Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Moderator: _BataZiv_0809
- drag_gost
- Posts: 6420
- Joined: 17/04/2010 19:09
- Location: Tu, odmah :)
#38776 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Fantastican je on u svakoj ulozi.
Mnogi zaboravljaju ovu, a genijalna je:
http://www.imdb.com/title/tt0096332/
Mnogi zaboravljaju ovu, a genijalna je:
http://www.imdb.com/title/tt0096332/
-
omar little
- Posts: 17401
- Joined: 14/03/2008 21:14
#38777 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
nisam znala da je netflix poceo prodavati tv prava za svoje proizvode. odd.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
#38778 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
nema me tamo wrote:3 dobra filma i to je to, hypovan do 3.....
mnogo fantasticnih uloga
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#38779 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Ide house of cards na hrt-u vec dugo ali nisam znao da su vremenski stigli netflix kad je u pitanju prikazivanje. Prije su sezone kasnile godinu dana. Malo cudno da netflix kanibalizira svoje trziste ali vjerovatno clanstvo u hevatskoj nije veliko i isplatnije im je prodati hit seriju lokalnoj televiziji po cijenu gubljenja clanova.omar little wrote:nisam znala da je netflix poceo prodavati tv prava za svoje proizvode. odd.
-
omar little
- Posts: 17401
- Joined: 14/03/2008 21:14
#38780 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
nasla sam odgovor. netflix je, za $100M, kupio ekskluzivno pravo na prvo prikazivanje samo na prve dvije sezone, ostatak troskova pokriva studio koji pravi hoc i samim tim i posjeduje distribuciona prava. studio ima ugovor sa sonny na internacionalnu distribuciju (tu spada hrvatskakaranana wrote:Ide house of cards na hrt-u vec dugo ali nisam znao da su vremenski stigli netflix kad je u pitanju prikazivanje. Prije su sezone kasnile godinu dana. Malo cudno da netflix kanibalizira svoje trziste ali vjerovatno clanstvo u hevatskoj nije veliko i isplatnije im je prodati hit seriju lokalnoj televiziji po cijenu gubljenja clanova.omar little wrote:nisam znala da je netflix poceo prodavati tv prava za svoje proizvode. odd.
u ovo doba streaminga i izbacivanja serija u cugu, nema potrebe, stavise glupo je, ogranicavati vremenski tv distribuciju. ukoliko ljudima ne prikazes seriju u pristojno vrijeme od izlaska, oni ce je naci na drugi nacin i tvoja kupovina gubio smisao i eyeballs. za sonny i za hrt je bolje da ljudi hoc gledaju na tv-u umjesto da je nadju na netu.
ima li neko ovdje iz hrvatske da ima netflix? ima li hoc na hrvatskom netflixu? ako je studio/sonny vlasnik distribucionih prava i prodao ih je hrt-u, zanima jel' netflix primoran maknuti hoc iz svojih opcija za hrvatsku.
- AhmetShabo
- Posts: 3051
- Joined: 03/03/2011 09:12
#38781 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
T2 trainspotting, fantastican nastavak drugog dijela
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#38782 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
meni užasno razočarenjeAhmetShabo wrote:T2 trainspotting, fantastican nastavak drugog dijela
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#38783 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Drug koji nikad nije gledao prvi dio ja mu rekao da pogleda oduševio se naravno iako znamo svi o cemu se radi u filmu..JoseMujica wrote:meni užasno razočarenjeAhmetShabo wrote:T2 trainspotting, fantastican nastavak drugog dijela
I uglavnom pogledao drugi odma poslije toga i kaze bolji mu drugi malo..
- TAFKAP
- Posts: 11978
- Joined: 30/09/2011 07:49
#38784 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
kad nije gledao prvi na vrijeme 
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#38785 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Jebo te narkomanske trip filmove.
-
cassius
- Posts: 3943
- Joined: 29/06/2014 07:53
#38786 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
fantastican vala nije, ali je odlican, i u totalno drugom svjetlu kako i treba biti jer se dosta toga promjenilo.AhmetShabo wrote:T2 trainspotting, fantastican nastavak drugog dijela
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#38787 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
TAFKAP wrote:kad nije gledao prvi na vrijeme
Upravo.
Nostalgija je šugava stvar
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#38788 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
gledo i zaboravio
jebo drogalje
jebo drogalje
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83495
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#38789 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Kazablanka
Plakao sam ko godina

