Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
TheProfessional
Posts: 164
Joined: 13/04/2013 19:27

#3876 Re: Horde Zla

Post by TheProfessional »

Anestezija wrote:
TheProfessional wrote:
Anestezija wrote:Pod konac sve :thumbup: :thumbup: nucleo del male je napravljena mislim cak 2004-2005 sezona,mozda i grijesim :D
Mislim da nije toliko ranije. Inace jedna mala anegdota vezana za taj transparent je da je orginalna ideja bila da pise BRANCO DEL MALE na fazon bukvalnog prevoda zabarskog kao i gang evil a u principu znaci stado koliko znam :D U to vrijeme postojala je i Fossa dei Leoni sto u bukvalnom prevodu znaci lavlja jama ali je ustvari lavlji brlog. Sreca pa je neko Ch***tu rekao nesto u fazonu "Kakav ba Branko" pa je odustao i stavio NUCLEO :D
Jel baš on nošen jednom u Žepče po onom snijegu od 2 metra :D Godine lete ne mogu se ni sjetit vise,sve u svemu dobar je :thumbup:
Vidis na to sam zaboravio. Nije nosen tad po snijegu (nije bilo 2 metra al je bilo bljuzgavo i ruzno da te Bog sacuva :D)
Na 1:50 nema ga medju transparentima: https://www.youtube.com/watch?v=SYSxpbYI7Uc ALI...

Nosen je na sljedece gostovanje u Zepce. Suncano vrijeme :D
https://www.youtube.com/watch?v=Pk9VVoNoyTg

Samo nisam bas siguran da je zavrijedio ovoliko paznje :D
old_spice
Posts: 339
Joined: 06/09/2013 19:15

#3877 Re: Horde Zla

Post by old_spice »

ide li se u siroki, ima li nesto zvanicno
Ferid Avdic
Posts: 245
Joined: 11/09/2014 20:23

#3878 Re: Horde Zla

Post by Ferid Avdic »

Navijačka grupa Horde Zla organizuje prevoz na utakmicu18. kola Premier lige između Širokog Brijega i Sarajeva. Cijena prevoza je 25KM, u cijenu nije uračunata karta za utakmicu. Uplate će se vršiti u u petak 4.12.2015. u pubu Old Bell ulica Muvekita 8 (u blizini Cheers puba i Bosnian Kingdoma) sa početkom u 17:00 do 19:00. Broj mjesta je ograničen, nema rezervacija zato svi koji namjeravaju da idu neka dođu u zakazanom vremenu. Svi znamo šta za nas predstavlja ova utakmica, zato SVI KO JEDAN, SVI U CRNOM!
Napomena: dolazak je dozvoljen samo busevima, bez privatnih auta i kombija!
Polazak je zakazan u nedjelju u 08:30 sa Koševa, utakmica počinje u 13:00h.
User avatar
Sarajevski-Seljak
Posts: 2117
Joined: 14/02/2011 20:27
Location: Accra, Ghana

#3880 Re: Horde Zla

Post by Sarajevski-Seljak »

.
old_spice
Posts: 339
Joined: 06/09/2013 19:15

#3881 Re: Horde Zla

Post by old_spice »

BalkanSportChannel wrote:https://www.youtube.com/watch?v=nfsNmq3JTgI

hz pyroshow :thumbup:
vrh brate :thumbup:
tacno se najezim kad pregledam ovaj snimak, odlicni momenti..
User avatar
lijek-za-sve
Posts: 1381
Joined: 27/05/2011 21:56

#3882 Re: Horde Zla

Post by lijek-za-sve »

svim momcima koji su danas bili dole veliki respect :thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 102721
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3883 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Svaka čast momcima. :thumbup:

Grmili su!!! :thumbup:
User avatar
pinokio04
Posts: 1639
Joined: 01/03/2012 09:51

#3884 Re: Horde Zla

Post by pinokio04 »

Braćo sa tribine, kapa dole, da Vas zdravlje posluži :izet:
afafaf
Posts: 136
Joined: 22/08/2014 20:13

#3885 Re: Horde Zla

Post by afafaf »

BRUTALNO!!!

Image
Image
Image
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3886 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Jako ponosan na trenutnu ekipu Hz. Zadnje dvije utakmice navijacki perfektne. Usudio bih se reci k'o nekada :thumbup:
afafaf wrote:BRUTALNO!!!

Image
Image
Image
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#3887 Re: Horde Zla

Post by north »

Da, ovo izgleda puno ozbiljnije...da je malo bolja brojka (laprdam pored tastature samo kažem :P ), ali dobro, 4 busa za Lišticu nije loše....Kodeks crnog vidim ispoštovan...

Još kad bi na proljeće ekipa na terenu furiozno krenula, uz dobri stari sjever gdje bi kraj bio :P
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3888 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

4 busa, otprilike 250-260 ljudi. Uslov koji su dobili za brojku, jer toliko moze primiti onaj 'kavez' dole.
A samo da nastave ovakvom organizacijom, k'o zadnje dvije tekme. Sve 'pod konac' :thumbup:
User avatar
jalijas74
Posts: 1366
Joined: 17/11/2010 15:10

#3889 Re: Horde Zla

Post by jalijas74 »

Prejako sve perfektno , samo tako momci.
User avatar
Logovan
Posts: 102721
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3890 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

I još da se pobijedilo... :-)
User avatar
Stroj-2
Posts: 2633
Joined: 12/04/2015 15:59

#3891 Re: Horde Zla

Post by Stroj-2 »

8-)

Image

NajJaka u zadnje vrijeme :izet:
User avatar
jalijas74
Posts: 1366
Joined: 17/11/2010 15:10

#3892 Re: Horde Zla

Post by jalijas74 »

Image

rahmet ti dusi , Hase

Jedan po jedan srescemo se svi.

I love Hz
User avatar
Logovan
Posts: 102721
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3893 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Rahmet mu duši!
User avatar
Sarajevski-Seljak
Posts: 2117
Joined: 14/02/2011 20:27
Location: Accra, Ghana

#3894 Re: Horde Zla

Post by Sarajevski-Seljak »

Rahmet mu dusi!
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3895 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Sta je bilo? Moze i na PP.


Pocivaj u miru, 'brate po boji'.
kerot
Posts: 59
Joined: 20/03/2007 20:02

#3896 Re: Horde Zla

Post by kerot »

Rahmet ti lijepoj dusi, veliki covjece. Covjek koji je zivio Sarajevo.
User avatar
ledeni_caj
Posts: 2834
Joined: 14/01/2011 18:21

#3897 Re: Horde Zla

Post by ledeni_caj »

Rahmet mu dusi.
Ferid Avdic
Posts: 245
Joined: 11/09/2014 20:23

#3898 Re: Horde Zla

Post by Ferid Avdic »

Rahmet ti duši Hase legendo :sad:
Ferid Avdic
Posts: 245
Joined: 11/09/2014 20:23

#3899 Re: Horde Zla

Post by Ferid Avdic »

https://www.youtube.com/watch?v=AmCsxMb7eT4 Kako je ova nekad moćna bila kad je Ferid Omladinac bio auuuu
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#3900 Re: Horde Zla

Post by Anestezija »

Veceras prodaja kalendara ,5 km :D
Uskoro novi artikli hz 8-)
Post Reply