NBA - National Basketball Association

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#38776 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Raigor Stonehoof »

Image

al sto se ismijah komentarima amerikanaca na ovaj tweet :lol:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#38777 Re: NBA - National Basketball Association

Post by 90minut »

Konacno nešto od Hardena kad treba. :thumbup:

Dobice ih i sljedecu rakete
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25558
Joined: 12/08/2013 12:51

#38778 Re: NBA - National Basketball Association

Post by insaneinthebrain »

Ulazile trojke ko na treningu :run:
i ono zakucavanje currya na kraju :zid:
User avatar
tuzlak1212
Posts: 4364
Joined: 09/09/2018 23:21

#38779 Re: NBA - National Basketball Association

Post by tuzlak1212 »

Green drugi najefikasnini u GSW i to jedini sa triple double, ok. :thumbup:
User avatar
tuzlak1212
Posts: 4364
Joined: 09/09/2018 23:21

#38780 Re: NBA - National Basketball Association

Post by tuzlak1212 »

Raigor Stonehoof wrote:Image

al sto se ismijah komentarima amerikanaca na ovaj tweet :lol:
Najjači komentar na twittu "I dont even speak Spanish but i love it" :lol: :lol:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#38781 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Gandalf »

domaći teren je čudo, Curry :lol:
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#38782 Re: NBA - National Basketball Association

Post by bingov buraz »

Ovaj put nije imao ko da povuče za Lillarda koji ovu seriju protiv Denvera igra loše.

2-2 ali vrlo moguće da Portland uzme u Denveru narednu tako su ujednačeni da je svaka utakmica na jedan posjed.
MensurM
Posts: 4194
Joined: 04/10/2015 00:19

#38783 Re: NBA - National Basketball Association

Post by MensurM »

Nikola Jokić
Bodkin
Posts: 22543
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#38784 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Bodkin »

bingov buraz wrote:Ovaj put nije imao ko da povuče za Lillarda koji ovu seriju protiv Denvera igra loše.

2-2 ali vrlo moguće da Portland uzme u Denveru narednu tako su ujednačeni da je svaka utakmica na jedan posjed.
To kad gledas kao navijac portlanda :D denver je jednostavno bolje poslozena ekipa za ovakav portland i realno je bilo da bude 3-1 sad ali je sigurno najzanimljivija serija do sad
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#38785 Re: NBA - National Basketball Association

Post by bingov buraz »

To kad gledaš kao navijač Denvera :mrgreen:
Dame>Muray
CJ>Harris
Hood>Burton
Millsap>Aminu/Harkless
Jokić naravno bolji od Kantera,da je Juka tu znatno bi neutralisao i tu razliku
Bodkin
Posts: 22543
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#38786 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Bodkin »

Pa tako nekako samo sto je centarska linija puno dominantnija i portlandu kad stane sut, to je to. A i da je nurkic tu razlika bi bila manja ali opet bih dao prednost denveru. I to ne navijacki
Melo15
Posts: 896
Joined: 13/08/2011 21:36

#38788 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Melo15 »

bingov buraz wrote:To kad gledaš kao navijač Denvera :mrgreen:
Dame>Muray
CJ>Harris
Hood>Burton
Millsap>Aminu/Harkless
Jokić naravno bolji od Kantera,da je Juka tu znatno bi neutralisao i tu razliku
Jeste, samo sto u ovoj seriji do 4. utakmice, Murray > Dame, ne previse ali vise donosi ekipi nego Lillard.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#38789 Re: NBA - National Basketball Association

Post by bingov buraz »

Istina,da li je problem motivacija ili nešto drugo kod Lillarda nemam pojma ali ovo je Lillard koji je bio počišćen od pelikana lani.
User avatar
tuzlak1212
Posts: 4364
Joined: 09/09/2018 23:21

#38790 Re: NBA - National Basketball Association

Post by tuzlak1212 »

Nije Lillard playoff tip igrača, ne vjerujem da taj uopšte ima ikakav oblik ambicije da uzme makar 1 prsten u karijeri. Iz njegovih izjava se vidi da je tip igrača "daj loptu da se igramo i zabavimo svijet oko nas", jednom je rekao da je sramotno pričat o pritisku u sportu i počeo spominjat samohrane majke, gladne, siromašne, itd... Uopšte ne doživljava košarku kao neki Lebron i slicni.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#38791 Re: NBA - National Basketball Association

Post by 90minut »

tuzlak1212 wrote:Nije Lillard playoff tip igrača, ne vjerujem da taj uopšte ima ikakav oblik ambicije da uzme makar 1 prsten u karijeri. Iz njegovih izjava se vidi da je tip igrača "daj loptu da se igramo i zabavimo svijet oko nas", jednom je rekao da je sramotno pričat o pritisku u sportu i počeo spominjat samohrane majke, gladne, siromašne, itd... Uopšte ne doživljava košarku kao neki Lebron i slicni.
Ne nego postoji nešto što se zove čast i nije pičketina od čovjeka da ode i ganja prsten.

