Popij jednu za mene kod Paola AdolfaPoint. wrote:Sad kad spomenu Mister Noa, sjetih se da sam skinuo par epizoda koje nisam jos procito. Konto sam film upaliti ali nekako me Manaus i Bahia trenutno vuku._BataZiv_0809 wrote:Dejl ne radi mi to![]()
Poput svog omiljenog strip junaka (Mister No), nikad jos nisam Kazablanku uspio pogledati do kraja. Zadnji pokusaj je bio 2007 i tad sam najdalje dogurao. Otprilike do trenutka kad Rik cuga u svojoj kafani prisjecajuci se dogodovstina iz Pariza![]()
I sad vidim da je epizoda Mister Noa iz dva dijela "Kuba" i "Kazablanka kafe" uradjena po motivima ovog filma
Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Moderator: _BataZiv_0809
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83557
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#38801 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
- Point.
- Posts: 33521
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#38802 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Evo ja i Krueger se olesili sa kacakom._BataZiv_0809 wrote:Popij jednu za mene kod Paola AdolfaPoint. wrote:Sad kad spomenu Mister Noa, sjetih se da sam skinuo par epizoda koje nisam jos procito. Konto sam film upaliti ali nekako me Manaus i Bahia trenutno vuku._BataZiv_0809 wrote:Dejl ne radi mi to![]()
Poput svog omiljenog strip junaka (Mister No), nikad jos nisam Kazablanku uspio pogledati do kraja. Zadnji pokusaj je bio 2007 i tad sam najdalje dogurao. Otprilike do trenutka kad Rik cuga u svojoj kafani prisjecajuci se dogodovstina iz Pariza![]()
I sad vidim da je epizoda Mister Noa iz dva dijela "Kuba" i "Kazablanka kafe" uradjena po motivima ovog filma
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#38803 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
HRT2 21.00:

FTV 21.10:

RTS1 21.40:


FTV 21.10:

RTS1 21.40:

- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#38804 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Ponedjeljak:
Ovogodišnji program Posvećeno na SFF-u je za režisera
ovog odličnog dokumentarca - RTS2 20.10:

RTS2 23.05 Blanchettova razorila i dobila Oscara:

Ovogodišnji program Posvećeno na SFF-u je za režisera
ovog odličnog dokumentarca - RTS2 20.10:

RTS2 23.05 Blanchettova razorila i dobila Oscara:

- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#38805 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Utorak:
Cinemania 21.00, Hardy kao inžinjer građevinstva
razorio sam u autu:

Nova 23.55:

<3<3<3
qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq:
Cinemania 21.00, Hardy kao inžinjer građevinstva
razorio sam u autu:

Nova 23.55:

<3<3<3
qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq:
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#38806 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Srijeda:
FOX Movies 22.00:

FOX Movies 22.00:

- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#38807 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Standardica, ali hajde, neloš:


- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#38808 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
karanana wrote:Jebo te narkomanske trip filmove.
-
Modest Musorgski
- Posts: 1040
- Joined: 26/07/2012 20:08
#38809 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
nemate vi pojmaRaigor Stonehoof wrote:karanana wrote:Jebo te narkomanske trip filmove.mislio sam da sam jedini koji ovako misli.
T2 je sranje
-
Modest Musorgski
- Posts: 1040
- Joined: 26/07/2012 20:08
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#38811 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Nije fazon u tome imaju li pojma ili ne samo nece da gledaju te narkomanske trip filmove..
Kao što sam ja jednom pogledao requiem i nikad više, al' naravno smatram ga i dalje top 10 bez problema..
Sad da mogu vratit vrijeme ne bi ga ni pogledao.
Kao što sam ja jednom pogledao requiem i nikad više, al' naravno smatram ga i dalje top 10 bez problema..
Sad da mogu vratit vrijeme ne bi ga ni pogledao.
-
Modest Musorgski
- Posts: 1040
- Joined: 26/07/2012 20:08
- markioni
- Posts: 2448
- Joined: 23/04/2008 17:59
- Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
- Contact:
#38813 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
cuj pljuvanja po train... alaselamet

-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#38814 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
markioni wrote:cuj pljuvanja po train... alaselamet![]()
Od strane ljudi koji ne vole narkomanske trip filmove, pa vidiš da nisu ni gledali..
- Hame_
- Posts: 7605
- Joined: 31/08/2007 21:42
- Location: Srebrenik, Županija tuzlanska, HiB, Europa, Svjeverna strana Zemlje, Mjesec, Sunce,... odosmo u PM!
- Contact:
#38815 Zashchitniki (2017)
EDT: Pogrešna tema = Guardians (2017)
- Truba
- Posts: 93850
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#38816 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
filmovi o drogaljima, kriminalcima, džeparošima i ljudima koji imaju psihičkih problema ZDRAO 
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#38817 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
The Act of Killing (2012)
Not Rated | 1h 55min | Documentary, Biography, Crime | 8 November 2012 (Denmark)
http://www.imdb.com/title/tt2375605/

Not Rated | 1h 55min | Documentary, Biography, Crime | 8 November 2012 (Denmark)
http://www.imdb.com/title/tt2375605/

- pici
- Posts: 46412
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#38818 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
sinoc premijerno prikazan na HBO... odgledaga isprve...dobar film, dok su me predhodna dva znala uspavat ovaj me je malo zaitrigiro... akcioni triler
- markioni
- Posts: 2448
- Joined: 23/04/2008 17:59
- Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
- Contact:
#38819 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
sto to?Black swan wrote:filmovi o drogaljima, kriminalcima, džeparošima i ljudima koji imaju psihičkih problema ZDRAO
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#38820 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
http://www.imdb.com/title/tt0962736/
Obnovio gradivo.
http://www.imdb.com/title/tt0467200/
Ovaj preskakao dugo, dobar film.
Obnovio gradivo.
http://www.imdb.com/title/tt0467200/
Ovaj preskakao dugo, dobar film.
- medvjed23
- Posts: 30194
- Joined: 16/07/2010 13:49
- Location: https://poezijaisve.blog/
- Contact:
- Truba
- Posts: 93850
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#38822 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Ne volim filmove o ljudima u mom okruzenjumarkioni wrote:sto to?Black swan wrote:filmovi o drogaljima, kriminalcima, džeparošima i ljudima koji imaju psihičkih problema ZDRAO
- karanana
- Posts: 50776
- Joined: 26/02/2004 00:00
#38823 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Ne volim filmove o drogaljima jer pokazuju te neke njihove tripove s kojima se ne mogu poistovjetiti i koji mi nisu interesantni niti smijesni. Dapache. Zalosni su i za mene poprilicno bljak. Ne bljak u smislu bolesnog filma, nego bljak jer mi to glupiranje i tripovanje opet kazem nije interesantno.
- medvjed23
- Posts: 30194
- Joined: 16/07/2010 13:49
- Location: https://poezijaisve.blog/
- Contact:
#38824 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
za moj pojam, autedestrukcija je pokretačka snaga umjetnosti, pa, iako lično, koliko je moguće
bježim od alkohola, droge, kocke i sl, volim filmove i pjesme sa tom tematikom.. nose počesto mnogo težine, i emotivne i druge..
- medvjed23
- Posts: 30194
- Joined: 16/07/2010 13:49
- Location: https://poezijaisve.blog/
- Contact:
#38825 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
onako, bez razmišljanja, na prvu, rekao bih da su mi najdraži filmovi te vrste rekvijem..
i..
i..




