Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
bingov buraz wrote:Ovaj put nije imao ko da povuče za Lillarda koji ovu seriju protiv Denvera igra loše.
2-2 ali vrlo moguće da Portland uzme u Denveru narednu tako su ujednačeni da je svaka utakmica na jedan posjed.
To kad gledas kao navijac portlanda denver je jednostavno bolje poslozena ekipa za ovakav portland i realno je bilo da bude 3-1 sad ali je sigurno najzanimljivija serija do sad
To kad gledaš kao navijač Denvera
Dame>Muray
CJ>Harris
Hood>Burton
Millsap>Aminu/Harkless
Jokić naravno bolji od Kantera,da je Juka tu znatno bi neutralisao i tu razliku
Pa tako nekako samo sto je centarska linija puno dominantnija i portlandu kad stane sut, to je to. A i da je nurkic tu razlika bi bila manja ali opet bih dao prednost denveru. I to ne navijacki
bingov buraz wrote:To kad gledaš kao navijač Denvera
Dame>Muray
CJ>Harris
Hood>Burton
Millsap>Aminu/Harkless
Jokić naravno bolji od Kantera,da je Juka tu znatno bi neutralisao i tu razliku
Jeste, samo sto u ovoj seriji do 4. utakmice, Murray > Dame, ne previse ali vise donosi ekipi nego Lillard.
Nije Lillard playoff tip igrača, ne vjerujem da taj uopšte ima ikakav oblik ambicije da uzme makar 1 prsten u karijeri. Iz njegovih izjava se vidi da je tip igrača "daj loptu da se igramo i zabavimo svijet oko nas", jednom je rekao da je sramotno pričat o pritisku u sportu i počeo spominjat samohrane majke, gladne, siromašne, itd... Uopšte ne doživljava košarku kao neki Lebron i slicni.
tuzlak1212 wrote:Nije Lillard playoff tip igrača, ne vjerujem da taj uopšte ima ikakav oblik ambicije da uzme makar 1 prsten u karijeri. Iz njegovih izjava se vidi da je tip igrača "daj loptu da se igramo i zabavimo svijet oko nas", jednom je rekao da je sramotno pričat o pritisku u sportu i počeo spominjat samohrane majke, gladne, siromašne, itd... Uopšte ne doživljava košarku kao neki Lebron i slicni.
Ne nego postoji nešto što se zove čast i nije pičketina od čovjeka da ode i ganja prsten.
Ima pare, ima poštovanje i ništa mu više ne treba u životu.
tuzlak1212 wrote:Nije Lillard playoff tip igrača, ne vjerujem da taj uopšte ima ikakav oblik ambicije da uzme makar 1 prsten u karijeri. Iz njegovih izjava se vidi da je tip igrača "daj loptu da se igramo i zabavimo svijet oko nas", jednom je rekao da je sramotno pričat o pritisku u sportu i počeo spominjat samohrane majke, gladne, siromašne, itd... Uopšte ne doživljava košarku kao neki Lebron i slicni.
Ne nego postoji nešto što se zove čast i nije pičketina od čovjeka da ode i ganja prsten.
Ima pare, ima poštovanje i ništa mu više ne treba u životu.
Hmmm, onda nije istinski sportista. Ako je htio čast onda je mogao biti doktor, humanista itd a vrhunski sportista uvijek teži većem uspjehu.
Boston loš, nikakav, izgleda ipak regularna sezona pokaže lice, a i ona natezanja sa Obrvom su ostavila pola igrača, nitamo ni ovamo, kao i kod Lakersa,
svi pun lošiji timovi su imali više srca, od ovog tima, mislim sad tko god da ode, da navijači Celticsa neće žaliti,jedino ne bih dao Smarta a ostale sve potjerati
Ubio Milwaukiee Bostona noćas. Prestali su ići samo na Janisa i njegovu igru jedan na jedan, ili često jedan na dva-tri, što je dosta radio u prvoj tekmi. Sinoć su odigrali maestralno i Janis je soliro samo kad im baš treba koš a ostatak vremena igrali pravu timsku košarku i dobru odbranu, Hill bio odličan kao i Bledsoe. Boston jednostavno nije imao odgovor na ovakvu igru Milwaukeeija koji je imao previše opcija u napadu i previše raspoloženih igrača.
Ako nastave ovako igrati prolaze istok a možda uspiju pomrsiti račune Warriorsima ili Houstonu u velikom finalu.
Last edited by moke_31 on 07/05/2019 22:45, edited 1 time in total.
Tony Soprano wrote:
Mislim da ce im se desit isto sto i Raptorsima ovo ljeto. Nakon muke u playoffu, jer ce jedino vuci Kyrie i Leonard. Lowry stari choker, onda djecurlija iz Bostona ce svaku tekmu, dvojica imati po 15 poena a dvojica ce imati 1-7 sut. Skontat ce Kyrie i Leonard, nemam ja sta ovdje trazit i uhvatit se noge. Moj pick za izlazak sa istoka, ako budu svi zdravi, je Milwaukee.
Ovako mi je izgledalo u februaru i sad mi izgleda da ce ovako biti. Nadam se da ce se Kyrie i Kawhi ufatiti noge.