SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
zavezata-vreca
Posts: 890
Joined: 04/02/2016 00:17

#3901 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zavezata-vreca »

kloniran wrote:dernek na ilidzu
Eneee
mali_balon
Posts: 14565
Joined: 12/09/2012 09:57

#3902 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mali_balon »

Ovi klosari misle da ce ih murija pucat po nogama, ko sto se oni izmedju sebe tako pucaju. hihihhihihiihihihi samo u glavusu sto vise ih ohladite....
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#3903 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by The BEN10 »

Btw, protiv komesara MUP-a KS Vahida Ćosića pokrenut postupak. Nadam se da će jednog od najodgovornijih ljudi u gradu za ovako lošu sigurnosnu situaciju maknuti već jednom...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3904 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tomahawk11 »

Joj Ilidze, juce se mogla snimiti kakva krimi epizoda live :run:
User avatar
Truba
Posts: 93848
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3905 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

napuhavanje :oops:
memx
Posts: 158
Joined: 19/10/2011 15:33

#3906 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by memx »

Bravo za policiju!
Vrijeme je da im pokažete zube. Suviše su se osilili kriminalci u gradu.
Naslovnica
Posts: 35480
Joined: 20/03/2013 15:38

#3907 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Naslovnica »

Ima li informacija tko su hairlije od sinoć?
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#3908 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

kad se neko baci sa prozora ide ime i prezime odmah
kad mafija dobije po p nema ni inicijala
acer5101
Posts: 531
Joined: 06/08/2012 09:42

#3909 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by acer5101 »

A pitanje, cije je auto bilo u pitanju? Nesto mislim da ne bi ovako reagovali da je bilo moje ili vase
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#3910 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Dr. Kuca »

Zadovoljavajuca situacija, Ilidza nije u Sarajevu.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#3911 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by salik79 »

Dr. Kuca wrote:Zadovoljavajuca situacija, Ilidza nije u Sarajevu.
MUP KS ;-), a tabla "SARAJEVO" stoji na raskrsnici prema "OBI" i Luzanima, iz smjera Blazuja. :-D
User avatar
helpdesk1
Posts: 551
Joined: 04/08/2011 14:14

#3912 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by helpdesk1 »

Čim je sinoć Grubešić iz tužilaštva dao izjavu vjerovatno se radilo o 'čeki', tj. drotovi imali dojavu.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#3913 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Dr. Kuca »

salik79 wrote:
Dr. Kuca wrote:Zadovoljavajuca situacija, Ilidza nije u Sarajevu.
MUP KS ;-), a tabla "SARAJEVO" stoji na raskrsnici prema "OBI" i Luzanima, iz smjera Blazuja. :-D

Vino piju nane na ilidzi pokraj Sarajeva :D :lol:
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#3914 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mario001 »

helpdesk1 wrote:Čim je sinoć Grubešić iz tužilaštva dao izjavu vjerovatno se radilo o 'čeki', tj. drotovi imali dojavu.
Ostave auta na parking i cekaju, nema dojave.
Skoro je isto bilo kod Careve dzamije, ostavili Golfa par noci i ekipa dosla, izbuse ih ali pobjegnu nekako, leze u Kasindolu
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#3915 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

salik79 wrote:
Dr. Kuca wrote:Zadovoljavajuca situacija, Ilidza nije u Sarajevu.
MUP KS ;-), a tabla "SARAJEVO" stoji na raskrsnici prema "OBI" i Luzanima, iz smjera Blazuja. :-D

[/quote]

tabla ne znači ništa
jer sarajevu pripadaju općine centar,novo sarajevo,novi grad,stari grad
a ilidža je općina u kantonu sarajevo
User avatar
rimac
Posts: 444
Joined: 22/09/2004 11:09

#3916 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by rimac »

