Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3876 Re: Liverpool FC
Ma bit ce to bolje .. Tek se uigravaju
Majko moja sta uradise od ekipe .. Pa ispast cemo ove sezone
- Koolin1
- Posts: 494
- Joined: 01/11/2010 23:19
#3877 Re: Liverpool FC
Ovo je sramota vise... Gerrard je bio katastrofalan, zato nista nije ni stimalo...
- PrtiBeeGee
- Posts: 741
- Joined: 24/05/2012 11:00
- Location: Drzava Tuzla
#3878 Re: Liverpool FC
Ovo je katastrofa ljudi
.... ko god je gledao od vas utakmicu vidio je facu Reine na kojoj je pisalo valja ispast
... jos kad se vidi ovo komotno se moze reci da cemo u petom (5) kolu biti ubjedljivo zadnji....
AUGUST
18 West Brom (A) 3:0
25 Manchester City (H)
SEPTEMBER
1 Arsenal (H)
15 Sunderland (A)
22 Manchester United (H)
Ovo sto je danas priredio BR ja ne mogu reci da sam gledao Liverpool nego skroz neku tridesetu ekipu.... Sta ce nam donjeti ostatak sezone ne mogu ni da zamislim
Y N W A
AUGUST
18 West Brom (A) 3:0
25 Manchester City (H)
SEPTEMBER
1 Arsenal (H)
15 Sunderland (A)
22 Manchester United (H)
Ovo sto je danas priredio BR ja ne mogu reci da sam gledao Liverpool nego skroz neku tridesetu ekipu.... Sta ce nam donjeti ostatak sezone ne mogu ni da zamislim
Y N W A
-
bosanska senzacija
- Posts: 2065
- Joined: 14/02/2011 09:48
#3879 Re: Liverpool FC
Mnogo krvi i znoja će trebati uložiti da bi tika-taka Liverpool proradio.
Teško je od govana pitu napraviti
Teško je od govana pitu napraviti
-
rise against
- Posts: 347
- Joined: 07/08/2012 15:04
#3880 Re: Liverpool FC
Ne znam sta je danas ovo bilo,sramota jad i cemer
- Tvrtko II Kotromanić
- Posts: 6552
- Joined: 15/03/2009 01:28
- Location: Rajvosa
#3881 Re: Liverpool FC
nema sta, ovo danas je bilo podsjecanje na sjajne dane prosle sezone xD
ali polako ljudi, ovo je prvo kolo, sacekajmo dok se prikljuci onaj arap plus Sahin aBd, plus treba vremena da ova Rodzersova taktika proradi, samo lagano
ali polako ljudi, ovo je prvo kolo, sacekajmo dok se prikljuci onaj arap plus Sahin aBd, plus treba vremena da ova Rodzersova taktika proradi, samo lagano
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3882 Re: Liverpool FC
Da dovedu jos 5 takvih prosjecnih igraca i dalje igra nece ni na sta liciti .. A da dovedu jedno pravo dokazano pojacanje da ne govorim o dva takva igraca sve bi se okrenulo .. Ali jok .. Bolje 10 igraca po 10 miliona nego jednog za 30-40
- Riddle
- Posts: 8503
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#3883 Re: Liverpool FC
Nije to bas tako jednostavno. Igrac vrijedan 40 miliona ne zeli doci u Liverpool, a tesko da i Liverpool moze priustiti njegovu platu. Caroll je izuzetak. 
- horion_bosona
- Posts: 2819
- Joined: 08/06/2005 10:20
#3884 Re: Liverpool FC
ima i jedna dobra stvar u ovako visokom porazu od ekipe kakva je WBA - ocekivanja ce na samom pocetku sezone biti svedena u realne okvire... izostanak "zvucnih" pojacanja ide samo u prilog tome...
medjutim mislim da ce biti zanimljivo pratiti razvoj ovog tima pod Rodgersom...
medjutim mislim da ce biti zanimljivo pratiti razvoj ovog tima pod Rodgersom...
-
SovinMali
- Posts: 47
- Joined: 18/08/2012 22:15
#3885 Re: Liverpool FC
Novi sam ovdje ali red je da prokomentarisem ovo danas.
Danas se poklopilo dosta toga , sve protiv nas , u prvom poluvrijeme nismo briljirali ali slobodno se moze reci da smo bili bolji , a onda nama svojstveno primamo gol iz kontre i eto belaja . Drugo poluvrijeme pocinje crvenim kartonom i penalom , da li je bio necu da ulazim ali to nas je sasjeklo , fulaju penal ali u kratkom roku dobijaju jos jedan , kako onda naci motiv , pa smo na kraju jos i dobro prosli , treba ovoj ekipi vremena , losije od ovoga nemoze .
Danas se poklopilo dosta toga , sve protiv nas , u prvom poluvrijeme nismo briljirali ali slobodno se moze reci da smo bili bolji , a onda nama svojstveno primamo gol iz kontre i eto belaja . Drugo poluvrijeme pocinje crvenim kartonom i penalom , da li je bio necu da ulazim ali to nas je sasjeklo , fulaju penal ali u kratkom roku dobijaju jos jedan , kako onda naci motiv , pa smo na kraju jos i dobro prosli , treba ovoj ekipi vremena , losije od ovoga nemoze .
- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
#3886 Re: Liverpool FC
Igrali smo ok, ali nemamo šta tražiti u prvenstvu i borbi za Ligu prvaka bez još jednog napadača i to jednog koji za razliku od Suareza zna zabijati golove. trebat će vremena da se izbruse u Rodgersovom sistemu igre ali nam ni to neće pomoći bez pojačanja u napadu.
-
Lucas Leiva
- Posts: 634
- Joined: 11/01/2011 14:47
#3887 Re: Liverpool FC
Nama ne treba napadac, nama treba engleski napadac!!!
Mislim da bi 50 miliona funti bilo dovoljno za dovodjenje jednog Derena Benta!
Mislim da bi 50 miliona funti bilo dovoljno za dovodjenje jednog Derena Benta!
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3889 Re: Liverpool FC
Prestani trollat forum i valjati gluposti !Lucas Leiva wrote:Nama ne treba napadac, nama treba engleski napadac!!!
Mislim da bi 50 miliona funti bilo dovoljno za dovodjenje jednog Derena Benta!
-
Lucas Leiva
- Posts: 634
- Joined: 11/01/2011 14:47
#3890 Re: Liverpool FC

Kao da je fudbal matematika, pa se o njemu ima reci nesto pametno... malo matematike u funkciji LFC!
- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
#3891 Re: Liverpool FC
Misliš malo trolanja prastarim forama koje nasmijavaju još samo predpubertetske navijače Manchester Uniteda.
Hajde produži, otužan si.
Hajde produži, otužan si.
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3892 Re: Liverpool FC
Nemojte ga, dobar je Leiva, kad se uozbilji komentari su mu na mjestu, jest da je to rijedak slucaj ali vidi se tad da ima znanja, samo sto mu je ocigledno vise do sprdnje nego li do ozbiljnog pisanja!

O Liverpoolu:
Gledo sam highlightse i ono sta sam vidio je strasno! Pa ponavlja se prosla sezona i hejbet promasenih zicera, sto Suarezovom sebicnoscu sto njegovom gluposcu. Cast momku, strasan je igrac, ali kao napadac ispodprosjecan! On bi idealan bio u lozi sto Svabe katzu viseceg napadaca, tj iz drugog plana da se ubacuje i razigrava glavnog napadaca, a ovako kao usamljen u spicu je teska fula Bogami dragog! I prosle godine je masio sansi i sansi, a vidim ove nastavlja.
Poolu treba neki klasan centarfor, nesto ala Dzeko, Adebayor, dakle mnogo bolje od Carrolla!
Sa Suarezom se oni nece nadavati golova. Moze on biti i najbolji strijelac tima ako hoce, no kad mu pogledas postotak iskoristenis sansi vidis da straaasno fula lik!
O Liverpoolu:
Gledo sam highlightse i ono sta sam vidio je strasno! Pa ponavlja se prosla sezona i hejbet promasenih zicera, sto Suarezovom sebicnoscu sto njegovom gluposcu. Cast momku, strasan je igrac, ali kao napadac ispodprosjecan! On bi idealan bio u lozi sto Svabe katzu viseceg napadaca, tj iz drugog plana da se ubacuje i razigrava glavnog napadaca, a ovako kao usamljen u spicu je teska fula Bogami dragog! I prosle godine je masio sansi i sansi, a vidim ove nastavlja.
Poolu treba neki klasan centarfor, nesto ala Dzeko, Adebayor, dakle mnogo bolje od Carrolla!
Sa Suarezom se oni nece nadavati golova. Moze on biti i najbolji strijelac tima ako hoce, no kad mu pogledas postotak iskoristenis sansi vidis da straaasno fula lik!
- horion_bosona
- Posts: 2819
- Joined: 08/06/2005 10:20
#3893 Re: Liverpool FC
mali Sterling
odlican, brz k'o metak, vec sad se nazire da ce biti igrac...
ostalo veceras i nije bas vrijedno pomena...
ostalo veceras i nije bas vrijedno pomena...
- King Kenny
- Posts: 314
- Joined: 05/10/2011 16:01
#3894 Re: Liverpool FC
Sahin sutra i zvanično na Anfield Roadu!
- Tvrtko II Kotromanić
- Posts: 6552
- Joined: 15/03/2009 01:28
- Location: Rajvosa
#3895 Re: Liverpool FC
King Kenny wrote:
Sahin sutra i zvanično na Anfield Roadu!
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3896 Re: Liverpool FC
E moj Mourinho, tako lahko otpisa covjeka
A nije prakticno ni dobio priliku 
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3897 Re: Liverpool FC
A neko mi rece neki dan da je gotovo da je potpisao za Arsenal
Jel to ne mozemo vise dati go pa moraju oni sami sebi ?
Jel to ne mozemo vise dati go pa moraju oni sami sebi ?
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#3898 Re: Liverpool FC
Sahin je tu na posudbi 
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3899 Re: Liverpool FC
Ma solidan igrac za borbu za Europa ligu .. Preko toga sa ovakvim kadrom ne mozemo .. A steta imamo napad samo takav ..
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#3900 Re: Liverpool FC
pa nije bas za Europa ligu ...druga je stvar sto u Realu nije igrao .Bubalo1 wrote:Ma solidan igrac za borbu za Europa ligu .. Preko toga sa ovakvim kadrom ne mozemo .. A steta imamo napad samo takav ..
