Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Magarece_godine wrote:Pa i Hamilton je imao problema sa kvacilom, pa pobjedi ... Helenejse, ne navijam ni za koga u F1, jednostavno uzivam gledajuci i ne bih se sada "navijacki" prepucavao. Vetel me licno (dakle moje subjektivno misljenje) stvarno razocarao ... Bojim se da se "zvijezda pocinje gasiti" ...
Bas danas govore komentatori na BBC-u, kako se Vettel nikada nije dokazao kao 1 na 1 vozac, u smislu da je vecina njegovih pobjeda dolazila kroz Pole position, ili boksove, cime se dokazala superiornost bolida i mehanicara, a nikako vozaca. Danas i ova situacija sa Massom, nije mu zaprijetio citavu trku.
A problem sa kocnicama je rijesen 20-tak krugova prije kraja, javili su mu iz boksa, tako da nije opravdanje.
Magarece_godine wrote:Pa i Hamilton je imao problema sa kvacilom, pa pobjedi ... Helenejse, ne navijam ni za koga u F1, jednostavno uzivam gledajuci i ne bih se sada "navijacki" prepucavao. Vetel me licno (dakle moje subjektivno misljenje) stvarno razocarao ... Bojim se da se "zvijezda pocinje gasiti" ...
Samo trku pratis ili?! Cijeli vikend nije bio Vettelov, ocigledno nije bilo sve uredu sa bolidom cjeli vikend, od treninga pa do valifikacija, kaskao je i to dobro!
Magarece_godine wrote:Pa i Hamilton je imao problema sa kvacilom, pa pobjedi ... Helenejse, ne navijam ni za koga u F1, jednostavno uzivam gledajuci i ne bih se sada "navijacki" prepucavao. Vetel me licno (dakle moje subjektivno misljenje) stvarno razocarao ... Bojim se da se "zvijezda pocinje gasiti" ...
Bas danas govore komentatori na BBC-u, kako se Vettel nikada nije dokazao kao 1 na 1 vozac, u smislu da je vecina njegovih pobjeda dolazila kroz Pole position, ili boksove, cime se dokazala superiornost bolida i mehanicara, a nikako vozaca. Danas i ova situacija sa Massom, nije mu zaprijetio citavu trku.
A problem sa kocnicama je rijesen 20-tak krugova prije kraja, javili su mu iz boksa, tako da nije opravdanje.
bas BBC nako objektivno govori o Vettel-u i ostalim Njemcima
smoki_choko wrote:jest, samo o bali i buttonu govore. jos kad je presao u vodstvo pocelo svrsavanje
al eto bolje ih je slusati od svaba i one dvojice na tv1
vec 20 godina gledam Shwabski RTL i meni je odlican
smoki_choko wrote:jest, samo o bali i buttonu govore. jos kad je presao u vodstvo pocelo svrsavanje
al eto bolje ih je slusati od svaba i one dvojice na tv1
vec 20 godina gledam Shwabski RTL i meni je odlican
smoki_choko wrote:jest, samo o bali i buttonu govore. jos kad je presao u vodstvo pocelo svrsavanje al eto bolje ih je slusati od svaba i one dvojice na tv1
Da se ne lazemo, i mi da imamo svog kakvog prestavnika u F1 svrsavali bi komentatori na njega, tako da mi je razumljivo i za Svabe i za Engleze sto forsriraju svoje, jest da nije profesionalno ali ne radi se o internacionalnim televizijama vec o domacim, tako da moze proci, isto ko i fudbalu sto ne mozes ocekivati objektivne komentare kad igra domaca reprezentacija! No Svabe sigurno rade jedan od najboljih prenosa F1 i to godinama, svaku utrku su na licu mjesta, sam tok emisije, intervjui sa vozacima neposredno prije samog starta, kemere u boksovima, imaju strucnjaka kakav je Lauda, itd...To sto vise forsiraju i navijaju za svoje vozace, sasvim razumljivo ko sto i BBc forsira Hamiltona i Buttona...
mene nerviraju oni sa rtl-a sto ne prestaju da brbljaju. pa makar da cujem kad se ukljuci radio izmedju vozaca i boxa al nista oni i dalje nastavljaju da trabunjaju. oni na bbc-u bar se usute pa da i mi ostali saznamo nesto
smoki_choko wrote:mene nerviraju oni sa rtl-a sto ne prestaju da brbljaju. pa makar da cujem kad se ukljuci radio izmedju vozaca i boxa al nista oni i dalje nastavljaju da trabunjaju. oni na bbc-u bar se usute pa da i mi ostali saznamo nesto
Nemoj izvodit brate, usute se i kasnije Danner fino prevede sta je receno, a ne ko ovi nasi debili, svaki dseti radio iz boxa prevedu, dok kod svaba svaki uredno prevedu jer je jedan od komentatora bivsi vozac F1! Nisam recimo znao da dosta u siframa pricaju na radiju to bas rece ovaj komentator na zadnjoj utrci, pustaju meni se cini Hamiltonov razgovor i fakat ne mozes da povezes o cemu je rijec bilo!
