I meni taj balinluk ide na živce. Pred iftar smo svi fol fini, izdržljivi, dobri, has-muslimani a za sehur daj horoskop, zvijezde i kašike. Nije mi Hayat na broju 1 ali kako stvari stoje letiće i sa sedmice. Na Alfi je pristojan ramazanski program a i izbor ilahija mi se mnogo više sviđa.Aqua_S wrote:odron programa na Hayatu je tek ujutro pred sehur, tačnije 10 minuta prije sehura emituju program gdje neka vračara gata ljudima, puše u neke svijeće i sl..a onda se program samo prešalta na ilahije i kur anske ajete..dno dna... :sad: :sad:
Hayat
Moderator: anex
- Sed
- Posts: 133
- Joined: 14/03/2011 16:18
- Contact:
#3876 Re: Hayat
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3877 Re: Hayat
jeste gledali mirzu u rodnom gradu sa zemljakom ziskom.
poslusala nas je i vratila se.
poslusala nas je i vratila se.
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3879 Re: Hayat
Svaki komentar je suvisan
http://www.youtube.com/watch?v=HjYcS3tL ... ature=plcp
http://www.youtube.com/watch?v=HjYcS3tL ... ature=plcp
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3880 Re: Hayat
pa kako si se ti obukla seljankuro jedna?
jesi ti islamske vjeroispovjesti? sto se ne umotas jebla ti sebe. ti ces nekome govoriti kako treba a kako ne treba da se oblaci. jos onoga klauna i ublehu bvlgarija pitaju.
jesi ti islamske vjeroispovjesti? sto se ne umotas jebla ti sebe. ti ces nekome govoriti kako treba a kako ne treba da se oblaci. jos onoga klauna i ublehu bvlgarija pitaju.
- luckylaka
- Posts: 26228
- Joined: 15/01/2010 06:28
#3881 Re: Hayat
Ima glupaca i ovakvih i onakvih ali ova Mirza je neprevazidjena.Zaista glupson br.1 kao i tv kuca joj.

- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3883 Re: Hayat
mozda je cura gledala tekmu sarajeva u podgorici.sarajevomd wrote:
- BHF_Manijak
- Posts: 28538
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3884 Re: Hayat
E moj karanana nek ti nisi klaun!karanana wrote:pa kako si se ti obukla seljankuro jedna?
jesi ti islamske vjeroispovjesti? sto se ne umotas jebla ti sebe. ti ces nekome govoriti kako treba a kako ne treba da se oblaci. jos onoga klauna i ublehu bvlgarija pitaju.
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3885 Re: Hayat
naravno da je ubleha. da ne duljim ovdje, ima citava tema o njemu, ako nije izbrisana, i definitivno nisam jedini koji misli, i iz privatnog iskustva zna da je tako.
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#3886 Re: Hayat
nek' neko kaze onom Ammaru da ne ide 'dobro vecer'

- lijan
- Posts: 375
- Joined: 13/06/2008 22:32
- Location: Sarajevo
#3887 Re: Hayat
Zijo Brzina (Zenica)
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#3888 Re: Hayat
ima jedna kod nas na slonu, non stop dobro vecer
evo bugarija u ramazanskom programu, podsjeca me na dinu merlina
a ne znam kako ova mirza moze nekome prigovarat zbog odjece a sama ne izlazi iz minica. ma i da je pokrivena, ne vlada serijat. il kad u suknjici na bajram krene pitat ljude koliko su popili i jel to lijepo
a jedva ceka da se sto vise popije da oni mogu napravit emisiju i dic sebi gledanost 
evo bugarija u ramazanskom programu, podsjeca me na dinu merlina
- grunt
- Posts: 2067
- Joined: 17/01/2008 23:41
- Location: Ne budi med da te raznesu,ni otrov da se od tebe truju.
- Contact:
#3889 Re: Hayat
pa to je prava slika i prilika naseg drustva,znas kako kazu-i kad sam najpijaniji u dzamiju mi ne dirajboracha wrote:ima jedna kod nas na slonu, non stop dobro vecer![]()
evo bugarija u ramazanskom programu, podsjeca me na dinu merlinaa ne znam kako ova mirza moze nekome prigovarat zbog odjece a sama ne izlazi iz minica. ma i da je pokrivena, ne vlada serijat. il kad u suknjici na bajram krene pitat ljude koliko su popili i jel to lijepo
a jedva ceka da se sto vise popije da oni mogu napravit emisiju i dic sebi gledanost
-
sarajevomd
- Posts: 706
- Joined: 12/12/2010 20:42
#3890 Re: Hayat
Last edited by sarajevomd on 14/08/2012 01:20, edited 1 time in total.
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#3891 Re: Hayat
sarajevomd wrote:
-
LiTtle MaN
- Posts: 26
- Joined: 20/06/2012 23:56
#3892 Re: Hayat
Pazi ovoga sto sad pjeva na zmbt.. 
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#3893 Re: Hayat
ko sve pjeva danasEntropio wrote:sarajevomd wrote:
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#3894 Re: Hayat
drama
'Kise jesenje, moze l' ta?'
'M-m'

'Kise jesenje, moze l' ta?'
'M-m'
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
- lijan
- Posts: 375
- Joined: 13/06/2008 22:32
- Location: Sarajevo
#3898 Re: Hayat
koja bolan montaza ...zapisi rijeci... iskljuci ton...pa ces vidjeti da lik zaista sve ovo govori ... samo je fazon sto je ovaj lik pjesnik Dusan Djurovic i sprda se sa hayatovom novinarkom Mirzom Vranj....znam ovo iz pouzdanih izvorasarajevomd wrote:ne vidis da je montaza ?
-
Melami
- Posts: 2563
- Joined: 25/10/2004 04:43
#3900 Re: Hayat
Ma nema nista. Placam ovaj bosanski program $33 mjesecno kako bi ostao u kontaktu sa svojom domovinom al nist anema na TVu, od preko 30 programa nista nema da se gleda, bajramski program nula ispod nule, ne znam sta da kazem. Jedina nada mi je kad igra repka, al i to cesto ne prenose vec prenose susjede.

