NBA - National Basketball Association
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
golman
- Posts: 2684
- Joined: 23/01/2014 22:33
- Location: na golu
#38801 Re: NBA - National Basketball Association
Osjećam da će Kawhi noćas da ima showtime 
- tuzlak1212
- Posts: 4364
- Joined: 09/09/2018 23:21
#38802 Re: NBA - National Basketball Association
Ovaj PPG Kawhia u playoffu je krvnički...
-
MensurM
- Posts: 4194
- Joined: 04/10/2015 00:19
#38803 Re: NBA - National Basketball Association
.
Last edited by MensurM on 07/05/2019 17:26, edited 1 time in total.
-
MensurM
- Posts: 4194
- Joined: 04/10/2015 00:19
#38804 Re: NBA - National Basketball Association
Plaut wrote:Pratim od MJa, nije bilo direktnih prenosa tada, ali šta se moglo, a sada neki intektualno biće sa foruma meni savjetuje da pratim neki drugi sport.MensurM wrote:Hoš jedan dobr9namjeran savjet?Plaut wrote:Meni su top 2, odmah iza GSa. Imaju širinu i super trenera.
Prati neki drugi sport.
Ne kaki, imaš toalet za toga
-
MensurM
- Posts: 4194
- Joined: 04/10/2015 00:19
#38805 Re: NBA - National Basketball Association
tuzlak1212 wrote:Celticsi imaju 2 petorke nemojte buncat, da nema ovakvih GSW ne bi ih niko u PO u obje konfederacije mogao izbacit
Bez obzira na seed i na kvote u kladarama
- tuzlak1212
- Posts: 4364
- Joined: 09/09/2018 23:21
#38806 Re: NBA - National Basketball Association
Boston jeste najjača ekipa na istoku, Phily je najtalentovanija ekipa na istoku. Sve što se desi u playoffu ne mjenja ove dvije činjenice. Bucksi su nepoznanica koji slučajno draftaše grčku zvjer i sad su oni kao nešto. Kao što su Raptorsi trejdali Kawhia i sad su oni kao zajebani, izbaci Kawhia i nema Raptorsa nigdje, izbaci Grka i nema Bucksa nigdje. Izbaci koga hoćeš iz Celticsa i imaš posla sa istom ekipom kao i ranije ili možda i jačom.MensurM wrote:Ko me uvjeravao da je Boston najjača ekipa Istoka? Sam nek se javi
Po novim pravilima NBA košarka je mnogo igra pojedinca a ne timska igra, a to se vidi po 345 uzastopnih finala Lebrona sa jako često ekipom ko kurac.
Što se tiče poraza ekipa, mislim da je Irving najveći krivac, umislio je da je nešto što očito nije a onda je i druge ubjedio da moraju po njegovom. I eto im sad, prošlogodišnji Boston je bez Irvinga i bez Haywarda izbacio Buckse. Irving nije ono što misli da jeste i jbg svima to nama smeta, ali nije osoba koja može vodit ekipu koliko god bio čudovište od igrača. Sad još više očekujem da će otić u LAL i bit ta mašina dok ostale ovce u timu pravi vođa postrojava. Jer Kyrie to ne zna očito.
-
Concord
- Posts: 956
- Joined: 14/12/2017 15:51
#38807 Re: NBA - National Basketball Association
Normalno da je krvnicki kad covjek sam igra, proslu utakmicu je ne tim vec naciju chokersku citavu spasio. Jedva dobili Philadelphiu, sa bolesnim Ebiidom, koja nista nije mogla da pogodi u zadnjoj cetvrtini.tuzlak1212 wrote:Ovaj PPG Kawhia u playoffu je krvnički...
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#38808 Re: NBA - National Basketball Association
simmons ako ne bude radio (i uradio) nešto na šutu zauvijek će ostati "šta ako" priča. jako je teško danas praviti igru s nekim za koga svi pouzdano znaju da neće ni uzeti šut van reketa - a još je primarni plejmejker kad je na terenu. koliko god da je individualno talentovan, na ovom vremenu on svima u svojoj ekipi otežava puno stvari i kvari spacing. ni nick calathes u evropi nije predvidiv do te mjere. sa današnjim pravilima, kriterijima i taktikama ja čvrsto vjerujem da bi bili bolji tim sa nekim samo solidnim all around igračem. mogu oni i ovako proći ovu seriju. ali će to biti usprkos ovome.
