Telemach - ALL ABOUT 4
Moderator: Benq
-
doff
- Posts: 2583
- Joined: 02/10/2011 17:43
- Location: ZenicaCity
#3876 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Stvarno je ono sinoc bio očaj, pa ko da sam koristio BHT ADSL ccc
- dječak sa šibicama
- Posts: 51282
- Joined: 29/06/2011 23:39
#3877 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Njima namjera nije da budu u pravu... u svakom slucaju, smijesni su, jer ovo sto oni rade je u rangu mahalskog opanjkavanja.covjekizsjene wrote:Pa delegati ili ne djelimicno su upravu.
-
iceman2010
- Posts: 4640
- Joined: 08/07/2010 11:36
#3878 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Sto se tice mog komentara ne vidim sta je u njemu sporno? Jesam li nesto slagao kada sam rekao da Telemach ima samo jedan link i neku "k...u" od back-up-a, jer bi simetrican back-up link kostao jednako kao i primarni? Znaci u Telemach-u se oslanjaju na nadu da nece biti puno prekida i mozda im se i posreci. Pitanje je sta ako im se ne posreci? Sta ako taj opticki kabal bude presjecen vise puta u kratkom vremenskom periodu? Sta ako dodje do drugih problema na tom linku? Nije to samo kabal.dječak sa šibicama wrote:Njima namjera nije da budu u pravu... u svakom slucaju, smijesni su, jer ovo sto oni rade je u rangu mahalskog opanjkavanja.covjekizsjene wrote:Pa delegati ili ne djelimicno su upravu.
- Arslan_11
- Posts: 6436
- Joined: 13/05/2011 21:17
#3879 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
onda vjerovatno nece naplatiti usluge za taj mjesec, kao sto su to vec jednom uradili...
- mumi80
- Posts: 1048
- Joined: 21/08/2009 09:00
#3880 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Onda tom logikom možemo svi odjavit net pa nam neće dolazit računi. Koji meni k.... znači to što mi neće doć račun akom mjesec dana nemam neta a to mi recimo jedini izvor zarade 
-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3881 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Jel to ni danas nije bilo ?
Vidim na fb.u neki lajkovi nesto za iznenadjenje .. Sta je rec ?
Hocel bit taj HBO bar par dana ?

-
j00k3r
- Posts: 206
- Joined: 22/07/2012 18:27
#3882 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
koji je propalitet taj HBO, to bi mi bome i bilo iznenadenje, drazi mi je ovako DARK HBO ! 
- Arslan_11
- Posts: 6436
- Joined: 13/05/2011 21:17
#3883 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Koliko se sjecam to je bilo u augustu 2012_te. par dana interneta nije bilo ili je bilo prekida dosta i za taj mjesec nisu ispostavili racune...od tada se ne sjecam da je bilo bilokakvih smetnji.mumi80 wrote:Onda tom logikom možemo svi odjavit net pa nam neće dolazit računi. Koji meni k.... znači to što mi neće doć račun akom mjesec dana nemam neta a to mi recimo jedini izvor zarade
Sent from my LG-E610 using Tapatalk 2
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#3884 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
kad cemo na kafuBubalo1 wrote:ProcepiloSkidam ovaj spotflux za svaki slucaj nek se nadje
- and
- Posts: 8178
- Joined: 04/09/2007 22:51
#3885 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
to su stvari koje me ne interesuju.plaćam internet,što plaćam i dobijem i to je to.a kakvu oni infrastukturu imaju,kako rade apsolutno me ne interesuje.njihov problem.sve u svemu sam zadovoljan,nemam problema,a ako bude ili neko ponudi nešto bolje za manje para,prestajemo se družiti.iceman2010 wrote:Sto se tice mog komentara ne vidim sta je u njemu sporno? Jesam li nesto slagao kada sam rekao da Telemach ima samo jedan link i neku "k...u" od back-up-a, jer bi simetrican back-up link kostao jednako kao i primarni? Znaci u Telemach-u se oslanjaju na nadu da nece biti puno prekida i mozda im se i posreci. Pitanje je sta ako im se ne posreci? Sta ako taj opticki kabal bude presjecen vise puta u kratkom vremenskom periodu? Sta ako dodje do drugih problema na tom linku? Nije to samo kabal.dječak sa šibicama wrote:Njima namjera nije da budu u pravu... u svakom slucaju, smijesni su, jer ovo sto oni rade je u rangu mahalskog opanjkavanja.covjekizsjene wrote:Pa delegati ili ne djelimicno su upravu.
