NBA - National Basketball Association
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66030
- Joined: 03/08/2010 19:04
#38826 Re: NBA - National Basketball Association
simmons je kita od igrača
-
Concord
- Posts: 956
- Joined: 14/12/2017 15:51
#38827 Re: NBA - National Basketball Association
Futrovana.kakavdanakneiskustvu wrote:simmons je kita od igrača
- spree
- Posts: 8675
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#38828 Re: NBA - National Basketball Association
Top igrac, ali bez suta. Po vama su onda Kidd i LeBron bili kite na startu karijere.
-
MensurM
- Posts: 4194
- Joined: 04/10/2015 00:19
#38829 Re: NBA - National Basketball Association
Pratiš li ti ikako NBA?spree wrote:Top igrac, ali bez suta. Po vama su onda Kidd i LeBron bili kite na startu karijere.
Porediš njega s igračima koji su u drugoj sezoni uzimali po 5 trica po utakmici. I to u eri u kojoj trica nije bila oružje kakvo je danas.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#38830 Re: NBA - National Basketball Association
što se šuta tiče bolje poređenje je shaq nego navedeni...
to je prosto neozbiljno. svako može naučiti da prihvatljivo šuta ako se potrudi. on očito neće.
-
Concord
- Posts: 956
- Joined: 14/12/2017 15:51
#38831 Re: NBA - National Basketball Association
Ovo je oksimoron, tako da ne nema smisla diskutovati.spree wrote:Top igrac, ali bez suta.
A pored toga kad je to neko Lebrona ili Kidda sramotio ostavljajuci samog na trojci. Samog samcatog.
Procenat slobodnih od 58% je takodjer neprihvatjiv za njegovu poziciju.
Last edited by Concord on 08/05/2019 20:36, edited 1 time in total.
- karanana
- Posts: 50776
- Joined: 26/02/2004 00:00
#38832 Re: NBA - National Basketball Association
prejak denver za portland. vidilo se to i u prethodne 4 tekme da imaju znatno vise oruzja nego portland ali eto portland uspio uzeti dvije tekme. jos dame zakocio ko i prosle godine protiv NO. a dzemo konstantno dobar kod denvera, naravno uz jokaru i milsapa.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#38833 Re: NBA - National Basketball Association
lebrona su dooooobro ostavljali u finalima 2013. i 2014.Concord wrote:Ovo je oksimoron, tako da ne nema smisla diskutovati.spree wrote:Top igrac, ali bez suta.
A pored toga kad je to neko Lebrona ili Kidda sramotio ostavljajuci samog na trojci. Samog samcatog.
Procenat slobodnih od 58% je takodjer neprihvatjiv za njegovu poziciju.
- spree
- Posts: 8675
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#38834 Re: NBA - National Basketball Association
U drugoj godini covjek od 208 igra playa i ima 17 9 8 prosjeke uz preko 56 % suta iz igre i onda dodju forumasi da ga nazivaju kitom od igraca samo zato sto nema sut. Da ima sut vecina ovih brojki bi bila veca. Mozda je glup jer ne radi na sutu, ali kita od igraca definitivno nije. Kad su Kidd i LeBron uspjeli ovoliko popraviti sut, moze i on donekle sigurno.
-
MensurM
- Posts: 4194
- Joined: 04/10/2015 00:19
#38835 Re: NBA - National Basketball Association
Ja sam ga branio, ali je opet očajan u play-offu.spree wrote:U drugoj godini covjek od 208 igra playa i ima 17 9 8 prosjeke uz preko 56 % suta iz igre i onda dodju forumasi da ga nazivaju kitom od igraca samo zato sto nema sut. Da ima sut vecina ovih brojki bi bila veca. Mozda je glup jer ne radi na sutu, ali kita od igraca definitivno nije. Kad su Kidd i LeBron uspjeli ovoliko popraviti sut, moze i on donekle sigurno.
Jebeni MCW je bio bolji protiv Toronta od njega. Ovo je katastrofa što igra.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#38836 Re: NBA - National Basketball Association
naravno da nije kita od igrača. on je i ovako neka k'o polu-zvijezda u drugoj sezoni. po današnjim tarifama bez neke teže povrede zaradiće nekih 200-300 miliona igrajući košarku. ali je što se šuta tiče, za vanjskog igrača svevremenski loš. nije to ista priča ni sa kiddom ni sa lebronom, ni u rookie sezonama. da neko s vrha reketa ne smije nikako probati.
e kad tako svejedno uspijeva biti polu-zvijezda u drugoj sezoni...jasno je da bi mogao biti legenda da radi.
e kad tako svejedno uspijeva biti polu-zvijezda u drugoj sezoni...jasno je da bi mogao biti legenda da radi.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#38837 Re: NBA - National Basketball Association
Problem je utoliko veći što danas ne možeš zamisliti ni kompletnog centra, a da nema vanjski šut.
