La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#3876 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by kory_galaktikos »

ma spanske sudije su malo je reci odron.. bas crna mrlja u rangu nasih su
i to ne samo na utakmicama barsa - madrid nego ko god da igra oni nesto ujebbu
User avatar
Distortion
Posts: 3208
Joined: 08/09/2007 19:56

#3877 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Distortion »

Tesko je igracima sutiti dok sudije redovno grijese i ostecuju ekipe. Sudjenje se mora popraviti jer Spanija je uz Englesku najjaca liga i zasluzuje da ima dobro sudjenje.

Pomocni sudija je danas namjerno zažmirio na ovaj gol Barcelone protiv Betisa isto kao sto je neki dan svirao ofsajd Sociedadu protiv Barcelone. Naravno teza povreda je ovaj gol nego ofsajd. Ako ne dobiju kaznu onda....... :run:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3878 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Ko, sudije?
Nece dobiti kaznu.
Nema u Spaniji pregleda nakon utakmice.
User avatar
Logovan
Posts: 102814
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3879 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Logovan »

kory_galaktikos wrote:ma spanske sudije su malo je reci odron.. bas crna mrlja u rangu nasih su
i to ne samo na utakmicama barsa - madrid nego ko god da igra oni nesto ujebbu
Pa prije su bolje sudili, ne znam koji im je klinac ove sezone.
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#3880 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Fajcion »

Ma ja sam za sve vrste tehnologije da se uvrste u nogomet i za što rigoroznije kazne. Pojedinci se žale kao izgubiti će se čar fudbala, pa ovo ovako izgleda deset puta gore. Koliko volim ovaj sport uopšte ga više ne doživljavam kao prije.
Last edited by Fajcion on 29/01/2017 21:40, edited 1 time in total.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3881 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Onda treba izbaciti sudije.
Uvedes tehnologiju i jednog covjeka za racunar i rijeseno.
Ali...nesto sumnjam da ce to tako ici.
Cak su i povecali broj sudija, ali to i dalje ne utice na sudijske greske.
Ne kontam da linijski ne vidi pola metra loptu u golu ili da vidi ofsajd tamo gdje je covjek daleko 2 metra od linije zadnjeg igraca odbrane...sto se tice penala, tu je ipak teze, simuliranja je bilo i bice, dosta je situacija gdje je diskutabilno, moze i ne mora.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#3882 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by leškarenje »

Samo gol tehnologija i nista vise.Jebi ga kad dadnes gol,a ponisti se zbog sudije kojeg zabole kita kosta li tebe ta odluuka nije fer nebitno na koga se odnosi.Prica kako se gubi smisao fudbala je za malu djecu.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#3883 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by ultima_palabra »

Distortion wrote:Tesko je igracima sutiti dok sudije redovno grijese i ostecuju ekipe. Sudjenje se mora popraviti jer Spanija je uz Englesku najjaca liga i zasluzuje da ima dobro sudjenje.

Pomocni sudija je danas namjerno zažmirio na ovaj gol Barcelone protiv Betisa isto kao sto je neki dan svirao ofsajd Sociedadu protiv Barcelone. Naravno teza povreda je ovaj gol nego ofsajd. Ako ne dobiju kaznu onda....... :run:
Kako znas da je namjerno?
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#3884 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by leškarenje »

E eto nije vidio,haman metar lopta u golu :lol:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3885 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Velkoski »

e čuj namjerno :-) :lol:

sudije su inače ljudska bića i u tim trenucima imaju milisekundu da reaguju, ali zato ne sumnjam da bi forumaši širom svijeta obavljali taj posao bolje. :lol:

reci ne tehnologiji, normalno da je ovo sve čar sporta.

isto je bilo i kad sam bio mali pa se svađamo 20 minuta je l' faul il' nije :mrgreen:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#3886 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by ultima_palabra »

Pa bas zato, da hoce da ih zakine nasao bi nesto manje ofirno.

Sociedad imao veci posjed lopte i na Bernabeu i na Camp Nou u cetvrtak.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#3887 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by leškarenje »

Velkoski wrote:e čuj namjerno :-) :lol:

sudije su inače ljudska bića i u tim trenucima imaju milisekundu da reaguju, ali zato ne sumnjam da bi forumaši širom svijeta obavljali taj posao bolje. :lol:

reci ne tehnologiji, normalno da je ovo sve čar sporta.

isto je bilo i kad sam bio mali pa se svađamo 20 minuta je l' faul il' nije :mrgreen:
Ma naravno,samo sto kad si ti bio mali i kad si se svadjao jel faul ili nije nikoga nije kostalo necega osim te svadje i haj kuci.
Sreca pa imaju pametni ljudi koji odlucuju o tehnologiji :thumbup:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3888 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Velkoski »

doduše, možda tehnologija ubije internetsko kmečanje :D

samo treba zamisliti šta bi bilo od interneta da je postojao kada je Maradona igrao rukom :shock: :mrgreen: :o

to što Barca ne može natamburati omaleni Betis je apsolutno uzrokovano sudijskom greškom u 85. minuti :twisted: :mrgreen:
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#3889 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by leškarenje »