Plakao sam ko godina
- dale cooper
- Posts: 31379
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#38790 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
_BataZiv_0809 wrote:Kazablanka![]()
![]()
![]()
![]()
Plakao sam ko godina![]()

- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83495
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#38791 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Dejl ne radi mi to
Poput svog omiljenog strip junaka (Mister No), nikad jos nisam Kazablanku uspio pogledati do kraja. Zadnji pokusaj je bio 2007 i tad sam najdalje dogurao. Otprilike do trenutka kad Rik cuga u svojoj kafani prisjecajuci se dogodovstina iz Pariza
I sad vidim da je epizoda Mister Noa iz dva dijela "Kuba" i "Kazablanka kafe" uradjena po motivima ovog filma
Poput svog omiljenog strip junaka (Mister No), nikad jos nisam Kazablanku uspio pogledati do kraja. Zadnji pokusaj je bio 2007 i tad sam najdalje dogurao. Otprilike do trenutka kad Rik cuga u svojoj kafani prisjecajuci se dogodovstina iz Pariza
I sad vidim da je epizoda Mister Noa iz dva dijela "Kuba" i "Kazablanka kafe" uradjena po motivima ovog filma
- dale cooper
- Posts: 31379
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#38792 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Nisam znao da si toliki romantik Bato.

- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83495
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#38793 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Nismo li svi morali, bar jednom u zivotu, reci: "We'll always have Paris"dale cooper wrote:Nisam znao da si toliki romantik Bato.![]()
- dale cooper
- Posts: 31379
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#38794 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
I ako nismo, trebali smo, jer je to prokleto dobra oproštajna rečenica._BataZiv_0809 wrote:Nismo li svi morali, bar jednom u zivotu, reci: "We'll always have Paris"dale cooper wrote:Nisam znao da si toliki romantik Bato.![]()
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83495
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#38795 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Kakva maestralna scena, bas me drzi pod utiskomdale cooper wrote:
I ako nismo, trebali smo, jer je to prokleto dobra oproštajna rečenica.
- Lost_Found
- Posts: 999
- Joined: 31/08/2014 19:09
- Location: Sarajevo
-
AmirBaa
- Posts: 3213
- Joined: 05/07/2012 15:14
#38797 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
http://www.imdb.com/title/tt3717490/bus ... =tt_dt_bus evo ko hoce da mu IQ padne malo nek pogleda ovaj spektakl od 100 miliona $. Bolje da su te pare zapalili nego napravili ovakvo smece od filma. I znam da ima tema suprotna od ove, ali ja ovaj film preporucujem , pogotovo generaciji koja ja odrasla na power rangersima 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#38798 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Power Rangerse sam gledao, ali mi se film nesto ne da gledati 
- markioni
- Posts: 2448
- Joined: 23/04/2008 17:59
- Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
- Contact:
#38799 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Toivon tuolla puolen skinuh i nadzoh napokon sinoc od akija novi sa HC nasim titlovima i bi mi pravo drago...ako treba mozda link nek javi a mogu i upload negdje

- Point.
- Posts: 33505
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#38800 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Sad kad spomenu Mister Noa, sjetih se da sam skinuo par epizoda koje nisam jos procito. Konto sam film upaliti ali nekako me Manaus i Bahia trenutno vuku._BataZiv_0809 wrote:Dejl ne radi mi to![]()
Poput svog omiljenog strip junaka (Mister No), nikad jos nisam Kazablanku uspio pogledati do kraja. Zadnji pokusaj je bio 2007 i tad sam najdalje dogurao. Otprilike do trenutka kad Rik cuga u svojoj kafani prisjecajuci se dogodovstina iz Pariza![]()
I sad vidim da je epizoda Mister Noa iz dva dijela "Kuba" i "Kazablanka kafe" uradjena po motivima ovog filma

