BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
ćiško
Posts: 96
Joined: 06/07/2012 07:54

#3876 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by ćiško »

BHF_Manijak wrote:
ćiško wrote:
Tkd wrote:Da, ne možemo, ali bolnije je to kada nešto izgubite što ste imali :wink:
imali smo sejada halilovića, igrao za hrvatsku pa onda ga oteli bosanci, sad hoćete i maloga. pa dokle više jebemu? :D
Hocemo o "otetim"? Braca Kovac, Simunic, Zivkovic, Stanic, Ladic, Srna, Corluka...Hoces jos? Daj ba nemoj molim te... :roll: :wink:
svi ti gore navedeni vole bosnu "ko mater ludu kćer". repreznetacija se voli a oni su Hrvati i ginu na terenu za Hrvatsku :dance:

isto kao što je sejad nosio hrvatski dres prije bosanskog

on topic: mali će igrati za Hrvatsku, to je činjenica, pa vi niste ni znali za njega do prije pola godine. rodlia ga majka hrvatica, kapiten mlade repke. ako bude drugačije, to mu je ogroman minus u karijeri. biti tako dobar a ne igrati velika natjecanja je šteta..

džeko je napravio grešku, sad grije klupu a da igra za hrvatsku bio bi nositelj igre u MC :dance:
Rob_Atl
Posts: 6008
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#3877 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Rob_Atl »

Eo ovaj mali Halilovic na pocetnoj stranici uefa.com , i pise Croatia's next bright young thing... Ovdje su sanse pa skoro ravne nuli da mali zaigra za nas...
User avatar
ćiško
Posts: 96
Joined: 06/07/2012 07:54

#3878 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by ćiško »

Rob_Atl wrote:Eo ovaj mali Halilovic na pocetnoj stranici uefa.com , i pise Croatia's next bright young thing... Ovdje su sanse pa skoro ravne nuli da mali zaigra za nas...
a autor teksta Elvir Islamović :lol:

koja ironija..
Rob_Atl
Posts: 6008
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#3879 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Rob_Atl »

fakat ne vidih ko je pisao :D
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#3880 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by and »

ćiško wrote:
BHF_Manijak wrote:
ćiško wrote: imali smo sejada halilovića, igrao za hrvatsku pa onda ga oteli bosanci, sad hoćete i maloga. pa dokle više jebemu? :D
Hocemo o "otetim"? Braca Kovac, Simunic, Zivkovic, Stanic, Ladic, Srna, Corluka...Hoces jos? Daj ba nemoj molim te... :roll: :wink:
svi ti gore navedeni vole bosnu "ko mater ludu kćer". repreznetacija se voli a oni su Hrvati i ginu na terenu za Hrvatsku :dance:

isto kao što je sejad nosio hrvatski dres prije bosanskog

on topic: mali će igrati za Hrvatsku, to je činjenica, pa vi niste ni znali za njega do prije pola godine. rodlia ga majka hrvatica, kapiten mlade repke. ako bude drugačije, to mu je ogroman minus u karijeri. biti tako dobar a ne igrati velika natjecanja je šteta..

džeko je napravio grešku, sad grije klupu a da igra za hrvatsku bio bi nositelj igre u MC :dance:
Kao sto su hrvatski reprezentativci nosioci igre u svojim velikim klubovima 8-)
User avatar
limeni
Posts: 2745
Joined: 30/12/2007 00:39

#3881 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by limeni »

@cisko

i da raja ne navija za tursku protiv ovih kmetova kad vidi ovakve komentare :lol:
boli nas kurac igrali velika takmicenja ili ne bosna se voli i kad gubi tako razmislja i dzeko a mislim da cemo se za ovo sp prije vas kvalifikovati..a sto se dzeke tice bolje gledaj svog modrica kako umire na klupi reala :-D
vezano za alena, nek igra za koga hoce od njega svakako nikad nece biti neki igrac..dosta je bilo ovih "ogromnih" talenata a na kraju nista
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#3882 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by zlajapravaraja »

Mali je tek neki dan izjavio da se "jos nije odlucio za koga ce igrati", stoga bih se kao Hrvat ipak malo zabrinuo oko njegove "odluke". Jer, da je sve jasno oko toga za koga ce igrati, ne bi ni uzimao te rijeci u usta :wink:

A ko zna sta ce biti za jedno godinu i po dana...

