NBA - National Basketball Association

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

golman
Posts: 2684
Joined: 23/01/2014 22:33
Location: na golu

#38801 Re: NBA - National Basketball Association

Post by golman »

Osjećam da će Kawhi noćas da ima showtime :D
User avatar
tuzlak1212
Posts: 4364
Joined: 09/09/2018 23:21

#38802 Re: NBA - National Basketball Association

Post by tuzlak1212 »

Ovaj PPG Kawhia u playoffu je krvnički...
MensurM
Posts: 4194
Joined: 04/10/2015 00:19

#38803 Re: NBA - National Basketball Association

Post by MensurM »

.
Last edited by MensurM on 07/05/2019 17:26, edited 1 time in total.
MensurM
Posts: 4194
Joined: 04/10/2015 00:19

#38804 Re: NBA - National Basketball Association

Post by MensurM »

Plaut wrote:
MensurM wrote:
Plaut wrote:Meni su top 2, odmah iza GSa. Imaju širinu i super trenera.
Hoš jedan dobr9namjeran savjet?

Prati neki drugi sport.
Pratim od MJa, nije bilo direktnih prenosa tada, ali šta se moglo, a sada neki intektualno biće sa foruma meni savjetuje da pratim neki drugi sport.

Ne kaki, imaš toalet za toga :thumbup:
:lol:
MensurM
Posts: 4194
Joined: 04/10/2015 00:19

#38805 Re: NBA - National Basketball Association

Post by MensurM »

tuzlak1212 wrote:Celticsi imaju 2 petorke nemojte buncat, da nema ovakvih GSW ne bi ih niko u PO u obje konfederacije mogao izbacit :pusi2:
Bez obzira na seed i na kvote u kladarama
:-)
User avatar
tuzlak1212
Posts: 4364
Joined: 09/09/2018 23:21

#38806 Re: NBA - National Basketball Association

Post by tuzlak1212 »

MensurM wrote:Ko me uvjeravao da je Boston najjača ekipa Istoka? Sam nek se javi
Boston jeste najjača ekipa na istoku, Phily je najtalentovanija ekipa na istoku. Sve što se desi u playoffu ne mjenja ove dvije činjenice. Bucksi su nepoznanica koji slučajno draftaše grčku zvjer i sad su oni kao nešto. Kao što su Raptorsi trejdali Kawhia i sad su oni kao zajebani, izbaci Kawhia i nema Raptorsa nigdje, izbaci Grka i nema Bucksa nigdje. Izbaci koga hoćeš iz Celticsa i imaš posla sa istom ekipom kao i ranije ili možda i jačom.
Po novim pravilima NBA košarka je mnogo igra pojedinca a ne timska igra, a to se vidi po 345 uzastopnih finala Lebrona sa jako često ekipom ko kurac.
Što se tiče poraza ekipa, mislim da je Irving najveći krivac, umislio je da je nešto što očito nije a onda je i druge ubjedio da moraju po njegovom. I eto im sad, prošlogodišnji Boston je bez Irvinga i bez Haywarda izbacio Buckse. Irving nije ono što misli da jeste i jbg svima to nama smeta, ali nije osoba koja može vodit ekipu koliko god bio čudovište od igrača. Sad još više očekujem da će otić u LAL i bit ta mašina dok ostale ovce u timu pravi vođa postrojava. Jer Kyrie to ne zna očito.
Concord
Posts: 956
Joined: 14/12/2017 15:51

#38807 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Concord »

tuzlak1212 wrote:Ovaj PPG Kawhia u playoffu je krvnički...
Normalno da je krvnicki kad covjek sam igra, proslu utakmicu je ne tim vec naciju chokersku citavu spasio. Jedva dobili Philadelphiu, sa bolesnim Ebiidom, koja nista nije mogla da pogodi u zadnjoj cetvrtini.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#38808 Re: NBA - National Basketball Association

Post by JThomas »

simmons ako ne bude radio (i uradio) nešto na šutu zauvijek će ostati "šta ako" priča. jako je teško danas praviti igru s nekim za koga svi pouzdano znaju da neće ni uzeti šut van reketa - a još je primarni plejmejker kad je na terenu. koliko god da je individualno talentovan, na ovom vremenu on svima u svojoj ekipi otežava puno stvari i kvari spacing. ni nick calathes u evropi nije predvidiv do te mjere. sa današnjim pravilima, kriterijima i taktikama ja čvrsto vjerujem da bi bili bolji tim sa nekim samo solidnim all around igračem. mogu oni i ovako proći ovu seriju. ali će to biti usprkos ovome.
MensurM
Posts: 4194
Joined: 04/10/2015 00:19

