Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#3876 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by emigrazione »

Charuga wrote:
emigrazione wrote:Nisu oni sve ni stavili na taj spisak znam 100% da postoje firme koje im duguju puno vise nego najveci duznik sa ovog spiska, mnoge stvari se kriju u vodovodu ne samo vezano za ove duznike...
Da je sto puta Željo u pitanju ja bih postavio pravi spisak. Ko sve duguje, koliko tačno duguje, otkad duguje i za sve dao dokaze. Ovako svi šute ko pi.ke, kriju dužnike i onda kukaju kako imaju dugovanja. Ima dovoljno institucija i zaposlenih u istim da bi to sve mogli izvesti na čistac.
Nikad oni nece naplatiti sva dugovanja, nece ni vecinu, niti ce iskljuciti sve nelegalne prikljucke koji ima preko 70 milja, tu negdje...cilj im je da naplate sto mogu, a da se ne talasa puno jer ce ga pola vodovoda popusiti ako krenu pitanja sta, kako, koliko itd...80% vode se gubi u samoj mrezi, curi na sve strane, i tu je najveci problem
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3877 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

charuga jesi ovo otvoreno rekao da vjerujes avazu?

:mrgreen:
racionalista
Posts: 1484
Joined: 20/07/2012 20:40

#3878 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by racionalista »

Ma u biti hebo vodovod, ode ovo u offtopic, na stranu zezancija.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24702
Joined: 26/08/2007 17:10

#3879 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

emigrazione wrote:
Charuga wrote:
emigrazione wrote:Nisu oni sve ni stavili na taj spisak znam 100% da postoje firme koje im duguju puno vise nego najveci duznik sa ovog spiska, mnoge stvari se kriju u vodovodu ne samo vezano za ove duznike...
Da je sto puta Željo u pitanju ja bih postavio pravi spisak. Ko sve duguje, koliko tačno duguje, otkad duguje i za sve dao dokaze. Ovako svi šute ko pi.ke, kriju dužnike i onda kukaju kako imaju dugovanja. Ima dovoljno institucija i zaposlenih u istim da bi to sve mogli izvesti na čistac.
Nikad oni nece naplatiti sva dugovanja, nece ni vecinu, niti ce iskljuciti sve nelegalne prikljucke koji ima preko 70 milja, tu negdje...cilj im je da naplate sto mogu, a da se ne talasa puno jer ce ga pola vodovoda popusiti ako krenu pitanja sta, kako, koliko itd...80% vode se gubi u samoj mrezi, curi na sve strane, i tu je najveci problem
E to je taj problem. Niko nema muda, a đepovi puni oraha pa onda daj ne talasaj da se ne zna šta smo radili. I zbog njihovih sranja dužnici će biti zaboravljeni i izbrisani, a narod će i dalje ispaštati. A o cijevima iz Titovog doba da ne govorimo.
Odosmo na temu o vodosnadbijevanju ... 8-)
User avatar
hrasno38
Posts: 34080
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3880 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by hrasno38 »

Charuga wrote:E to je taj problem. Niko nema muda, a đepovi puni oraha pa onda daj ne talasaj da se ne zna šta smo radili. I zbog njihovih sranja dužnici će biti zaboravljeni i izbrisani, a narod će i dalje ispaštati. A o cijevima iz Titovog doba da ne govorimo.
Odosmo na temu o vodosnadbijevanju ... 8-)
kakvog bolan nebio Titovog doba....to su najnovije cijevi.....ima bruka cijevi iz austrougarske!!!
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#3881 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by bjelave »

Charuga wrote:Onaj račun koji kruži netom veze nema sa istinom.
Ne moze tako. Ako nema veze sa istinom onda objasni zasto? Je li falsifikat ili sta?
Navedi barem izvor.

Ili daj pravi racun gdje se vidi da nema duga, ako takav postoji.

