Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83557
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#38801 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by _BataZiv_0809 »

Point. wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Dejl ne radi mi to :D

Poput svog omiljenog strip junaka (Mister No), nikad jos nisam Kazablanku uspio pogledati do kraja. Zadnji pokusaj je bio 2007 i tad sam najdalje dogurao. Otprilike do trenutka kad Rik cuga u svojoj kafani prisjecajuci se dogodovstina iz Pariza :-)

I sad vidim da je epizoda Mister Noa iz dva dijela "Kuba" i "Kazablanka kafe" uradjena po motivima ovog filma :D
Sad kad spomenu Mister Noa, sjetih se da sam skinuo par epizoda koje nisam jos procito. Konto sam film upaliti ali nekako me Manaus i Bahia trenutno vuku.
Popij jednu za mene kod Paola Adolfa :thumbup:
User avatar
Point.
Posts: 33521
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#38802 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Point. »

_BataZiv_0809 wrote:
Point. wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Dejl ne radi mi to :D

Poput svog omiljenog strip junaka (Mister No), nikad jos nisam Kazablanku uspio pogledati do kraja. Zadnji pokusaj je bio 2007 i tad sam najdalje dogurao. Otprilike do trenutka kad Rik cuga u svojoj kafani prisjecajuci se dogodovstina iz Pariza :-)

I sad vidim da je epizoda Mister Noa iz dva dijela "Kuba" i "Kazablanka kafe" uradjena po motivima ovog filma :D
Sad kad spomenu Mister Noa, sjetih se da sam skinuo par epizoda koje nisam jos procito. Konto sam film upaliti ali nekako me Manaus i Bahia trenutno vuku.
Popij jednu za mene kod Paola Adolfa :thumbup:
Evo ja i Krueger se olesili sa kacakom. :)
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#38803 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

HRT2 21.00:

Image

FTV 21.10:

Image





RTS1 21.40:

Image
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#38804 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Ponedjeljak:

Ovogodišnji program Posvećeno na SFF-u je za režisera
ovog odličnog dokumentarca - RTS2 20.10:

Image

RTS2 23.05 Blanchettova razorila i dobila Oscara:

Image
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#38805 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Utorak:

Cinemania 21.00, Hardy kao inžinjer građevinstva
razorio sam u autu:

Image

Nova 23.55:

Image

<3<3<3



qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq:
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#38806 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Srijeda:

FOX Movies 22.00:

Image
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#38807 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Standardica, ali hajde, neloš:

Image
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#38808 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Raigor Stonehoof »

karanana wrote:Jebo te narkomanske trip filmove.
:thumbup: mislio sam da sam jedini koji ovako misli.
Modest Musorgski
Posts: 1040
Joined: 26/07/2012 20:08

#38809 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Modest Musorgski »

Raigor Stonehoof wrote:
karanana wrote:Jebo te narkomanske trip filmove.
:thumbup: mislio sam da sam jedini koji ovako misli.
nemate vi pojma



T2 je sranje
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#38811 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by nema me tamo »

Nije fazon u tome imaju li pojma ili ne samo nece da gledaju te narkomanske trip filmove..


Kao što sam ja jednom pogledao requiem i nikad više, al' naravno smatram ga i dalje top 10 bez problema..
Sad da mogu vratit vrijeme ne bi ga ni pogledao. :D
User avatar
markioni
Posts: 2448
Joined: 23/04/2008 17:59
Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
Contact:

#38813 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by markioni »

cuj pljuvanja po train... alaselamet :-) :lol:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#38814 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by nema me tamo »

markioni wrote:cuj pljuvanja po train... alaselamet :-) :lol:

Od strane ljudi koji ne vole narkomanske trip filmove, pa vidiš da nisu ni gledali..
User avatar
Hame_
Posts: 7605
Joined: 31/08/2007 21:42
Location: Srebrenik, Županija tuzlanska, HiB, Europa, Svjeverna strana Zemlje, Mjesec, Sunce,... odosmo u PM!
Contact:

#38815 Zashchitniki (2017)

Post by Hame_ »

EDT: Pogrešna tema = Guardians (2017)
User avatar
Truba
Posts: 93850
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#38816 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Truba »

filmovi o drogaljima, kriminalcima, džeparošima i ljudima koji imaju psihičkih problema ZDRAO :D
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#38817 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by JoseMujica »

The Act of Killing (2012)
Not Rated | 1h 55min | Documentary, Biography, Crime | 8 November 2012 (Denmark)
http://www.imdb.com/title/tt2375605/

Image
User avatar
pici
Posts: 46412
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#38818 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by pici »



sinoc premijerno prikazan na HBO... odgledaga isprve...dobar film, dok su me predhodna dva znala uspavat ovaj me je malo zaitrigiro... akcioni triler :thumbup:
User avatar
markioni
Posts: 2448
Joined: 23/04/2008 17:59
Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
Contact:

#38819 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by markioni »

Black swan wrote:filmovi o drogaljima, kriminalcima, džeparošima i ljudima koji imaju psihičkih problema ZDRAO :D
sto to? :wink:
User avatar
Truba
Posts: 93850
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#38822 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Truba »

markioni wrote:
Black swan wrote:filmovi o drogaljima, kriminalcima, džeparošima i ljudima koji imaju psihičkih problema ZDRAO :D
sto to? :wink:
Ne volim filmove o ljudima u mom okruzenju :thumbup: :lol:
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#38823 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by karanana »

Ne volim filmove o drogaljima jer pokazuju te neke njihove tripove s kojima se ne mogu poistovjetiti i koji mi nisu interesantni niti smijesni. Dapache. Zalosni su i za mene poprilicno bljak. Ne bljak u smislu bolesnog filma, nego bljak jer mi to glupiranje i tripovanje opet kazem nije interesantno.
User avatar
medvjed23
Posts: 30194
Joined: 16/07/2010 13:49
Location: https://poezijaisve.blog/
Contact:

#38824 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by medvjed23 »

za moj pojam, autedestrukcija je pokretačka snaga umjetnosti, pa, iako lično, koliko je moguće :D bježim od alkohola, droge, kocke i sl, volim filmove i pjesme sa tom tematikom.. nose počesto mnogo težine, i emotivne i druge..
User avatar
medvjed23
Posts: 30194
Joined: 16/07/2010 13:49
Location: https://poezijaisve.blog/
Contact:

#38825 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by medvjed23 »

onako, bez razmišljanja, na prvu, rekao bih da su mi najdraži filmovi te vrste rekvijem..

i..

Post Reply