Telemach - ALL ABOUT 4
Moderator: Benq
- roki
- Posts: 1904
- Joined: 08/09/2006 14:14
#3901 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Imate li i večeras problema? Kod mene minut dobro,minut nikako
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3902 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Moradoh uci preko ovog programa sto je raja stavila gore. 
- BaDa
- Posts: 2652
- Joined: 20/04/2009 23:42
- Location: Sarajevo
#3903 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
evo i kod mene opet katastrofa 
-
Mustang1
- Posts: 29965
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3904 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
-
l33t
- Posts: 4790
- Joined: 04/09/2011 22:15
- Location: Sarajevo
#3905 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
radi web sa spotflux, hajd barem moze nesto
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3906 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ma sporo je i preko sportfluxa
- muhafuca
- Posts: 5460
- Joined: 14/03/2012 00:06
#3907 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
i kod mene je bilo malo štopanja do maloprije
al evo sad je sve u dure
nadam se da ce ovako i ostati aBd
al evo sad je sve u dure
nadam se da ce ovako i ostati aBd
-
Mustang1
- Posts: 29965
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3908 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ma ok je
Evo sad je doslo ima kod svih ..Ja iskljucim spotflux i ne mogu uci na facebook i klix 
- mumi80
- Posts: 1048
- Joined: 21/08/2009 09:00
#3909 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Potpis!arshavin wrote:Ma sporo je i preko sportfluxa
Ja sam ih zvao i rekao da jedva čekam račun da vidim koliko će umanjiti
-
Mustang1
- Posts: 29965
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3910 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ovo je to najavljeno iznenadjenje za danas .. Nece biti konekcije nocas

-
motorola01
- Posts: 4147
- Joined: 28/04/2011 13:27
#3911 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Nema drug. Net sad radi, sad ne radi. Ne znam kakvo je stanje sa tv-om, ali sigurno NoveTV nema.Tiger 033 wrote:Ima li kod vas NoveTV
-
Mustang1
- Posts: 29965
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3912 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Nema sad zato sto je ona serija koja se zatamnjuje
Kad je on rekao da nema nove kod mene je bilo
-
Mustang1
- Posts: 29965
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3913 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
I btw. ovi prekidi su dobri da vidis na facebooku telemacha kakvih nepismenih seljaka ima

-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#3914 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
ima svega u Bož'joj bašČi 
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#3915 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
stabilnih?
haj se malo raspitaj na "svom" forumu sta kazu za jucerasnji problem na ADSLu...
haj se malo raspitaj na "svom" forumu sta kazu za jucerasnji problem na ADSLu...
-
goodye
- Posts: 48
- Joined: 23/01/2013 13:02
#3916 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Jel kod vas manja brzina ili nema interneta?
Meni bio ovaj danas stavljao D3 i telefon, i brzina mi 2 mbps. Jel do ovih kvarova ili nesto do njih da zovem.
btw iz Mostara sam
Meni bio ovaj danas stavljao D3 i telefon, i brzina mi 2 mbps. Jel do ovih kvarova ili nesto do njih da zovem.
