BiH proizvodi (domaće je najbolje)

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8609
Joined: 11/02/2009 15:21

#3876 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Ajatolah_ »

Ne znam je l' neko imao običaj kupovati Brojler hrenovke, inače sam ih redovno kupovao ali zadnja dva pakovanja katastrofa... :roll:
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#3877 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by johntra »

Odličan deterdžent, cijena 1,60 Robot...

Image
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#3878 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by DaffyDuck »

_BataZiv_0809 wrote:
DaffyDuck wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Domaci pandan Welness keksu :thumbup:

Obavezno cu probati.
Cuj pandan wellness keksu... probala prije mjesec ako ne i vise. Ambalaza odlicna, okus... original Sarko cajni kolutici sa dodatkom komadica ljesnjaka :roll:
Dobro i sta je problem :)
Pa ako hoces cajne kolutice, kupis cajne kolutice. Previse ocekujem pa sam se nadala da je neko zaista napravio novi proizvod/ recept a ne reciklirao stari.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3879 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by channel10 »

Nasao sam ovaj integralni keks sa ljesnjacima od Klasa i recimo da je tu negdje sa onim srbijanskim. Mana im je sto mozes slomiti zub bez ikakvih problema jer im pokoji tvrdi ljesnjak promakne ili je ljuska ljesnjaka "proletila" nekako. Dok sam pojeo jednu kutiju, mogao sam 3-4 puta zub slomiti. Ako iko ovo od njih cita, neka dobro pripaze u buducnosti jer ce izgubiti kupce zbog toga!

Zaboravih napisati da kosta 2,25KM.
Yapi Yapo
Posts: 1074
Joined: 06/11/2013 02:19

#3880 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Yapi Yapo »

ja kupih ovaj FIT od Klasa sa čokoladnim komadićima, normala je
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#3881 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Not My Idea »

johntra wrote:Odličan deterdžent, cijena 1,60 Robot...

Image
:thumbup: u Bingu cesto bude 2+1 gratis. Kupila sam prije nekoliko mjeseci i baaas dugo traje. Odlican stvarno

i ovaj sapun je trenutno jedini koji koristim, prezadovoljna
Image

firma Tisal u Kachunima. cijena smijesna.

imaju jos prozivoda
http://www.tisal.ba/index.php?id=glanz
User avatar
JLZbunjenog
Posts: 167
Joined: 27/04/2015 21:40
Location: prcvarnica

#3882 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by JLZbunjenog »

Image

Image

i

također klopa za mace :D

Nisam lično probao ali je djelotvorna za mog psa (razvoj,stolica,dlaka,zubi) :thumbup: :bih:
Last edited by JLZbunjenog on 27/06/2015 10:30, edited 1 time in total.
User avatar
saiks
Posts: 1196
Joined: 12/11/2013 13:06

#3883 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by saiks »

JLZbunjenog wrote:Image

Image

Image

i

Image Image Image

Nisam lično probao ali je djelotvorna za mog psa (razvoj,stolica,dlaka,zubi) :thumbup: :bih:
Daj sastav da vidimo,cini se jeftina pa mi ne obecava puno

Nasao sam sastav,sadrzi dosta zitarica
Last edited by saiks on 27/06/2015 10:36, edited 1 time in total.
User avatar
Đinajlu
Posts: 460
Joined: 24/05/2012 02:38
Location: Marijan's left nut

#3884 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Đinajlu »

saiks wrote:Rijetkost je da imamo lijepu ambalazu,tako da pohvale idu dizajneru,i drugi neka se ugledaju. Kad vidim ruznu ambalazu,ruzan dizajn osip dobijem :D
Pa ne mora značiti, meni recimo Bohor omekšivač najljepše miriše, a ambalaža mu je gluvo bilo. :-D
User avatar
JLZbunjenog
Posts: 167
Joined: 27/04/2015 21:40
Location: prcvarnica

#3885 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by JLZbunjenog »

User avatar
JLZbunjenog
Posts: 167
Joined: 27/04/2015 21:40
Location: prcvarnica

#3886 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by JLZbunjenog »

Image

Kada sam pročitao na poleđini da je porijeklo iz komšiluka, tu mi je jazavac pao u očima. :fazlija:

:bih:
cranberries
Posts: 619
Joined: 02/04/2010 15:19
Location: Earth

#3887 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by cranberries »

JLZbunjenog wrote:Image

Kada sam pročitao na poleđini da je porijeklo iz komšiluka, tu mi je jazavac pao u očima. :fazlija:

:bih:
Već ranije je bilo dosta na ovu temu, u BH nisu postajala postrojenja sa kapacitetom koje moze zadovoljiti potrebe bilo koga ozbiljnog ko zeli da pakuje povrce. Također i kapacitet i uzgoj povrca u BH skoro da i ne postoji osim bijelog luka u Kladnju... vecinom su to Maline, Jagode.

