Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83457
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#38526 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by _BataZiv_0809 »

dale cooper wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Raja đe skidate torente? Pirate bay nesto nece zadnjih dana :roll:
1337x
Hvala brudisa :kiss:

Valja li taj popcorn?
User avatar
dale cooper
Posts: 31377
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#38527 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by dale cooper »

_BataZiv_0809 wrote:
dale cooper wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Raja đe skidate torente? Pirate bay nesto nece zadnjih dana :roll:
1337x
Hvala brudisa :kiss:

Valja li taj popcorn?
Onako, nije loš, ali meni su draži klasični torrenti.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#38528 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by amar1994 »

Image

:D

cekam chapter 3 , da ih sve pobije olovkom :evil: :lol: :lol:
User avatar
kafanski_covjek
Posts: 2329
Joined: 09/10/2016 18:38

#38529 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by kafanski_covjek »

kakvom olovkom, zihericom bolan :D
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#38530 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by triconja »

Bloo wrote:
triconja wrote:Nekad davno sam gledao neku komediju sa dosta eksplicitnih scena, ostalo mi je urezano u sjecanju nesto na fazon labudovog jezera gdje na kraju svrsava u jezero. Sjecam se da je bio neki kao superheroj koji je nosio na fazon one stvari. Zna li iko kako se zove film?
da nije ovo :D
http://www.imdb.com/title/tt0124819/
99% da jeste, pogledat cu cim pregledam movie 43 (dosao sam do 3/4) pa javim da li je to to :thumbup:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#38531 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by triconja »

Bloo wrote:
dale cooper wrote:@triconja

Kakav je osjećaj kad ti labud kaže da si pukao? :mrgreen:
nekom je to životni san :D
:lol:
User avatar
Better Man
Posts: 18740
Joined: 01/10/2006 20:10

#38532 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Better Man »

Gkedao dans Alien: Covenant. Meni je film odličan. Ima scena gdje te baš ono trzne.
User avatar
listopad
Posts: 800
Joined: 18/10/2016 19:14

#38533 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by listopad »

Indijski filmovi i realizam:

Last edited by listopad on 01/06/2017 03:23, edited 1 time in total.
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#38534 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

CineStar TV Action 18.00 totalne traume, ali beton:

Image

Image

Link: http://www.tasteofcinema.com/2014/10-es ... o-watch/2/

HRT2 21.00. Opis:
U ovoj nostalgičnoj komediji, Federico Fellini rekonstruira rodni grad neposredno pred Drugi svjetski rat Rimini tridesetih godina 20. stoljeća. Njegovo sjećanje obuhvaća jednu godinu: od proljeća do proljeća. To je rekonstrukcija rodnoga grada kakvog se autor sjeća iz djetinjstva: s karnevalima, polnoćkama, školskim zločestoćama, čudnovatim i smiješnim profesorima, debelom trafikanticom i dječačkim maštanjima o Gradisci, lokalnoj ljepotici s čijim vjenčanjem film i završava. To su istodobno i sjećanja na članove obitelji: djeda koji se gubi u magli ispred kuće, umobolnog ujaka koji s drveta vapi za ženom, temperamentnog oca koji se u nastupu bijesa hladi dajući sam sebi pljuske itd. To je i film pun mediteranske otvorenosti, života na ulici, ali i mediteranske tjeskobe i okrutnih šala koje nastaju iz dosade i jednostavnog ubijanja vremena.
Image
Last edited by johnnykola on 01/06/2017 03:37, edited 1 time in total.
User avatar
drag_gost
Posts: 6417
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#38535 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by drag_gost »

Aaaa Cache....

Eben film...
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#38536 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

drag_gost wrote:Aaaa Cache....

Eben film...
Kako ne. Baci oko i na Sedmi kontinent ako nisi već. Da vidiš tamo trauma. A i u Vremenu vuka.
User avatar
drag_gost
Posts: 6417
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#38537 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by drag_gost »

Ma kako nisam...
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#38538 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by triconja »

triconja wrote:
Bloo wrote:
triconja wrote:Nekad davno sam gledao neku komediju sa dosta eksplicitnih scena, ostalo mi je urezano u sjecanju nesto na fazon labudovog jezera gdje na kraju svrsava u jezero. Sjecam se da je bio neki kao superheroj koji je nosio na fazon one stvari. Zna li iko kako se zove film?
da nije ovo :D
http://www.imdb.com/title/tt0124819/
99% da jeste, pogledat cu cim pregledam movie 43 (dosao sam do 3/4) pa javim da li je to to :thumbup:
Jeste jedan film. Naime ovo gore sto sam opisao se desava u dva filma, pogodila si jedan. Fala :kiss: .