Lako se moze desiti da Hrvatska zavrsi na 3. mjestu iza Belgije i Srbije, a BiH ode direktno na SP. Onda dolazi izvlacenje grupa za SP, i BiH izvuce domacina Brazil, Srbiju i Obalu Slonovace. Onda slijedi Papetov poziv Alenu u Maju 2014 za prijateljske tekme, te potom Alen debituje za BiH u zvanicnoj utakmici, i to protiv Brazila na otvaranju SP-a na Marakani pred 100.000 8-)
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3883 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by BHF_Manijak »

ćiško wrote: svi ti gore navedeni vole bosnu "ko mater ludu kćer". repreznetacija se voli a oni su Hrvati i ginu na terenu za Hrvatsku :dance:

isto kao što je sejad nosio hrvatski dres prije bosanskog

on topic: mali će igrati za Hrvatsku, to je činjenica, pa vi niste ni znali za njega do prije pola godine. rodlia ga majka hrvatica, kapiten mlade repke. ako bude drugačije, to mu je ogroman minus u karijeri. biti tako dobar a ne igrati velika natjecanja je šteta..

džeko je napravio grešku, sad grije klupu a da igra za hrvatsku bio bi nositelj igre u MC :dance:
Jeste, a Alen Halilovic se slomi od ljubavi prema Hrvatskoj! :lol: :roll: Daj ba mojne supljaka, kao sto je i rodjeni Dubrovcanin Spahic zaigro za Bosnu tako ce i mali Alen. Da mali zeli igrati za vas ne bi uopste spominjo da se jos nije odlucio za koga ce igrati vec bi za razmisljanaj reko Hrvatska. Ovako ce vas ispalit ko metak! 8-)

I cuj Dzeko napravio gresku, a po kojoj to osnovi je on mogo/trebo za vas igrati?! :lol: Bio bi nosilac igre ko sto ce biti ili kao sto jeste Modric nosilac igre Reala a i ostali reprezentativci sto su nosioci igre u svojim klubovima. :mrgreen:
User avatar
Infaze Studio
Posts: 1784
Joined: 23/10/2009 14:43

#3885 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Infaze Studio »

hahaha...a cudnog slucaja ovog coska
User avatar
SEYOboy
Posts: 315
Joined: 02/08/2011 00:14

#3886 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by SEYOboy »

slika govori sve :dance:
vemus
Posts: 335
Joined: 14/05/2008 17:34

#3888 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by vemus »

zlajapravaraja wrote:Mali je tek neki dan izjavio da se "jos nije odlucio za koga ce igrati", stoga bih se kao Hrvat ipak malo zabrinuo oko njegove "odluke". Jer, da je sve jasno oko toga za koga ce igrati, ne bi ni uzimao te rijeci u usta :wink:

A ko zna sta ce biti za jedno godinu i po dana...

Lako se moze desiti da Hrvatska zavrsi na 3. mjestu iza Belgije i Srbije, a BiH ode direktno na SP. Onda dolazi izvlacenje grupa za SP, i BiH izvuce domacina Brazil, Srbiju i Obalu Slonovace. Onda slijedi Papetov poziv Alenu u Maju 2014 za prijateljske tekme, te potom Alen debituje za BiH u zvanicnoj utakmici, i to protiv Brazila na otvaranju SP-a na Marakani pred 100.000 8-)
Nista nije nemoguce...
Sam rece: "Najvise se druzim sa Mehom, ipak je to moj bosanac!"
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3889 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by BHF_Manijak »

Smao vi postavljajte slike iz U17 repke, a kad za godinu-dvije postavim sliku malog u dresu repke BiH onda ce da bude lom! 8-) 8-)
User avatar
Indigia
Posts: 7530
Joined: 01/11/2010 21:41
Location: Where The Wild Roses Grow

#3890 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Indigia »

Na osnovu čega je taj mali "novi Messi" ?
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#3891 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by zlajapravaraja »

Indigia wrote:Na osnovu čega je taj mali "novi Messi" ?



