ljudi smo
nismo fanovi komedija ala triconja
Moderator: _BataZiv_0809
Coz aj em simpl kajnd of menBlack swan wrote:nije( mi jasno kako ne znate komunicirati lijepo
ljudi smo
nismo fanovi komedija ala triconja
http://forum.klix.ba/gledali-ste-film-p ... 38125.htmlomar little wrote:a, sta pise na toj 1526. stranici, promaklo mi je? funkcija preskakanja na zeljenu stranicu, naravno, ne radi pa ne mogu pogledati.
Mislim, kako neće tema biti čovjek koji se raspiše do besvijesti (i to mu prođe, vazi o džezu, recimo na podforumu o filmu i neka, nije problem) i onda ga nešto konkretno pitaš - odgovori na 2% toga što njemu odgovara i onda opet, jovo nanovo ja najpametniji, ja ovo, ja ono, opet vazi. Pa zašto bi bilo ko s takvim koji u biti monolog drži komunicirao? Nikakvog ironijskog odmaka, humora, šale na svoj račun. Labudana smo haman 100 puta maltene fašistom proglasili i niko nije banovan, čovjek se vrati, ima svoj stav i nit, ali zato deseti mjesec... Težina, brate. Spusti.Tomahawk11 wrote:http://forum.klix.ba/gledali-ste-film-p ... 38125.htmlomar little wrote:a, sta pise na toj 1526. stranici, promaklo mi je? funkcija preskakanja na zeljenu stranicu, naravno, ne radi pa ne mogu pogledati.




johnnykola wrote:![]()
Ovaj film odavno iscekujem. Jake brat nece iznevjeriti.sizifinho wrote:
Ako niste znali imate Life na totentima, preporucujem ga svim ljubiteljima sci fia...



ja ko imam neki mini folder s tim "sub-halal-above-30degrees-erectile-Angle-but-like-still-art" filmovimaBloo wrote:gdje mogu naći Caligulu sa Helen Mirren?

9 songs je vise hardcore od nekih pornica, kakav art.Saian wrote:ja ko imam neki mini folder s tim "sub-halal-above-30degrees-erectile-Angle-but-like-still-art" filmovimaBloo wrote:gdje mogu naći Caligulu sa Helen Mirren?
mogu nabacit' nedze, ako ti je stalo
https://thepiratebay.org/search/caligula/0/99/200Bloo wrote:gdje mogu naći Caligulu sa Helen Mirren?