Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Moderator: _BataZiv_0809
-
milann1971
- Posts: 344
- Joined: 12/01/2017 05:53
#38701 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
dalekovidnica??? ono wtf.
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#38702 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Čovjek se ne smije ni našaliti, Kerbere dragi. Sve vrijeme miksam nema što sve, pa nemoj Milanče, kao dupli kum u mene u pol frke biti s pitanjem: "Pa Nikola, ti slušaš RATM?!?!?". Fokus je u mene na filmove pa ako nisi pogledaj od Wesa ovaj gore što sam preporučio i našali se ponekad, dobro je za zdravlje.milann1971 wrote:dalekovidnica??? ono wtf.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#38703 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Kad smo kod spanskog govornog podrucja, vjerovatno je preporucivan, ali eto, ko nije gledao, preporucujem:
timecrimes 2007
http://www.imdb.com/title/tt0480669/
timecrimes 2007
http://www.imdb.com/title/tt0480669/
-
milann1971
- Posts: 344
- Joined: 12/01/2017 05:53
#38704 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
johnnykola wrote:Čovjek se ne smije ni našaliti, Kerbere dragi. Sve vrijeme miksam nema što sve, pa nemoj Milanče, kao dupli kum u mene u pol frke biti s pitanjem: "Pa Nikola, ti slušaš RATM?!?!?". Fokus je u mene na filmove pa ako nisi pogledaj od Wesa ovaj gore što sam preporučio i našali se ponekad, dobro je za zdravlje.milann1971 wrote:dalekovidnica??? ono wtf.
samo sam pitao znacenje rijeci ? nista drugo. gledam ja dosta toga sto preporucis
- markioni
- Posts: 2448
- Joined: 23/04/2008 17:59
- Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
- Contact:
#38705 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
L.A. Without a Map... rezirao akijev brat i hocu da pogledam...skinem 2 verzije nece dvd da ucita...skinem jos 3 (nadzem i jednu sa ruskog ftpa
) nece....uzmem od druga 2 dvda prazna (nisam ima po godine nista przio na njih kamoli filmove) ...nastimam jedva ch dz isl. u konverteru tj. code page (2 konverzije u dvd format napravim i testiram) ...3ca super ispadne i sprzim je. krenem staviti u player dvd nece da se otvori ono kuciste
macak stalno voli lezat na dvdu (toplo mu valjda) pa je vjerovatno tezinom ujebo mehaniku....elem....sutra cu preko lapasa na tv hdmi ...ako ima kakva dobra dusa da u medzuvremenu PETU verziju snimka sarne na PP bio bi sevap hhaha . pogledacu ga pa makar... 
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#38706 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Cinemax2 20.30:

Iz kataloga 7. SFF-a:

RTS2 20.15:

Iz kataloga 15. SFF-a:

Džone, evo ga od Andersona Pink World Cinema u 23.00:


Iz kataloga 7. SFF-a:

RTS2 20.15:

Iz kataloga 15. SFF-a:

Džone, evo ga od Andersona Pink World Cinema u 23.00:

- markioni
- Posts: 2448
- Joined: 23/04/2008 17:59
- Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
- Contact:
#38707 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
nije los ovaj Dead Men Tell No Tales ... sto bi rekao jedan na rottenu .... the trick to enjoying this film is to expect nothing.. i to je to fakat..solidna zabava i bogme odlicni efekti. u kinu pogledat , nista ovo TS i ostala smeca.
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#38708 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Fast Driver wrote:Je li iko gledao Berlin Syndrome? Valja li šta?
http://www.imdb.com/title/tt3335606/?ref_=tt_rec_tt
moze se pogledat
- markioni
- Posts: 2448
- Joined: 23/04/2008 17:59
- Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
- Contact:
#38709 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
moze proc al smorica sve u svemu...dobar pokusaj losa izvedba.nema me tamo wrote:Fast Driver wrote:Je li iko gledao Berlin Syndrome? Valja li šta?
http://www.imdb.com/title/tt3335606/?ref_=tt_rec_tt
moze se pogledat
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#38710 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
sat i 15 sam izdrzao, zbrzao do kraja.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#38711 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Eggsy wrote:bas jaki glumci..imas li ok link..JoseMujica wrote:Wilson (2017)
R | 1h 34min | Comedy, Drama | 24 March 2017 (USA)
http://www.imdb.com/title/tt1781058/
imaš dobar rip na bilo kojem tor sajtu yts.ag ili pirate
-
Fast Driver
- Posts: 464
- Joined: 09/01/2013 16:57
#38712 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Znaci da preskočim. I po trailer-u mi je djelovao spor i nesadržajan.markioni wrote:moze proc al smorica sve u svemu...dobar pokusaj losa izvedba.nema me tamo wrote:Fast Driver wrote:Je li iko gledao Berlin Syndrome? Valja li šta?
http://www.imdb.com/title/tt3335606/?ref_=tt_rec_tt
moze se pogledat
Hounds of Love - nije loš film može se pogledati. Pohvalio bi glumu i soundtrack.
http://www.imdb.com/title/tt3896738/
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#38713 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
TV1000 17.05:


-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#38714 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
http://www.imdb.com/title/tt1227183/Ja sam nesto u raspolozenju za djecije filmove..lijep film.

