What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
miss_heidi
Posts: 98
Joined: 02/06/2011 11:45

#3876 Re: What to wear???

Post by miss_heidi »

*mima* wrote:ko kaze da nije noseno.....
doduse niko :D
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#3877 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

alica.k wrote:
hadzinicasa wrote:joj mene od tih miomirisa, skučenog prostora i nabacanih krpa srklet hvata.
kad vidim da su one stvari jedna na drugoj, ne mo'š izvuć' vješalicu koliko su ih nagurali, odmah mi zlo.

iako sam prekjučer u Azelu našla predivnu dugu ljetnu haljinu za 20 KM.

i gdje je ona Alica - ima u tom istom Azelu iza BBI teget-crna svečana duga haljina. kao što sam rekla. znala sam da nisam POTPUNO luda :)
do mame je onda, doduse ako mi nije rekla za tu haljinu vjerovatno i nije po mom :)

ja sam u harisu nasla 1001 majicu :) a sve po dvije-tri KM :D i dvoje pantola ljetos. a haljinice nikad ni ne gledam jer su sve one poliester il viskoza, sto ne volim nosit.
ne mora značiti - možda je nije vidjela, jer nije iza vrata već tamo u onom dijelu gdje su košuljice!
(ne pitaj me zašto, nemam pojma, ali i ja neki dan u rom dijelu nađoh dugu crnu ljetnu haljinu)
*mima*

#3878 Re: What to wear???

Post by *mima* »

miss_heidi wrote:
*mima* wrote:ko kaze da nije noseno.....
doduse niko :D

voditeljica ....ta i ta......nosi model...taj i taj........I sta biva sa tim modelima........vrate se na ofinger
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#3879 Re: What to wear???

Post by bez_ideje »

male_okice wrote:
bez_ideje wrote:Ja jucer kupih haljinu u harisu za 9 KM,zna pricat 5 jezika .....samo da se pohvalim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jel ona crvena leprsava? i ja sam hahahaahahah
nije leprsava,tamno crvena ,A kroja.....ono ko klasika :mrgreen: :mrgreen: (bila i zelena.......ako koga zanima,ostali su 40 i 42 brojevi prekjucer ) tamo je kod pidjama i dukserica zabaceno :shock: :shock:
User avatar
miss_heidi
Posts: 98
Joined: 02/06/2011 11:45

#3880 Re: What to wear???

Post by miss_heidi »

*mima* wrote:
miss_heidi wrote:
*mima* wrote:ko kaze da nije noseno.....
doduse niko :D

voditeljica ....ta i ta......nosi model...taj i taj........I sta biva sa tim modelima........vrate se na ofinger
istina, provjereno znam za mango stvari da se nose i po nekoliko puta na tv-u i vrate nazad na stalak u prodaju :-) ... al djaba ja volEm mango :roll: :roll: :roll:
*mima*

#3881 Re: What to wear???

Post by *mima* »

ama znam....volim i ja svasta..... :-D ....ali i to sto kupim iste iste sekunde na pranje
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#3882 Re: What to wear???

Post by swirl »

*mima* wrote:
miss_heidi wrote:
*mima* wrote:ko kaze da nije noseno.....
doduse niko :D

voditeljica ....ta i ta......nosi model...taj i taj........I sta biva sa tim modelima........vrate se na ofinger
Sve se vraca na aufinger, a cipele na police. Rijetko koja radnja halali i da im stvari na poklon.
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#3883 Re: What to wear???

Post by bez_ideje »

JA tamo ulazim ako sam bas dobro raspolozena ili ako je vani neki teski kijamet,pa znam da nece biti raje........al posto se cesto druzim s jednom " snosom za takve radnje" .....kakavih ona stvari tamo iskopa,to je :shock: ..pa mi u posljednje vrijeme preslo malo od nje :mrgreen:
Elem.......u Harisu sam kupila Mangovu kosulju,koja je u isto vrijeme bila u Mangu 35 KM na snizenju,u Harisu je platim 12 KM (feler je bilo posljednje dugme zasiveno drugom bojom konca )......uglavnom u harisu pazite na felere..cesto su i oznaceni malim naljepnicama krizic !
Majica,onih kratkih rukava i duxeva......ne pamtim koliko sam kupila..........duxeve na muskom odjeljenu uzimat!
User avatar
miss_heidi
Posts: 98
Joined: 02/06/2011 11:45

#3884 Re: What to wear???

Post by miss_heidi »

*mima* wrote:ama znam....volim i ja svasta..... :-D ....ali i to sto kupim iste iste sekunde na pranje
naravno odma na pranje, al vala ja ne mogu kupiti nesto ako se vidi da ima fleka npr. od pudera, pa makar ta stvar bila max snizena...
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#3885 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

meni je Mango....joj ne znam nekakav jeftin.... ne mislim na cijenu, već na izgled odjeće
vrlo malo ima kod nas kvalitetnih materijala....
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3886 Re: What to wear???