Tako da domace povrce je nazalost jos daleko za bilo sta ozbiljnije.
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#3888 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by quarterback »

JLZbunjenog wrote:Image

Kada sam pročitao na poleđini da je porijeklo iz komšiluka, tu mi je jazavac pao u očima. :fazlija:

:bih:
to je isto i jami radio sa pakovanjima povrca
User avatar
JLZbunjenog
Posts: 167
Joined: 27/04/2015 21:40
Location: prcvarnica

#3889 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by JLZbunjenog »

cranberries wrote:
JLZbunjenog wrote:Image

Kada sam pročitao na poleđini da je porijeklo iz komšiluka, tu mi je jazavac pao u očima. :fazlija:

:bih:
Već ranije je bilo dosta na ovu temu, u BH nisu postajala postrojenja sa kapacitetom koje moze zadovoljiti potrebe bilo koga ozbiljnog ko zeli da pakuje povrce. Također i kapacitet i uzgoj povrca u BH skoro da i ne postoji osim bijelog luka u Kladnju... vecinom su to Maline, Jagode.

Tako da domace povrce je nazalost jos daleko za bilo sta ozbiljnije.
quarterback wrote:
to je isto i jami radio sa pakovanjima povrca

znam i mogu razumiti ali onda ne treba prodavati pod BH proizvod :sad:
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#3890 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by karanana »

kako ga prodaju kao bh proizvod?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83401
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3891 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by _BataZiv_0809 »

Kao i Zlatnu dzezvu.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3892 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by StupskaBitanga »

karanana wrote:kako ga prodaju kao bh proizvod?
pakovano kod nas
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#3893 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Entropio »

Taj meksički mix od Binga je stvarno loš... Povrće unutra nikakvo, tri zrna kukuruza u cijelom pakovanju... Bukvalno duplo jeftiniji je od Ledovog, ali i duplo lošiji.
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#3894 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Heller »

Entropio wrote:Taj meksički mix od Binga je stvarno loš... Povrće unutra nikakvo, tri zrna kukuruza u cijelom pakovanju... Bukvalno duplo jeftiniji je od Ledovog, ali i duplo lošiji.
Ima one ogavne buranije zato kolko os.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3895 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by StupskaBitanga »

Violeta paket 3 tečna deterdženta za bijelo šareno i crni ves 16.5 u Konzumu. Bas me interesuje hoce li i koliko to biti u Bingu
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#3896 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by JanuaryJones »

StupskaBitanga wrote:Violeta paket 3 tečna deterdženta za bijelo šareno i crni ves 16.5 u Konzumu. Bas me interesuje hoce li i koliko to biti u Bingu
Koliko litara svaki?
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3897 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by StupskaBitanga »

JanuaryJones wrote:
StupskaBitanga wrote:Violeta paket 3 tečna deterdženta za bijelo šareno i crni ves 16.5 u Konzumu. Bas me interesuje hoce li i koliko to biti u Bingu
Koliko litara svaki?
Svaki po 1.5l
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#3898 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by JanuaryJones »

StupskaBitanga wrote:
JanuaryJones wrote:
StupskaBitanga wrote:Violeta paket 3 tečna deterdženta za bijelo šareno i crni ves 16.5 u Konzumu. Bas me interesuje hoce li i koliko to biti u Bingu
Koliko litara svaki?
Svaki po 1.5l
Djeluje mi skupo, ne znam kvalitetu :-?
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3899 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by StupskaBitanga »

Baš su skupi Violeta i deterdžeti i omekšivač a kako Violeta je kao mačak u vreći nikad ne znaš šta i kju kvalitetu kupueš fkt ne znaš
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#3900 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by JanuaryJones »

StupskaBitanga wrote:Baš su skupi Violeta i deterdžeti i omekšivač a kako Violeta je kao mačak u vreći nikad ne znaš šta i kju kvalitetu kupueš fkt ne znaš
Slušam na radiju, jedan je deterdžent kao gratis. Znači jedan od 1,5 l košta nešto više od 8 KM.
Post Reply