Pored ovoliko gljiva- nije ti trebala jos i piletina..
al' ukusno je..
Moderator: anex

pravila sam za vikend, nestao je u dva navrata, pravicu obavezno opet - preporucujem nakisele jabukeUpute
U dublju posudu dodajte 1 čašu od 3 dcl brašna, istu čašu griza, te na kraju čašu šećera. Dodajte i jedan paketić praška za pecivo te paketić vanilin šećera. Pomiješajte sve suhe sastojke.
Dno protvana nauljite ili premažite maslacem. Rukama posipajte suhu smjesu (griz, šećer i brašno) po dnu. Sloj suhe smjese ne treba biti debeo, već dovoljan da pokrije i da se kroz njega ne vidi dno protvana.
Preko suhe smjese posipajte obilnu količinu ribanih jabuka u jednom sloju (nije ih potrebno cijediti prije) s malo mljevenog cimeta. A preko jabuka ponovno posipajte suhu smjesu dok jabuke u potpunosti nisu prekrivene. Postupak ponavljajte sve dok imate jabuka i suhe smjese, ili ne dođete do vrha protvan (to najčešće budu tri sloja).
Na kraju po kolaču naribajte maslac i stavite ga peći u prethodno zagrijanu pećnicu na 200 stupnjeva oko 40 minuta ili dok ne vidite da je dobio lijepu zlatnu boju.
Poslužiti ga možete toplog ili hladnog. A odlično se slaže s kuglicom sladoleda, karamel umakom i čak čokoladnim preljevom. U slast!
Bilješke
Predložene količine su ovdje isključivo informativno. Inače koju god veličinu čaše/šalice iskoristite kolač će ispasti dobro. Samo pripazite da su omjeri namirnica raspoređeni u pravilnim i jednakim trećinama po volumenu.
meni je to standardni od baklave, mozda 20x33 cm
ovo zvuci odlicno. probacu obavezno. volim kolac od jabuka, pravim onu lijenu pitu s prhkim tijestom, pa dok se otopi puter, pa dok umijesis, pa dok nadodje, pa dok razvaljas - mislim vrijedi svake minute, ali probam i ovo. falaviwewa wrote: ↑12/03/2020 08:59 narode poguzijski, moram s vama podijeliti savrsen recept za kolac s jabukama
zvuci cudno, ali rezultat je amaziiiiiiiiiiiiiiin'
https://kuharica.kontin.info/recipe/car ... od-jabuka/
Sipana pita, najbrža pita od jabuka ili čarobni kolač od jabuka. Kako god vam drag naziv ovog recepta sigurno ćete ga često ponavljati!
Namirnice
1 čaša/šalica grisa
1 čaša/šalica oštrog pšeničnog brašna
1 čaša/šalica šećera
1 prašak za pecivo (12-15 grama)
1 vanilin šećer (10-15 grama)
5 velikih jabuka (moguće će trebati i više jabuka ovisno o njihovoj veličini)
po želji cimeta
po potrebi maslaca (dovoljno da prekrije površinu kolača koja će ovisiti o veličini posude)
pravila sam za vikend, nestao je u dva navrata, pravicu obavezno opet - preporucujem nakisele jabukeUpute
U dublju posudu dodajte 1 čašu od 3 dcl brašna, istu čašu griza, te na kraju čašu šećera. Dodajte i jedan paketić praška za pecivo te paketić vanilin šećera. Pomiješajte sve suhe sastojke.
Dno protvana nauljite ili premažite maslacem. Rukama posipajte suhu smjesu (griz, šećer i brašno) po dnu. Sloj suhe smjese ne treba biti debeo, već dovoljan da pokrije i da se kroz njega ne vidi dno protvana.
Preko suhe smjese posipajte obilnu količinu ribanih jabuka u jednom sloju (nije ih potrebno cijediti prije) s malo mljevenog cimeta. A preko jabuka ponovno posipajte suhu smjesu dok jabuke u potpunosti nisu prekrivene. Postupak ponavljajte sve dok imate jabuka i suhe smjese, ili ne dođete do vrha protvan (to najčešće budu tri sloja).
Na kraju po kolaču naribajte maslac i stavite ga peći u prethodno zagrijanu pećnicu na 200 stupnjeva oko 40 minuta ili dok ne vidite da je dobio lijepu zlatnu boju.
Poslužiti ga možete toplog ili hladnog. A odlično se slaže s kuglicom sladoleda, karamel umakom i čak čokoladnim preljevom. U slast!
Bilješke
Predložene količine su ovdje isključivo informativno. Inače koju god veličinu čaše/šalice iskoristite kolač će ispasti dobro. Samo pripazite da su omjeri namirnica raspoređeni u pravilnim i jednakim trećinama po volumenu.
samo jednostavnije, jer se sljive ne mogu naribati
tako ja uticem na liniju insana oko sebe - osim kad spremam posne salate
Bajram aBd?hadzinicasa wrote: ↑12/03/2020 14:37ahahahaha zacinila je - momacki <3
#'ka'cemoopet
bumbar <3