Post by alica.k »

bez_ideje wrote:Majica,onih kratkih rukava i duxeva......ne pamtim koliko sam kupila..........duxeve na muskom odjeljenu uzimat!
i obicne majice sa printom isto na muskom :D
ja nasla genijalnu star wars majicu :) nikad drazi komad odjece nisam imala.
User avatar
miss_heidi
Posts: 98
Joined: 02/06/2011 11:45

#3887 Re: What to wear???

Post by miss_heidi »

hadzinicasa wrote:meni je Mango....joj ne znam nekakav jeftin.... ne mislim na cijenu, već na izgled odjeće
vrlo malo ima kod nas kvalitetnih materijala....
a sta to mi imamo sto valja? orsej, teranova, tally, new yorker? bar je za njih mango izmislio svijet... slazem se, ima svega, al moze se probrati... kako nam je tako nam je! :-)
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#3888 Re: What to wear???

Post by bez_ideje »

alica.k wrote:
bez_ideje wrote:Majica,onih kratkih rukava i duxeva......ne pamtim koliko sam kupila..........duxeve na muskom odjeljenu uzimat!
i obicne majice sa printom isto na muskom :D
ja nasla genijalnu star wars majicu :) nikad drazi komad odjece nisam imala.
odoh ja malo do faxa,pa do harisa :mrgreen:
hocunecu
Posts: 1755
Joined: 25/09/2008 13:18

#3889 Re: What to wear???

Post by hocunecu »

bezidejna :D, koje je duzine ta haljina i koja je nijansa zelena

(ova recenica i nije bas smislena :D )
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#3890 Re: What to wear???

Post by male_okice »

hocunecu wrote:bezidejna :D, koje je duzine ta haljina i koja je nijansa zelena

(ova recenica i nije bas smislena :D )
ako je isti model samo druga boja ove koju sam ja kupila ispod je koljena, negdje do polovine listova, uh sto objasni.
mumy
Posts: 756
Joined: 25/05/2011 21:21

#3891 Re: What to wear???

Post by mumy »

bez_ideje wrote:
alica.k wrote:
bez_ideje wrote:Majica,onih kratkih rukava i duxeva......ne pamtim koliko sam kupila..........duxeve na muskom odjeljenu uzimat!
i obicne majice sa printom isto na muskom :D
ja nasla genijalnu star wars majicu :) nikad drazi komad odjece nisam imala.
odoh ja malo do faxa,pa do harisa :mrgreen:
u koji haris ides,onaj na skenderiji?
*mima*

#3892 Re: What to wear???

Post by *mima* »

ima ona prodavnica kod pozorista......nize nje je shc.......e tu se moze svasta naci jeftino....markirano
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#3893 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

mumy wrote:
bez_ideje wrote:odoh ja malo do faxa,pa do harisa :mrgreen:
u koji haris ides,onaj na skenderiji?
gdje je taj haris na skenderiji, to mi je malo bliže?
nameračila sam se da idem vidjet' to čudo.
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3894 Re: What to wear???

Post by alica.k »

znas dje je bio witboy? e tu :)
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#3895 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

alica.k wrote:znas dje je bio witboy? e tu :)
joooooooooooooooj alice kad je to bilo..... :-)
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3896 Re: What to wear???

Post by alica.k »

uglavnom tamo skroz desno :) odma pored coloseuma (ako i to jos postoji :lol: )
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#3897 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

alica.k wrote:uglavnom tamo skroz desno :) odma pored coloseuma (ako i to jos postoji :lol: )
ma znam gdje je - tenk ju - nego..... prie koliko godina je zatvoren WitBoy? 150?
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3898 Re: What to wear???

Post by alica.k »

ih, ima sigurno 5-6-7-8-9 godina.
al sta jes jes imali su dobre farmerice. jedno vrijeme su sve cure nosale il njih il miss sixty (one specificne oboje...)
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#3899 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

alica.k wrote:ih, ima sigurno 5-6-7-8-9 godina.
al sta jes jes imali su dobre farmerice. jedno vrijeme su sve cure nosale il njih il miss sixty (one specificne oboje...)
kad nekad budem prolazila svratiću.... u taj haris, pa ću opričati i svoje utiske.
a vezano za farmerice - ušla sam nedavno u Salsu da probam one što podižu zadnji trap - jao, jao kako to smiješno izgleda :) bar na moju građu :)
pin-up
Posts: 583
Joined: 17/11/2006 10:52

#3900 Re: What to wear???

Post by pin-up »

Imam ja još živog jeansa i WitBoy i Miss Sixty iz Skenderije (i Killah je bio tu ja mislim, <3)
Marke moje tinejdžerske dobi :D

A i ja sam u Harisu našla dobrih majica i trenerki i dukserica, al' istina tamo samo kad baš imam živaca uđem, nekako me deprimira ona atmosfera unutra, al' što da ne, kad mogu u Azel mogu i u Haris...
Post Reply