Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
User avatar
StLouis
Posts: 2969
Joined: 07/03/2004 00:00
Location: USA

#3876 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by StLouis »

U početku nije bilo ničeg, i Bog reče 'Neka bude svjetlo', i još uvik nije bilo ničeg ali sad je to svako mogao vidjet.
- Dave Thomas. -


Ja neman nikakvih predrasuda. Sve vas mrzim podjednako.
- WC Fields -

Imam prekrasnu djecu. Hvala bogu da me žena vara.
- Rodney Dangerfield -

ne gazite travu pušite je :D

"Kompjuterski ljubavni sastanci su u redu, ako ste kompjuter."
Rita May Brown


Dan Quayle, b. potpredsjednik SAD-a:

"Imat ćemo najobrazovanije Amerikance na cijelom svijetu!"
"Vrijeme je da čovječanstvo uđe u Sunčev sustav." :D
User avatar
StLouis
Posts: 2969
Joined: 07/03/2004 00:00
Location: USA

#3877 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by StLouis »

Jeste primjetili kako su svi ljudi koji se zalažu za korištenje kondoma već rođeni? -- Benny Hill

"Sve više američkog uvoza dolazi iz inozemstva!" - George W. Bush :D

“Dakle, gdje se ove godine odrzava Cannes film festival?” (Christina Aguilera) :?:

izjava savrsene zene ..

dragi jesi li siguran da si dovoljno popio

ko prije umre duze je mrtav

na slona se možeš nasloniti, ali na klavir se ne možeš naklaviriti....


dovedite mi malene (Michael Jackson)...
drekalica28
Posts: 27177
Joined: 29/05/2008 11:07

#3878 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by drekalica28 »

:mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol:
Image
User avatar
ja.neron
Posts: 3272
Joined: 15/10/2007 14:58
Location: haj-nehaj

#3879 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by ja.neron »

kriticarka_nikova wrote:Mujo i Haso su se rodili u Sarajevu gdje su zivjeli citav svoj zivot, sve dok Haso nije otiso kod svog rodjaka izbjeglice u London i kad se vratio u Sarajevo naso je Muju zna se gdje: u kaficu i reko mu :"Ej Mujo bio sam u Londonu", a Mujo ga pogledao ispod oka i pitao :"Ćuuuj, a gdje je to?",..."Pa to ti je 2000 km od Sarajeva"...odgovori ovaj, a Mujo se uhvati za glavu i rece: "Auuuu u kojoj si ti to vukojebini bio???".
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :lol: :lol: :lol:
User avatar
ja.neron
Posts: 3272
Joined: 15/10/2007 14:58
Location: haj-nehaj

#3880 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by ja.neron »

StLouis wrote:U početku nije bilo ničeg, i Bog reče 'Neka bude svjetlo', i još uvik nije bilo ničeg ali sad je to svako mogao vidjet.
- Dave Thomas. -


Ja neman nikakvih predrasuda. Sve vas mrzim podjednako.
- WC Fields -

Imam prekrasnu djecu. Hvala bogu da me žena vara.
- Rodney Dangerfield -

ne gazite travu pušite je :D

"Kompjuterski ljubavni sastanci su u redu, ako ste kompjuter."
Rita May Brown


Dan Quayle, b. potpredsjednik SAD-a:

"Imat ćemo najobrazovanije Amerikance na cijelom svijetu!"
"Vrijeme je da čovječanstvo uđe u Sunčev sustav."
:D
ovo je rekao Buš u svome prvom mandatu
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#3882 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by tranquil »

ja.neron wrote:
StLouis wrote:Dan Quayle, b. potpredsjednik SAD-a:

"Imat ćemo najobrazovanije Amerikance na cijelom svijetu!"
"Vrijeme je da čovječanstvo uđe u Sunčev sustav."
:D
ovo je rekao Buš u svome prvom mandatu
Netom kruži dosta izreka jednog i drugog tako da je teško skontati ko je stvarno šta izjavio.

Ipak, ako postoji američki političar za kojeg je čak i "W" nobelovac, to je Dan Quayle, na idućem linku je dobra selekcija njegovih citata, uključujući i ove gore navedene (engleski):

http://politicalhumor.about.com/cs/quot ... quotes.htm

Moji omiljeni:
"Imamo čvrstu obavezu prema NATO-u, mi smo dio NATO-a. Imamo čvrstu obavezu prema Europi. Mi smo dio Europe".
"Iskreno da vam kažem, učitelji su jedina profesija koja podučava našu djecu"
"Nizak odziv glasača je indikacija da manji broj ljudi izlazi na izbore"
"Pravio sam dobre procjene u prošlosti. Pravio sam dobre procjene u budućnosti"
"Ako ne uspijemo, izlažemo se riziku od neuspjeha."

