SDA-All about

User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#38701 Re: SDA-All about

Post by It_is_a_Leclerc »

asker wrote:Svaka cast SDA na dobijanju i organizaciji EYOFA!

Oni su za sve odgovorni :bih:
Nije oko moje, SDA dobila Eyof. Kamdidaturu je u ime Sarajeva predao Alija Behmen (SDP), a dobili smo je za 2017. No, tada SDA Vlada Kantona Sarajevo nije dala financijske garancije pa smo ga izgubili.

Eto...

Od SDA smo dobili ovu organizaciju gdje stotine djece ostane uplakano jer ne mogu ući na stadion
asker
Posts: 3018
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#38702 Re: SDA-All about

Post by asker »

It_is_a_Leclerc wrote:
asker wrote:Svaka cast SDA na dobijanju i organizaciji EYOFA!

Oni su za sve odgovorni :bih:
Nije oko moje, SDA dobila Eyof. Kamdidaturu je u ime Sarajeva predao Alija Behmen (SDP), a dobili smo je za 2017. No, tada SDA Vlada Kantona Sarajevo nije dala financijske garancije pa smo ga izgubili.

Eto...

Od SDA smo dobili ovu organizaciju gdje stotine djece ostane uplakano jer ne mogu ući na stadion
:lol:
Zajebajem se lutko moja, opusti se.

:-)
User avatar
Styling
Posts: 15025
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#38703 Re: SDA-All about

Post by Styling »

Pitanje za ekipu koja se razumije u pravila.

Sta se desava ukoliko jedan clan Predsjednistva da ostavku ili na neki nacin bude prisiljen da odstupi? Ko stupa na njegovo mjesto? Neko iz stranke ili drugi po broju glasova na prethodnim izborima? Unaprijed hvala.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#38704 Re: SDA-All about

Post by KatarinaKosaca »

Styling wrote:Pitanje za ekipu koja se razumije u pravila.

Sta se desava ukoliko jedan clan Predsjednistva da ostavku ili na neki nacin bude prisiljen da odstupi? Ko stupa na njegovo mjesto? Neko iz stranke ili drugi po broju glasova na prethodnim izborima? Unaprijed hvala.
Postoji termin "zamjenjujuci clan". To je sljedeci po broju glasova iz tog naroda. Predvidja se trajna nesposobnost ali o tom odlucuje Ustavni sud. U slucaju smrti, odustajanja i sl, sljedeci po broju glasova iz tog naroda
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#38705 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

sumirprimus wrote:
The 51st State wrote:Skaka je kralj
Raja glasala vecina podrzala :mrgreen: :thumbup:
raja glasala, a po jedan SDP i DF papak se prodali... zvuči poznato?

Skaka :thumbup:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#38706 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

Styling wrote:Pitanje za ekipu koja se razumije u pravila.

Sta se desava ukoliko jedan clan Predsjednistva da ostavku ili na neki nacin bude prisiljen da odstupi? Ko stupa na njegovo mjesto? Neko iz stranke ili drugi po broju glasova na prethodnim izborima? Unaprijed hvala.
Što, jel to Komšić ide u opoziciju na svim nivoima?
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#38707 Re: SDA-All about

Post by kluz franjo »

Styling wrote:Pitanje za ekipu koja se razumije u pravila.

Sta se desava ukoliko jedan clan Predsjednistva da ostavku ili na neki nacin bude prisiljen da odstupi? Ko stupa na njegovo mjesto? Neko iz stranke ili drugi po broju glasova na prethodnim izborima? Unaprijed hvala.
Ja koliko znam, bira se u Parlamentu BiH iz redova parlamentaraca iz tog naroda.
Vidjeti pod: (Genjac, Belkić, Križanović, Paravac, Jović)
User avatar
Styling
Posts: 15025
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#38708 Re: SDA-All about

Post by Styling »

kluz franjo wrote:
Styling wrote:Pitanje za ekipu koja se razumije u pravila.

Sta se desava ukoliko jedan clan Predsjednistva da ostavku ili na neki nacin bude prisiljen da odstupi? Ko stupa na njegovo mjesto? Neko iz stranke ili drugi po broju glasova na prethodnim izborima? Unaprijed hvala.
Ja koliko znam, bira se u Parlamentu BiH iz redova parlamentaraca iz tog naroda.
Vidjeti pod: (Genjac, Belkić, Križanović, Paravac, Jović)
Toga se i bojim. Mislim da bi Bake mogao opet zasjest’ u PreCjednistvo.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#38709 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

Styling wrote:
Toga se i bojim. Mislim da bi Bake mogao opet zasjest’ u PreCjednistvo.

:? Zašto bi to Bake uradio, i s kojim opravdanjem bi se Džaferović eliminirao?
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#38710 Re: SDA-All about

Post by kmirsad »

HAVANA wrote:Kome valjaju eto mu ih.Svakako ih se ne moze covjek kutarisat.Ko stjenice.Kome valjaju,dabogda mu djeca na njih licila.
:thumbup: :lol:
furlan
Posts: 1184
Joined: 05/11/2004 13:13

#38711 Re: SDA-All about

Post by furlan »

Banksy wrote:
Styling wrote:Pitanje za ekipu koja se razumije u pravila.

Sta se desava ukoliko jedan clan Predsjednistva da ostavku ili na neki nacin bude prisiljen da odstupi? Ko stupa na njegovo mjesto? Neko iz stranke ili drugi po broju glasova na prethodnim izborima? Unaprijed hvala.
Što, jel to Komšić ide u opoziciju na svim nivoima?
Pa po onome za sta se zalaze, vertikale i horizontale, to bi bila neka logika. Do njega je da bude principjelan.
User avatar
Styling
Posts: 15025
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#38712 Re: SDA-All about

Post by Styling »

Banksy wrote:
Styling wrote:
Toga se i bojim. Mislim da bi Bake mogao opet zasjest’ u PreCjednistvo.