#38809 Re: NBA - National Basketball Association

Post by MensurM »

tuzlak1212 wrote:
MensurM wrote:Ko me uvjeravao da je Boston najjača ekipa Istoka? Sam nek se javi
Boston jeste najjača ekipa na istoku, Phily je najtalentovanija ekipa na istoku. Sve što se desi u playoffu ne mjenja ove dvije činjenice. Bucksi su nepoznanica koji slučajno draftaše grčku zvjer i sad su oni kao nešto. Kao što su Raptorsi trejdali Kawhia i sad su oni kao zajebani, izbaci Kawhia i nema Raptorsa nigdje, izbaci Grka i nema Bucksa nigdje. Izbaci koga hoćeš iz Celticsa i imaš posla sa istom ekipom kao i ranije ili možda i jačom.
Po novim pravilima NBA košarka je mnogo igra pojedinca a ne timska igra, a to se vidi po 345 uzastopnih finala Lebrona sa jako često ekipom ko kurac.
Što se tiče poraza ekipa, mislim da je Irving najveći krivac, umislio je da je nešto što očito nije a onda je i druge ubjedio da moraju po njegovom. I eto im sad, prošlogodišnji Boston je bez Irvinga i bez Haywarda izbacio Buckse. Irving nije ono što misli da jeste i jbg svima to nama smeta, ali nije osoba koja može vodit ekipu koliko god bio čudovište od igrača. Sad još više očekujem da će otić u LAL i bit ta mašina dok ostale ovce u timu pravi vođa postrojava. Jer Kyrie to ne zna očito.
Boston je 4. ekipa Istoka. Bio kroz cijelu sezonu. I to je i u play-offu.
MensurM
Posts: 4194
Joined: 04/10/2015 00:19

#38810 Re: NBA - National Basketball Association

Post by MensurM »

poslije treće:

Code: Select all

Kyrie Irving after going 8/22 in Game 3: "From this point on I don't think you'll see another 8 for 22". Kyrie Irving tonight: 7/22 from the field
poslije četvrte:

Code: Select all

Kyrie Irving on his rough shooting the last three games: “Who cares?”
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66029
Joined: 03/08/2010 19:04

#38811 Re: NBA - National Basketball Association

Post by kakavdanakneiskustvu »

JThomas wrote:simmons ako ne bude radio (i uradio) nešto na šutu zauvijek će ostati "šta ako" priča. jako je teško danas praviti igru s nekim za koga svi pouzdano znaju da neće ni uzeti šut van reketa - a još je primarni plejmejker kad je na terenu. koliko god da je individualno talentovan, na ovom vremenu on svima u svojoj ekipi otežava puno stvari i kvari spacing. ni nick calathes u evropi nije predvidiv do te mjere. sa današnjim pravilima, kriterijima i taktikama ja čvrsto vjerujem da bi bili bolji tim sa nekim samo solidnim all around igračem. mogu oni i ovako proći ovu seriju. ali će to biti usprkos ovome.

bas je nestvarno da covjek nikako ne šuta trojke a i izvan reketa rijetko
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79563
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#38812 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Velkoski »

MensurM wrote:poslije treće:

Code: Select all

Kyrie Irving after going 8/22 in Game 3: "From this point on I don't think you'll see another 8 for 22". Kyrie Irving tonight: 7/22 from the field
poslije četvrte:

Code: Select all

Kyrie Irving on his rough shooting the last three games: “Who cares?”
Image
Bodkin
Posts: 22543
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#38813 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Bodkin »

kakavdanakneiskustvu wrote:
JThomas wrote:simmons ako ne bude radio (i uradio) nešto na šutu zauvijek će ostati "šta ako" priča. jako je teško danas praviti igru s nekim za koga svi pouzdano znaju da neće ni uzeti šut van reketa - a još je primarni plejmejker kad je na terenu. koliko god da je individualno talentovan, na ovom vremenu on svima u svojoj ekipi otežava puno stvari i kvari spacing. ni nick calathes u evropi nije predvidiv do te mjere. sa današnjim pravilima, kriterijima i taktikama ja čvrsto vjerujem da bi bili bolji tim sa nekim samo solidnim all around igračem. mogu oni i ovako proći ovu seriju. ali će to biti usprkos ovome.
Njemu dobro, ekipu ko jebe. On kad ima loptu reket se napuni kao sibica sto znaci nista ofanzivnog skoka. Kad spuste visokom, mogu ga udvajati cijelu noc bez da se zabrinu
bas je nestvarno da covjek nikako ne šuta trojke a i izvan reketa rijetko
User avatar
tuzlak1212
Posts: 4364
Joined: 09/09/2018 23:21

#38814 Re: NBA - National Basketball Association

Post by tuzlak1212 »

Simmons treba cetvorku igrat :lol:
:run:
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#38815 Re: NBA - National Basketball Association

Post by pirmin »

