BiH proizvodi (domaće je najbolje)
Moderator: anex
- Ajatolah_
- Posts: 8609
- Joined: 11/02/2009 15:21
#3876 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Ne znam je l' neko imao običaj kupovati Brojler hrenovke, inače sam ih redovno kupovao ali zadnja dva pakovanja katastrofa... 
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#3877 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Odličan deterdžent, cijena 1,60 Robot...


- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#3878 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Pa ako hoces cajne kolutice, kupis cajne kolutice. Previse ocekujem pa sam se nadala da je neko zaista napravio novi proizvod/ recept a ne reciklirao stari._BataZiv_0809 wrote:Dobro i sta je problemDaffyDuck wrote:Cuj pandan wellness keksu... probala prije mjesec ako ne i vise. Ambalaza odlicna, okus... original Sarko cajni kolutici sa dodatkom komadica ljesnjaka_BataZiv_0809 wrote:Domaci pandan Welness keksu![]()
Obavezno cu probati.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#3879 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Nasao sam ovaj integralni keks sa ljesnjacima od Klasa i recimo da je tu negdje sa onim srbijanskim. Mana im je sto mozes slomiti zub bez ikakvih problema jer im pokoji tvrdi ljesnjak promakne ili je ljuska ljesnjaka "proletila" nekako. Dok sam pojeo jednu kutiju, mogao sam 3-4 puta zub slomiti. Ako iko ovo od njih cita, neka dobro pripaze u buducnosti jer ce izgubiti kupce zbog toga!
Zaboravih napisati da kosta 2,25KM.
Zaboravih napisati da kosta 2,25KM.
-
Yapi Yapo
- Posts: 1074
- Joined: 06/11/2013 02:19
#3880 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
ja kupih ovaj FIT od Klasa sa čokoladnim komadićima, normala je
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#3881 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
johntra wrote:Odličan deterdžent, cijena 1,60 Robot...
i ovaj sapun je trenutno jedini koji koristim, prezadovoljna

firma Tisal u Kachunima. cijena smijesna.
imaju jos prozivoda
http://www.tisal.ba/index.php?id=glanz
- JLZbunjenog
- Posts: 167
- Joined: 27/04/2015 21:40
- Location: prcvarnica
#3882 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje


i
također klopa za mace
Nisam lično probao ali je djelotvorna za mog psa (razvoj,stolica,dlaka,zubi)
Last edited by JLZbunjenog on 27/06/2015 10:30, edited 1 time in total.
- saiks
- Posts: 1196
- Joined: 12/11/2013 13:06
#3883 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Daj sastav da vidimo,cini se jeftina pa mi ne obecava punoJLZbunjenog wrote:
i
![]()
![]()
Nisam lično probao ali je djelotvorna za mog psa (razvoj,stolica,dlaka,zubi)![]()
Nasao sam sastav,sadrzi dosta zitarica
Last edited by saiks on 27/06/2015 10:36, edited 1 time in total.
- Đinajlu
- Posts: 460
- Joined: 24/05/2012 02:38
- Location: Marijan's left nut
#3884 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Pa ne mora značiti, meni recimo Bohor omekšivač najljepše miriše, a ambalaža mu je gluvo bilo.saiks wrote:Rijetkost je da imamo lijepu ambalazu,tako da pohvale idu dizajneru,i drugi neka se ugledaju. Kad vidim ruznu ambalazu,ruzan dizajn osip dobijem
- JLZbunjenog
- Posts: 167
- Joined: 27/04/2015 21:40
- Location: prcvarnica
#3885 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
http://quicker.ba/saiks wrote: Daj sastav da vidimo,cini se jeftina pa mi ne obecava puno
Puppy
http://quicker.ba/index.php/hrana-za-psice.html
Odrasli
http://quicker.ba/index.php/hrana-za-odrasle-pse.html
Stariji
http://quicker.ba/index.php/hrana-za-starije-pse.html
- JLZbunjenog
- Posts: 167
- Joined: 27/04/2015 21:40
- Location: prcvarnica
#3886 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Kada sam pročitao na poleđini da je porijeklo iz komšiluka, tu mi je jazavac pao u očima.
-
cranberries
- Posts: 619
- Joined: 02/04/2010 15:19
- Location: Earth
#3887 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Već ranije je bilo dosta na ovu temu, u BH nisu postajala postrojenja sa kapacitetom koje moze zadovoljiti potrebe bilo koga ozbiljnog ko zeli da pakuje povrce. Također i kapacitet i uzgoj povrca u BH skoro da i ne postoji osim bijelog luka u Kladnju... vecinom su to Maline, Jagode.JLZbunjenog wrote:
Kada sam pročitao na poleđini da je porijeklo iz komšiluka, tu mi je jazavac pao u očima.![]()
Tako da domace povrce je nazalost jos daleko za bilo sta ozbiljnije.
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#3888 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
to je isto i jami radio sa pakovanjima povrcaJLZbunjenog wrote:
Kada sam pročitao na poleđini da je porijeklo iz komšiluka, tu mi je jazavac pao u očima.![]()
- JLZbunjenog
- Posts: 167
- Joined: 27/04/2015 21:40
- Location: prcvarnica
#3889 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
cranberries wrote:Već ranije je bilo dosta na ovu temu, u BH nisu postajala postrojenja sa kapacitetom koje moze zadovoljiti potrebe bilo koga ozbiljnog ko zeli da pakuje povrce. Također i kapacitet i uzgoj povrca u BH skoro da i ne postoji osim bijelog luka u Kladnju... vecinom su to Maline, Jagode.JLZbunjenog wrote:
Kada sam pročitao na poleđini da je porijeklo iz komšiluka, tu mi je jazavac pao u očima.![]()
Tako da domace povrce je nazalost jos daleko za bilo sta ozbiljnije.
quarterback wrote:
to je isto i jami radio sa pakovanjima povrca
znam i mogu razumiti ali onda ne treba prodavati pod BH proizvod
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3890 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
kako ga prodaju kao bh proizvod?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83401
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3891 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Kao i Zlatnu dzezvu.
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3892 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
pakovano kod naskaranana wrote:kako ga prodaju kao bh proizvod?
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#3893 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Taj meksički mix od Binga je stvarno loš... Povrće unutra nikakvo, tri zrna kukuruza u cijelom pakovanju... Bukvalno duplo jeftiniji je od Ledovog, ali i duplo lošiji.
-
Heller
- Posts: 4404
- Joined: 02/05/2012 22:32
- Location: Tuzla
#3894 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Ima one ogavne buranije zato kolko os.Entropio wrote:Taj meksički mix od Binga je stvarno loš... Povrće unutra nikakvo, tri zrna kukuruza u cijelom pakovanju... Bukvalno duplo jeftiniji je od Ledovog, ali i duplo lošiji.
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3895 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Violeta paket 3 tečna deterdženta za bijelo šareno i crni ves 16.5 u Konzumu. Bas me interesuje hoce li i koliko to biti u Bingu
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#3896 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Koliko litara svaki?StupskaBitanga wrote:Violeta paket 3 tečna deterdženta za bijelo šareno i crni ves 16.5 u Konzumu. Bas me interesuje hoce li i koliko to biti u Bingu
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3897 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Svaki po 1.5lJanuaryJones wrote:Koliko litara svaki?StupskaBitanga wrote:Violeta paket 3 tečna deterdženta za bijelo šareno i crni ves 16.5 u Konzumu. Bas me interesuje hoce li i koliko to biti u Bingu
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#3898 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Djeluje mi skupo, ne znam kvalitetuStupskaBitanga wrote:Svaki po 1.5lJanuaryJones wrote:Koliko litara svaki?StupskaBitanga wrote:Violeta paket 3 tečna deterdženta za bijelo šareno i crni ves 16.5 u Konzumu. Bas me interesuje hoce li i koliko to biti u Bingu
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3899 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Baš su skupi Violeta i deterdžeti i omekšivač a kako Violeta je kao mačak u vreći nikad ne znaš šta i kju kvalitetu kupueš fkt ne znaš
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#3900 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje
Slušam na radiju, jedan je deterdžent kao gratis. Znači jedan od 1,5 l košta nešto više od 8 KM.StupskaBitanga wrote:Baš su skupi Violeta i deterdžeti i omekšivač a kako Violeta je kao mačak u vreći nikad ne znaš šta i kju kvalitetu kupueš fkt ne znaš

