Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
roki
Posts: 1904
Joined: 08/09/2006 14:14

#3901 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by roki »

Imate li i večeras problema? Kod mene minut dobro,minut nikako
User avatar
Reglan
Posts: 5012
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#3902 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Reglan »

Moradoh uci preko ovog programa sto je raja stavila gore. :x
User avatar
BaDa
Posts: 2652
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#3903 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by BaDa »

evo i kod mene opet katastrofa :x
Mustang1
Posts: 29965
Joined: 29/12/2010 17:31

#3904 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

:lol: :lol: :lol: Malo radi malo ne radi .. Mislim meni radi na ovom kompu na drugom jok :D
l33t
Posts: 4790
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#3905 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by l33t »

radi web sa spotflux, hajd barem moze nesto
User avatar
Reglan
Posts: 5012
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#3906 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Reglan »

Ma sporo je i preko sportfluxa
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#3907 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by muhafuca »

i kod mene je bilo malo štopanja do maloprije

al evo sad je sve u dure

nadam se da ce ovako i ostati aBd
Mustang1
Posts: 29965
Joined: 29/12/2010 17:31

#3908 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

Ma ok je :D Evo sad je doslo ima kod svih ..Ja iskljucim spotflux i ne mogu uci na facebook i klix :D
User avatar
mumi80
Posts: 1048
Joined: 21/08/2009 09:00

#3909 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by mumi80 »

arshavin wrote:Ma sporo je i preko sportfluxa
Potpis!
Ja sam ih zvao i rekao da jedva čekam račun da vidim koliko će umanjiti
Mustang1
Posts: 29965
Joined: 29/12/2010 17:31

#3910 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

Ovo je to najavljeno iznenadjenje za danas .. Nece biti konekcije nocas :lol: :lol:
motorola01
Posts: 4147
Joined: 28/04/2011 13:27

#3911 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by motorola01 »

Tiger 033 wrote:Ima li kod vas NoveTV :?:
Nema drug. Net sad radi, sad ne radi. Ne znam kakvo je stanje sa tv-om, ali sigurno NoveTV nema.
Mustang1
Posts: 29965
Joined: 29/12/2010 17:31

#3912 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

Nema sad zato sto je ona serija koja se zatamnjuje :D Kad je on rekao da nema nove kod mene je bilo
Mustang1
Posts: 29965
Joined: 29/12/2010 17:31

#3913 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

I btw. ovi prekidi su dobri da vidis na facebooku telemacha kakvih nepismenih seljaka ima :D :lol:
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#3914 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Kralj Tvrtko I. »

ima svega u Bož'joj bašČi :D
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#3915 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Kralj Tvrtko I. »

stabilnih?

haj se malo raspitaj na "svom" forumu sta kazu za jucerasnji problem na ADSLu...
goodye
Posts: 48
Joined: 23/01/2013 13:02

#3916 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by goodye »

Jel kod vas manja brzina ili nema interneta?

Meni bio ovaj danas stavljao D3 i telefon, i brzina mi 2 mbps. Jel do ovih kvarova ili nesto do njih da zovem.

btw iz Mostara sam
iceman2010
Posts: 4640
Joined: 08/07/2010 11:36

#3917 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by iceman2010 »

Haj ti provjeri na forumu ovom zalili se iko? Evo meni malac cijelo vrijeme gleda crtane na youtube-u, a ja surfam preko wireless-a. Ko god se javi na forumu tvrdi da nema problema. Ni na lol-u nema problema. Samo kod svih korisnika telemach-a ima problem koji ocigledno nema veze sa presjecanjem optickog kabla. Nesto drugo je u pitanju. A za prekide optike, kao sto sam vec rekao, drzite fige dok traje gradjevinska sezona. Mozda budete imali srece:-P

Sent from my LT18i using Tapatalk 2
Mustang1
Posts: 29965
Joined: 29/12/2010 17:31

#3918 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

Ja sa ovim problemom sa spotfluxom koji ide sporije ali radi sve imam brzinu vecu nego ti regularno na bhtelecomu isti paket :D
User avatar
fireman2013
Posts: 186
Joined: 14/01/2013 11:34
Location: Novi Grad Sarajevo