-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3886 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
To ti mene zoves na date ?Kralj Tvrtko I. wrote:kad cemo na kafuBubalo1 wrote:ProcepiloSkidam ovaj spotflux za svaki slucaj nek se nadje
-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3887 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Evo opet nece !? Usao preko ovog spotfluxa 
- fireman2013
- Posts: 186
- Joined: 14/01/2013 11:34
- Location: Novi Grad Sarajevo
#3888 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
teve.baPresudom Vrhovnog kasacionog suda od 8. novembra 2012. godine odbijen je zahtjev najvećeg kablovskog operatera u Srbiji Serbia Broadband - Srpske kablovske mreže za preispitivanje sudske odluke - presude Upravnog suda od 6. oktobra 2011. godine u predmetu utvrđivanja postojanja povrede konkurencije zloupotrebom dominantnog položaja.
Upravni sud je 2011. potvrdio rješenja Komisije za zaštitu konkurencije, koja je utvrdila da je SBB imao dominantan položaj na tržištu pružanja usluga distribucije radio i televizijskog programa preko kablovske distributivne mreže na teritoriji Beograda.
Komisija za zaštitu konkurencije je, također, saopštila da je SBB taj položaj zloupotrijebio vođenjem promotivne akcije na teritorijama opština Palilula i Stari grad tokom marta 2006. godine, što je za posljedicu imalo spriječavanje, ograničavanje i narušavanje konkurencije na utvrđenom relevantnom tržištu.
@Telemach
Srbijancici iz telemahcica uskoro ovo vam slijedi i u Sarajevu
-
gidra
- Posts: 4106
- Joined: 17/11/2011 16:11
- Location: Sarajevo
#3889 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ne radiBubalo1 wrote:Evo opet nece !? Usao preko ovog spotfluxa
Moze li neko objasniti na kojem principu radi ovaj spotflux?
-
l33t
- Posts: 4790
- Joined: 04/09/2011 22:15
- Location: Sarajevo
#3890 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
sta je ovo radi ne radi radi ne radi ko zmigavac 
- dustaban
- Posts: 6516
- Joined: 10/07/2012 10:55
#3891 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Isti slucaj sa mnom. Nemam pojma kako i zasto, ali preko spotfluxa dodjoh vamoBubalo1 wrote:Evo opet nece !? Usao preko ovog spotfluxa
Pada noc a s njome i internet pada!
Telemashe, telemashe, dustaban popizdio, toljagom mashe !
Pripaz'tese!
Last edited by dustaban on 13/02/2013 17:23, edited 1 time in total.
- hopi
- Posts: 7262
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#3892 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
ponovo se javlja problem, malo hoće malo neće
-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3893 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ne znam kako spotflux radi ali znam da sam dobio novu IP adresu sa njim i novu lokaciju
City:Wilmington
Region:Delaware
Country:United States
City:Wilmington
Region:Delaware
Country:United States
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#3894 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Bubalo1 wrote:Ne znam kako spotflux radi ali znam da sam dobio novu IP adresu sa njim i novu lokaciju![]()
![]()
City:Wilmington
Region:Delaware
Country:United States
ok, ima li neko jasnu, oficijelnu informaciju šta se dešava sa internetom?
-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3895 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Sinoc je bila obavijest da je puklo nesto negdje
Optika sta li ..Instaliraj ovo i zaboravi na brige
Ako nam ne naplate internet za ovaj mjesec bit ce odlicno
Ja ne osjecam nikakve prekide trenutno .. Sinoc jesam jer nisam znao za spotflux 
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#3896 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ima li kod vas NoveTV 
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#3897 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
oprosti meni neukoj, no što je spotflux?
ja sam samo average internet korisnik, koji ne zna ništa o zamršenim putevima mreže. 
-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3898 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
http://www.spotflux.com/
Skines,instaliras i kad su ovakvi prekidi pokrenes,sacekas da ga aktivira i picis
Skines,instaliras i kad su ovakvi prekidi pokrenes,sacekas da ga aktivira i picis
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3899 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Meni sve normala. 
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#3900 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
ok. thnx 