Samo napisati da nesto nema veze sa istinom, a predocen je papir, dokument, je blago receno cudna stvar.
Odakle se crpi takav autoritet?
Last edited by bjelave on 30/09/2015 13:48, edited 1 time in total.
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#3882 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by emigrazione »

Jeste offtopic, ali generalno ovo je veliki problem i zelje, a sutra ce biti i sarajeva, mozda jos veci...jebi ti to kada ti metnu cestitku od preko 100 milja ispred nosa, pored svih problema jos se moras i oko ovoga zajebavati, ne znam kako je to regulisano ali pretpostavljam da te opasno mogu ucjenjivati sa ovim, mozda kad ti najvise treba zavrnu pipu, ili aktiviraju tuzbu...ovi nasi da su pametni fino rupu iskopati, na Butmiru ces vala naci vodu na 5 metara maximum i onda ti mogu samo pljunuti pod prozor
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79566
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3883 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Velkoski »

Ove kazne za pomoćne trenere su jebeno fuj :roll:
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1321
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#3884 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by R2D2_SA »

FK Rudar Prijedor - novčana kazna u iznosu od 1.000,00 KM (kršenje čl. 17 Propozicija takmičenja BH T PL BiH-nema prijavljenog licenciranog pomoćnog trenera u zapisniku sa utakmice) i novčana kazna u iznosu od 3.000,00 KM (propusti u organizaciji utakmice, skandiranje političkih poruka od strane vlastitih navijača); :thumbup:
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#3885 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Kinaski »

Velkoski wrote:Ove kazne za pomoćne trenere su jebeno fuj :roll:
Mora se znati neki red. Nije ovo divlji zapad :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3886 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

R2D2_SA wrote:FK Rudar Prijedor - novčana kazna u iznosu od 1.000,00 KM (kršenje čl. 17 Propozicija takmičenja BH T PL BiH-nema prijavljenog licenciranog pomoćnog trenera u zapisniku sa utakmice) i novčana kazna u iznosu od 3.000,00 KM (propusti u organizaciji utakmice, skandiranje političkih poruka od strane vlastitih navijača); :thumbup:
mizerna kazna
User avatar
Logovan
Posts: 102869
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3887 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Logovan »

Vidi nema kazne za megafon. :skoljka:

Koliko se samo para nakupe od ovih kazni. :roll:

I kazna Rudaru je smiješna!
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59313
Joined: 15/12/2008 16:53

#3888 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by ultima_palabra »

Kazna ista kao za 3-4 baklje.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24702
Joined: 26/08/2007 17:10

#3889 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

ŽELJEZNIČAR-DRINA

FK „Željezničar“ - novčana kazna u iznosu od 1.000,00 KM (kršenje čl. 17 Propozicija takmičenja BH T PL BiH-nema prijavljenog licenciranog pomoćnog trenera u zapisniku sa utakmice) i novčana kazna u iznosu od 2.500,00 KM (upotreba pirotehničkih sredstava od strane vlastitih navijača);

SARAJEVO-VITEZ

FK „Sarajevo“ - novčana kazna u iznosu od 1.000,00 KM (kršenje čl. 17 Propozicija takmičenja BH T PL BiH-nema prijavljenog licenciranog pomoćnog trenera u zapisniku sa utakmice) i novčana kazna u iznosu od 1.500,00 KM (upotreba pirotehničkih sredstava od strane vlastitih navijača);

ZRINJSKI-SARAJEVO

HŠK „Zrinjski“ - novčana kazna u iznosu od 2.000,00 KM (upotreba pirotehničkih sredstava od strane vlastitih navijača);
Izgleda da imaju nekoga ko broji baklje pa na osnovu toga lupaju kazne i zaokruže iznos. Tri ista objašnjenja, a tri različita iznosa ... 8-)

Zrinjskom nema kazne za ono što su divljali po loži gdje su bili smješteni ljudi iz Sarajeva.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3890 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Tomahawk11 »

