La Liga Santander
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#3876 Re: Spanska liga ( Primera División )
ma spanske sudije su malo je reci odron.. bas crna mrlja u rangu nasih su
i to ne samo na utakmicama barsa - madrid nego ko god da igra oni nesto ujebbu
i to ne samo na utakmicama barsa - madrid nego ko god da igra oni nesto ujebbu
- Distortion
- Posts: 3208
- Joined: 08/09/2007 19:56
#3877 Re: Spanska liga ( Primera División )
Tesko je igracima sutiti dok sudije redovno grijese i ostecuju ekipe. Sudjenje se mora popraviti jer Spanija je uz Englesku najjaca liga i zasluzuje da ima dobro sudjenje.
Pomocni sudija je danas namjerno zažmirio na ovaj gol Barcelone protiv Betisa isto kao sto je neki dan svirao ofsajd Sociedadu protiv Barcelone. Naravno teza povreda je ovaj gol nego ofsajd. Ako ne dobiju kaznu onda.......
Pomocni sudija je danas namjerno zažmirio na ovaj gol Barcelone protiv Betisa isto kao sto je neki dan svirao ofsajd Sociedadu protiv Barcelone. Naravno teza povreda je ovaj gol nego ofsajd. Ako ne dobiju kaznu onda.......
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3878 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ko, sudije?
Nece dobiti kaznu.
Nema u Spaniji pregleda nakon utakmice.
Nece dobiti kaznu.
Nema u Spaniji pregleda nakon utakmice.
- Logovan
- Posts: 102814
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3879 Re: Spanska liga ( Primera División )
Pa prije su bolje sudili, ne znam koji im je klinac ove sezone.kory_galaktikos wrote:ma spanske sudije su malo je reci odron.. bas crna mrlja u rangu nasih su
i to ne samo na utakmicama barsa - madrid nego ko god da igra oni nesto ujebbu
- Fajcion
- Posts: 1362
- Joined: 27/07/2012 11:02
#3880 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ma ja sam za sve vrste tehnologije da se uvrste u nogomet i za što rigoroznije kazne. Pojedinci se žale kao izgubiti će se čar fudbala, pa ovo ovako izgleda deset puta gore. Koliko volim ovaj sport uopšte ga više ne doživljavam kao prije.
Last edited by Fajcion on 29/01/2017 21:40, edited 1 time in total.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3881 Re: Spanska liga ( Primera División )
Onda treba izbaciti sudije.
Uvedes tehnologiju i jednog covjeka za racunar i rijeseno.
Ali...nesto sumnjam da ce to tako ici.
Cak su i povecali broj sudija, ali to i dalje ne utice na sudijske greske.
Ne kontam da linijski ne vidi pola metra loptu u golu ili da vidi ofsajd tamo gdje je covjek daleko 2 metra od linije zadnjeg igraca odbrane...sto se tice penala, tu je ipak teze, simuliranja je bilo i bice, dosta je situacija gdje je diskutabilno, moze i ne mora.
Uvedes tehnologiju i jednog covjeka za racunar i rijeseno.
Ali...nesto sumnjam da ce to tako ici.
Cak su i povecali broj sudija, ali to i dalje ne utice na sudijske greske.
Ne kontam da linijski ne vidi pola metra loptu u golu ili da vidi ofsajd tamo gdje je covjek daleko 2 metra od linije zadnjeg igraca odbrane...sto se tice penala, tu je ipak teze, simuliranja je bilo i bice, dosta je situacija gdje je diskutabilno, moze i ne mora.
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#3882 Re: Spanska liga ( Primera División )
Samo gol tehnologija i nista vise.Jebi ga kad dadnes gol,a ponisti se zbog sudije kojeg zabole kita kosta li tebe ta odluuka nije fer nebitno na koga se odnosi.Prica kako se gubi smisao fudbala je za malu djecu.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3883 Re: Spanska liga ( Primera División )
Kako znas da je namjerno?Distortion wrote:Tesko je igracima sutiti dok sudije redovno grijese i ostecuju ekipe. Sudjenje se mora popraviti jer Spanija je uz Englesku najjaca liga i zasluzuje da ima dobro sudjenje.