-
Concord
- Posts: 956
- Joined: 14/12/2017 15:51
#38838 Re: NBA - National Basketball Association
Aloo, covjek za citavu sezonu ima 6 osutanih trica, ne mogu mu ni % izracunati. To je nezamislivo za jednog playa u 2019 godini, gdje se centri izvlace i potezu trojke i gdje timovi grade citavu igru oko nje. Doduse tek mu je druga sezona, mozda mu dodje u glavu i onda provede jedno ljeto u dvorani i sjebe sviju kad krene pogadjati. Ali sve dok to ne uradi ostaje hendikepiran, pogotovo u playoffu je nikakva prijetnja, evo vidi se protiv Toronta. Pored tolikog potencijala i brojki opet je iza Embiida i Butlera treci igrac tima.
- tuzlak1212
- Posts: 4364
- Joined: 09/09/2018 23:21
#38839 Re: NBA - National Basketball Association
Cuj Simmons ima 6 osutanih trica, otkud to. Nedavno sam gledao njegove statistike, nule mu zakucane svugdje po pitanju trica.
Inace brutalan igrac, nezz ko ima obraza srat po njemu, ja kao ljubitelj centarske igre bi njemu bacio tegove u ruke i pravio cetvorku na silu, sa onakvom tehnikom, osjecajem u odbrani i brzinom a bez sutanja trica bio bi jos korisniji ekipi a dovest nekog drugog da igra playa i suta trice.
Sixersi su Simmonsom na playu u nekoj vrsti zaostatka u samom startu. Barem po nekoj mojoj logici i racunici.
Inace brutalan igrac, nezz ko ima obraza srat po njemu, ja kao ljubitelj centarske igre bi njemu bacio tegove u ruke i pravio cetvorku na silu, sa onakvom tehnikom, osjecajem u odbrani i brzinom a bez sutanja trica bio bi jos korisniji ekipi a dovest nekog drugog da igra playa i suta trice.
Sixersi su Simmonsom na playu u nekoj vrsti zaostatka u samom startu. Barem po nekoj mojoj logici i racunici.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#38840 Re: NBA - National Basketball Association
nije sramota biti iza njih samo po sebi, u ovoj fazi karijere. ali jeste sramota da vanjski igrač ne smije pogledati koš ne sa 27, nego ni sa 18 stopa. i da svako zna, apsolutno pouzdano, da neće ni probati (kad probaš može i najgora cigla ući slučajno ili od tablu) i da ne mora ni izlaziti.
-
MensurM
- Posts: 4194
- Joined: 04/10/2015 00:19
#38841 Re: NBA - National Basketball Association
tuzlak1212 wrote:Cuj Simmons ima 6 osutanih trica, otkud to. Nedavno sam gledao njegove statistike, nule mu zakucane svugdje po pitanju trica.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#38842 Re: NBA - National Basketball Association
Kako tužno ovaj video izgleda.
- Layne
- Posts: 5728
- Joined: 24/04/2008 14:12
#38843 Re: NBA - National Basketball Association
Pored Simmonsa Lonzo izgleda ko Ray Allen 
-
swanfilter
- Posts: 10819
- Joined: 06/06/2008 18:52
#38844 Re: NBA - National Basketball Association
Fakticki, tri pokusaja za tri. Zanimljiv izbor suteva ... 
- tuzlak1212
- Posts: 4364
- Joined: 09/09/2018 23:21
#38845 Re: NBA - National Basketball Association
Imam osjećaj da Bucksi mogu do titule... Vjerovatno me osjećaj vara

-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#38846 Re: NBA - National Basketball Association
Likovi hladno prenose Buckse umjesto GS znaci glavom u zid da udaraš 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#38847 Re: NBA - National Basketball Association
Hajde, brada, sad ih 
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#38848 Re: NBA - National Basketball Association
Kakva ljepota od košarke zadnjih 5 minut napetost žiletom rezati mozes, Green vjerovatno prelomio utakmicu ko bi rekao.Tomahawk11 wrote:Hajde, brada, sad ih
Zabava stvarno finale prije finala i to pravo.
- nKrkan
- Posts: 4984
- Joined: 28/06/2013 23:11
- Location: Tuzinje
#38849 Re: NBA - National Basketball Association
Gotova serija u pm ,nevjerovatno nisam mogao pomislit da ce na ovaj način
Vidim da je čak za strain grade 1 oporavak 7 dana , a 7 utakmica nema do nje 4 dana... nema sanse da se stigne oporavit...steta
Vidim da je čak za strain grade 1 oporavak 7 dana , a 7 utakmica nema do nje 4 dana... nema sanse da se stigne oporavit...steta
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#38850 Re: NBA - National Basketball Association
Bogme, ne zvuči dobro.Kevin Durant limped off in the third quarter of Game 5 on Wednesday with a strained right calf, and he will not return.