Gledam jučer u 16:45 s Vrbanja mosta tri auta oduzimaju prednost, skreću prema Skenderiji, dvojici dječaka (oko 8 godina) kojima je upaljeno zeleno i već su stali na pješački, podižu ruku da signaliziraju, ali jok. Najstrašnije, treće ili četvrto auto je bilo policijsko. Netko u policiji, ako čitaju ovo, bi trebao ispitati tko je u golfu policijskom jučer bio na tom mjestu.
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#3917 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

acer5101 wrote:A pitanje, cije je auto bilo u pitanju? Nesto mislim da ne bi ovako reagovali da je bilo moje ili vase
ma nije ničije auto nego sačekuša
izgleda da je zasmetalo uglednom bizmismenu da mu se kradu auta ispred termi, pa je zvao da se riješi
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#3918 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by The BEN10 »

rimac wrote:Gledam jučer u 16:45 s Vrbanja mosta tri auta oduzimaju prednost, skreću prema Skenderiji, dvojici dječaka (oko 8 godina) kojima je upaljeno zeleno i već su stali na pješački, podižu ruku da signaliziraju, ali jok. Najstrašnije, treće ili četvrto auto je bilo policijsko. Netko u policiji, ako čitaju ovo, bi trebao ispitati tko je u golfu policijskom jučer bio na tom mjestu.
Ma ja, čuj milicija isto oduzela prednost djeci - koji krelci!
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#3919 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

jao_situacije wrote:
acer5101 wrote:A pitanje, cije je auto bilo u pitanju? Nesto mislim da ne bi ovako reagovali da je bilo moje ili vase
ma nije ničije auto nego sačekuša
izgleda da je zasmetalo uglednom bizmismenu da mu se kradu auta ispred termi, pa je zvao da se riješi
naravno da jeste jer je krađa spriječena sačekušom to što nije objavljeno ne znači da nije ;)
Provodeći planirane aktivnosti na sprečavanju krivičnih djela teških krađa motornih vozila, te rasvjetljavanju i hvatanju izvršilaca istih, policijski službenici MUP-a Kantona Sarajevo su, u saradnji sa drugim policijskim i sigurnosnim agencijama, a pod nadzorom tužilaštva Bosne i Hercegovine, dana 04.08.2016. godine oko 20.30 sati, na parking prostoru u ul. Butmirska cesta, općina Ilidža, spriječili izvršenje krivičnog djela teške krađe motornog vozila.
Prilikom lišenja slobode NN izvršilaca, došlo je do upotrebe vatrenog oružja od prema policiji, na šta su policijski službenici uzvratili vatru i tom prilikom su ranjena dva izvršioca pomenutog krivičnog djela. Povrijeđenim je ljekarska pomoć ukazana na licu mjesta, da bi potom bili prevezeni na KCU Sarajevo radi daljeg liječenja, dok je treći izvršilac lišen slobode na mjestu događaja. Na lice mjesta je izašao postupajući tužitelj, koji rukovodi uviđajem, a koji obavljaju policijski službenici MUP-a Kantona Sarajevo. Više informacija o ovom događaju bit će objavljeno tokom narednog dana.
User avatar
rimac
Posts: 444
Joined: 22/09/2004 11:09

#3920 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by rimac »

The BEN10 wrote:
rimac wrote:Gledam jučer u 16:45 s Vrbanja mosta tri auta oduzimaju prednost, skreću prema Skenderiji, dvojici dječaka (oko 8 godina) kojima je upaljeno zeleno i već su stali na pješački, podižu ruku da signaliziraju, ali jok. Najstrašnije, treće ili četvrto auto je bilo policijsko. Netko u policiji, ako čitaju ovo, bi trebao ispitati tko je u golfu policijskom jučer bio na tom mjestu.
Ma ja, čuj milicija isto oduzela prednost djeci - koji krelci!
Ne znam imaju li policijska auta kameru koja snima. Ako ima mogu lako provjeriti koje je auto bilo.
User avatar
Tercius
Posts: 1572
Joined: 21/01/2011 19:51

#3921 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tercius »

jao_situacije wrote: glokovi vam se pozlatili.
da hoćete do kraja godine još par debila ohladiti, bilo bi ekstra
Bice prije da je radio M4 Colt sa 5.56 zrnom...
walk_M-A-N
Posts: 2003
Joined: 09/05/2007 16:35

