Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)
Moderator: anex
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38876 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Odlicno...
#predjelo 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38877 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Kod mene bio exsp. .. nudle od rize- domace..
& suve gljive ............ . tak, nije neki ukus-- al' drzi.. 
~~
~~
~~
~~- dječak sa šibicama
- Posts: 51204
- Joined: 29/06/2011 23:39
#38878 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

karantinska kuhinja, slanci
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38879 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
SLANCI: BALKAN BREADSTICKS
There are moments during the day, like the early mornings, when the pink and purple is exchanged by a curtain of heavy fog. Or smog. Or both. For a moment it disorients you, you may feel like you’re in Shanghai. But then you see shadows of a tree. It is Sarajevo. .
-
snijeg_led
- Posts: 7890
- Joined: 08/12/2019 21:35
#38880 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Pravila domacu ceteniju.. 
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38881 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
to sam jednom gledala --- mora biti hladna prostorija...
imas sliku?
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#38882 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Kad nema kupit .....ima napravit
Korona bred

Korona bred

-
Zizi505
- Posts: 9330
- Joined: 25/04/2011 14:06
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#38884 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)

Jebiga kod mene hoce al nezna
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
- exliberal-ex
- Posts: 7707
- Joined: 11/04/2013 00:01
#38886 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Necrkla dabogda
- GandalfSivi
- Posts: 22767
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#38887 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Kakav sam kupus napravio, Coronu lijeci svega mi 


- L3D3NA
- Posts: 522
- Joined: 21/11/2019 22:27
#38888 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
još kad baciš malo bijelog luka po toj kupus kalji, ima da ubija
-
immuno
- Posts: 2041
- Joined: 07/04/2010 11:05
#38889 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
super kupus bas ga volim al moja banda nevoli tako da ga rijetko pravim ,al kad ga napravim onda se najedem za trojicu 
- GandalfSivi
- Posts: 22767
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
-
immuno
- Posts: 2041
- Joined: 07/04/2010 11:05
#38891 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
ma i moji jedu stvarno sve Osim kupusa i vole nove stvari probati cak vise nego ja,al kupusic nevoleeeee 
-
high_volume
- Posts: 5916
- Joined: 09/06/2010 22:51
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#38893 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
zabatak bez kosti u marinadi od meda i dijon senfa + slatki krompir sa crvenim lukom i graskom

i tanjiri sa jagodama special za mooncu


i tanjiri sa jagodama special za mooncu
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#38894 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
pecan pie sa cokoladom zdrava verzija
...eksperiment uspio




-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
- samsonsam
- Posts: 1820
- Joined: 18/09/2008 01:19
#38896 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
brasno 0 poena...mljeveni bademi 100%
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#38897 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Da, to je ta kombinacija- ja pravim slican -- s jabukama-- ima li koje jaje,?samsonsam wrote: ↑19/03/2020 20:00 brasno 0 poena...mljeveni bademi 100% kokosov puter/ulje,tamna cokolada 80% i za probu splenda stevia https://www.splenda.eu/products/crystal super ukus,slatkoca i forma jest puno skuplje od obicnog secera ali se manje kolicine koriste i 0 kalorija
.. probala sam -splendu u kolacu - i nije mi se svidjelo- inace, splendu koristim za sladilo kafe..
- GandalfSivi
- Posts: 22767
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#38899 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
trebaju ti gärkörbe....
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#38900 Re: Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?(od 2007)
Znam
a ti imas task
posta 