GSW su dali sve sto su imali i nisu mogli uzeti Hjuston.
Ako se maksimalno uozbilje finale HOU-MIL je sasvim realna opcija.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#38816 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Nadzorna_ploca »

Ma ne moze ni njih Houston u gostima uzeti a ovi imaju tu tekmu domacu vise.
User avatar
tuzlak1212
Posts: 4364
Joined: 09/09/2018 23:21

#38817 Re: NBA - National Basketball Association

Post by tuzlak1212 »

GSW igra sa 8 igrača otprilike, šta ste očekivali, i dalje mislim da KD i Curry mogu otpuhat Houston da upale puni beast mode, Green može zaustavit manje više sve u reketu... Možda rastežu ne bil se neko oporavio, nisam pratio kakvo im je stanje s povredama ali protiv Nuggetsa će im trebat pomoć u centarskoj liniji.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#38818 Re: NBA - National Basketball Association

Post by MarlboroGold »

tuzlak1212 wrote: Što se tiče poraza ekipa, mislim da je Irving najveći krivac, umislio je da je nešto što očito nije a onda je i druge ubjedio da moraju po njegovom. I eto im sad, prošlogodišnji Boston je bez Irvinga i bez Haywarda izbacio Buckse. Irving nije ono što misli da jeste i jbg svima to nama smeta, ali nije osoba koja može vodit ekipu koliko god bio čudovište od igrača.
Klupa Bucksa je donijela prevagu... barem u zadnjoj. Napraviše 12 razlike, a onda kasnije opet uđoše greek freak i middleton da održe to do kraja.
User avatar
tuzlak1212
Posts: 4364
Joined: 09/09/2018 23:21

#38819 Re: NBA - National Basketball Association

Post by tuzlak1212 »

MarlboroGold wrote:
tuzlak1212 wrote: Što se tiče poraza ekipa, mislim da je Irving najveći krivac, umislio je da je nešto što očito nije a onda je i druge ubjedio da moraju po njegovom. I eto im sad, prošlogodišnji Boston je bez Irvinga i bez Haywarda izbacio Buckse. Irving nije ono što misli da jeste i jbg svima to nama smeta, ali nije osoba koja može vodit ekipu koliko god bio čudovište od igrača.
Klupa Bucksa je donijela prevagu... barem u zadnjoj. Napraviše 12 razlike, a onda kasnije opet uđoše greek freak i middleton da održe to do kraja.
Ma nemaju hemije, rekao je Morris na polovini sezone da su nesretni i da jedva uopšte igraju.
A kad pogledaš playoff im prošle sezone bez zvjezda ubijali su svi. Najveća razlika u te 2 ekipe je Irving i njegovo svađanje sa svima, i nemoć da mu iko išta kaže jer on ima prsten
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#38820 Re: NBA - National Basketball Association

Post by 90minut »

sasrali se gosti veceras
User avatar
n;hill
Posts: 1259
Joined: 15/03/2008 22:30

#38821 Re: NBA - National Basketball Association

Post by n;hill »

tuzlak1212 wrote:Ma nemaju hemije, rekao je Morris na polovini sezone da su nesretni i da jedva uopšte igraju.
A kad pogledaš playoff im prošle sezone bez zvjezda ubijali su svi. Najveća razlika u te 2 ekipe je Irving i njegovo svađanje sa svima, i nemoć da mu iko išta kaže jer on ima prsten
Kako će imati hemije kad mogu sračunati koliko ih treba za Obrvu, do 30 milona odoše petorica, bi li ti ginuo kad znaš da će te trejdovadti
A i Gordon je drastično pao nakon prvih pet utakmica, ipak ne može se ove godine računati na njega, još Ainge imao srčani udar, nije ni on tu i tu ti to dođe, pravljeni su da dobiju GSW i Philu, sa svim, i najjači bi im bili protivnik...al neće izaći s Istoka, loš matchup protiv Bucksa i Reptorsa, Rozier je više smetao Bledsou nego Kyrie i to treba istaći
Melo15
Posts: 896
Joined: 13/08/2011 21:36

#38822 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Melo15 »

Denver divljacka ekipa, Jokic ne moze 25 minuta da odigra ima da crkne, Murray indijanac, Malone najlosiji trener u PO-u, Millsap ostario, Harris gori nego ikad...Sta jos da dodamo? Sto kaze Sir Charles, 4OT-a ostavilo veci uticaj na POR nego na DEN. Jokic u nikad boljoj formi :izet:
MensurM
Posts: 4194
Joined: 04/10/2015 00:19

#38823 Re: NBA - National Basketball Association

Post by MensurM »

Jel iko iz exYu igrao na Jokićevoj razini?
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#38824 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Raigor Stonehoof »

Igra Musa vec.
Post Reply