Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

milann1971
Posts: 344
Joined: 12/01/2017 05:53

#38701 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by milann1971 »

dalekovidnica??? ono wtf.
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#38702 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

milann1971 wrote:dalekovidnica??? ono wtf.
Čovjek se ne smije ni našaliti, Kerbere dragi. Sve vrijeme miksam nema što sve, pa nemoj Milanče, kao dupli kum u mene u pol frke biti s pitanjem: "Pa Nikola, ti slušaš RATM?!?!?". Fokus je u mene na filmove pa ako nisi pogledaj od Wesa ovaj gore što sam preporučio i našali se ponekad, dobro je za zdravlje.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#38703 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Tomahawk11 »

Kad smo kod spanskog govornog podrucja, vjerovatno je preporucivan, ali eto, ko nije gledao, preporucujem:

timecrimes 2007

http://www.imdb.com/title/tt0480669/
milann1971
Posts: 344
Joined: 12/01/2017 05:53

#38704 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by milann1971 »

johnnykola wrote:
milann1971 wrote:dalekovidnica??? ono wtf.
Čovjek se ne smije ni našaliti, Kerbere dragi. Sve vrijeme miksam nema što sve, pa nemoj Milanče, kao dupli kum u mene u pol frke biti s pitanjem: "Pa Nikola, ti slušaš RATM?!?!?". Fokus je u mene na filmove pa ako nisi pogledaj od Wesa ovaj gore što sam preporučio i našali se ponekad, dobro je za zdravlje.

samo sam pitao znacenje rijeci ? nista drugo. gledam ja dosta toga sto preporucis
User avatar
markioni
Posts: 2448
Joined: 23/04/2008 17:59
Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
Contact:

#38705 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by markioni »

L.A. Without a Map... rezirao akijev brat i hocu da pogledam...skinem 2 verzije nece dvd da ucita...skinem jos 3 (nadzem i jednu sa ruskog ftpa :-) ) nece....uzmem od druga 2 dvda prazna (nisam ima po godine nista przio na njih kamoli filmove) ...nastimam jedva ch dz isl. u konverteru tj. code page (2 konverzije u dvd format napravim i testiram) ...3ca super ispadne i sprzim je. krenem staviti u player dvd nece da se otvori ono kuciste :idea: macak stalno voli lezat na dvdu (toplo mu valjda) pa je vjerovatno tezinom ujebo mehaniku....elem....sutra cu preko lapasa na tv hdmi ...ako ima kakva dobra dusa da u medzuvremenu PETU verziju snimka sarne na PP bio bi sevap hhaha . pogledacu ga pa makar... :mrgreen:
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#38706 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Cinemax2 20.30:

Image

Iz kataloga 7. SFF-a:

Image

RTS2 20.15:

Image

Iz kataloga 15. SFF-a:

Image

Džone, evo ga od Andersona Pink World Cinema u 23.00:

Image
User avatar
markioni
Posts: 2448
Joined: 23/04/2008 17:59
Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
Contact:

#38707 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by markioni »

nije los ovaj Dead Men Tell No Tales ... sto bi rekao jedan na rottenu .... the trick to enjoying this film is to expect nothing.. i to je to fakat..solidna zabava i bogme odlicni efekti. u kinu pogledat , nista ovo TS i ostala smeca.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#38708 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by nema me tamo »

Fast Driver wrote:Je li iko gledao Berlin Syndrome? Valja li šta?
http://www.imdb.com/title/tt3335606/?ref_=tt_rec_tt

moze se pogledat
User avatar
markioni
Posts: 2448
Joined: 23/04/2008 17:59
Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
Contact:

#38709 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by markioni »

nema me tamo wrote:
Fast Driver wrote:Je li iko gledao Berlin Syndrome? Valja li šta?
http://www.imdb.com/title/tt3335606/?ref_=tt_rec_tt

moze se pogledat
moze proc al smorica sve u svemu...dobar pokusaj losa izvedba.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#38710 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by nema me tamo »

sat i 15 sam izdrzao, zbrzao do kraja.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#38711 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by JoseMujica »

Eggsy wrote:
JoseMujica wrote:Wilson (2017)
R | 1h 34min | Comedy, Drama | 24 March 2017 (USA)

http://www.imdb.com/title/tt1781058/

Image
bas jaki glumci..imas li ok link..

imaš dobar rip na bilo kojem tor sajtu yts.ag ili pirate
Fast Driver
Posts: 464
Joined: 09/01/2013 16:57

#38712 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Fast Driver »

markioni wrote:
nema me tamo wrote:
Fast Driver wrote:Je li iko gledao Berlin Syndrome? Valja li šta?
http://www.imdb.com/title/tt3335606/?ref_=tt_rec_tt

moze se pogledat
moze proc al smorica sve u svemu...dobar pokusaj losa izvedba.
Znaci da preskočim. I po trailer-u mi je djelovao spor i nesadržajan.