Velkoski wrote:doduše, možda tehnologija ubije internetsko kmečanje :D

samo treba zamisliti šta bi bilo od interneta da je postojao kada je Maradona igrao rukom :shock: :mrgreen: :o
Nista,isto ko sto nije bilo nista kad je Henry dao rukom :D

Kakvo internetsko kmecanje....samo posteno i to je to.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3890 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Velkoski »

ove stvari se dešavaju otkad je fudbal izmišljen, što ga nije spriječilo da postane najpopularniji sport na planeti

šestog novembra 1869. godine je odigrana prva utakmica, a kmečanja nije nikad bilo više nego danas. :D

proširi prvenstvo, daj robote za ovo, daj robote za ono, daj tehnologiju, daj 18 sudija na terenu, jbt... a cilj je samo jedan, da bogati naprave još više para :-) :mrgreen:

lijepi amaterski fudbal
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#3891 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by leškarenje »

Ma bez veze siris pricu na nesto sto nisam ni pomislio reci,a kamoli da sam reko :zzzz: samo gol tehnologija i nista vise :wink:
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#3892 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by kory_galaktikos »

nisam ni ja bas za te tehnologije, valjda zbog te neke cari fudbala napetosti zavrzlama... ali ovakve greske su bas glupe, izbace iz takta
zamisli da je postojala gol tehnologija na onoj famoznoj utakmici celzi : barsa :P
LSD
Posts: 29908
Joined: 24/07/2007 08:26

#3893 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by LSD »

Velkoski wrote:doduše, možda tehnologija ubije internetsko kmečanje :D

samo treba zamisliti šta bi bilo od interneta da je postojao kada je Maradona igrao rukom :shock: :mrgreen: :o

to što Barca ne može natamburati omaleni Betis je apsolutno uzrokovano sudijskom greškom u 85. minuti :twisted: :mrgreen:
:lol: :lol: grohotom se smijem na ove intelektualne dijareje

Sad ce nas Krsto još ubijediti da Barca danas nije mučki pokradena. Ne smije se protiv Betisa svirati gol kad je lopta u mreži citav metar, jer to je Betis pobogu :mrgreen:

Kakav protivnik logike, kakav spin majstor :P ali simpatican je.
Last edited by LSD on 29/01/2017 22:56, edited 1 time in total.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3894 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Velkoski »

'pokradena' jeste, isto kao što je i 'pokrala' milion puta, tad vas nisam vidio da cmizdrite potoke po forumu :mrgreen:

sve je to dio sporta doduše, al' valjda je lakše reći da je Perez kupio sudiju :mrgreen:
Last edited by Velkoski on 29/01/2017 22:56, edited 1 time in total.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#3895 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by ultima_palabra »

Trebaju uvesti gol tehnologiju, ovakve stvari su sramota. Ostalo ne, vidjeli smo smijuriju na onom SP klubova kad su se pet minuta dogovarali jel bio ofsajd ili nije.
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#3896 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by kory_galaktikos »

Velkoski wrote:'pokradena' jeste, isto kao što je i 'pokrala' milion puta, tad vas nisam vidio da cmizdrite potoke po forumu :mrgreen:

sve je to dio sporta doduše, al' valjda je lakše reći da je Perez kupio sudiju :mrgreen:
ma ljudi nevjerovatno puno sve ovo shvataju licno
LSD
Posts: 29908
Joined: 24/07/2007 08:26

#3897 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by LSD »

Velkoski wrote:'pokradena' jeste, isto kao što je i 'pokrala' milion puta, tad vas nisam vidio da cmizdrite potoke po forumu :mrgreen:
De još malo baci relativizacije, kad te vec krenulo.

Šta kažeš, ne smije se protiv Betisa žaliti na poništeni gol :per: dobra ti je ta :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3898 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Velkoski »

pa ne znam, meni je patetično svaljivati sve na sudiju, a nisi u stanju do 85. minute zabiti gol Betisu :sad: :mrgreen:
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#3899 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by leškarenje »

Za mene nebitno koji klub je u pitanju kad su ovakve situacije u pitanju,pa sjecate se izbacivanja Ceha od Koline cini mi se kad im nije priznat gol ....jel to u redu ?

Nista drugo ne uvooditi,samo da se zna jel gol ili nije.
LSD
Posts: 29908
Joined: 24/07/2007 08:26

#3900 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by LSD »

Velkoski wrote:pa ne znam, meni je patetično svaljivati sve na sudiju, a nisi u stanju do 85. minute zabiti gol Betisu :sad: :mrgreen:
Normalno, ako se ne zabije do 85 minute, onda i treba da te sudije pokradu :mrgreen:
To je ta shizologika :nargila:
Post Reply