NEko je preporucio Shimmer Lake, hvala, odlican film
Zna li iko gdje naci dobru verziju Wonder Woman ali da nije blurry?
- Averus
- Posts: 21286
- Joined: 13/02/2008 17:07
#38715 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Jel' izašao gdje gusarski Power Rangers 2017?
Ali da je dobar kvalitet, da mi ne ispadaju oči dok gledam
Ali da je dobar kvalitet, da mi ne ispadaju oči dok gledam
- markioni
- Posts: 2448
- Joined: 23/04/2008 17:59
- Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
- Contact:
#38716 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
imas na amazonuAverus wrote:Jel' izašao gdje gusarski Power Rangers 2017?![]()
Ali da je dobar kvalitet, da mi ne ispadaju oči dok gledam
- Averus
- Posts: 21286
- Joined: 13/02/2008 17:07
#38717 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Dalekomarkioni wrote:imas na amazonuAverus wrote:Jel' izašao gdje gusarski Power Rangers 2017?![]()
Ali da je dobar kvalitet, da mi ne ispadaju oči dok gledam
-
ITNet
- Posts: 998
- Joined: 30/09/2016 11:47
#38718 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Ima https://rarbg.to/torrent/mqf9tcbAverus wrote:Dalekomarkioni wrote:imas na amazonuAverus wrote:Jel' izašao gdje gusarski Power Rangers 2017?![]()
Ali da je dobar kvalitet, da mi ne ispadaju oči dok gledam
- Averus
- Posts: 21286
- Joined: 13/02/2008 17:07
#38719 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Ma napišu oni svi 1080p, a ono sitno ili razvučeno 
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#38720 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
ee buraz onda cekaj dok ne bude na yts.agAverus wrote:Ma napišu oni svi 1080p, a ono sitno ili razvučeno
- Averus
- Posts: 21286
- Joined: 13/02/2008 17:07
-
ITNet
- Posts: 998
- Joined: 30/09/2016 11:47
#38722 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Izvini komentar ti je nidje veze, ja sam licno skinuo ovaj web-rip slika je kao mlijeko fajl je tezak 5GB, i nije ovo neka beze stranica da kace fuseraje i pisu da je nesto sto nije. Dodatno ako vec skidas filmove uprati malo uplodere/rezolucije/frame rate/bitrate na upload detaljima pa ces znati sta skidas, ako vidis fajl od 900mb a pise da je 1080p to je za telefone i ostala mala sranja i normalno neces taj fajl koristiti da gledas na tv-u jer ces dobiti to sto govoris itd...Averus wrote:Ma napišu oni svi 1080p, a ono sitno ili razvučeno
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#38723 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
ITNet wrote:Izvini komentar ti je nidje veze, ja sam licno skinuo ovaj web-rip slika je kao mlijeko fajl je tezak 5GB, i nije ovo neka beze stranica da kace fuseraje i pisu da je nesto sto nije. Dodatno ako vec skidas filmove uprati malo uplodere/rezolucije/frame rate/bitrate na upload detaljima pa ces znati sta skidas, ako vidis fajl od 900mb a pise da je 1080p to je za telefone i ostala mala sranja i normalno neces taj fajl koristiti da gledas na tv-u jer ces dobiti to sto govoris itd...Averus wrote:Ma napišu oni svi 1080p, a ono sitno ili razvučeno
i meni je RARBG povjerliv pravo
- Averus
- Posts: 21286
- Joined: 13/02/2008 17:07
#38724 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Slažem se s tobom u potpunosti. Ali kad pogledam screenove koje su stavili u opisu, a oni 480p, naravno da sam skeptičan.ITNet wrote:Izvini komentar ti je nidje veze, ja sam licno skinuo ovaj web-rip slika je kao mlijeko fajl je tezak 5GB, i nije ovo neka beze stranica da kace fuseraje i pisu da je nesto sto nije. Dodatno ako vec skidas filmove uprati malo uplodere/rezolucije/frame rate/bitrate na upload detaljima pa ces znati sta skidas, ako vidis fajl od 900mb a pise da je 1080p to je za telefone i ostala mala sranja i normalno neces taj fajl koristiti da gledas na tv-u jer ces dobiti to sto govoris itd...Averus wrote:Ma napišu oni svi 1080p, a ono sitno ili razvučeno
Skinuću svakako, pa javim dojam
-
ITNet
- Posts: 998
- Joined: 30/09/2016 11:47
#38725 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Da slazem se screenshootovi su sranje, nekako screenshootovi su meni vazda sranje i ja sam ih prestao gledati/suditi snimak po njimaAverus wrote:Slažem se s tobom u potpunosti. Ali kad pogledam screenove koje su stavili u opisu, a oni 480p, naravno da sam skeptičan.ITNet wrote:Izvini komentar ti je nidje veze, ja sam licno skinuo ovaj web-rip slika je kao mlijeko fajl je tezak 5GB, i nije ovo neka beze stranica da kace fuseraje i pisu da je nesto sto nije. Dodatno ako vec skidas filmove uprati malo uplodere/rezolucije/frame rate/bitrate na upload detaljima pa ces znati sta skidas, ako vidis fajl od 900mb a pise da je 1080p to je za telefone i ostala mala sranja i normalno neces taj fajl koristiti da gledas na tv-u jer ces dobiti to sto govoris itd...Averus wrote:Ma napišu oni svi 1080p, a ono sitno ili razvučeno
Skinuću svakako, pa javim dojam