#3919 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by fireman2013 »

iceman2010 wrote:Haj ti provjeri na forumu ovom zalili se iko? Evo meni malac cijelo vrijeme gleda crtane na youtube-u, a ja surfam preko wireless-a. Ko god se javi na forumu tvrdi da nema problema. Ni na lol-u nema problema. Samo kod svih korisnika telemach-a ima problem koji ocigledno nema veze sa presjecanjem optickog kabla. Nesto drugo je u pitanju. A za prekide optike, kao sto sam vec rekao, drzite fige dok traje gradjevinska sezona. Mozda budete imali srece:-P

Sent from my LT18i using Tapatalk 2
Pricao zidu ili njima ne pije vode. Sta ces takvi smo mi bosanci. Nek je tudje, pradon, srpsko pa makar. Samo nek nije nase iako je nekoliko puta bolje i stabilnije.

Firma koja ima preko 30 000 korisnika nije u stanju da obezbjedi simetricni back-up link sto je vise nego smijesno. Da ne spominjem kokosi koje rade u Call centru. Dno dna.

Vi dalje nastavite uzdizati ove lopove, imacete se kad hvatati za glavu pogotovo kad skontate da ne mozete raskinuti ugovor jer su vas isim vezali na dvije godine ;-) .
Last edited by fireman2013 on 13/02/2013 19:44, edited 1 time in total.
User avatar
Reglan
Posts: 5012
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#3920 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Reglan »

Bubalo1 wrote:Ja sa ovim problemom sa spotfluxom koji ide sporije ali radi sve imam brzinu vecu nego ti regularno na bhtelecomu isti paket :D
:lol: :D
iceman2010
Posts: 4640
Joined: 08/07/2010 11:36

#3921 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by iceman2010 »

Bubalo1 wrote:Ja sa ovim problemom sa spotfluxom koji ide sporije ali radi sve imam brzinu vecu nego ti regularno na bhtelecomu isti paket :D
Ne kontas ti da brzina, ukolilo je u nekim prihvatljivim granicama, nije primarna stvar za ogromnu vecinu korisnika nego stabilna i pouzdana usluga. I kolilo korisnika telemach-a zna za ovu igracku? Vas nekolilo koji posjecujete ovaj forum? Kolilo ce te programa morati instalirati da vam internet radi sljedeci put? Mozda da jednom rukom drzite riblju kost dok surfate :-D

I 5 Mbps za 17 km je sasvim dobra ponuda.

Sent from my LT18i using Tapatalk 2
iceman2010
Posts: 4640
Joined: 08/07/2010 11:36

#3922 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by iceman2010 »

Jesi li se sprema da se kladis u nesto kad si tako siguran? Mislim kad vec garantujes. vidi se to i po stilu pisanja, ali se da i provjeriti. Ja nemam potrebe da se kloniram niti da pravim druge profile jer se nemam cega stidjeti iako jako veliki broj ljudi na ovo pdf-u zna moje ime i prezime.

Sent from my LT18i using Tapatalk 2
User avatar
bude
Posts: 1099
Joined: 10/11/2008 13:26

#3923 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by bude »

ne jarane, bitno je da bi mi bili i dan-danas na dial-up konekciji da se nije pojavila konkurencija, 1Gb prekoracenja - 10 KM po usima, zato dok sami ne naprave neki svjetlosni skok ispred konkurencije - bht fuck off, da ne govorim o nepismenim, nadrkanim salterasima, monterima itd
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51298
Joined: 29/06/2011 23:39

#3924 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by dječak sa šibicama »

Jesu ovaj vatreni i ledeni jedna te ista osoba?

Koja je njihova uloga ovdje? neko ih placa za ovaj BHT spam? nadam se da da, jer ako ovo rade besplatno, imaju viska vremena na raspolaganju. Na svakoj stranici od 20, njihovih je 5 komentara. A u 55 komentara, 54 su jedno te isto.
User avatar
roki
Posts: 1904
Joined: 08/09/2006 14:14

#3925 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by roki »

Evo opet neće
Locked