Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Sed
Posts: 133
Joined: 14/03/2011 16:18
Contact:

#3876 Re: Hayat

Post by Sed »

Aqua_S wrote:odron programa na Hayatu je tek ujutro pred sehur, tačnije 10 minuta prije sehura emituju program gdje neka vračara gata ljudima, puše u neke svijeće i sl..a onda se program samo prešalta na ilahije i kur anske ajete..dno dna... :sad: :sad:
I meni taj balinluk ide na živce. Pred iftar smo svi fol fini, izdržljivi, dobri, has-muslimani a za sehur daj horoskop, zvijezde i kašike. Nije mi Hayat na broju 1 ali kako stvari stoje letiće i sa sedmice. Na Alfi je pristojan ramazanski program a i izbor ilahija mi se mnogo više sviđa.
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3877 Re: Hayat

Post by karanana »

jeste gledali mirzu u rodnom gradu sa zemljakom ziskom.
poslusala nas je i vratila se.
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#3878 Re: Hayat

Post by lijan »



StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3879 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3880 Re: Hayat

Post by karanana »

pa kako si se ti obukla seljankuro jedna?
jesi ti islamske vjeroispovjesti? sto se ne umotas jebla ti sebe. ti ces nekome govoriti kako treba a kako ne treba da se oblaci. jos onoga klauna i ublehu bvlgarija pitaju.
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#3881 Re: Hayat

Post by luckylaka »

Ima glupaca i ovakvih i onakvih ali ova Mirza je neprevazidjena.Zaista glupson br.1 kao i tv kuca joj. :D :-)
sarajevomd
Posts: 706
Joined: 12/12/2010 20:42

#3882 Re: Hayat

Post by sarajevomd »

Image
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3883 Re: Hayat

Post by karanana »

sarajevomd wrote:Image
mozda je cura gledala tekmu sarajeva u podgorici.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28538
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3884 Re: Hayat

Post by BHF_Manijak »

karanana wrote:pa kako si se ti obukla seljankuro jedna?
jesi ti islamske vjeroispovjesti? sto se ne umotas jebla ti sebe. ti ces nekome govoriti kako treba a kako ne treba da se oblaci. jos onoga klauna i ublehu bvlgarija pitaju.
E moj karanana nek ti nisi klaun! :roll: :roll: Postujem i citam tvoje komentare rado na pdf fudbal, no ovdje si pretjero zestoko, nidje veze majkemi!
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3885 Re: Hayat

Post by karanana »

naravno da je ubleha. da ne duljim ovdje, ima citava tema o njemu, ako nije izbrisana, i definitivno nisam jedini koji misli, i iz privatnog iskustva zna da je tako.
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#3886 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

nek' neko kaze onom Ammaru da ne ide 'dobro vecer' :angry: :angry: :lol:
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#3887 Re: Hayat

Post by lijan »

Zijo Brzina (Zenica) :lol:

boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#3888 Re: Hayat

Post by boracha »

ima jedna kod nas na slonu, non stop dobro vecer :-)

evo bugarija u ramazanskom programu, podsjeca me na dinu merlina :D a ne znam kako ova mirza moze nekome prigovarat zbog odjece a sama ne izlazi iz minica. ma i da je pokrivena, ne vlada serijat. il kad u suknjici na bajram krene pitat ljude koliko su popili i jel to lijepo :-) a jedva ceka da se sto vise popije da oni mogu napravit emisiju i dic sebi gledanost :roll:
User avatar
grunt
Posts: 2067
Joined: 17/01/2008 23:41
Location: Ne budi med da te raznesu,ni otrov da se od tebe truju.
Contact:

#3889 Re: Hayat

Post by grunt »

boracha wrote:ima jedna kod nas na slonu, non stop dobro vecer :-)

evo bugarija u ramazanskom programu, podsjeca me na dinu merlina :D a ne znam kako ova mirza moze nekome prigovarat zbog odjece a sama ne izlazi iz minica. ma i da je pokrivena, ne vlada serijat. il kad u suknjici na bajram krene pitat ljude koliko su popili i jel to lijepo :-) a jedva ceka da se sto vise popije da oni mogu napravit emisiju i dic sebi gledanost :roll:
pa to je prava slika i prilika naseg drustva,znas kako kazu-i kad sam najpijaniji u dzamiju mi ne diraj :D
sarajevomd
Posts: 706
Joined: 12/12/2010 20:42

#3890 Re: Hayat

Post by sarajevomd »

Last edited by sarajevomd on 14/08/2012 01:20, edited 1 time in total.
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#3891 Re: Hayat

Post by Entropio »

sarajevomd wrote:
:lol:
LiTtle MaN
Posts: 26
Joined: 20/06/2012 23:56

#3892 Re: Hayat

Post by LiTtle MaN »

Pazi ovoga sto sad pjeva na zmbt.. :D
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#3893 Re: Hayat

Post by anonimnaosoba »

Entropio wrote:
sarajevomd wrote:
:lol:
ko sve pjeva danas :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#3894 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

drama :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

'Kise jesenje, moze l' ta?'
'M-m' :lol: :lol:
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#3895 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#3896 Re: Hayat

Post by lijan »

sarajevomd
Posts: 706
Joined: 12/12/2010 20:42

#3897 Re: Hayat

Post by sarajevomd »

ne vidis da je montaza ?
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#3898 Re: Hayat

Post by lijan »

sarajevomd wrote:ne vidis da je montaza ?
koja bolan montaza ...zapisi rijeci... iskljuci ton...pa ces vidjeti da lik zaista sve ovo govori ... samo je fazon sto je ovaj lik pjesnik Dusan Djurovic i sprda se sa hayatovom novinarkom Mirzom Vranj....znam ovo iz pouzdanih izvora :D
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#3899 Re: Hayat

Post by lijan »

Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#3900 Re: Hayat

Post by Melami »

Ma nema nista. Placam ovaj bosanski program $33 mjesecno kako bi ostao u kontaktu sa svojom domovinom al nist anema na TVu, od preko 30 programa nista nema da se gleda, bajramski program nula ispod nule, ne znam sta da kazem. Jedina nada mi je kad igra repka, al i to cesto ne prenose vec prenose susjede.
Post Reply