Neke kao da je pisao Grunf, a ne potpredsjednik USA :lol:
drekalica28
Posts: 27177
Joined: 29/05/2008 11:07

#3883 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by drekalica28 »

I was depressed last night so I called Lifeline.
Got a freakin' call center in Afghanistan .
I told them I was suicidal.
They got all excited and asked if I could drive a truck… :lol: :lol:
User avatar
slavkoimamodilera
Posts: 2823
Joined: 19/03/2008 15:39

#3884 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by slavkoimamodilera »

Dan Quayle je bio konstantni predmet sprdnje cak i u "Murphy Brown" :mrgreen:
User avatar
ChataDodajStaHoces
Posts: 1136
Joined: 27/01/2009 19:05

#3885 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by ChataDodajStaHoces »

Malo crnog humora iz meni omiljene serije Entourage :)

So the Palestinian girl says to the other Palestinian girl: Does this bomb make my ass look fat?
User avatar
statix
Posts: 2961
Joined: 27/08/2009 09:04
Location: Sarajevo

#3886 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by statix »

Chata87 wrote:Malo crnog humora iz meni omiljene serije Entourage :)

So the Palestinian girl says to the other Palestinian girl: Does this bomb make my ass look fat?
:lol: :lol: :thumbup:
vratnik
Posts: 30171
Joined: 30/08/2004 11:17
Location: Apsurdistan

#3887 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by vratnik »

Kako se kaze: preminuli brazilski fudbaler?












(Mejtolihno)
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3889 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Neelix »

a cita se euroblic ;) :D
User avatar
atko
Posts: 6058
Joined: 06/07/2006 14:51

#3890 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by atko »

Pa to je za tuge a ne za viceva majke mi :(
User avatar
Gorštak
Posts: 784
Joined: 03/01/2008 13:27
Location: Između dva točka

#3891 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Gorštak »

User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#3892 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by pustopoljina »

drekalica28 wrote::lol:
Image

a kako on prevodi ono sto mu englez odgovori?
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#3893 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by jazzer »

_tulumba_ wrote:http://www.neovajlink.blog.hr/

joj ludnicee :-)




:lol:
I mene ovo izludilo pravo :lol:
User avatar
Gorštak
Posts: 784
Joined: 03/01/2008 13:27
Location: Između dva točka

#3894 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Gorštak »

drekalica28 wrote::lol:
Image
Stop or aj vil šut

:-)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#3895 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by JThomas »

Chata87 wrote:Malo crnog humora iz meni omiljene serije Entourage :)

So the Palestinian girl says to the other Palestinian girl: Does this bomb make my ass look fat?
Jewish kid: I have problems with concentration. I can't seem to concetrate. (ili tako nekako)

Cartman: Maybe we should send you to a concentration camp.

:evil: :evil: :lol:
duboka_misao
Posts: 4333
Joined: 30/08/2008 15:08
Location: malta

#3896 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by duboka_misao »

JThomas wrote: Jewish kid: I have problems with concentration. I can't seem to concetrate. (ili tako nekako)

Cartman: Maybe we should send you to a concentration camp.

:evil: :evil: :lol:
the death camp of tolerance epizoda :lol: :lol:
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#3897 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by HAVANA »

jazzer wrote:
_tulumba_ wrote:http://www.neovajlink.blog.hr/

joj ludnicee :-)




:lol:
I mene ovo izludilo pravo :lol:


Popuši i ja foru :lol:
Jedva se kutarisah majmuna :twisted: :evil: :x :twisted: :lol:
User avatar
black
Posts: 18649
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#3898 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by black »

HAVANA wrote:
jazzer wrote:
_tulumba_ wrote:http://www.neovajlink.blog.hr/

joj ludnicee :-)




:lol:
I mene ovo izludilo pravo :lol:


Popuši i ja foru :lol:
Jedva se kutarisah majmuna :twisted: :evil: :x :twisted: :lol:
ma i ja sam :mrgreen: al' sam na foru se kutariso
encian
Posts: 1309
Joined: 22/12/2006 15:42

#3899 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by encian »

mene ctr+alt+del spasio :lol: ja jos isklikala 300 dok sam pricala na telefon, pa me onda spop'o ocaj :lol:
konyan
Posts: 1285
Joined: 21/06/2004 10:03
Location: Sarajevo

#3900 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by konyan »

encian wrote:mene ctr+alt+del spasio :lol: ja jos isklikala 300 dok sam pricala na telefon, pa me onda spop'o ocaj :lol:
:lol: Od danas sam jos veci ljubitelj Google Chrome-a. Sam ponudi opciju: prevent this page from popping up any more windows i samo prestane. :D :D Zivio google i njegova apsolutna kontrola nad nasim zivotima. :D
Post Reply