Kinaski wrote:
Velkoski wrote:Ove kazne za pomoćne trenere su jebeno fuj :roll:
Mora se znati neki red. Nije ovo divlji zapad :D
Nije. Ovo je divlji istok :skoljka:
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1321
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#3891 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by R2D2_SA »

todd_smith wrote:
R2D2_SA wrote:FK Rudar Prijedor - novčana kazna u iznosu od 1.000,00 KM (kršenje čl. 17 Propozicija takmičenja BH T PL BiH-nema prijavljenog licenciranog pomoćnog trenera u zapisniku sa utakmice) i novčana kazna u iznosu od 3.000,00 KM (propusti u organizaciji utakmice, skandiranje političkih poruka od strane vlastitih navijača); :thumbup:
mizerna kazna
Naravno da je mizerna ali barem su sjetili. I zar nisu navijaci Borca isto radili na nekoj od utakmica?
testni_akaunt
Posts: 683
Joined: 26/06/2013 08:44

#3892 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by testni_akaunt »

Charuga wrote:

Zamjenio 100%. Da sam rekao da će biti dobro nisam. O planovima veze nemam jer nisam u Upravi i nemam kontakta sa nekim od njih. Ne branim ih jer im nisam advokat. Jedino što sam pisao je da bi se sve trebalo znati na Skupštini koja će biti na kraju godine, tj. nadam se da će se iznjeti sve šta se uradilo dok je ovaj saziv.
Ako treba još neki odgovor samo pitaj, odgovorit ću onoliko koliko znam.
Izvini onda
User avatar
tataćusak
Posts: 2463
Joined: 05/05/2011 17:18

#3893 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by tataćusak »

emigrazione wrote:Jeste offtopic, ali generalno ovo je veliki problem i zelje, a sutra ce biti i sarajeva, mozda jos veci...jebi ti to kada ti metnu cestitku od preko 100 milja ispred nosa, pored svih problema jos se moras i oko ovoga zajebavati, ne znam kako je to regulisano ali pretpostavljam da te opasno mogu ucjenjivati sa ovim, mozda kad ti najvise treba zavrnu pipu, ili aktiviraju tuzbu...ovi nasi da su pametni fino rupu iskopati, na Butmiru ces vala naci vodu na 5 metara maximum i onda ti mogu samo pljunuti pod prozor

Ovo za bunar si u pravu dalo bi se to uraditi i sigurno bi se doslo do vode, ali ima caka i ta voda se mora placati
User avatar
omega369
Posts: 9976
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3894 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by omega369 »

Charuga wrote:
Image

Sad znamo ko laže i kome treba vjerovati. Barem ja znam ...
Znaci avazu. e moj plavac, ccccc....

:D :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24702
Joined: 26/08/2007 17:10

#3895 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

Jok znači na portalu Nezavisnih i ss.ba ... :mrgreen:
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3896 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

Govna i jedni i drugi, za klik bi i majku prodali
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#3897 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Raigor Stonehoof »

1946--1987 wrote:Govna i jedni i drugi, za klik bi i majku prodali
necete vjerovati sta bi ovaj portal uradio za klik

sokirace vas kada saznate sta bi ovaj portal uradio za klik

:D
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#3898 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Kinaski »

Eh ovako, kladionicarski jel iks sigurica za vikend ?
User avatar
decko_sa_kovaca
Posts: 2962
Joined: 09/11/2014 18:28

#3899 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by decko_sa_kovaca »

Jest isto ko i kec i dvica
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#3900 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by mirza_15 »

Raigor Stonehoof wrote:
1946--1987 wrote:Govna i jedni i drugi, za klik bi i majku prodali
necete vjerovati sta bi ovaj portal uradio za klik

sokirace vas kada saznate sta bi ovaj portal uradio za klik

:D
Gdje trebam kliknuti da saznam :mrgreen:
Locked