Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#38601 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by triconja »

markioni wrote:
Altsa wrote:Odlican je Vudi samo da ne glumi. Nek se drzi rezije.
ma vala ne znam ko bi (danas pogotovo :shock: ) uspio iznijeti one njegove neuroze na onako upecatljv naci :-)
Dobro je nisam jedini koji ima negativno misljenje o njemu. Gledao sam onaj film "Everything You Always Wanted to Know About Sex* (*But Were Afraid to Ask)" i negdje na pola sam stao jer je toliko gadosti u njemu da nije humano. Onaj skec sa ovcom je bolestan :(
User avatar
vicious
Posts: 7668
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#38602 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by vicious »

triconja wrote:
markioni wrote:
Altsa wrote:Odlican je Vudi samo da ne glumi. Nek se drzi rezije.
ma vala ne znam ko bi (danas pogotovo :shock: ) uspio iznijeti one njegove neuroze na onako upecatljv naci :-)
Dobro je nisam jedini koji ima negativno misljenje o njemu. Gledao sam onaj film "Everything You Always Wanted to Know About Sex* (*But Were Afraid to Ask)" i negdje na pola sam stao jer je toliko gadosti u njemu da nije humano. Onaj skec sa ovcom je bolestan :(
Znaci nije to onaj sa svrsavanjem u jezero? :D
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#38603 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by triconja »

vicious wrote: Znaci nije to onaj sa svrsavanjem u jezero? :D
Nije. Nadam se da cu ga naci jedan dan :lol:
User avatar
Truba
Posts: 93839
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#38605 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Truba »

johnnykola wrote:
Black swan wrote:Ani hal je beton
Kao i ghost world
Annie Hall je ali totalni beton.
kad se sjetim našeg crnjačenja u čirsu na stepenicama :D dobro smo prošli
ne sjećam se da smo ikada o filmu pričali samo o trebama i stanovima :lol:

nisam mnogo vudijevih filmova pogledaoa imam ih samo 11

evo ono sto sam gledao
ocjene su pored


Annie Hall 1977 93 mins 5,0 Stars
Manhattan 1979 96 mins 4,5 Stars
Hannah and Her Sisters 1986 103 mins 4,5 Stars
Sleeper 1973 89 mins 4,0 Stars
Crimes and Misdemeanors 1989 104 mins 4,0 Stars
Everything You Always Wanted to Know About Sex * But Were Afraid to Ask 1972 87 mins 4,0 Stars
User avatar
medvjed23
Posts: 30194
Joined: 16/07/2010 13:49
Location: https://poezijaisve.blog/
Contact:

#38606 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by medvjed23 »

nisi nijedan od tri njegova, njemu najdraža, gledo..

ja jesam sturdust memories i match point.. the purple rose of cairo ili nisam il jesam a ne sjećam se..
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#38607 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Partijaner »

Blue Jasmine isto nije los.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#38608 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by JoseMujica »

markioni wrote:Ghost World (2001)


El ciudadano ilustre (2016)
http://www.imdb.com/title/tt4562518

Image
uhhhhhh...kakva filmčina... hvala na preporuci za ovaj :thumbup:
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#38609 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Black swan wrote:
johnnykola wrote:
Black swan wrote:Ani hal je beton
Kao i ghost world
Annie Hall je ali totalni beton.
kad se sjetim našeg crnjačenja u čirsu na stepenicama :D dobro smo prošli
ne sjećam se da smo ikada o filmu pričali samo o trebama i stanovima :lol:

nisam mnogo vudijevih filmova pogledaoa imam ih samo 11

evo ono sto sam gledao
ocjene su pored


Annie Hall 1977 93 mins 5,0 Stars
Manhattan 1979 96 mins 4,5 Stars
Hannah and Her Sisters 1986 103 mins 4,5 Stars
Sleeper 1973 89 mins 4,0 Stars
Crimes and Misdemeanors 1989 104 mins 4,0 Stars
Everything You Always Wanted to Know About Sex * But Were Afraid to Ask 1972 87 mins 4,0 Stars
qqq:

Bananas jede i Anything else mi je baš drag, kao i Blue Jasmine. To Rome with love je isto odličan, ima i onaj jedan ludi crno-bijeli u cirkusu.
Last edited by johnnykola on 05/06/2017 19:41, edited 1 time in total.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#38610 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Tito_i_Partija »

Midnight in Paris mi je odlican.
User avatar
medvjed23
Posts: 30194
Joined: 16/07/2010 13:49
Location: https://poezijaisve.blog/
Contact:

#38611 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by medvjed23 »

meni je cassandra's dream posebno dobar, najviše zbog farrella, kojem je prikačena svaka moguća vrsta samodestrukcije, od kocke preko alkohola do boba.. dobro mu stoji takva uloga..
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#38612 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

