by BHF_Manijak »

Jao jao, ko da voze hebo te romobil a ne F1, cuj sta je bilo u Kanadi, kisa lila bukvalno cijelu turku, klizavo do jaja, i frajer napravi jednu gresku koja ga kosta utrke(a prije toga ga podobro safet car unistio xx puta svojim izlascima) i odmah se postavljaju teze kako je los pod pritiskom ovo ono...Pitas sta je sa Kanadom, a ja tebe odmah pitam sta je sa Monacom i Spanijom, takodjer ganjali ga cijelu skoro trku! Desavale su se i boljim vozacima greske koje ih kostaju pobjede ili pozicije pa?!
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#3903 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by simonese »

BHF_Manijak wrote:Jao jao, ko da voze hebo te romobil a ne F1, cuj sta je bilo u Kanadi, kisa lila bukvalno cijelu turku, klizavo do jaja, i frajer napravi jednu gresku koja ga kosta utrke(a prije toga ga podobro safet car unistio xx puta svojim izlascima) i odmah se postavljaju teze kako je los pod pritiskom ovo ono...Pitas sta je sa Kanadom, a ja tebe odmah pitam sta je sa Monacom i Spanijom, takodjer ganjali ga cijelu skoro trku! Desavale su se i boljim vozacima greske koje ih kostaju pobjede ili pozicije pa?!
antishvabski lobi :D
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2684
Joined: 07/05/2009 19:51

#3904 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Magarece_godine »

Svaka cast Vetelu, ali pametnom je dosta kada vidi na koji nacin on dolazi do pobjeda ... Polpozicije i silovanje bolida ...
Helenejse, drago mi je sto se zakuhalo malo ... Nije vise "nedodirljiv" jer su Ferari i Meklaren itekako popravili aute ..
mentalist
Posts: 870
Joined: 25/12/2009 20:32

#3905 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by mentalist »

GAU8 wrote:
mentalist wrote:Massa bolji od Alonsa po prvi puta u ovoj sezoni :-) . Jeli to bilo malo ribanja ili stvar sllucaja :D
Sutra ce biti zestoko na startu, Hamdzo krece kao bik, Alonso standardno dobar na startu a mr prst mora zadrzati prvo mjesto ako hoce neki plasman posto se vidilo u poslednjih par trka da je nula ako je iza nekoga. Massa :?:
Vettelu se ima sta zamjeriti u protekle 2 trke, ali ima odlican bolid, a to da je pod pritiskom los, moze reci samo neko ko nema pojma, ili nije gledao trke s pocetka sezone. :P

Koliko se ono krugova krvio sa hamiltonom, i to bez funkcionalnog kers-a?
Nije napravio ni najmanju greskicu 15 krugova, a ovaj mu je sve vrijeme bio u repu, ali mu nije mogao nista.
Kako napisa @magarece godine, Vettel je u Kanadi imao svo vrijeme prednost dok ga nije Button pritisnuo, a epilog se zna. Proslu trku vozio je za Massom 15-20 krugova da nije pokusao da napadne. Doduse, jesu mu javili iz boxa da ne luduje ali svo vrijeme voziti iza nekoga a ne zaprijetiti ozbiljnije za bolju poziciju je sve ali ne odraz aktuelnog sampiona u top bolidu....
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3906 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by BHF_Manijak »

Sutra Hamilton hladno uzima start, pazite sta vam kazem, bolji je i agresivniji starter od Vettela te stoga mislim da nece iamti vecih problema sa njim, za Buttona vec nisam siguran...
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3907 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by BHF_Manijak »

simonese wrote:Vettel-u ponovo Pole,deveti
Osmi! :mrgreen:
mentalist
Posts: 870
Joined: 25/12/2009 20:32

#3908 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by mentalist »

BHF_Manijak wrote:Sutra Hamilton hladno uzima start, pazite sta vam kazem, bolji je i agresivniji starter od Vettela te stoga mislim da nece iamti vecih problema sa njim, za Buttona vec nisam siguran...
Hamdzo ce to na laktove :D
fukushima
Posts: 393
Joined: 18/03/2011 17:11

#3909 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by fukushima »

balo i vetel duel u prvom zavoju i obojica ispadaju :dance:
Last edited by fukushima on 31/07/2011 12:17, edited 1 time in total.
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#3910 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Industrialyzer »

Mene uvijek strah Alonsa na startu , pa tog lika ko da neko nabije nogom , ispali se uvijek :mrgreen:
mentalist
Posts: 870
Joined: 25/12/2009 20:32

#3911 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by mentalist »

KIŠA :-D bice gusto na prvoj
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#3912 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by radostan dan »

link, link, link avaj :sad:
fukushima
Posts: 393
Joined: 18/03/2011 17:11

#3913 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by fukushima »

mercedesi strasno startali :shock:
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#3914 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Industrialyzer »

Hamo koristi svaki milimetar da napadne Vettela , tako se to radi :dance: Bitno je da je Alonso iza , izborice se Hamo sa Vettelcicem :dance:

edit: ko ono rece da Vettel ne pada pod pritiskom :lol:
Last edited by Industrialyzer on 31/07/2011 14:11, edited 1 time in total.
fukushima
Posts: 393
Joined: 18/03/2011 17:11

#3915 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by fukushima »

greska vetela i prodje ga balo :-)
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2684
Joined: 07/05/2009 19:51

#3916 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Magarece_godine »

Industrialyzer wrote:Hamo koristi svaki milimetar da napadne Vettela , tako se to radi :dance: Bitno je da je Alonso iza , izborice se Hamo sa Vettelcicem :dance:

edit: ko ono rece da Vettel ne pada pod pritiskom :lol:
Neko sinoc rece .... :D :D
mentalist
Posts: 870
Joined: 25/12/2009 20:32

#3917 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by mentalist »

radostan dan wrote:link, link, link avaj :sad:
No problem :-D
http://www.lshunter.tv/index.php?option ... Itemid=327
mentalist
Posts: 870
Joined: 25/12/2009 20:32

#3918 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by mentalist »

Magarece_godine wrote:
Industrialyzer wrote:Hamo koristi svaki milimetar da napadne Vettela , tako se to radi :dance: Bitno je da je Alonso iza , izborice se Hamo sa Vettelcicem :dance:

edit: ko ono rece da Vettel ne pada pod pritiskom :lol:
Neko sinoc rece .... :D :D
:lol: :D
fukushima
Posts: 393
Joined: 18/03/2011 17:11

#3919 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by fukushima »

alonso ne moze da kontrolise bolid na kisi :-)
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#3920 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Industrialyzer »

Zanimljiva utrka zasad , sad samo da McM ne sjebe stvar u boksovima , vozi fantasticno :dance: :thumbup:
fukushima
Posts: 393
Joined: 18/03/2011 17:11

#3921 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by fukushima »

vodi deda :D :dance:
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#3922 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Industrialyzer »

fukushima wrote:vodi deda :D :dance:
Vodi vodi :mrgreen:
mentalist
Posts: 870
Joined: 25/12/2009 20:32

#3923 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by mentalist »

Ne mogu da vjerujem koliko je los ferrari
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#3924 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by radostan dan »

mentalist wrote:
radostan dan wrote:link, link, link avaj :sad:
No problem :-D
http://www.lshunter.tv/index.php?option ... Itemid=327
Hvala čovjek :thumbup:
fukushima
Posts: 393
Joined: 18/03/2011 17:11

#3925 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by fukushima »

Industrialyzer wrote:
fukushima wrote:vodi deda :D :dance:
Vodi vodi :mrgreen:
jedan krug je jedan krug :skoljka:
Post Reply