smoki_choko wrote:mene nerviraju oni sa rtl-a sto ne prestaju da brbljaju. pa makar da cujem kad se ukljuci radio izmedju vozaca i boxa al nista oni i dalje nastavljaju da trabunjaju. oni na bbc-u bar se usute pa da i mi ostali saznamo nesto
Nemoj izvodit brate, usute se i kasnije Danner fino prevede sta je receno, a ne ko ovi nasi debili, svaki dseti radio iz boxa prevedu, dok kod svaba svaki uredno prevedu jer je jedan od komentatora bivsi vozac F1! Nisam recimo znao da dosta u siframa pricaju na radiju to bas rece ovaj komentator na zadnjoj utrci, pustaju meni se cini Hamiltonov razgovor i fakat ne mozes da povezes o cemu je rijec bilo!
ne izvodim. gledao sam 5,6 puta preko neta rtl-ov prenos ni jedan jedini put nisu usutili kad se ukljucivao prenos vozac-box. ili prestanu pricati kad je sve gotovo. i koji qrc mi ima prevoditi na svabski kad ga ne razumijem. moze ga svabama prevoditi a nas ostale pusti da cujemo na engleskom
Što se tiče team radio prenosa - može li meni neko objasniti zašto se Hamin radio najgore čuje kad priča... Uvijek kod njega se više čuje brujanje motora a kod ostalih se može normalno čuti šta govore....
newklear wrote:Što se tiče team radio prenosa - može li meni neko objasniti zašto se Hamin radio najgore čuje kad priča... Uvijek kod njega se više čuje brujanje motora a kod ostalih se može normalno čuti šta govore....
smoki_choko wrote:
ne izvodim. gledao sam 5,6 puta preko neta rtl-ov prenos ni jedan jedini put nisu usutili kad se ukljucivao prenos vozac-box. ili prestanu pricati kad je sve gotovo. i koji qrc mi ima prevoditi na svabski kad ga ne razumijem. moze ga svabama prevoditi a nas ostale pusti da cujemo na engleskom
E jebi ga jarane Pa ljudi i rade prenos za svoju drzavu, sta njega zaboli djon za tamo nekog Bosnju sto ne cuje timski radio na engleskom, realno! Svaka televizijska kuca ugadja prvenstveno svojim gledaocima, isto sto bi i kod nas bilo da su strucniji komentatori pa da prevode odmah...
smoki_choko wrote:
ne izvodim. gledao sam 5,6 puta preko neta rtl-ov prenos ni jedan jedini put nisu usutili kad se ukljucivao prenos vozac-box. ili prestanu pricati kad je sve gotovo. i koji qrc mi ima prevoditi na svabski kad ga ne razumijem. moze ga svabama prevoditi a nas ostale pusti da cujemo na engleskom
E jebi ga jarane Pa ljudi i rade prenos za svoju drzavu, sta njega zaboli djon za tamo nekog Bosnju sto ne cuje timski radio na engleskom, realno! Svaka televizijska kuca ugadja prvenstveno svojim gledaocima, isto sto bi i kod nas bilo da su strucniji komentatori pa da prevode odmah...
pa realno ne gledaju samo njemci rtl nego i drugi ljudi drugih nacija. sto ga onda prenose preko neta i satelita ako je samo za nijemce namijenjen kanal. ako ti razumijes njemacki ne znaci da ga ostali ljudi razumiju
Odosmo od teme daleko ali eto...Pa bude i skysport svabski na netu stream pa se ne prica na engleskom, imas PRO7 na kablovskoj i ostale svabske kanale pa je na njemackom, dakle svabski kanali pa logicno da cavrljaju na svabskom, iako su sirom evrope gledani..Pa tako i RTL kao svabski kanal vodi brigu prvenstveno o svojim korisnicima tj o lokalnom jeziku iako i sami znaju da su gledani sirom evrope.
Nego hajmo nazad na temu, kakva su ocekivanja na Hungaroring, jel se ovo nagovjestava pad RedBulla ili?! Bogami evo dvije utrke zaredom Vettel ne dobi, valjda se dohaviza u Madjarskoj...
Massa bolji od Alonsa po prvi puta u ovoj sezoni . Jeli to bilo malo ribanja ili stvar sllucaja
Sutra ce biti zestoko na startu, Hamdzo krece kao bik, Alonso standardno dobar na startu a mr prst mora zadrzati prvo mjesto ako hoce neki plasman posto se vidilo u poslednjih par trka da je nula ako je iza nekoga. Massa
mentalist wrote:Massa bolji od Alonsa po prvi puta u ovoj sezoni . Jeli to bilo malo ribanja ili stvar sllucaja
Sutra ce biti zestoko na startu, Hamdzo krece kao bik, Alonso standardno dobar na startu a mr prst mora zadrzati prvo mjesto ako hoce neki plasman posto se vidilo u poslednjih par trka da je nula ako je iza nekoga. Massa
Vettelu se ima sta zamjeriti u protekle 2 trke, ali ima odlican bolid, a to da je pod pritiskom los, moze reci samo neko ko nema pojma, ili nije gledao trke s pocetka sezone.
Koliko se ono krugova krvio sa hamiltonom, i to bez funkcionalnog kers-a?
Nije napravio ni najmanju greskicu 15 krugova, a ovaj mu je sve vrijeme bio u repu, ali mu nije mogao nista.