Pomocni sudija je danas namjerno zažmirio na ovaj gol Barcelone protiv Betisa isto kao sto je neki dan svirao ofsajd Sociedadu protiv Barcelone. Naravno teza povreda je ovaj gol nego ofsajd. Ako ne dobiju kaznu onda.......
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#3884 Re: Spanska liga ( Primera División )
E eto nije vidio,haman metar lopta u golu 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3885 Re: Spanska liga ( Primera División )
e čuj namjerno
sudije su inače ljudska bića i u tim trenucima imaju milisekundu da reaguju, ali zato ne sumnjam da bi forumaši širom svijeta obavljali taj posao bolje.
reci ne tehnologiji, normalno da je ovo sve čar sporta.
isto je bilo i kad sam bio mali pa se svađamo 20 minuta je l' faul il' nije
sudije su inače ljudska bića i u tim trenucima imaju milisekundu da reaguju, ali zato ne sumnjam da bi forumaši širom svijeta obavljali taj posao bolje.
reci ne tehnologiji, normalno da je ovo sve čar sporta.
isto je bilo i kad sam bio mali pa se svađamo 20 minuta je l' faul il' nije
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3886 Re: Spanska liga ( Primera División )
Pa bas zato, da hoce da ih zakine nasao bi nesto manje ofirno.
Sociedad imao veci posjed lopte i na Bernabeu i na Camp Nou u cetvrtak.
Sociedad imao veci posjed lopte i na Bernabeu i na Camp Nou u cetvrtak.
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#3887 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ma naravno,samo sto kad si ti bio mali i kad si se svadjao jel faul ili nije nikoga nije kostalo necega osim te svadje i haj kuci.Velkoski wrote:e čuj namjerno![]()
![]()
sudije su inače ljudska bića i u tim trenucima imaju milisekundu da reaguju, ali zato ne sumnjam da bi forumaši širom svijeta obavljali taj posao bolje.![]()
reci ne tehnologiji, normalno da je ovo sve čar sporta.
isto je bilo i kad sam bio mali pa se svađamo 20 minuta je l' faul il' nije
Sreca pa imaju pametni ljudi koji odlucuju o tehnologiji
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3888 Re: Spanska liga ( Primera División )
doduše, možda tehnologija ubije internetsko kmečanje 
samo treba zamisliti šta bi bilo od interneta da je postojao kada je Maradona igrao rukom

to što Barca ne može natamburati omaleni Betis je apsolutno uzrokovano sudijskom greškom u 85. minuti

samo treba zamisliti šta bi bilo od interneta da je postojao kada je Maradona igrao rukom
to što Barca ne može natamburati omaleni Betis je apsolutno uzrokovano sudijskom greškom u 85. minuti
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#3889 Re: Spanska liga ( Primera División )
Nista,isto ko sto nije bilo nista kad je Henry dao rukomVelkoski wrote:doduše, možda tehnologija ubije internetsko kmečanje
samo treba zamisliti šta bi bilo od interneta da je postojao kada je Maradona igrao rukom![]()
![]()
Kakvo internetsko kmecanje....samo posteno i to je to.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3890 Re: Spanska liga ( Primera División )
ove stvari se dešavaju otkad je fudbal izmišljen, što ga nije spriječilo da postane najpopularniji sport na planeti
šestog novembra 1869. godine je odigrana prva utakmica, a kmečanja nije nikad bilo više nego danas.
proširi prvenstvo, daj robote za ovo, daj robote za ono, daj tehnologiju, daj 18 sudija na terenu, jbt... a cilj je samo jedan, da bogati naprave još više para
lijepi amaterski fudbal
šestog novembra 1869. godine je odigrana prva utakmica, a kmečanja nije nikad bilo više nego danas.