:? Zašto bi to Bake uradio, i s kojim opravdanjem bi se Džaferović eliminirao?
Ne znam, samo pitam. Mota mi se ta ideja po glavi. Ako Baketu naumpadne da opet hoce u Predsjednistvo najlakse je izmisliti razlog za Dzaferovicevo povlacenje.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#38713 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

Styling wrote:
Banksy wrote:
Styling wrote:
Toga se i bojim. Mislim da bi Bake mogao opet zasjest’ u PreCjednistvo.

:? Zašto bi to Bake uradio, i s kojim opravdanjem bi se Džaferović eliminirao?
Ne znam, samo pitam. Mota mi se ta ideja po glavi. Ako Baketu naumpadne da opet hoce u Predsjednistvo najlakse je izmisliti razlog za Dzaferovicevo povlacenje.
Može li treći mandat u nizu?
User avatar
Styling
Posts: 15025
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#38714 Re: SDA-All about

Post by Styling »

Banksy wrote:
Može li treći mandat u nizu?
E, to ne znam. Ne znam kako pravila regulisu to pitanje.
izvrsni direktor
Posts: 14706
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#38715 Re: SDA-All about

Post by izvrsni direktor »

Sta bi se promijenilo da bude bOkir umjesto šemseee?
Mislis da ovaj smije rije progovorit koja je suprotna od onog dto mu je bakir naredio?
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#38716 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

e čuj izvršni direktor :lol:
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#38717 Re: SDA-All about

Post by kluz franjo »

Styling wrote:
Banksy wrote:
Može li treći mandat u nizu?
E, to ne znam. Ne znam kako pravila regulisu to pitanje.
Ne može nikako.
Kandidat može biti samo iz reda zastupnika Predstavničkog doma.
Bakira tamo nema i ne može biti.
On će vjerovatno biti delegiran u Dom naroda PSBiH.
PS: Nemojte Šefiku u san dolazit'! :)
User avatar
Styling
Posts: 15025
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#38718 Re: SDA-All about

Post by Styling »

kluz franjo wrote:
Styling wrote:
Banksy wrote:
Može li treći mandat u nizu?
E, to ne znam. Ne znam kako pravila regulisu to pitanje.
Ne može nikako.
Kandidat može biti samo iz reda zastupnika Predstavničkog doma.
Bakira tamo nema i ne može biti.
On će vjerovatno biti delegiran u Dom naroda PSBiH.
PS: Nemojte Šefiku u san dolazit'! :)
Ok. Hvala na pojasnjenju. :thumbup:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#38719 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

Mene zanima kakav je osjećaj danas kleknuti pred onog koji ti jučer kaže da si ''kreten''?

I kako će onaj koji za drugog kaže da je kreten, s tim kretenom u koaliciju.
User avatar
Better Man
Posts: 18728
Joined: 01/10/2006 20:10

#38720 Re: SDA-All about

Post by Better Man »

Styling wrote:
kluz franjo wrote:
Styling wrote:Pitanje za ekipu koja se razumije u pravila.

Sta se desava ukoliko jedan clan Predsjednistva da ostavku ili na neki nacin bude prisiljen da odstupi? Ko stupa na njegovo mjesto? Neko iz stranke ili drugi po broju glasova na prethodnim izborima? Unaprijed hvala.
Ja koliko znam, bira se u Parlamentu BiH iz redova parlamentaraca iz tog naroda.
Vidjeti pod: (Genjac, Belkić, Križanović, Paravac, Jović)
Toga se i bojim. Mislim da bi Bake mogao opet zasjest’ u PreCjednistvo.
Ne može, jer nije poslanik u Predstavničkom domu Parlamentarne skupštine BiH, a tu je još jedan razlog da ne može 3 puta zaredom biti izabran na poziciju člana predsjedništva.
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#38721 Re: SDA-All about

Post by kluz franjo »

Koalicioni plan i program Bakira Izetbegovića u jednoj rečenici.

Utrnulu desnicu nudi BH bloku, a ljevicom bi da relaksira odnose sa Dodikom i Čovićem.
Novak20
Posts: 15235
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#38722 Re: SDA-All about

Post by Novak20 »

kluz franjo wrote:Koalicioni plan i program Bakira Izetbegovića u jednoj rečenici.

Utrnulu desnicu nudi BH bloku, a ljevicom bi da relaksira odnose sa Dodikom i Čovićem.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:thumbup:
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#38723 Re: SDA-All about

Post by bunk »

Banksy wrote:Mene zanima kakav je osjećaj danas kleknuti pred onog koji ti jučer kaže da si ''kreten''?

I kako će onaj koji za drugog kaže da je kreten, s tim kretenom u koaliciju.
Ejs Banksy.
Pa to ti je motor BH bloka.
Mislim trash talk :lol: :lol:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#38724 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

bunk wrote:
Pa to ti je motor BH bloka.
Mislim trash talk :lol: :lol:

Federalni zastupnik, član Predsjedništva SDA i predsjednik Općinskog odbora SDA Sanski Most Asim Kamber pretučen je.

Jedan broj vijećnika SDA bio je izložen kućnim posjetama i susretima tokom kojih se prijetilo i članovima njihovih porodica.
:(
zippoo87
Posts: 19653
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#38725 Re: SDA-All about

Post by zippoo87 »

gdje su nestali botovi ,zar nije BiH i dalje ugrozena ,sto su stali da nas podsjecaju na ugrozenost ?
Post Reply