User avatar
Indigia
Posts: 7530
Joined: 01/11/2010 21:41
Location: Where The Wild Roses Grow

#3892 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Indigia »

:thumbup:

Ima potencijala :D
Orhan kapitalac
Posts: 13
Joined: 09/10/2012 10:52

#3893 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Orhan kapitalac »

BHF_Manijak wrote:Smao vi postavljajte slike iz U17 repke, a kad za godinu-dvije postavim sliku malog u dresu repke BiH onda ce da bude lom! 8-) 8-)
pa vec je tu

Image

:lol:
Orhan kapitalac
Posts: 13
Joined: 09/10/2012 10:52

#3894 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Orhan kapitalac »

Uglavnom da prekinemo raspravu

Image

ili sto bi rekao tata Sejo "mozda sam ipak trebao obuci hrvatski dres i igrati na EP `96, Ciro bi me sigurno vodio" :D
frngla
Posts: 3347
Joined: 30/05/2009 14:29
Location: Manila

#3895 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by frngla »

mali će igrati za BiH 95%, cim je izjavio da mu je Meša (Alispahić) najdraži "on je moj Bosanac" i da se s njim najviže "druži", te izjava "nisam još odlučio"... Očito je da mali ne smije da izjavi da će igrati za BiH da ne bi bio šikaniran u klubu, raji, školi i svemu ostalom ;-)
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#3896 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by zlajapravaraja »

frngla wrote:mali će igrati za BiH 95%, cim je izjavio da mu je Meša (Alispahić) najdraži "on je moj Bosanac" i da se s njim najviže "druži", te izjava "nisam još odlučio"... Očito je da mali ne smije da izjavi da će igrati za BiH da ne bi bio šikaniran u klubu, raji, školi i svemu ostalom ;-)
To je to 8-)
User avatar
johnny_blazze
Posts: 896
Joined: 29/09/2009 00:27

#3897 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by johnny_blazze »

Orhan kapitalac wrote:Uglavnom da prekinemo raspravu

Image

ili sto bi rekao tata Sejo "mozda sam ipak trebao obuci hrvatski dres i igrati na EP `96, Ciro bi me sigurno vodio" :D
neka svako igra za reprezentaciju koju voli, samo nek ne dolaze preko kurca da igraju
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3898 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by BHF_Manijak »

Koji qrac si dosao da izdrkavas ovdje? Ok, mali ce igrat za hrvatsku i hajd sad voz. To za Halilovica starijeg je naravno "ne znam ni ja kako da ga nazovem", tako da to ne mogu svrstati ni u los pokusaj sarkazma. :oops:
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#3899 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by zlajapravaraja »

Lista zelja za Bajram i Bozic: :D

- Bicakcic
- Kolasinac
- Halilovic
- Hajrovic(i)
- Seferovic


Jooooooooooooooooj, sta cemo raditi u Brazilu :dance: Polufinale :bih: :D
User avatar
PapeSusic
Posts: 611
Joined: 01/08/2012 14:10

#3900 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by PapeSusic »

zlajapravaraja wrote:Lista zelja za Bajram i Bozic: :D

- Bicakcic
- Kolasinac
- Halilovic
- Hajrovic(i)
- Seferovic


Jooooooooooooooooj, sta cemo raditi u Brazilu :dance: Polufinale :bih: :D
Pjanic 1990
Stevanovic 1990
Bicakcic 1990
Hajrovic 1991
Besic 1992
Seferovic 1992
Kolasinac 1993
Halilovic 1996 :)
Post Reply