proširi prvenstvo, daj robote za ovo, daj robote za ono, daj tehnologiju, daj 18 sudija na terenu, jbt... a cilj je samo jedan, da bogati naprave još više para
lijepi amaterski fudbal
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#3891 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ma bez veze siris pricu na nesto sto nisam ni pomislio reci,a kamoli da sam reko
samo gol tehnologija i nista vise 
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#3892 Re: Spanska liga ( Primera División )
nisam ni ja bas za te tehnologije, valjda zbog te neke cari fudbala napetosti zavrzlama... ali ovakve greske su bas glupe, izbace iz takta
zamisli da je postojala gol tehnologija na onoj famoznoj utakmici celzi : barsa
zamisli da je postojala gol tehnologija na onoj famoznoj utakmici celzi : barsa
-
LSD
- Posts: 29908
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3893 Re: Spanska liga ( Primera División )
Velkoski wrote:doduše, možda tehnologija ubije internetsko kmečanje
samo treba zamisliti šta bi bilo od interneta da je postojao kada je Maradona igrao rukom![]()
![]()
to što Barca ne može natamburati omaleni Betis je apsolutno uzrokovano sudijskom greškom u 85. minuti![]()
Sad ce nas Krsto još ubijediti da Barca danas nije mučki pokradena. Ne smije se protiv Betisa svirati gol kad je lopta u mreži citav metar, jer to je Betis pobogu
Kakav protivnik logike, kakav spin majstor
Last edited by LSD on 29/01/2017 22:56, edited 1 time in total.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3894 Re: Spanska liga ( Primera División )
'pokradena' jeste, isto kao što je i 'pokrala' milion puta, tad vas nisam vidio da cmizdrite potoke po forumu 
sve je to dio sporta doduše, al' valjda je lakše reći da je Perez kupio sudiju
sve je to dio sporta doduše, al' valjda je lakše reći da je Perez kupio sudiju
Last edited by Velkoski on 29/01/2017 22:56, edited 1 time in total.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3895 Re: Spanska liga ( Primera División )
Trebaju uvesti gol tehnologiju, ovakve stvari su sramota. Ostalo ne, vidjeli smo smijuriju na onom SP klubova kad su se pet minuta dogovarali jel bio ofsajd ili nije.
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#3896 Re: Spanska liga ( Primera División )
ma ljudi nevjerovatno puno sve ovo shvataju licnoVelkoski wrote:'pokradena' jeste, isto kao što je i 'pokrala' milion puta, tad vas nisam vidio da cmizdrite potoke po forumu
sve je to dio sporta doduše, al' valjda je lakše reći da je Perez kupio sudiju
-
LSD
- Posts: 29908
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3897 Re: Spanska liga ( Primera División )
De još malo baci relativizacije, kad te vec krenulo.Velkoski wrote:'pokradena' jeste, isto kao što je i 'pokrala' milion puta, tad vas nisam vidio da cmizdrite potoke po forumu
Šta kažeš, ne smije se protiv Betisa žaliti na poništeni gol
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3898 Re: Spanska liga ( Primera División )
pa ne znam, meni je patetično svaljivati sve na sudiju, a nisi u stanju do 85. minute zabiti gol Betisu

- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#3899 Re: Spanska liga ( Primera División )
Za mene nebitno koji klub je u pitanju kad su ovakve situacije u pitanju,pa sjecate se izbacivanja Ceha od Koline cini mi se kad im nije priznat gol ....jel to u redu ?
Nista drugo ne uvooditi,samo da se zna jel gol ili nije.
Nista drugo ne uvooditi,samo da se zna jel gol ili nije.
-
LSD
- Posts: 29908
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3900 Re: Spanska liga ( Primera División )
Normalno, ako se ne zabije do 85 minute, onda i treba da te sudije pokraduVelkoski wrote:pa ne znam, meni je patetično svaljivati sve na sudiju, a nisi u stanju do 85. minute zabiti gol Betisu![]()
To je ta shizologika