-
MensurM
- Posts: 4194
- Joined: 04/10/2015 00:19
#38809 Re: NBA - National Basketball Association
Boston je 4. ekipa Istoka. Bio kroz cijelu sezonu. I to je i u play-offu.tuzlak1212 wrote:Boston jeste najjača ekipa na istoku, Phily je najtalentovanija ekipa na istoku. Sve što se desi u playoffu ne mjenja ove dvije činjenice. Bucksi su nepoznanica koji slučajno draftaše grčku zvjer i sad su oni kao nešto. Kao što su Raptorsi trejdali Kawhia i sad su oni kao zajebani, izbaci Kawhia i nema Raptorsa nigdje, izbaci Grka i nema Bucksa nigdje. Izbaci koga hoćeš iz Celticsa i imaš posla sa istom ekipom kao i ranije ili možda i jačom.MensurM wrote:Ko me uvjeravao da je Boston najjača ekipa Istoka? Sam nek se javi
Po novim pravilima NBA košarka je mnogo igra pojedinca a ne timska igra, a to se vidi po 345 uzastopnih finala Lebrona sa jako često ekipom ko kurac.
Što se tiče poraza ekipa, mislim da je Irving najveći krivac, umislio je da je nešto što očito nije a onda je i druge ubjedio da moraju po njegovom. I eto im sad, prošlogodišnji Boston je bez Irvinga i bez Haywarda izbacio Buckse. Irving nije ono što misli da jeste i jbg svima to nama smeta, ali nije osoba koja može vodit ekipu koliko god bio čudovište od igrača. Sad još više očekujem da će otić u LAL i bit ta mašina dok ostale ovce u timu pravi vođa postrojava. Jer Kyrie to ne zna očito.
-
MensurM
- Posts: 4194
- Joined: 04/10/2015 00:19
#38810 Re: NBA - National Basketball Association
poslije treće:
poslije četvrte:
Code: Select all
Kyrie Irving after going 8/22 in Game 3: "From this point on I don't think you'll see another 8 for 22". Kyrie Irving tonight: 7/22 from the field
Code: Select all
Kyrie Irving on his rough shooting the last three games: “Who cares?”
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66029
- Joined: 03/08/2010 19:04
#38811 Re: NBA - National Basketball Association
JThomas wrote:simmons ako ne bude radio (i uradio) nešto na šutu zauvijek će ostati "šta ako" priča. jako je teško danas praviti igru s nekim za koga svi pouzdano znaju da neće ni uzeti šut van reketa - a još je primarni plejmejker kad je na terenu. koliko god da je individualno talentovan, na ovom vremenu on svima u svojoj ekipi otežava puno stvari i kvari spacing. ni nick calathes u evropi nije predvidiv do te mjere. sa današnjim pravilima, kriterijima i taktikama ja čvrsto vjerujem da bi bili bolji tim sa nekim samo solidnim all around igračem. mogu oni i ovako proći ovu seriju. ali će to biti usprkos ovome.
bas je nestvarno da covjek nikako ne šuta trojke a i izvan reketa rijetko
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79563
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#38812 Re: NBA - National Basketball Association
MensurM wrote:poslije treće:
poslije četvrte:Code: Select all
Kyrie Irving after going 8/22 in Game 3: "From this point on I don't think you'll see another 8 for 22". Kyrie Irving tonight: 7/22 from the field
Code: Select all
Kyrie Irving on his rough shooting the last three games: “Who cares?”

-
Bodkin
- Posts: 22543
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#38813 Re: NBA - National Basketball Association
kakavdanakneiskustvu wrote:Njemu dobro, ekipu ko jebe. On kad ima loptu reket se napuni kao sibica sto znaci nista ofanzivnog skoka. Kad spuste visokom, mogu ga udvajati cijelu noc bez da se zabrinuJThomas wrote:simmons ako ne bude radio (i uradio) nešto na šutu zauvijek će ostati "šta ako" priča. jako je teško danas praviti igru s nekim za koga svi pouzdano znaju da neće ni uzeti šut van reketa - a još je primarni plejmejker kad je na terenu. koliko god da je individualno talentovan, na ovom vremenu on svima u svojoj ekipi otežava puno stvari i kvari spacing. ni nick calathes u evropi nije predvidiv do te mjere. sa današnjim pravilima, kriterijima i taktikama ja čvrsto vjerujem da bi bili bolji tim sa nekim samo solidnim all around igračem. mogu oni i ovako proći ovu seriju. ali će to biti usprkos ovome.
bas je nestvarno da covjek nikako ne šuta trojke a i izvan reketa rijetko
- tuzlak1212
- Posts: 4364
- Joined: 09/09/2018 23:21
#38814 Re: NBA - National Basketball Association
Simmons treba cetvorku igrat 

- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#38815 Re: NBA - National Basketball Association
GSW su dali sve sto su imali i nisu mogli uzeti Hjuston.
