Nikad oni nece naplatiti sva dugovanja, nece ni vecinu, niti ce iskljuciti sve nelegalne prikljucke koji ima preko 70 milja, tu negdje...cilj im je da naplate sto mogu, a da se ne talasa puno jer ce ga pola vodovoda popusiti ako krenu pitanja sta, kako, koliko itd...80% vode se gubi u samoj mrezi, curi na sve strane, i tu je najveci problemCharuga wrote:Da je sto puta Željo u pitanju ja bih postavio pravi spisak. Ko sve duguje, koliko tačno duguje, otkad duguje i za sve dao dokaze. Ovako svi šute ko pi.ke, kriju dužnike i onda kukaju kako imaju dugovanja. Ima dovoljno institucija i zaposlenih u istim da bi to sve mogli izvesti na čistac.emigrazione wrote:Nisu oni sve ni stavili na taj spisak znam 100% da postoje firme koje im duguju puno vise nego najveci duznik sa ovog spiska, mnoge stvari se kriju u vodovodu ne samo vezano za ove duznike...
Premijer liga BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#3876 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3877 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
charuga jesi ovo otvoreno rekao da vjerujes avazu?

-
racionalista
- Posts: 1484
- Joined: 20/07/2012 20:40
#3878 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ma u biti hebo vodovod, ode ovo u offtopic, na stranu zezancija.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24702
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3879 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
E to je taj problem. Niko nema muda, a đepovi puni oraha pa onda daj ne talasaj da se ne zna šta smo radili. I zbog njihovih sranja dužnici će biti zaboravljeni i izbrisani, a narod će i dalje ispaštati. A o cijevima iz Titovog doba da ne govorimo.emigrazione wrote:Nikad oni nece naplatiti sva dugovanja, nece ni vecinu, niti ce iskljuciti sve nelegalne prikljucke koji ima preko 70 milja, tu negdje...cilj im je da naplate sto mogu, a da se ne talasa puno jer ce ga pola vodovoda popusiti ako krenu pitanja sta, kako, koliko itd...80% vode se gubi u samoj mrezi, curi na sve strane, i tu je najveci problemCharuga wrote:Da je sto puta Željo u pitanju ja bih postavio pravi spisak. Ko sve duguje, koliko tačno duguje, otkad duguje i za sve dao dokaze. Ovako svi šute ko pi.ke, kriju dužnike i onda kukaju kako imaju dugovanja. Ima dovoljno institucija i zaposlenih u istim da bi to sve mogli izvesti na čistac.emigrazione wrote:Nisu oni sve ni stavili na taj spisak znam 100% da postoje firme koje im duguju puno vise nego najveci duznik sa ovog spiska, mnoge stvari se kriju u vodovodu ne samo vezano za ove duznike...
Odosmo na temu o vodosnadbijevanju ...
- hrasno38
- Posts: 34080
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3880 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
kakvog bolan nebio Titovog doba....to su najnovije cijevi.....ima bruka cijevi iz austrougarske!!!Charuga wrote:E to je taj problem. Niko nema muda, a đepovi puni oraha pa onda daj ne talasaj da se ne zna šta smo radili. I zbog njihovih sranja dužnici će biti zaboravljeni i izbrisani, a narod će i dalje ispaštati. A o cijevima iz Titovog doba da ne govorimo.
Odosmo na temu o vodosnadbijevanju ...
-
bjelave
- Posts: 3944
- Joined: 20/01/2010 09:34
#3881 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ne moze tako. Ako nema veze sa istinom onda objasni zasto? Je li falsifikat ili sta?Charuga wrote:Onaj račun koji kruži netom veze nema sa istinom.
Navedi barem izvor.
Ili daj pravi racun gdje se vidi da nema duga, ako takav postoji.
Samo napisati da nesto nema veze sa istinom, a predocen je papir, dokument, je blago receno cudna stvar.
Odakle se crpi takav autoritet?
Last edited by bjelave on 30/09/2015 13:48, edited 1 time in total.
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#3882 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Jeste offtopic, ali generalno ovo je veliki problem i zelje, a sutra ce biti i sarajeva, mozda jos veci...jebi ti to kada ti metnu cestitku od preko 100 milja ispred nosa, pored svih problema jos se moras i oko ovoga zajebavati, ne znam kako je to regulisano ali pretpostavljam da te opasno mogu ucjenjivati sa ovim, mozda kad ti najvise treba zavrnu pipu, ili aktiviraju tuzbu...ovi nasi da su pametni fino rupu iskopati, na Butmiru ces vala naci vodu na 5 metara maximum i onda ti mogu samo pljunuti pod prozor
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79566
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3883 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ove kazne za pomoćne trenere su jebeno fuj 
- R2D2_SA
- Posts: 1321
- Joined: 19/02/2007 11:45
- Location: Sarajevo
#3884 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
FK Rudar Prijedor - novčana kazna u iznosu od 1.000,00 KM (kršenje čl. 17 Propozicija takmičenja BH T PL BiH-nema prijavljenog licenciranog pomoćnog trenera u zapisniku sa utakmice) i novčana kazna u iznosu od 3.000,00 KM (propusti u organizaciji utakmice, skandiranje političkih poruka od strane vlastitih navijača); 
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#3885 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Mora se znati neki red. Nije ovo divlji zapadVelkoski wrote:Ove kazne za pomoćne trenere su jebeno fuj
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3886 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
mizerna kaznaR2D2_SA wrote:FK Rudar Prijedor - novčana kazna u iznosu od 1.000,00 KM (kršenje čl. 17 Propozicija takmičenja BH T PL BiH-nema prijavljenog licenciranog pomoćnog trenera u zapisniku sa utakmice) i novčana kazna u iznosu od 3.000,00 KM (propusti u organizaciji utakmice, skandiranje političkih poruka od strane vlastitih navijača);
- Logovan
- Posts: 102869
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3887 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Vidi nema kazne za megafon.