btw iz Mostara sam
-
iceman2010
- Posts: 4640
- Joined: 08/07/2010 11:36
#3917 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Haj ti provjeri na forumu ovom zalili se iko? Evo meni malac cijelo vrijeme gleda crtane na youtube-u, a ja surfam preko wireless-a. Ko god se javi na forumu tvrdi da nema problema. Ni na lol-u nema problema. Samo kod svih korisnika telemach-a ima problem koji ocigledno nema veze sa presjecanjem optickog kabla. Nesto drugo je u pitanju. A za prekide optike, kao sto sam vec rekao, drzite fige dok traje gradjevinska sezona. Mozda budete imali srece:-P
Sent from my LT18i using Tapatalk 2
Sent from my LT18i using Tapatalk 2
-
Mustang1
- Posts: 29965
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3918 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ja sa ovim problemom sa spotfluxom koji ide sporije ali radi sve imam brzinu vecu nego ti regularno na bhtelecomu isti paket 
- fireman2013
- Posts: 186
- Joined: 14/01/2013 11:34
- Location: Novi Grad Sarajevo
#3919 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Pricao zidu ili njima ne pije vode. Sta ces takvi smo mi bosanci. Nek je tudje, pradon, srpsko pa makar. Samo nek nije nase iako je nekoliko puta bolje i stabilnije.iceman2010 wrote:Haj ti provjeri na forumu ovom zalili se iko? Evo meni malac cijelo vrijeme gleda crtane na youtube-u, a ja surfam preko wireless-a. Ko god se javi na forumu tvrdi da nema problema. Ni na lol-u nema problema. Samo kod svih korisnika telemach-a ima problem koji ocigledno nema veze sa presjecanjem optickog kabla. Nesto drugo je u pitanju. A za prekide optike, kao sto sam vec rekao, drzite fige dok traje gradjevinska sezona. Mozda budete imali srece:-P
Sent from my LT18i using Tapatalk 2
Firma koja ima preko 30 000 korisnika nije u stanju da obezbjedi simetricni back-up link sto je vise nego smijesno. Da ne spominjem kokosi koje rade u Call centru. Dno dna.
Vi dalje nastavite uzdizati ove lopove, imacete se kad hvatati za glavu pogotovo kad skontate da ne mozete raskinuti ugovor jer su vas isim vezali na dvije godine
Last edited by fireman2013 on 13/02/2013 19:44, edited 1 time in total.
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3920 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Bubalo1 wrote:Ja sa ovim problemom sa spotfluxom koji ide sporije ali radi sve imam brzinu vecu nego ti regularno na bhtelecomu isti paket
-
iceman2010
- Posts: 4640
- Joined: 08/07/2010 11:36
#3921 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ne kontas ti da brzina, ukolilo je u nekim prihvatljivim granicama, nije primarna stvar za ogromnu vecinu korisnika nego stabilna i pouzdana usluga. I kolilo korisnika telemach-a zna za ovu igracku? Vas nekolilo koji posjecujete ovaj forum? Kolilo ce te programa morati instalirati da vam internet radi sljedeci put? Mozda da jednom rukom drzite riblju kost dok surfateBubalo1 wrote:Ja sa ovim problemom sa spotfluxom koji ide sporije ali radi sve imam brzinu vecu nego ti regularno na bhtelecomu isti paket
I 5 Mbps za 17 km je sasvim dobra ponuda.
Sent from my LT18i using Tapatalk 2
-
iceman2010
- Posts: 4640
- Joined: 08/07/2010 11:36
#3922 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Jesi li se sprema da se kladis u nesto kad si tako siguran? Mislim kad vec garantujes. vidi se to i po stilu pisanja, ali se da i provjeriti. Ja nemam potrebe da se kloniram niti da pravim druge profile jer se nemam cega stidjeti iako jako veliki broj ljudi na ovo pdf-u zna moje ime i prezime.
Sent from my LT18i using Tapatalk 2
Sent from my LT18i using Tapatalk 2
- bude
- Posts: 1099
- Joined: 10/11/2008 13:26
#3923 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
ne jarane, bitno je da bi mi bili i dan-danas na dial-up konekciji da se nije pojavila konkurencija, 1Gb prekoracenja - 10 KM po usima, zato dok sami ne naprave neki svjetlosni skok ispred konkurencije - bht fuck off, da ne govorim o nepismenim, nadrkanim salterasima, monterima itd
- dječak sa šibicama
- Posts: 51298
- Joined: 29/06/2011 23:39
#3924 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Jesu ovaj vatreni i ledeni jedna te ista osoba?
Koja je njihova uloga ovdje? neko ih placa za ovaj BHT spam? nadam se da da, jer ako ovo rade besplatno, imaju viska vremena na raspolaganju. Na svakoj stranici od 20, njihovih je 5 komentara. A u 55 komentara, 54 su jedno te isto.
Koja je njihova uloga ovdje? neko ih placa za ovaj BHT spam? nadam se da da, jer ako ovo rade besplatno, imaju viska vremena na raspolaganju. Na svakoj stranici od 20, njihovih je 5 komentara. A u 55 komentara, 54 su jedno te isto.
