Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Moderator: _BataZiv_0809
- ferratilis
- Posts: 8376
- Joined: 25/11/2013 16:48
#38726 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Najbolji film koji ne postoji
-
dudlov
- Posts: 2077
- Joined: 25/10/2010 11:46
- Location: sarajevo
#38727 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
oluja stoljeća
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#38728 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Ono što sam pogledao (ostalo pola sata do kraja)
vrlo dobar.

Čak ni Asterix De Niro
nije loš.
vrlo dobar.

Čak ni Asterix De Niro
- medvjed23
- Posts: 30194
- Joined: 16/07/2010 13:49
- Location: https://poezijaisve.blog/
- Contact:
#38729 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
pomalo već izlizana ideja, nakon blistavog uma i neba boje vanile i matriksa i otoka shutter i još nekih sličnih filmova..ferratilis wrote:Najbolji film koji ne postoji![]()
ipak, bilo bi zanimljivo brusa vejna smjestiti u taj šizofreni kontekst..
-
John Cleese
- Posts: 42920
- Joined: 25/05/2010 18:30
-
John Cleese
- Posts: 42920
- Joined: 25/05/2010 18:30
- markioni
- Posts: 2448
- Joined: 23/04/2008 17:59
- Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
- Contact:
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#38733 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
izasao na yts.agAverus wrote:Jel' izašao gdje gusarski Power Rangers 2017?![]()
Ali da je dobar kvalitet, da mi ne ispadaju oči dok gledam
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#38734 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Power Rangers
Cheesiness overload.
Cheesiness overload.
- ferratilis
- Posts: 8376
- Joined: 25/11/2013 16:48
- Nurudin
- Posts: 3324
- Joined: 31/03/2013 07:25
- Location: "Zli, dobri, blagi, surovi, nepokretni, olujni, otvoreni, skriveni, sve su to oni i sve između toga.
#38736 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Južnokorejski film, odličan!
http://www.imdb.com/title/tt4016934/
Neuporediv sa holivudskim i bolivudskim filmovima, pravo osvježenje za prave filmoljupce
http://www.imdb.com/title/tt4016934/
Neuporediv sa holivudskim i bolivudskim filmovima, pravo osvježenje za prave filmoljupce
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#38737 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Nisam gledao, ali igra u kinu Meeting Point do 21.06.Nurudin wrote:Južnokorejski film, odličan!
http://www.imdb.com/title/tt4016934/
Neuporediv sa holivudskim i bolivudskim filmovima, pravo osvježenje za prave filmoljupce
-
John Cleese
- Posts: 42920
- Joined: 25/05/2010 18:30
- Point.
- Posts: 33497
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#38739 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
De kruha ti Boga stavi neki link za IMDB uz poster da se vidi o cemu je film.John Cleese wrote:
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#38740 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
RTS1 21.55:

HRT3 22.45:


HRT3 22.45:

Last edited by johnnykola on 18/06/2017 08:45, edited 1 time in total.
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
- Averus
- Posts: 21286
- Joined: 13/02/2008 17:07
#38742 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Pogledasmo VV i ja sinoć Power Rangerse
Nakon filma sam malo gledao reviews na imdb i kontam da su ljudi fakat nekad debili. Ko god je očekivao Transformerse ili Avengerse od ovog filma je budala. Al' eto, neki će reći "ukusi su različiti", pa neću ulaziti u dublju raspravu.
Film je tačno ono što čovjek može (i treba) očekivati od Power Rangers reboot-a: Tinejdžerski film koji u par navrata nahrani nostalgiju sa nekoliko ekstra zabavnih throwback scena. Međutim, film uopšte nije loš. Nama je praaaaaaavo zabavan. Bez obzira što smo odrasli uz seriju, film je svejedno dosta zabavan, odlično urađen za uzrast od nekog 2. osnovne do 1. srednje (ono kad nije više kul gledati takvo nešto hehe).
Storyline ne vuku iz glavne serije nego alternativnu priču iz stripova, što me dodatno raduje jer, budimo realni - serija je nakon već par sezona trebala biti otkazana...
Eh sad, možda sam ja mimo-svijet, naopak ili nešto, ali mi je baš drago da nije tipični američki film sa eksplozijama, tučom i preglupom ljubavnom pričom sa besmislenim dijalozima (kao Tranformersi, bože!).
Film nije remek djelo. Daleko je od toga. Da se ne radi o Power Rangersima i da nisam od početka očekivao tačno ovo što sam dobio, možda bih mu dao lošiju ocjenu. Uzimam u obzir i trendove (dosadili bogu i narodu) koji su sada popularni i oličenje superhero filmova (DC i Marvel), pa mi je drago da su za P/R bili dovoljno hrabri da malo promijene putanju filma u odnosu na "provjereni recept".
Ovako je za mene tih zabavnih 2 sata filma jedna pristojna ocjena 6.5, ali sam dodao još 0.5 za nostalgiju
7/10 - "zabavan film, nije za svakoga, ali može se gledati da čo'eku ne bude dosadno"