Koliko se samo para nakupe od ovih kazni.
I kazna Rudaru je smiješna!
Koliko se samo para nakupe od ovih kazni.
I kazna Rudaru je smiješna!
- ultima_palabra
- Posts: 59313
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3888 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Kazna ista kao za 3-4 baklje.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24702
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3889 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Izgleda da imaju nekoga ko broji baklje pa na osnovu toga lupaju kazne i zaokruže iznos. Tri ista objašnjenja, a tri različita iznosa ...ŽELJEZNIČAR-DRINA
FK „Željezničar“ - novčana kazna u iznosu od 1.000,00 KM (kršenje čl. 17 Propozicija takmičenja BH T PL BiH-nema prijavljenog licenciranog pomoćnog trenera u zapisniku sa utakmice) i novčana kazna u iznosu od 2.500,00 KM (upotreba pirotehničkih sredstava od strane vlastitih navijača);
SARAJEVO-VITEZ
FK „Sarajevo“ - novčana kazna u iznosu od 1.000,00 KM (kršenje čl. 17 Propozicija takmičenja BH T PL BiH-nema prijavljenog licenciranog pomoćnog trenera u zapisniku sa utakmice) i novčana kazna u iznosu od 1.500,00 KM (upotreba pirotehničkih sredstava od strane vlastitih navijača);
ZRINJSKI-SARAJEVO
HŠK „Zrinjski“ - novčana kazna u iznosu od 2.000,00 KM (upotreba pirotehničkih sredstava od strane vlastitih navijača);
Zrinjskom nema kazne za ono što su divljali po loži gdje su bili smješteni ljudi iz Sarajeva.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3890 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Nije. Ovo je divlji istokKinaski wrote:Mora se znati neki red. Nije ovo divlji zapadVelkoski wrote:Ove kazne za pomoćne trenere su jebeno fuj
- R2D2_SA
- Posts: 1321
- Joined: 19/02/2007 11:45
- Location: Sarajevo
#3891 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Naravno da je mizerna ali barem su sjetili. I zar nisu navijaci Borca isto radili na nekoj od utakmica?todd_smith wrote:mizerna kaznaR2D2_SA wrote:FK Rudar Prijedor - novčana kazna u iznosu od 1.000,00 KM (kršenje čl. 17 Propozicija takmičenja BH T PL BiH-nema prijavljenog licenciranog pomoćnog trenera u zapisniku sa utakmice) i novčana kazna u iznosu od 3.000,00 KM (propusti u organizaciji utakmice, skandiranje političkih poruka od strane vlastitih navijača);
-
testni_akaunt
- Posts: 683
- Joined: 26/06/2013 08:44
#3892 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Izvini ondaCharuga wrote:
Zamjenio 100%. Da sam rekao da će biti dobro nisam. O planovima veze nemam jer nisam u Upravi i nemam kontakta sa nekim od njih. Ne branim ih jer im nisam advokat. Jedino što sam pisao je da bi se sve trebalo znati na Skupštini koja će biti na kraju godine, tj. nadam se da će se iznjeti sve šta se uradilo dok je ovaj saziv.
Ako treba još neki odgovor samo pitaj, odgovorit ću onoliko koliko znam.
- tataćusak
- Posts: 2463
- Joined: 05/05/2011 17:18
#3893 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
emigrazione wrote:Jeste offtopic, ali generalno ovo je veliki problem i zelje, a sutra ce biti i sarajeva, mozda jos veci...jebi ti to kada ti metnu cestitku od preko 100 milja ispred nosa, pored svih problema jos se moras i oko ovoga zajebavati, ne znam kako je to regulisano ali pretpostavljam da te opasno mogu ucjenjivati sa ovim, mozda kad ti najvise treba zavrnu pipu, ili aktiviraju tuzbu...ovi nasi da su pametni fino rupu iskopati, na Butmiru ces vala naci vodu na 5 metara maximum i onda ti mogu samo pljunuti pod prozor
Ovo za bunar si u pravu dalo bi se to uraditi i sigurno bi se doslo do vode, ali ima caka i ta voda se mora placati
- omega369
- Posts: 9976
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24702
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3895 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Jok znači na portalu Nezavisnih i ss.ba ... 
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#3896 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Govna i jedni i drugi, za klik bi i majku prodali
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#3897 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
necete vjerovati sta bi ovaj portal uradio za klik1946--1987 wrote:Govna i jedni i drugi, za klik bi i majku prodali
sokirace vas kada saznate sta bi ovaj portal uradio za klik
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#3898 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Eh ovako, kladionicarski jel iks sigurica za vikend ?
- decko_sa_kovaca
- Posts: 2962
- Joined: 09/11/2014 18:28
#3899 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Jest isto ko i kec i dvica
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#3900 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Gdje trebam kliknuti da saznamRaigor Stonehoof wrote:necete vjerovati sta bi ovaj portal uradio za klik1946--1987 wrote:Govna i jedni i drugi, za klik bi i majku prodali
sokirace vas kada saznate sta bi ovaj portal uradio za klik

