svi ti gore navedeni vole bosnu "ko mater ludu kćer". repreznetacija se voli a oni su Hrvati i ginu na terenu za HrvatskuBHF_Manijak wrote:Hocemo o "otetim"? Braca Kovac, Simunic, Zivkovic, Stanic, Ladic, Srna, Corluka...Hoces jos? Daj ba nemoj molim te...ćiško wrote:imali smo sejada halilovića, igrao za hrvatsku pa onda ga oteli bosanci, sad hoćete i maloga. pa dokle više jebemu?Tkd wrote:Da, ne možemo, ali bolnije je to kada nešto izgubite što ste imali![]()
isto kao što je sejad nosio hrvatski dres prije bosanskog
on topic: mali će igrati za Hrvatsku, to je činjenica, pa vi niste ni znali za njega do prije pola godine. rodlia ga majka hrvatica, kapiten mlade repke. ako bude drugačije, to mu je ogroman minus u karijeri. biti tako dobar a ne igrati velika natjecanja je šteta..
džeko je napravio grešku, sad grije klupu a da igra za hrvatsku bio bi nositelj igre u MC



