Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...
Moderators: Charuga , Tomahawk11
fedor
Posts: 9156 Joined: 27/10/2010 08:10
Location: Behind enemy lines
Post
by fedor » 14/02/2011 07:57
Tri činjenice:
1. Bio je ofsajd
2. Kako se valja onaj lik iz Espanyola, to nije humano, NIKAD crveni
3. Dobro je Espanyol prošao, moglo je biti 0:2, 0:3
Neelix
Posts: 11864 Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:
Post
by Neelix » 14/02/2011 09:25
fedor
Posts: 9156 Joined: 27/10/2010 08:10
Location: Behind enemy lines
Post
by fedor » 14/02/2011 11:26
Ozil wrote: Ove slike pokazuju da nije bio ofsajd, prati malo linije po terenu. Samo i da sudija nije svirao tesko da bi bilo sta od toga, kao da je bio u nekoj super sansi...Jedina dilema je da li je bio penal i crveni karton.
Ne znam....
Ali to nije bitno, bitna su 3 boda!
fedor
Posts: 9156 Joined: 27/10/2010 08:10
Location: Behind enemy lines
Post
by fedor » 14/02/2011 11:32
dzemmo wrote: Ozil, mi se ne razumijemo, ovo nije ofsajd btw akcija u kojoj je Casillas dobio crveni
ja ne znam koje ti linije pratis
Pa Ozil ti je potvrdio da nije bio ofsajd...
Ozil wrote: Ove slike pokazuju da nije bio ofsajd , prati malo linije po terenu. Samo i da sudija nije svirao tesko da bi bilo sta od toga, kao da je bio u nekoj super sansi...Jedina dilema je da li je bio penal i crveni karton.
fedor
Posts: 9156 Joined: 27/10/2010 08:10
Location: Behind enemy lines
Post
by fedor » 14/02/2011 11:37
dzemmo wrote: al vidi ovo:
Samo i da sudija nije svirao tesko da bi bilo sta od toga
ne kontam sta prica
More biti da se malo zabunio, ali u svakom slučaju, je kazao da ofsajda nije bilo, bar sam ja tako shvatio!
ultima_palabra
Posts: 59313 Joined: 15/12/2008 16:53
Post
by ultima_palabra » 14/02/2011 12:30
Ma sudija je bio dobar, eno i Mou ga hvali
Casillas možda nije imao sreće, ali zna on dobro da je kad izađeš van 16, prostor za grešku minimalan.
fedor
Posts: 9156 Joined: 27/10/2010 08:10
Location: Behind enemy lines
Post
by fedor » 14/02/2011 12:47
dzemmo wrote: sad se razumijemo
e sad, ne znam na koji je ofsajd fedor mislio
Ja sam mislio na ovaj ofsajd...nekako mi se čini da je bio, "mali", ali hajd!
Sa ovih sliba bi se dalo ustvrditi da i nije, ali mi nešto ova kamera i nije baš...
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749 Joined: 14/08/2009 14:51
Post
by Tomahawk11 » 14/02/2011 14:09
Hala ti je Milan
Obuca9
Posts: 9729 Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:
Post
by Obuca9 » 14/02/2011 14:46
Nije Milan hala, Milan je merda
bordo gandalf
Posts: 10216 Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12
Post
by bordo gandalf » 14/02/2011 19:05
hz__semir wrote: Nije Milan hala, Milan je merda
Neelix
Posts: 11864 Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:
Post
by Neelix » 14/02/2011 20:50
hz__semir wrote: Nije Milan hala, Milan je merda
da nemas taj grb na avataru....
Obuca9
Posts: 9729 Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:
Post
by Obuca9 » 14/02/2011 20:55
Neelix wrote: hz__semir wrote: Nije Milan hala, Milan je merda
da nemas taj grb na avataru....
Koji, lijevi ili desni
Neelix
Posts: 11864 Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:
Post
by Neelix » 14/02/2011 21:02
podjoh odgovorit, ali....kud nisi strumpf, lakse bih
ratata
Posts: 2138 Joined: 23/02/2010 04:52
Location: Alipašino
Post
by ratata » 15/02/2011 00:10
fedor
Posts: 9156 Joined: 27/10/2010 08:10
Location: Behind enemy lines
Post
by fedor » 15/02/2011 07:51
Ode Mou, garant u Chelsea!
MrSejo38
Posts: 151 Joined: 05/02/2011 00:58
Post
by MrSejo38 » 16/02/2011 16:04
Doso da poprica sa Drogbom oko jedne teme koju cemo ostavit za ljeto
leo karan
Posts: 3050 Joined: 05/10/2008 13:53
Location: :8
Post
by leo karan » 19/02/2011 13:22
evo jedna antologijska
dante14
Posts: 55 Joined: 05/02/2011 17:27
Post
by dante14 » 19/02/2011 13:29
uuuu čuveni galaticosi...
ratata
Posts: 2138 Joined: 23/02/2010 04:52
Location: Alipašino
Post
by ratata » 19/02/2011 15:35
vecheras bi mogao da se obori trenerski rekord, 9 godina bez poraza kao domacin
extraordinary
Posts: 1377 Joined: 17/05/2010 12:42
Post
by extraordinary » 19/02/2011 15:35
Ko je na slici između Helguere i Figa? Pretpostavljam da je neki štoper, jer sve ostale pozicije u 4-4-2 su popunjene. Minambres ili Pavon možda ?