Da, šampioni i osvajači kupa.
The club was founded in 1973 and is one of Korean football's most successful sides.
They are the most successful team in Asia with three AFC Champions League titles.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
E ako ove poderemo imamo itekako razloga za euforiju!Kemal Malovčić wrote:Da, šampioni i osvajači kupa.
The club was founded in 1973 and is one of Korean football's most successful sides.
They are the most successful team in Asia with three AFC Champions League titles.
leškarenje wrote:Ima li sta pozitivno,jes vidio akcija...todd_smith wrote:Ma neka se uigravaju samo nije ovaj Metalurg neko aman zaman mjerilo. Meni bi pozitivan znak bio to kada bi svaki zabijali iz akcija, a ne samo iz penala/slobodnjaka.
Zašto čekati?Maharadza wrote:E ako ove poderemo imamo itekako razloga za euforiju!
Ovakve pripremne su beton. Bolje je 3-4 ovakve odigrati nego 10 protiv Sloge i sličnih.todd_smith wrote:2-0, dobro je, neka se malo spuste na zemlju, protivnik je itekako kvalitetan bio. Mislim da je bolje da su ovu izgubili, da se sada vide propusti i gdje ne pase, nego tokom prvenstva. Sve dok su naucili ili izvukli nesto iz ovog poraza, udure je sve. Koliko se po tekstualnom moglo skontati nismo ni popusili tek tako, imali smo i mi prilika, Bilbija 1 na 1 i precka na kraju od Kovacevica.
Nisam ni ocekivao pobjedu sa obzirom da su najtrofejniji klub iz Azije, protiv Partizana ponovo krenuti i vidjeti nastaviti da se uigrava.