Hounds of Love - nije loš film može se pogledati. Pohvalio bi glumu i soundtrack.
http://www.imdb.com/title/tt3896738/
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#38714 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by BJB »

Imagehttp://www.imdb.com/title/tt1227183/
Ja sam nesto u raspolozenju za djecije filmove..lijep film.
Imagehttp://www.imdb.com/title/tt2184211/ Ice Dragon, svedski djeciji, prije nekoliko nedjelja na tv-u..Image
NEko je preporucio Shimmer Lake, hvala, odlican film :thumbup:
Zna li iko gdje naci dobru verziju Wonder Woman ali da nije blurry?
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#38715 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Averus »

Jel' izašao gdje gusarski Power Rangers 2017? :D
Ali da je dobar kvalitet, da mi ne ispadaju oči dok gledam :lol:
User avatar
markioni
Posts: 2448
Joined: 23/04/2008 17:59
Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
Contact:

#38716 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by markioni »

Averus wrote:Jel' izašao gdje gusarski Power Rangers 2017? :D
Ali da je dobar kvalitet, da mi ne ispadaju oči dok gledam :lol:
imas na amazonu
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#38717 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Averus »

markioni wrote:
Averus wrote:Jel' izašao gdje gusarski Power Rangers 2017? :D
Ali da je dobar kvalitet, da mi ne ispadaju oči dok gledam :lol:
imas na amazonu
Daleko :roll:
ITNet
Posts: 998
Joined: 30/09/2016 11:47

#38718 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by ITNet »

Averus wrote:
markioni wrote:
Averus wrote:Jel' izašao gdje gusarski Power Rangers 2017? :D
Ali da je dobar kvalitet, da mi ne ispadaju oči dok gledam :lol:
imas na amazonu
Daleko :roll:
Ima https://rarbg.to/torrent/mqf9tcb :wink:
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#38719 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Averus »

Ma napišu oni svi 1080p, a ono sitno ili razvučeno :oops:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#38720 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by beni-bu-man »

Averus wrote:Ma napišu oni svi 1080p, a ono sitno ili razvučeno :oops:
ee buraz onda cekaj dok ne bude na yts.ag
ITNet
Posts: 998
Joined: 30/09/2016 11:47

#38722 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by ITNet »

Averus wrote:Ma napišu oni svi 1080p, a ono sitno ili razvučeno :oops:
Izvini komentar ti je nidje veze, ja sam licno skinuo ovaj web-rip slika je kao mlijeko fajl je tezak 5GB, i nije ovo neka beze stranica da kace fuseraje i pisu da je nesto sto nije. Dodatno ako vec skidas filmove uprati malo uplodere/rezolucije/frame rate/bitrate na upload detaljima pa ces znati sta skidas, ako vidis fajl od 900mb a pise da je 1080p to je za telefone i ostala mala sranja i normalno neces taj fajl koristiti da gledas na tv-u jer ces dobiti to sto govoris itd...
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#38723 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by beni-bu-man »

ITNet wrote:
Averus wrote:Ma napišu oni svi 1080p, a ono sitno ili razvučeno :oops:
Izvini komentar ti je nidje veze, ja sam licno skinuo ovaj web-rip slika je kao mlijeko fajl je tezak 5GB, i nije ovo neka beze stranica da kace fuseraje i pisu da je nesto sto nije. Dodatno ako vec skidas filmove uprati malo uplodere/rezolucije/frame rate/bitrate na upload detaljima pa ces znati sta skidas, ako vidis fajl od 900mb a pise da je 1080p to je za telefone i ostala mala sranja i normalno neces taj fajl koristiti da gledas na tv-u jer ces dobiti to sto govoris itd...
:thumbup:

i meni je RARBG povjerliv pravo
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#38724 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Averus »

ITNet wrote:
Averus wrote:Ma napišu oni svi 1080p, a ono sitno ili razvučeno :oops:
Izvini komentar ti je nidje veze, ja sam licno skinuo ovaj web-rip slika je kao mlijeko fajl je tezak 5GB, i nije ovo neka beze stranica da kace fuseraje i pisu da je nesto sto nije. Dodatno ako vec skidas filmove uprati malo uplodere/rezolucije/frame rate/bitrate na upload detaljima pa ces znati sta skidas, ako vidis fajl od 900mb a pise da je 1080p to je za telefone i ostala mala sranja i normalno neces taj fajl koristiti da gledas na tv-u jer ces dobiti to sto govoris itd...
Slažem se s tobom u potpunosti. Ali kad pogledam screenove koje su stavili u opisu, a oni 480p, naravno da sam skeptičan.
Skinuću svakako, pa javim dojam
ITNet
Posts: 998
Joined: 30/09/2016 11:47

#38725 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by ITNet »

Averus wrote:
ITNet wrote:
Averus wrote:Ma napišu oni svi 1080p, a ono sitno ili razvučeno :oops:
Izvini komentar ti je nidje veze, ja sam licno skinuo ovaj web-rip slika je kao mlijeko fajl je tezak 5GB, i nije ovo neka beze stranica da kace fuseraje i pisu da je nesto sto nije. Dodatno ako vec skidas filmove uprati malo uplodere/rezolucije/frame rate/bitrate na upload detaljima pa ces znati sta skidas, ako vidis fajl od 900mb a pise da je 1080p to je za telefone i ostala mala sranja i normalno neces taj fajl koristiti da gledas na tv-u jer ces dobiti to sto govoris itd...
Slažem se s tobom u potpunosti. Ali kad pogledam screenove koje su stavili u opisu, a oni 480p, naravno da sam skeptičan.
Skinuću svakako, pa javim dojam
Da slazem se screenshootovi su sranje, nekako screenshootovi su meni vazda sranje i ja sam ih prestao gledati/suditi snimak po njima :lol: Ja sam isto freak za dobrim BluRay snimkom ali mogu mi ovi web-ripovi od nekih enocodera proci bez problema. mada svako ima svoj cejf i ok razumijem. Probaj i bas javi kakva ti je slika, kad web-rip izadje obicno je 10-15 dana do BluRipa zavisi koji je film u pitanju
Post Reply