Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#3876 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Ma bit ce to bolje .. Tek se uigravaju :lol: :lol: :lol: Majko moja sta uradise od ekipe .. Pa ispast cemo ove sezone
User avatar
Koolin1
Posts: 494
Joined: 01/11/2010 23:19

#3877 Re: Liverpool FC

Post by Koolin1 »

Ovo je sramota vise... Gerrard je bio katastrofalan, zato nista nije ni stimalo...
User avatar
PrtiBeeGee
Posts: 741
Joined: 24/05/2012 11:00
Location: Drzava Tuzla

#3878 Re: Liverpool FC

Post by PrtiBeeGee »

Ovo je katastrofa ljudi :| .... ko god je gledao od vas utakmicu vidio je facu Reine na kojoj je pisalo valja ispast :sad: ... jos kad se vidi ovo komotno se moze reci da cemo u petom (5) kolu biti ubjedljivo zadnji....

AUGUST

18 West Brom (A) 3:0
25 Manchester City (H)

SEPTEMBER

1 Arsenal (H)
15 Sunderland (A)
22 Manchester United (H)

Ovo sto je danas priredio BR ja ne mogu reci da sam gledao Liverpool nego skroz neku tridesetu ekipu.... Sta ce nam donjeti ostatak sezone ne mogu ni da zamislim :x :x :x :x :x :x

Y N W A
bosanska senzacija
Posts: 2065
Joined: 14/02/2011 09:48

#3879 Re: Liverpool FC

Post by bosanska senzacija »

Mnogo krvi i znoja će trebati uložiti da bi tika-taka Liverpool proradio.

Teško je od govana pitu napraviti :D
rise against
Posts: 347
Joined: 07/08/2012 15:04

#3880 Re: Liverpool FC

Post by rise against »

Ne znam sta je danas ovo bilo,sramota jad i cemer
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 6552
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#3881 Re: Liverpool FC

Post by Tvrtko II Kotromanić »

nema sta, ovo danas je bilo podsjecanje na sjajne dane prosle sezone xD

ali polako ljudi, ovo je prvo kolo, sacekajmo dok se prikljuci onaj arap plus Sahin aBd, plus treba vremena da ova Rodzersova taktika proradi, samo lagano :thumbup:
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#3882 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Da dovedu jos 5 takvih prosjecnih igraca i dalje igra nece ni na sta liciti .. A da dovedu jedno pravo dokazano pojacanje da ne govorim o dva takva igraca sve bi se okrenulo .. Ali jok .. Bolje 10 igraca po 10 miliona nego jednog za 30-40
User avatar
Riddle
Posts: 8503
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#3883 Re: Liverpool FC

Post by Riddle »

Nije to bas tako jednostavno. Igrac vrijedan 40 miliona ne zeli doci u Liverpool, a tesko da i Liverpool moze priustiti njegovu platu. Caroll je izuzetak. :mrgreen:
User avatar
horion_bosona
Posts: 2819
Joined: 08/06/2005 10:20

#3884 Re: Liverpool FC

Post by horion_bosona »

ima i jedna dobra stvar u ovako visokom porazu od ekipe kakva je WBA - ocekivanja ce na samom pocetku sezone biti svedena u realne okvire... izostanak "zvucnih" pojacanja ide samo u prilog tome...

medjutim mislim da ce biti zanimljivo pratiti razvoj ovog tima pod Rodgersom...
SovinMali
Posts: 47
Joined: 18/08/2012 22:15

#3885 Re: Liverpool FC

Post by SovinMali »

Novi sam ovdje ali red je da prokomentarisem ovo danas.
Danas se poklopilo dosta toga , sve protiv nas , u prvom poluvrijeme nismo briljirali ali slobodno se moze reci da smo bili bolji , a onda nama svojstveno primamo gol iz kontre i eto belaja . Drugo poluvrijeme pocinje crvenim kartonom i penalom , da li je bio necu da ulazim ali to nas je sasjeklo , fulaju penal ali u kratkom roku dobijaju jos jedan , kako onda naci motiv , pa smo na kraju jos i dobro prosli , treba ovoj ekipi vremena , losije od ovoga nemoze .
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#3886 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Igrali smo ok, ali nemamo šta tražiti u prvenstvu i borbi za Ligu prvaka bez još jednog napadača i to jednog koji za razliku od Suareza zna zabijati golove. trebat će vremena da se izbruse u Rodgersovom sistemu igre ali nam ni to neće pomoći bez pojačanja u napadu.
Lucas Leiva
Posts: 634
Joined: 11/01/2011 14:47

#3887 Re: Liverpool FC

Post by Lucas Leiva »

Nama ne treba napadac, nama treba engleski napadac!!!

