Misliš?pirmin wrote:Koliko li je pp @frosty dobila samo nebo zna?
I sta li je sa cRespom?
Kakve tenisice nose forumasi :)
Moderator: anex
- frosty
- Posts: 1291
- Joined: 26/11/2017 16:53
#3876 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#3877 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Eto toma. Napadni i nju ko i mene što je uzela a nije probala 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3878 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ma njoj su ovako za slikanje i neke kratke relacije, ti ćeš ove poderati koliko ćeš se nahodatiduminjo wrote:Eto toma. Napadni i nju ko i mene što je uzela a nije probala
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#3879 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Neću da Se izražavam, sta siTomahawk11 wrote:Ma njoj su ovako za slikanje i neke kratke relacije, ti ćeš ove poderati koliko ćeš se nahodatiduminjo wrote:Eto toma. Napadni i nju ko i mene što je uzela a nije probala
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#3880 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Znam.frosty wrote:Misliš?pirmin wrote:Koliko li je pp @frosty dobila samo nebo zna?
I sta li je sa cRespom?
Prosjecni sax-forumski-zavodnik ne propusta tu priliku.
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#3881 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Katastrofa.
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
-
zipoo
- Posts: 18881
- Joined: 20/06/2011 16:27
- Location: Sarajevo
#3883 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
lajkam reebok, ali te su mi meh 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79552
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3884 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

dopremi mi ove do bozne i sredim ti unban
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#3885 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
sjetila sam se da imam još jedne starke, koje nisam objavila na ovoj temi 
-
zipoo
- Posts: 18881
- Joined: 20/06/2011 16:27
- Location: Sarajevo
#3886 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
koji broj nosis? 3x su noseneVelkoski wrote:
dopremi mi ove do bozne i sredim ti unban![]()
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3887 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Gdje je onaj što me
ne čuče loše nimalo.


- konektovan
- Posts: 51433
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3888 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Tomo, jesu li to od sintetike ili koze sklepane????Tomahawk11 wrote:Gdje je onaj što mene čuče loše nimalo.
![]()
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3889 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Hm, ne znam, ne razumijem ti se ja u to.konektovan wrote:
Tomo, jesu li to od sintetike ili koze sklepane????
Ko će znati od čega to više danas prave?
- konektovan
- Posts: 51433
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3890 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Imas u unutrasnjosti, one oznake, baklavica, itdTomahawk11 wrote:Hm, ne znam, ne razumijem ti se ja u to.konektovan wrote:
Tomo, jesu li to od sintetike ili koze sklepane????![]()
Ko će znati od čega to više danas prave?
Vazno je, zbog trajnosti..
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3891 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Uzeo sam ih u onom Adidas shopu.konektovan wrote:
Imas u unutrasnjosti, one oznake, baklavica, itd![]()
Vazno je, zbog trajnosti..
Vidjeću kući kad dođem.
Budu li mi podvalili
- konektovan
- Posts: 51433
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3892 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ma nema tu podvalili, imas oznake citaj.Tomahawk11 wrote:Uzeo sam ih u onom Adidas shopu.konektovan wrote:
Imas u unutrasnjosti, one oznake, baklavica, itd![]()
Vazno je, zbog trajnosti..
Vidjeću kući kad dođem.
Budu li mi podvalili
Ali to je danas normala, da se sinteticki materijali koriste a prodaju k'o da su najbolju kožu upotrijebili.
Sve za profit druze tomo.
- frosty
- Posts: 1291
- Joined: 26/11/2017 16:53
#3893 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Tomahawk11 wrote:Gdje je onaj što mene čuče loše nimalo.
![]()
Gdje je @pirmin da te pita koliko si pp dobio od forumašica nakon ove slike
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3894 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Hm, u svakom slučaju, čekamo njegov modni osvrt, a to....neka ostane tajna.frosty wrote:
Gdje je @pirmin da te pita koliko si pp dobio od forumašica nakon ove slike![]()
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#3895 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Bijele teniske -samo po lijepom vremenu . Odrzavanje zahtjevno. 
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#3896 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
@Toma: isprazni inbox

- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#3897 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
tomaš gdje se krećeš da ti ih skinem 
-
aspirin plus
- Posts: 3048
- Joined: 23/12/2017 09:46
- Location: in der Apotheke
#3898 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Pitaj ga na pp 
- SmokingMan
- Posts: 22579
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#3899 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
@Toma shabani. 
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#3900 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Tene su sasvim OK a plus je i to sto nije pokazao dlakave noge kao kolega prije njega.
To bi bilo previse.
To bi bilo previse.