#3922 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by walk_M-A-N »

http://www.klix.ba/vijesti/bih/discipli ... /160804090

top: Ovo je cisto krivicno djelo.kakva disciplina
fuma.guma: Samo jedan u nizu korumpiranih ljudi iz MUP-a. Pravi i posteni policajci zbog ovakvih ispastaju
mladapartizanka: Ako je ovaj korumpiran, šta onda reći za Halida Ganiju koji je se infiltrirao u sve pore društva, a vodi se kao penzionisani milicajac.
U koju god državnu instituciju uđete tamo je pomenuti (H.G.) ili član upravljačkih struktura ili ima nekoga od najbliže rodbine zaposlenog.
sve u svemu: Ovaj se čovjek više bavi privatnim biznisom nego rukovođenjem policijom.Na žalost SDA-u trebaju takvi spavači,tako da Čosić može mirno nastaviti proizvodit svoj med.

A ono što su ljudi previdili je da postoji i interna kontrola i lafo nezavisni odbor i sve to ne radi ništa, već se pare uzimaju da se gleda nastranu.
User avatar
Tercius
Posts: 1572
Joined: 21/01/2011 19:51

#3923 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tercius »

Ma ja treba dovesti svog covjeka pa hajka se dize,drvlje i kamenje na covjeka bez ikakve osnove,realno za sta jedino moze imati odgovornisti je sto dozvoli da mu klosari kamenjem izlome policiju u februaru,sve ostalo je orkestrirano tako providno.Treba vratiti H.S sjeme mu se zatrlo za sva vremena.
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#3924 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by The BEN10 »

Tercius wrote:Ma ja treba dovesti svog covjeka pa hajka se dize,drvlje i kamenje na covjeka bez ikakve osnove,realno za sta jedino moze imati odgovornisti je sto dozvoli da mu klosari kamenjem izlome policiju u februaru,sve ostalo je orkestrirano tako providno.Treba vratiti H.S sjeme mu se zatrlo za sva vremena.
Ne treba dovoditi nikoga ko je loš bio, već nekoga ko neće dopustiti da se godinama unazad krade po 1000 auta godišnje!

http://www.avaz.ba/clanak/248931/saraje ... cija-video
Navedeni osumnjičeni su pripadnici organizirane kriminalne skupine, koja već duži vremenski period prema operativnim i obavještajnim saznanjima, djeluje u Sarajevu i BiH, navodi se u saopćenju.
Tužilaštvo BiH u suradnji Graničnom policijom, MUP-om Kantona Sarajevo i SIPA, zbog postojanja elemenata međunarodnog i organiziranog kriminala, provodi intenzivne aktivnosti u borbi protiv skupine osumnjičenih pripadnika, koji vrše krađe, otuđenja, krivotvorenje dokumentacije i dalju prodaju skupocjenih motornih vozila.

- S obzirom na alarmantnu situaciju u ovoj oblasti, naročito u glavnom gradu BiH, gdje se godišnje ukrade blizu 1.000 vozila (više od dva vozila dnevno) potreban je angažman svih policijskih i pravosudnih struktura a naročitio sa razine entiteta i kantona, u procesuiranju počinitelja krivičnih djela, koja nemaju elemente međunarodnog i organiziranog kriminala, navodi se u saopćenju.
Duži vremenski period znači od 2009 godine. Pogledajte statistiku pa ćete vidjeti...
Samo su pauzu uzeli mensčini 2010 ili 2011, kada su smanjili za 30%
http://www.klix.ba/vijesti/bih/automafi ... /120828067
old_spice
Posts: 339
Joined: 06/09/2013 19:15

#3925 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by old_spice »

Dr. Kuca wrote:Zadovoljavajuca situacija, Ilidza nije u Sarajevu.
sta je i ti ostao bez mobitela nekad kad si bio na ilidzi, ili te razbio neko :izet:
ako ce ti biti lakse i nek nije, al ovo se sutra moze desiti i u centru, starom gradu..
ps svaka cast za policiju, samo u kost
Post Reply