Ima pare, ima poštovanje i ništa mu više ne treba u životu.
User avatar
studeni76
Posts: 6787
Joined: 03/06/2009 14:12

#38792 Re: NBA - National Basketball Association

Post by studeni76 »

90minut wrote:
tuzlak1212 wrote:Nije Lillard playoff tip igrača, ne vjerujem da taj uopšte ima ikakav oblik ambicije da uzme makar 1 prsten u karijeri. Iz njegovih izjava se vidi da je tip igrača "daj loptu da se igramo i zabavimo svijet oko nas", jednom je rekao da je sramotno pričat o pritisku u sportu i počeo spominjat samohrane majke, gladne, siromašne, itd... Uopšte ne doživljava košarku kao neki Lebron i slicni.
Ne nego postoji nešto što se zove čast i nije pičketina od čovjeka da ode i ganja prsten.

Ima pare, ima poštovanje i ništa mu više ne treba u životu.
Hmmm, onda nije istinski sportista. Ako je htio čast onda je mogao biti doktor, humanista itd a vrhunski sportista uvijek teži većem uspjehu.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#38793 Re: NBA - National Basketball Association

Post by 90minut »

Hajde procitaj opet šta si napisao i kad procitaš procitaj opet.
Možda i tri puta procitaj ako ne nađeš problem onda ti se ne moze pomoci.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#38794 Re: NBA - National Basketball Association

Post by 90minut »

Auuu kakve scene u Houstonu Durant pa Curry trica za produžetke fule :-D

Sad imamo seriju
User avatar
n;hill
Posts: 1259
Joined: 15/03/2008 22:30

#38795 Re: NBA - National Basketball Association

Post by n;hill »

Boston loš, nikakav, izgleda ipak regularna sezona pokaže lice, a i ona natezanja sa Obrvom su ostavila pola igrača, nitamo ni ovamo, kao i kod Lakersa,
svi pun lošiji timovi su imali više srca, od ovog tima, mislim sad tko god da ode, da navijači Celticsa neće žaliti,jedino ne bih dao Smarta a ostale sve potjerati
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#38796 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Raigor Stonehoof »

"imaju klupu jednaku kao prvu petorku, jedini mogu parirati warriorsima".. 8)
MensurM
Posts: 4194
Joined: 04/10/2015 00:19

#38797 Re: NBA - National Basketball Association

Post by MensurM »

Ko me uvjeravao da je Boston najjača ekipa Istoka? Sam nek se javi
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#38798 Re: NBA - National Basketball Association

Post by kamen spoticanja »

kamen spoticanja wrote:treba napraviti kompilaciju postova ovde
poslije svake utakmice u svakoj seriji :oops:
:skoljka:
moke_31
Posts: 1985
Joined: 18/05/2011 14:54

#38799 Re: NBA - National Basketball Association

Post by moke_31 »

Ubio Milwaukiee Bostona noćas. Prestali su ići samo na Janisa i njegovu igru jedan na jedan, ili često jedan na dva-tri, što je dosta radio u prvoj tekmi. Sinoć su odigrali maestralno i Janis je soliro samo kad im baš treba koš a ostatak vremena igrali pravu timsku košarku i dobru odbranu, Hill bio odličan kao i Bledsoe. Boston jednostavno nije imao odgovor na ovakvu igru Milwaukeeija koji je imao previše opcija u napadu i previše raspoloženih igrača.

Ako nastave ovako igrati prolaze istok a možda uspiju pomrsiti račune Warriorsima ili Houstonu u velikom finalu.
Last edited by moke_31 on 07/05/2019 22:45, edited 1 time in total.
User avatar
Tony Soprano
Posts: 1064
Joined: 21/01/2015 00:35
Location: Bada Bing

#38800 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Tony Soprano »

Tony Soprano wrote:
Mislim da ce im se desit isto sto i Raptorsima ovo ljeto. Nakon muke u playoffu, jer ce jedino vuci Kyrie i Leonard. Lowry stari choker, onda djecurlija iz Bostona ce svaku tekmu, dvojica imati po 15 poena a dvojica ce imati 1-7 sut. Skontat ce Kyrie i Leonard, nemam ja sta ovdje trazit i uhvatit se noge. Moj pick za izlazak sa istoka, ako budu svi zdravi, je Milwaukee.
Ovako mi je izgledalo u februaru i sad mi izgleda da ce ovako biti. Nadam se da ce se Kyrie i Kawhi ufatiti noge.
Post Reply