SDA-All about

User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#38726 Re: SDA-All about

Post by kmirsad »

zippoo87 wrote:gdje su nestali botovi ,zar nije BiH i dalje ugrozena ,sto su stali da nas podsjecaju na ugrozenost ?
Mislim da se događa ono što sam neki dan predvidio...PDA, SDA, SBiH, SBB... koalicija...
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#38727 Re: SDA-All about

Post by Leverage »

kmirsad wrote:
zippoo87 wrote:gdje su nestali botovi ,zar nije BiH i dalje ugrozena ,sto su stali da nas podsjecaju na ugrozenost ?
Mislim da se događa ono što sam neki dan predvidio...PDA, SDA, SBiH, SBB... koalicija...
Hajde fino, sve naši.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#38728 Re: SDA-All about

Post by kmirsad »

Leverage wrote:
kmirsad wrote:
zippoo87 wrote:gdje su nestali botovi ,zar nije BiH i dalje ugrozena ,sto su stali da nas podsjecaju na ugrozenost ?
Mislim da se događa ono što sam neki dan predvidio...PDA, SDA, SBiH, SBB... koalicija...
Hajde fino, sve naši.
Nisu svi... fali ova nova stranka u TK... čudnog naziva... KOSDPTK...
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#38729 Re: SDA-All about

Post by pici »

dze apelacija... ovo ko i treĆi... ako ako ima se od koga Učiti... selam :bih:
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#38730 Re: SDA-All about

Post by bunk »

kmirsad wrote:
zippoo87 wrote:gdje su nestali botovi ,zar nije BiH i dalje ugrozena ,sto su stali da nas podsjecaju na ugrozenost ?
Mislim da se događa ono što sam neki dan predvidio...PDA, SDA, SBiH, SBB... koalicija...
Kmirso opet radio ne valja ,drmni ga malo ,nisi dobro cuo :mrgreen:
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#38731 Re: SDA-All about

Post by pici »

utorak je... dze koalicija
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#38732 Re: SDA-All about

Post by kmirsad »

bunk wrote:
kmirsad wrote:
zippoo87 wrote:gdje su nestali botovi ,zar nije BiH i dalje ugrozena ,sto su stali da nas podsjecaju na ugrozenost ?
Mislim da se događa ono što sam neki dan predvidio...PDA, SDA, SBiH, SBB... koalicija...
Kmirso opet radio ne valja ,drmni ga malo ,nisi dobro cuo :mrgreen:
Ma ovo ponavljam onu vijest od prekjuće... malo prije mu posla poruku... šta ono bi što reče čekaj pnedeljak... nema odgovora...
Al eno udaram po lokalnim liderima BH Bloka ... što ne nazovu Hamzića i Hađievendića i zamole da se vrate, neče vam past krona s glave... svi šute i mute...
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#38733 Re: SDA-All about

Post by bunk »

pici,sve koalicije funkcionisu i rade svoj posao,nema nikakvih problema,over :mrgreen:
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#38734 Re: SDA-All about

Post by Leverage »

kmirsad wrote: Nisu svi... fali ova nova stranka u TK... čudnog naziva... KOSDPTK...
BDA
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#38735 Re: SDA-All about

Post by kmirsad »

Leverage wrote:
kmirsad wrote: Nisu svi... fali ova nova stranka u TK... čudnog naziva... KOSDPTK...
BDA
:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#38736 Re: SDA-All about

Post by pici »

Zvanično najavljen sutrašnji sastanak delegacija SDA i HDZ-a

Sutra će u Sarajevu u centrali SDA sa početkom u 14.00 sati biti održan sastanak delegacija SDA i HDZ BiH.
Stranačke delegacije će predvoditi predsjednici stranaka Bakir Izetbegović i Dragan Čović. Nakon sastanka planirana je i konferencija za medije sa početkom u 16.00 sati.

Podsjetimo, lider HDZ-a Dragan Čović je u nedjelju nakon sastanka sa delegacijom SNSD-a poručio kako na svaki sastanak ide s uvjerenjem da se načini iskorak, ali i da za svaki dogovor treba dvoje.

- Došlo je vrijeme da realno sagledamo odnose u BiH, da niko više nikom ne može naturiti mišljenje. Što se tiče hrvatskog naroda, HDZ i HNS imaju uvjerljivu većinu, bez koje, davno sam rekao, ne može se apsolutno promišljati da se napravi neki nivo vlasti, ali moramo otkloniti pitanje izbornog zakonodavstva - rekao je tada Čović

jel to to... uhhh iznenadjenj sam :shock:
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#38737 Re: SDA-All about

Post by kmirsad »

pici wrote:
Zvanično najavljen sutrašnji sastanak delegacija SDA i HDZ-a

Sutra će u Sarajevu u centrali SDA sa početkom u 14.00 sati biti održan sastanak delegacija SDA i HDZ BiH.
Stranačke delegacije će predvoditi predsjednici stranaka Bakir Izetbegović i Dragan Čović. Nakon sastanka planirana je i konferencija za medije sa početkom u 16.00 sati.

Podsjetimo, lider HDZ-a Dragan Čović je u nedjelju nakon sastanka sa delegacijom SNSD-a poručio kako na svaki sastanak ide s uvjerenjem da se načini iskorak, ali i da za svaki dogovor treba dvoje.

