Automobilizam - sve o tome
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Qler
- Posts: 25833
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#3901 Re: Automobilizam - All about
Nego kome u Sarajevu da ondesem kljuc od Forda da mi nareze? Oni u Hudiny-u u Hrasnom i traze 40KM da narezu ključ?! To mi nesto malo puno...
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#3902 Re: Automobilizam - All about
Cini mi se da narezuju kljuceve za auto u Kosevo ulici na bus stanici, na Dobrinji kod Merkator dvorane.Qler wrote:Nego kome u Sarajevu da ondesem kljuc od Forda da mi nareze? Oni u Hudiny-u u Hrasnom i traze 40KM da narezu ključ?! To mi nesto malo puno...
A Hudiny je k'o Svica skup, bezobrazno.
- Qler
- Posts: 25833
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#3903 Re: Automobilizam - All about
Taj mi je na Dobrinji blizu i relativno usput, pa ću tamo pogledati. A nekako mi bas puno 40KM za obicno narezivanje...
- konektovan
- Posts: 51442
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3904 Re: Automobilizam - All about
Nema nasljednika citroena C5, nezvanicna informacija. 
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#3905 Re: Automobilizam - All about
Qler wrote:Nego kome u Sarajevu da ondesem kljuc od Forda da mi nareze? Oni u Hudiny-u u Hrasnom i traze 40KM da narezu ključ?! To mi nesto malo puno...
probaj u vizi na stupu, ima kljucar u prizemlju...
-
zrakomlat
- Posts: 10370
- Joined: 23/09/2012 17:22
#3906 Re: Automobilizam - All about
Ako neko može, neka pogura čovjeka
http://www.olx.ba/artikal/18182855/prim ... na-poklon/
http://www.olx.ba/artikal/18182855/prim ... na-poklon/
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#3907 Re: Automobilizam - All about
Ima negdje nekakav daihatsu al ne bi on to izgleda 
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#3908 Re: Automobilizam - All about
EEEEEEEE ključari u SaQler wrote:Nego kome u Sarajevu da ondesem kljuc od Forda da mi nareze? Oni u Hudiny-u u Hrasnom i traze 40KM da narezu ključ?! To mi nesto malo puno...
- Qler
- Posts: 25833
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#3909 Re: Automobilizam - All about
imas li neku preporuku?O'zone wrote:EEEEEEEE ključari u SaQler wrote:Nego kome u Sarajevu da ondesem kljuc od Forda da mi nareze? Oni u Hudiny-u u Hrasnom i traze 40KM da narezu ključ?! To mi nesto malo puno...![]()
![]()
treba posebna tema. Uglavnom taj ti je posao nuklearna fizika pa očekuj gdje god dođeš da priča bude na tom nivo "ništa ti to jaro ne kontaš" i da cijene budu na tom nivou. 30-40 KM je standardan tarifa za narezivanje koliko sam uspio da upratim, ako ima transponder onda od 80 do 120 a ako je i daljinski na ključu od 250 do beskonačnosti
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#3910 Re: Automobilizam - All about
Ma nemam brateQler wrote:imas li neku preporuku?O'zone wrote:EEEEEEEE ključari u SaQler wrote:Nego kome u Sarajevu da ondesem kljuc od Forda da mi nareze? Oni u Hudiny-u u Hrasnom i traze 40KM da narezu ključ?! To mi nesto malo puno...![]()
![]()
treba posebna tema. Uglavnom taj ti je posao nuklearna fizika pa očekuj gdje god dođeš da priča bude na tom nivo "ništa ti to jaro ne kontaš" i da cijene budu na tom nivou. 30-40 KM je standardan tarifa za narezivanje koliko sam uspio da upratim, ako ima transponder onda od 80 do 120 a ako je i daljinski na ključu od 250 do beskonačnosti
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#3911 Re: Automobilizam - All about
Zna li neko gdje se u Sarajevu imaju kupiti oni aditivi za gorivo Liqui moly ?
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#3912 Re: Automobilizam - All about
Bilo je na Ini prema Ilidzi,vjerovatno ima i na drugim. Vidjao sam i u Motorexu.Leon16v wrote:Zna li neko gdje se u Sarajevu imaju kupiti oni aditivi za gorivo Liqui moly ?
-
530i
- Posts: 9169
- Joined: 08/12/2009 17:31
#3913 Re: Automobilizam - All about
Ima tome možda i preko 15 godina kada sam narezao obični ključ za Z101, još mi čovjek nađe ključ istog oblika, platio sam ovako 5 ili 6 maraka, ne sjećam se više tačno.
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#3914 Re: Automobilizam - All about
As Hondas ilidza. Oni su ti lm distributeriLeon16v wrote:Zna li neko gdje se u Sarajevu imaju kupiti oni aditivi za gorivo Liqui moly ?
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#3915 Re: Automobilizam - All about
AS Hondas drzi njihov citav asortiman ulja i aditivaLeon16v wrote:Zna li neko gdje se u Sarajevu imaju kupiti oni aditivi za gorivo Liqui moly ?
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#3916 Re: Automobilizam - All about
Ja sam to stavio jednom ,narucio mi jaran s neta odnekud , nisam skontao razlikuLeon16v wrote:Zna li neko gdje se u Sarajevu imaju kupiti oni aditivi za gorivo Liqui moly ?
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#3918 Re: Automobilizam - All about
joj pezejca

- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#3919 Re: Automobilizam - All about
Znao sam da ces se ti javiti! Dobar skrooz, 320 na satu 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#3920 Re: Automobilizam - All about
ne znam samo kakav je s emisijom izduvnih gasova

- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#3921 Re: Automobilizam - All about


Ovaj plavi M4 u ponedeljak bio "na kanalu" i evo jos je tu
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#3923 Re: Automobilizam - All about
Jbt led koji idioti
Kaze dovuci auto u 2, ja evo dovuko ostavio
Kad je gotovo? 45 minuta
Vracam se u 15 do 3, auto na istom mjestu, nisu ga ni darnuli
Lola tek dodje po njega
Kaze frka neka s papirim ovo, ono
Evo brzo cemo mi to, za po sata

Sreca ne povedoh djete sa sobom
Ko kad ne placas pa oni to prekokurca
Kaze dovuci auto u 2, ja evo dovuko ostavio
Kad je gotovo? 45 minuta
Vracam se u 15 do 3, auto na istom mjestu, nisu ga ni darnuli
Lola tek dodje po njega
Kaze frka neka s papirim ovo, ono
Evo brzo cemo mi to, za po sata
Sreca ne povedoh djete sa sobom
Ko kad ne placas pa oni to prekokurca
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#3925 Re: Automobilizam - All about
Jesu li ove crne tablice oldtajmerske?



