Vidis na to sam zaboravio. Nije nosen tad po snijegu (nije bilo 2 metra al je bilo bljuzgavo i ruzno da te Bog sacuvaAnestezija wrote:Jel baš on nošen jednom u Žepče po onom snijegu od 2 metraTheProfessional wrote:Mislim da nije toliko ranije. Inace jedna mala anegdota vezana za taj transparent je da je orginalna ideja bila da pise BRANCO DEL MALE na fazon bukvalnog prevoda zabarskog kao i gang evil a u principu znaci stado koliko znamAnestezija wrote:Pod konac sve![]()
nucleo del male je napravljena mislim cak 2004-2005 sezona,mozda i grijesim
U to vrijeme postojala je i Fossa dei Leoni sto u bukvalnom prevodu znaci lavlja jama ali je ustvari lavlji brlog. Sreca pa je neko Ch***tu rekao nesto u fazonu "Kakav ba Branko" pa je odustao i stavio NUCLEO
Godine lete ne mogu se ni sjetit vise,sve u svemu dobar je
Na 1:50 nema ga medju transparentima: https://www.youtube.com/watch?v=SYSxpbYI7Uc ALI...
Nosen je na sljedece gostovanje u Zepce. Suncano vrijeme
https://www.youtube.com/watch?v=Pk9VVoNoyTg
Samo nisam bas siguran da je zavrijedio ovoliko paznje