Ako se maksimalno uozbilje finale HOU-MIL je sasvim realna opcija.
Ako se maksimalno uozbilje finale HOU-MIL je sasvim realna opcija.
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#38816 Re: NBA - National Basketball Association
Ma ne moze ni njih Houston u gostima uzeti a ovi imaju tu tekmu domacu vise.
- tuzlak1212
- Posts: 4364
- Joined: 09/09/2018 23:21
#38817 Re: NBA - National Basketball Association
GSW igra sa 8 igrača otprilike, šta ste očekivali, i dalje mislim da KD i Curry mogu otpuhat Houston da upale puni beast mode, Green može zaustavit manje više sve u reketu... Možda rastežu ne bil se neko oporavio, nisam pratio kakvo im je stanje s povredama ali protiv Nuggetsa će im trebat pomoć u centarskoj liniji.
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#38818 Re: NBA - National Basketball Association
Klupa Bucksa je donijela prevagu... barem u zadnjoj. Napraviše 12 razlike, a onda kasnije opet uđoše greek freak i middleton da održe to do kraja.tuzlak1212 wrote: Što se tiče poraza ekipa, mislim da je Irving najveći krivac, umislio je da je nešto što očito nije a onda je i druge ubjedio da moraju po njegovom. I eto im sad, prošlogodišnji Boston je bez Irvinga i bez Haywarda izbacio Buckse. Irving nije ono što misli da jeste i jbg svima to nama smeta, ali nije osoba koja može vodit ekipu koliko god bio čudovište od igrača.
- tuzlak1212
- Posts: 4364
- Joined: 09/09/2018 23:21
#38819 Re: NBA - National Basketball Association
Ma nemaju hemije, rekao je Morris na polovini sezone da su nesretni i da jedva uopšte igraju.MarlboroGold wrote:Klupa Bucksa je donijela prevagu... barem u zadnjoj. Napraviše 12 razlike, a onda kasnije opet uđoše greek freak i middleton da održe to do kraja.tuzlak1212 wrote: Što se tiče poraza ekipa, mislim da je Irving najveći krivac, umislio je da je nešto što očito nije a onda je i druge ubjedio da moraju po njegovom. I eto im sad, prošlogodišnji Boston je bez Irvinga i bez Haywarda izbacio Buckse. Irving nije ono što misli da jeste i jbg svima to nama smeta, ali nije osoba koja može vodit ekipu koliko god bio čudovište od igrača.
A kad pogledaš playoff im prošle sezone bez zvjezda ubijali su svi. Najveća razlika u te 2 ekipe je Irving i njegovo svađanje sa svima, i nemoć da mu iko išta kaže jer on ima prsten
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#38820 Re: NBA - National Basketball Association
sasrali se gosti veceras
- n;hill
- Posts: 1259
- Joined: 15/03/2008 22:30
#38821 Re: NBA - National Basketball Association
Kako će imati hemije kad mogu sračunati koliko ih treba za Obrvu, do 30 milona odoše petorica, bi li ti ginuo kad znaš da će te trejdovadtituzlak1212 wrote:Ma nemaju hemije, rekao je Morris na polovini sezone da su nesretni i da jedva uopšte igraju.
A kad pogledaš playoff im prošle sezone bez zvjezda ubijali su svi. Najveća razlika u te 2 ekipe je Irving i njegovo svađanje sa svima, i nemoć da mu iko išta kaže jer on ima prsten
A i Gordon je drastično pao nakon prvih pet utakmica, ipak ne može se ove godine računati na njega, još Ainge imao srčani udar, nije ni on tu i tu ti to dođe, pravljeni su da dobiju GSW i Philu, sa svim, i najjači bi im bili protivnik...al neće izaći s Istoka, loš matchup protiv Bucksa i Reptorsa, Rozier je više smetao Bledsou nego Kyrie i to treba istaći
-
Melo15
- Posts: 896
- Joined: 13/08/2011 21:36
#38822 Re: NBA - National Basketball Association
Denver divljacka ekipa, Jokic ne moze 25 minuta da odigra ima da crkne, Murray indijanac, Malone najlosiji trener u PO-u, Millsap ostario, Harris gori nego ikad...Sta jos da dodamo? Sto kaze Sir Charles, 4OT-a ostavilo veci uticaj na POR nego na DEN. Jokic u nikad boljoj formi 
-
MensurM
- Posts: 4194
- Joined: 04/10/2015 00:19
#38823 Re: NBA - National Basketball Association
Jel iko iz exYu igrao na Jokićevoj razini?
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#38824 Re: NBA - National Basketball Association
Igra Musa vec.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66029
- Joined: 03/08/2010 19:04