Power Rangers (2017)
Nakon filma sam malo gledao reviews na imdb i kontam da su ljudi fakat nekad debili. Ko god je očekivao Transformerse ili Avengerse od ovog filma je budala. Al' eto, neki će reći "ukusi su različiti", pa neću ulaziti u dublju raspravu.
Film je tačno ono što čovjek može (i treba) očekivati od Power Rangers reboot-a: Tinejdžerski film koji u par navrata nahrani nostalgiju sa nekoliko ekstra zabavnih throwback scena. Međutim, film uopšte nije loš. Nama je praaaaaaavo zabavan. Bez obzira što smo odrasli uz seriju, film je svejedno dosta zabavan, odlično urađen za uzrast od nekog 2. osnovne do 1. srednje (ono kad nije više kul gledati takvo nešto hehe).
Storyline ne vuku iz glavne serije nego alternativnu priču iz stripova, što me dodatno raduje jer, budimo realni - serija je nakon već par sezona trebala biti otkazana...
Eh sad, možda sam ja mimo-svijet, naopak ili nešto, ali mi je baš drago da nije tipični američki film sa eksplozijama, tučom i preglupom ljubavnom pričom sa besmislenim dijalozima (kao Tranformersi, bože!).
Film nije remek djelo. Daleko je od toga. Da se ne radi o Power Rangersima i da nisam od početka očekivao tačno ovo što sam dobio, možda bih mu dao lošiju ocjenu. Uzimam u obzir i trendove (dosadili bogu i narodu) koji su sada popularni i oličenje superhero filmova (DC i Marvel), pa mi je drago da su za P/R bili dovoljno hrabri da malo promijene putanju filma u odnosu na "provjereni recept".
Ovako je za mene tih zabavnih 2 sata filma jedna pristojna ocjena 6.5, ali sam dodao još 0.5 za nostalgiju
7/10 - "zabavan film, nije za svakoga, ali može se gledati da čo'eku ne bude dosadno"

Power Rangers (2017)
- drag_gost
- Posts: 6419
- Joined: 17/04/2010 19:09
- Location: Tu, odmah :)
#38743 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Otidji, uzivaces.johnnykola wrote:Nisam gledao, ali igra u kinu Meeting Point do 21.06.Nurudin wrote:Južnokorejski film, odličan!
http://www.imdb.com/title/tt4016934/
Neuporediv sa holivudskim i bolivudskim filmovima, pravo osvježenje za prave filmoljupce
PS. Hvala na podrsci za vrijeme mojih putesestvija do Banovica i nazad. Nisam stigao, pa se ovom prilikom izvinjavam ostalima sto su morali citati. Jednostavno, onaj sto je banovan jer tu samo da provocira bio.
- markioni
- Posts: 2448
- Joined: 23/04/2008 17:59
- Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
- Contact:
- markioni
- Posts: 2448
- Joined: 23/04/2008 17:59
- Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
- Contact:
#38745 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
The Pope of Greenwich Village (1984) -
www.imdb.com/title/tt0087932/
odlican. i jos bolja Daryl Hannah

www.imdb.com/title/tt0087932/
odlican. i jos bolja Daryl Hannah

- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#38746 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Budem vidio, hoću li otići, od žene sestra kaže u pol frke ima i lezbijki. To je u skladu s mojim skorašnjim otkrićem benda Against Me!drag_gost wrote:Otidji, uzivaces.johnnykola wrote:Nisam gledao, ali igra u kinu Meeting Point do 21.06.Nurudin wrote:Južnokorejski film, odličan!
http://www.imdb.com/title/tt4016934/
Neuporediv sa holivudskim i bolivudskim filmovima, pravo osvježenje za prave filmoljupce
PS. Hvala na podrsci za vrijeme mojih putesestvija do Banovica i nazad. Nisam stigao, pa se ovom prilikom izvinjavam ostalima sto su morali citati. Jednostavno, onaj sto je banovan jer tu samo da provocira bio.
Nema na čemu za potporu. Ljudski je bilo dati podršku onom ko je ustao kontra smarača teške kategorije.
- markioni
- Posts: 2448
- Joined: 23/04/2008 17:59
- Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
- Contact:
-
L u c i f e r
- Posts: 12480
- Joined: 30/11/2013 14:50
#38748 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Tek je snimljen.Point. wrote:De kruha ti Boga stavi neki link za IMDB uz poster da se vidi o cemu je film.John Cleese wrote:
http://www.imdb.com/title/tt0069822/
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
#38749 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Gleda mi se neka drama večeras, nešto sa tužnim završetkom, nešto što će me natjerati da plačem. Imate li šta takvo preporučiti ili da jednostavno pogledam Titanic?

- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#38750 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Biutiful,Zoya wrote:Gleda mi se neka drama večeras, nešto sa tužnim završetkom, nešto što će me natjerati da plačem. Imate li šta takvo preporučiti ili da jednostavno pogledam Titanic?
Breaking the Waves
ili
Career klix od Mike Leigha