Tito_i_Partija wrote:Midnight in Paris mi je odlican.
Nije loš da, laganini.
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#38613 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Zoya »

triconja wrote:
Zoya wrote:Kako mi je sad labud pao u očima. Čuj gleda filmove na tabletu :-)
Kako vi gledate filmove?
Ali heeej, horor na tabletu gledati :shock: :shock:

Mi :D gledamo na Samsungu 65 incha i zvučnici pride (kućno kino ili tako nekako) .
Tablet je više za porno filmove.
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11668
Joined: 15/01/2010 18:31

#38614 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Jack Be Nimble »

Ja obicno film pocnem gledati na TV-u pa zaspem, pa slijedece jutro nastavim na telefonu dok idem na posao i zavrsim na tabletu za vrijeme pauze :D Ne pamtim kada sam zadnji put sjeo pred TV i zavrsio film u jednom gledanju. Al zato mogu komotno sprziti 3-4 epizode neke serije bez ikakvi problema :-?
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#38615 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Tito_i_Partija »

Ako ne mozes dovoljno paznje posvetit' filmu tako sto ga gledas na telefonu dok se spremas za pos'o, nesto nije u redu ili sa filmom ili sa tobom.
User avatar
Truba
Posts: 93839
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#38616 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Truba »

Ja sam samo jednom gledo tri filma u tramvaju
I sva su tri imala porno scene pa sam odustao
Jedan je bio d war ono korejsko sranje sa zmajebima hahahahha
User avatar
Truba
Posts: 93839
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#38617 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Truba »

šta mene briga šta vudi voli

do umjetnikova mišljenja držim ko do poderanih gaća
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83491
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#38618 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by _BataZiv_0809 »

Tito_i_Partija wrote:Ako ne mozes dovoljno paznje posvetit' filmu tako sto ga gledas na telefonu dok se spremas za pos'o, nesto nije u redu ili sa filmom ili sa tobom.
U zajebanom vremenu zivimo. Toliko stvari koje odvlace paznju :roll:

Film bas mora bit betonski da mi drzi paznju sve vrijeme. Zato volim ici u kino.

Pa ni fudbal vise ne gledam bez foruma. Osim kad igra Bajern ili kad je neka jaca utakmica.
User avatar
Truba
Posts: 93839
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#38619 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Truba »

fucu ne gledam od 2001. :thumbup:
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11668
Joined: 15/01/2010 18:31

#38620 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Jack Be Nimble »

Tito_i_Partija wrote:Ako ne mozes dovoljno paznje posvetit' filmu tako sto ga gledas na telefonu dok se spremas za pos'o, nesto nije u redu ili sa filmom ili sa tobom.
Ma nije dok se spremam, nego kada dodjem na stanicu i u busu gledam. I zavisi od filma, vecinu ovih Marvelovaca ne mogu sazvakati iz jednog cuga.

A isto za fudbal, ne mogu bez forum, to jest kafica.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#38621 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Tito_i_Partija »

Kad gledam fudbal, jednostavno mi se ne da nista komentarisat' do kraja prvog poluvremena, kad sve fino sagledam i analiziram. Isto tako vazi i za drugo poluvrijeme. Iznimka je jedino kad igra Pep i gubi, pa maksuz dodjem na forum da malo nalozim Batu. :D :kiss:

A film koji mi ne drzi paznju jednostavno ugasim. Nemam stvarno vremena da se zafrkajem sa necim sto mi ocigledno ne lezi.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83491
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#38622 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by _BataZiv_0809 »

A najvise sam volio kad se Pep vrati iz mrtvih :D
User avatar
markioni
Posts: 2448
Joined: 23/04/2008 17:59
Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
Contact:

#38623 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by markioni »

ovdje mnogi imaju adhd men se cini.... :shock: :D
User avatar
markioni
Posts: 2448
Joined: 23/04/2008 17:59
Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
Contact:

#38624 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by markioni »

War Machine (2017)
www.imdb.com/title/tt4758646

Image



prilicno dobar...nekih 6.5 od mene. ;-)
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#38625 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by triconja »

Zoya wrote:
triconja wrote:
Zoya wrote:Kako mi je sad labud pao u očima. Čuj gleda filmove na tabletu :-)
Kako vi gledate filmove?
Ali heeej, horor na tabletu gledati :shock: :shock:

Mi :D gledamo na Samsungu 65 incha i zvučnici pride (kućno kino ili tako nekako) .
Tablet je više za porno filmove.
Neugodno je gledati tu vrstu umjetnosti na solji :lol: , bolje gledati preko monitora :lol: :thumbup:
Post Reply