Mislim da bi 50 miliona funti bilo dovoljno za dovodjenje jednog Derena Benta!
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#3888 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Trolosauruse..
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#3889 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Lucas Leiva wrote:Nama ne treba napadac, nama treba engleski napadac!!!

Mislim da bi 50 miliona funti bilo dovoljno za dovodjenje jednog Derena Benta!
Prestani trollat forum i valjati gluposti !
Lucas Leiva
Posts: 634
Joined: 11/01/2011 14:47

#3890 Re: Liverpool FC

Post by Lucas Leiva »

Image

Kao da je fudbal matematika, pa se o njemu ima reci nesto pametno... malo matematike u funkciji LFC!
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#3891 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Misliš malo trolanja prastarim forama koje nasmijavaju još samo predpubertetske navijače Manchester Uniteda.
Hajde produži, otužan si.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3892 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Nemojte ga, dobar je Leiva, kad se uozbilji komentari su mu na mjestu, jest da je to rijedak slucaj ali vidi se tad da ima znanja, samo sto mu je ocigledno vise do sprdnje nego li do ozbiljnog pisanja! :mrgreen: :mrgreen:

O Liverpoolu:

Gledo sam highlightse i ono sta sam vidio je strasno! Pa ponavlja se prosla sezona i hejbet promasenih zicera, sto Suarezovom sebicnoscu sto njegovom gluposcu. Cast momku, strasan je igrac, ali kao napadac ispodprosjecan! On bi idealan bio u lozi sto Svabe katzu viseceg napadaca, tj iz drugog plana da se ubacuje i razigrava glavnog napadaca, a ovako kao usamljen u spicu je teska fula Bogami dragog! I prosle godine je masio sansi i sansi, a vidim ove nastavlja.
Poolu treba neki klasan centarfor, nesto ala Dzeko, Adebayor, dakle mnogo bolje od Carrolla! :mrgreen:
Sa Suarezom se oni nece nadavati golova. Moze on biti i najbolji strijelac tima ako hoce, no kad mu pogledas postotak iskoristenis sansi vidis da straaasno fula lik! :roll:
User avatar
horion_bosona
Posts: 2819
Joined: 08/06/2005 10:20

#3893 Re: Liverpool FC

Post by horion_bosona »

mali Sterling :thumbup: :thumbup: :thumbup: odlican, brz k'o metak, vec sad se nazire da ce biti igrac...

ostalo veceras i nije bas vrijedno pomena...
User avatar
King Kenny
Posts: 314
Joined: 05/10/2011 16:01

#3894 Re: Liverpool FC

Post by King Kenny »



Sahin sutra i zvanično na Anfield Roadu!
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 6552
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#3895 Re: Liverpool FC

Post by Tvrtko II Kotromanić »

King Kenny wrote:

Sahin sutra i zvanično na Anfield Roadu!
:thumbup:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3896 Re: Liverpool FC

Post by Tomahawk11 »

E moj Mourinho, tako lahko otpisa covjeka :roll: A nije prakticno ni dobio priliku :(
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#3897 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

A neko mi rece neki dan da je gotovo da je potpisao za Arsenal :-)
Jel to ne mozemo vise dati go pa moraju oni sami sebi ? :D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#3898 Re: Liverpool FC

Post by skafiskafsnjak »

Sahin je tu na posudbi :thumbup:
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#3899 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Ma solidan igrac za borbu za Europa ligu .. Preko toga sa ovakvim kadrom ne mozemo .. A steta imamo napad samo takav ..
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#3900 Re: Liverpool FC

Post by skafiskafsnjak »

Bubalo1 wrote:Ma solidan igrac za borbu za Europa ligu .. Preko toga sa ovakvim kadrom ne mozemo .. A steta imamo napad samo takav ..
pa nije bas za Europa ligu ...druga je stvar sto u Realu nije igrao .
Post Reply