F1 2008, 2009, 2010 and counting
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
- Magarece_godine
- Posts: 2684
- Joined: 07/05/2009 19:51
#3901 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
A sta je bilo u Kanadi ? Pred samim ciljem pravi gresku upravo zbog pritiska. ..
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3902 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Jao jao, ko da voze hebo te romobil a ne F1, cuj sta je bilo u Kanadi, kisa lila bukvalno cijelu turku, klizavo do jaja, i frajer napravi jednu gresku koja ga kosta utrke(a prije toga ga podobro safet car unistio xx puta svojim izlascima) i odmah se postavljaju teze kako je los pod pritiskom ovo ono...Pitas sta je sa Kanadom, a ja tebe odmah pitam sta je sa Monacom i Spanijom, takodjer ganjali ga cijelu skoro trku! Desavale su se i boljim vozacima greske koje ih kostaju pobjede ili pozicije pa?!
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#3903 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
antishvabski lobiBHF_Manijak wrote:Jao jao, ko da voze hebo te romobil a ne F1, cuj sta je bilo u Kanadi, kisa lila bukvalno cijelu turku, klizavo do jaja, i frajer napravi jednu gresku koja ga kosta utrke(a prije toga ga podobro safet car unistio xx puta svojim izlascima) i odmah se postavljaju teze kako je los pod pritiskom ovo ono...Pitas sta je sa Kanadom, a ja tebe odmah pitam sta je sa Monacom i Spanijom, takodjer ganjali ga cijelu skoro trku! Desavale su se i boljim vozacima greske koje ih kostaju pobjede ili pozicije pa?!
- Magarece_godine
- Posts: 2684
- Joined: 07/05/2009 19:51
#3904 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Svaka cast Vetelu, ali pametnom je dosta kada vidi na koji nacin on dolazi do pobjeda ... Polpozicije i silovanje bolida ...
Helenejse, drago mi je sto se zakuhalo malo ... Nije vise "nedodirljiv" jer su Ferari i Meklaren itekako popravili aute ..
Helenejse, drago mi je sto se zakuhalo malo ... Nije vise "nedodirljiv" jer su Ferari i Meklaren itekako popravili aute ..
-
mentalist
- Posts: 870
- Joined: 25/12/2009 20:32
#3905 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Kako napisa @magarece godine, Vettel je u Kanadi imao svo vrijeme prednost dok ga nije Button pritisnuo, a epilog se zna. Proslu trku vozio je za Massom 15-20 krugova da nije pokusao da napadne. Doduse, jesu mu javili iz boxa da ne luduje ali svo vrijeme voziti iza nekoga a ne zaprijetiti ozbiljnije za bolju poziciju je sve ali ne odraz aktuelnog sampiona u top bolidu....GAU8 wrote:Vettelu se ima sta zamjeriti u protekle 2 trke, ali ima odlican bolid, a to da je pod pritiskom los, moze reci samo neko ko nema pojma, ili nije gledao trke s pocetka sezone.mentalist wrote:Massa bolji od Alonsa po prvi puta u ovoj sezoni. Jeli to bilo malo ribanja ili stvar sllucaja
![]()
Sutra ce biti zestoko na startu, Hamdzo krece kao bik, Alonso standardno dobar na startu a mr prst mora zadrzati prvo mjesto ako hoce neki plasman posto se vidilo u poslednjih par trka da je nula ako je iza nekoga. Massa
Koliko se ono krugova krvio sa hamiltonom, i to bez funkcionalnog kers-a?
Nije napravio ni najmanju greskicu 15 krugova, a ovaj mu je sve vrijeme bio u repu, ali mu nije mogao nista.
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3906 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Sutra Hamilton hladno uzima start, pazite sta vam kazem, bolji je i agresivniji starter od Vettela te stoga mislim da nece iamti vecih problema sa njim, za Buttona vec nisam siguran...
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3907 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Osmi!simonese wrote:Vettel-u ponovo Pole,deveti
-
mentalist
- Posts: 870
- Joined: 25/12/2009 20:32
#3908 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Hamdzo ce to na laktoveBHF_Manijak wrote:Sutra Hamilton hladno uzima start, pazite sta vam kazem, bolji je i agresivniji starter od Vettela te stoga mislim da nece iamti vecih problema sa njim, za Buttona vec nisam siguran...
-
fukushima
- Posts: 393
- Joined: 18/03/2011 17:11
#3909 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
balo i vetel duel u prvom zavoju i obojica ispadaju 
Last edited by fukushima on 31/07/2011 12:17, edited 1 time in total.
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#3910 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Mene uvijek strah Alonsa na startu , pa tog lika ko da neko nabije nogom , ispali se uvijek 
-
mentalist
- Posts: 870
- Joined: 25/12/2009 20:32
#3911 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
KIŠA
bice gusto na prvoj
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#3912 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
link, link, link avaj 
-
fukushima
- Posts: 393
- Joined: 18/03/2011 17:11
#3913 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
mercedesi strasno startali 
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#3914 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Hamo koristi svaki milimetar da napadne Vettela , tako se to radi
Bitno je da je Alonso iza , izborice se Hamo sa Vettelcicem 
edit: ko ono rece da Vettel ne pada pod pritiskom
edit: ko ono rece da Vettel ne pada pod pritiskom
Last edited by Industrialyzer on 31/07/2011 14:11, edited 1 time in total.
-
fukushima
- Posts: 393
- Joined: 18/03/2011 17:11
#3915 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
greska vetela i prodje ga balo 
- Magarece_godine
- Posts: 2684
- Joined: 07/05/2009 19:51
#3916 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Neko sinoc rece ....Industrialyzer wrote:Hamo koristi svaki milimetar da napadne Vettela , tako se to radiBitno je da je Alonso iza , izborice se Hamo sa Vettelcicem
edit: ko ono rece da Vettel ne pada pod pritiskom
-
mentalist
- Posts: 870
- Joined: 25/12/2009 20:32
#3917 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
No problemradostan dan wrote:link, link, link avaj
http://www.lshunter.tv/index.php?option ... Itemid=327
-
mentalist
- Posts: 870
- Joined: 25/12/2009 20:32
#3918 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Magarece_godine wrote:Neko sinoc rece ....Industrialyzer wrote:Hamo koristi svaki milimetar da napadne Vettela , tako se to radiBitno je da je Alonso iza , izborice se Hamo sa Vettelcicem
edit: ko ono rece da Vettel ne pada pod pritiskom![]()
-
fukushima
- Posts: 393
- Joined: 18/03/2011 17:11
#3919 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
alonso ne moze da kontrolise bolid na kisi 
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#3920 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Zanimljiva utrka zasad , sad samo da McM ne sjebe stvar u boksovima , vozi fantasticno

-
fukushima
- Posts: 393
- Joined: 18/03/2011 17:11
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#3922 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Vodi vodifukushima wrote:vodi deda![]()
-
mentalist
- Posts: 870
- Joined: 25/12/2009 20:32
#3923 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ne mogu da vjerujem koliko je los ferrari
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#3924 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Hvala čovjekmentalist wrote:No problemradostan dan wrote:link, link, link avaj![]()
http://www.lshunter.tv/index.php?option ... Itemid=327
-
fukushima
- Posts: 393
- Joined: 18/03/2011 17:11
#3925 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
jedan krug je jedan krugIndustrialyzer wrote:Vodi vodifukushima wrote:vodi deda![]()