- Došlo je vrijeme da realno sagledamo odnose u BiH, da niko više nikom ne može naturiti mišljenje. Što se tiče hrvatskog naroda, HDZ i HNS imaju uvjerljivu većinu, bez koje, davno sam rekao, ne može se apsolutno promišljati da se napravi neki nivo vlasti, ali moramo otkloniti pitanje izbornog zakonodavstva - rekao je tada Čović

jel to to... uhhh iznenadjenj sam :shock:
Šokiran sam... :shock: ... ma to je neka novinarska patka... :?
Đe to ima... separatisti s braniteljima BiH...
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#38738 Re: SDA-All about

Post by seln »

pici wrote:
Zvanično najavljen sutrašnji sastanak delegacija SDA i HDZ-a

Sutra će u Sarajevu u centrali SDA sa početkom u 14.00 sati biti održan sastanak delegacija SDA i HDZ BiH.
Stranačke delegacije će predvoditi predsjednici stranaka Bakir Izetbegović i Dragan Čović. Nakon sastanka planirana je i konferencija za medije sa početkom u 16.00 sati.

Podsjetimo, lider HDZ-a Dragan Čović je u nedjelju nakon sastanka sa delegacijom SNSD-a poručio kako na svaki sastanak ide s uvjerenjem da se načini iskorak, ali i da za svaki dogovor treba dvoje.

- Došlo je vrijeme da realno sagledamo odnose u BiH, da niko više nikom ne može naturiti mišljenje. Što se tiče hrvatskog naroda, HDZ i HNS imaju uvjerljivu većinu, bez koje, davno sam rekao, ne može se apsolutno promišljati da se napravi neki nivo vlasti, ali moramo otkloniti pitanje izbornog zakonodavstva - rekao je tada Čović

jel to to... uhhh iznenadjenj sam :shock:
Ima da se iznese najbolji himber, najfinije baklave, ekskluzivni kadaif, a minderi ce biti posebno ukraseni i poprskani djul vodicom.
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#38739 Re: SDA-All about

Post by pici »

bitnuce bogata sofra samo nema čvarkiju i travarice...puuuuu


Image
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#38740 Re: SDA-All about

Post by Banksy »


...s uvjerenjem da se načini iskorak, ali i da za svaki dogovor treba dvoje.
Hoće li se dogovoriti, nekako brinem...

:lol:
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#38741 Re: SDA-All about

Post by jazzer »

Neizvjestan ce sastanak biti, to je sigurno.

Dogovor ce se postici jedino ako HDZ ne odustane od svojih maksimalistickih zahtjeva :) .
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#38742 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

dogovoriće se da će oni hdz-u ispuniti sve njegove zahtjeve, a zauzvrat hdz njima neće ništa.
User avatar
pici
Posts: 46361
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#38743 Re: SDA-All about

Post by pici »

a dosada su se taldize zdogovarale a sto nebi odsada... odoH i ja majko bosnu braniti... selam :bih:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#38744 Re: SDA-All about

Post by ultima_palabra »

JThomas wrote:dogovoriće se da će oni hdz-u ispuniti sve njegove zahtjeve, a zauzvrat hdz njima neće ništa.
Usvojit ce se HDZov prijedlog izbornog zakona a zauzvrat ce Aluminij dobijati jeftinu struju od EPBiH na djemdo.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#38745 Re: SDA-All about

Post by sumirprimus »

to hdz samo derite.
User avatar
Styling
Posts: 15025
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#38746 Re: SDA-All about

Post by Styling »

ultima_palabra wrote:
JThomas wrote:dogovoriće se da će oni hdz-u ispuniti sve njegove zahtjeve, a zauzvrat hdz njima neće ništa.
Usvojit ce se HDZov prijedlog izbornog zakona a zauzvrat ce Aluminij dobijati jeftinu struju od EPBiH na djemdo.

Znaci HDZ na duplom dobitku.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#38747 Re: SDA-All about

Post by bunk »

Pisete gluposti.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#38748 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

ultima_palabra wrote:
JThomas wrote:dogovoriće se da će oni hdz-u ispuniti sve njegove zahtjeve, a zauzvrat hdz njima neće ništa.
Usvojit ce se HDZov prijedlog izbornog zakona a zauzvrat ce Aluminij dobijati jeftinu struju od EPBiH na djemdo.
znaći sad ide minorizacija večinskog naroda

a i dosta je vala bilo ove majorizacije manjinskog...vidi se odma da nije europski i da nićem ne vodi
User avatar
Styling
Posts: 15025
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#38749 Re: SDA-All about

Post by Styling »

JoseMujica wrote: znaći sad ide minorizacija večinskog naroda

a i dosta je vala bilo ove majorizacije manjinskog...vidi se odma da nije europski i da nićem ne vodi
Vecinski narod je odavno majoriziran. Otkako je narod kojeg ima 15% dobio 33% vlasti.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#38750 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

Styling wrote:
JoseMujica wrote: znaći sad ide minorizacija večinskog naroda

a i dosta je vala bilo ove majorizacije manjinskog...vidi se odma da nije europski i da nićem ne vodi
Vecinski narod je odavno majoriziran. Otkako je narod kojeg ima 15% dobio 33% vlasti.
ihhh dobro su prošli napačeni Prošnjaci s obzirom je Don Neonko imo dvicu iz matematike :lol:

Image

jedino 5 iz fizićkog....zato i jest danas pola SDA DIF završilo :evil:
Post Reply