Ovaj drugi dugo vremena trazim, nikako ga ne mogu naci. Ima dosta eksplicitinih scena, cak cini mi se ima i trka ljudi obucenih u spermije (ovo nisam siguran) i kako covjek baca u jezero nakon sto je nesto plesao(ovo sam 100 % siguran, po tome sam i zapamtio film). Film je star, mislim da sam ga gledao prije deset-petnaest godina. Problem ga je naci jer kad ukucas comedy masturbation movie ili lake masturbation (ili ejaculation) comedy izbacuje nesto sto nema veze sa samim filmom :lol:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#38539 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by triconja »

Pregledao sam Orgazmo, film je prejak :lol:

Image
User avatar
vicious
Posts: 7664
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#38540 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by vicious »

triconja wrote: Ovaj drugi dugo vremena trazim, nikako ga ne mogu naci. Ima dosta eksplicitinih scena, cak cini mi se ima i trka ljudi obucenih u spermije (ovo nisam siguran) i kako covjek baca u jezero nakon sto je nesto plesao(ovo sam 100 % siguran, po tome sam i zapamtio film). Film je star, mislim da sam ga gledao prije deset-petnaest godina. Problem ga je naci jer kad ukucas comedy masturbation movie ili lake masturbation (ili ejaculation) comedy izbacuje nesto sto nema veze sa samim filmom :lol:
Ovo boldirano me podsjeti na Woody Allena :D
Image
http://www.imdb.com/title/tt0068555/

Ali ne sjećam se više je li bilo šta s tim jezerom... :D
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#38542 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by triconja »

vicious wrote:
triconja wrote: Ovaj drugi dugo vremena trazim, nikako ga ne mogu naci. Ima dosta eksplicitinih scena, cak cini mi se ima i trka ljudi obucenih u spermije (ovo nisam siguran) i kako covjek baca u jezero nakon sto je nesto plesao(ovo sam 100 % siguran, po tome sam i zapamtio film). Film je star, mislim da sam ga gledao prije deset-petnaest godina. Problem ga je naci jer kad ukucas comedy masturbation movie ili lake masturbation (ili ejaculation) comedy izbacuje nesto sto nema veze sa samim filmom :lol:
Ovo boldirano me podsjeti na Woody Allena :D
Image
http://www.imdb.com/title/tt0068555/

Ali ne sjećam se više je li bilo šta s tim jezerom... :D
Veceras cu vidjeti da li je to to ili nije pa javim :thumbup:
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#38543 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by SanskiBiser »

triconja wrote:Pregledao sam Orgazmo, film je prejak :lol:

Image

sad moras i Baseketball ako vec nisi :lol:

http://www.imdb.com/title/tt0131857/

User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#38544 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by ExNihilo »

triconja wrote:
Bloo wrote:
triconja wrote:Nekad davno sam gledao neku komediju sa dosta eksplicitnih scena, ostalo mi je urezano u sjecanju nesto na fazon labudovog jezera gdje na kraju svrsava u jezero. Sjecam se da je bio neki kao superheroj koji je nosio na fazon one stvari. Zna li iko kako se zove film?
da nije ovo :D
http://www.imdb.com/title/tt0124819/
99% da jeste, pogledat cu cim pregledam movie 43 (dosao sam do 3/4) pa javim da li je to to :thumbup:
Je li svršio u jezero ili nije?
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11667
Joined: 15/01/2010 18:31

#38545 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by Jack Be Nimble »

Kada bi poceo otvarati kutije u podrumu mozda bi i nasao video kasetu Orgazmo :D A i Baseketball je odlican, barem mi je u tim godinama bio solidan film za pogledati.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#38546 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by triconja »

SanskiBiser wrote:
triconja wrote:Pregledao sam Orgazmo, film je prejak :lol:

Image

sad moras i Baseketball ako vec nisi :lol:

http://www.imdb.com/title/tt0131857/

Hvala na preporuci, pregledat cu :thumbup:
User avatar
markioni
Posts: 2448
Joined: 23/04/2008 17:59
Location: neocekivana sila koja se iznenada pojavljuje i rjesava stvar
Contact:

#38547 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by markioni »

Bloo wrote:
dale cooper wrote:@triconja

Kakav je osjećaj kad ti labud kaže da si pukao? :mrgreen:
nekom je to životni san :D

:D :izet:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#38548 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by O'zone »

Banned user for reason “Kršenje pravila foruma”
» listopad

mjesec

Banned user for reason “Kršenje pravila foruma”
» drag_gost

2 sedmice
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#38549 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by johnnykola »

O'zone, moram napisati da je ovo neselektivno vezano za dragog_gosta.
Jedino ako se od 21.00 sinoć dogodilo nešto još dodatno za što ne znam šta je na stvari.
Zbilja ne kontam, zar je toliki problem ući u sukus stvari i vidjeti
zbog čega je cijela furtutma na nekom od podforuma, ljude
uputiti kako šta, pa evo sve i ovog desetog mjeseca ostaviti aktivnog iako mi vrhunski ide na jetra.
Možda bi imalo ili ne efekta, ali bi definitivno bilo plodonosnije od pucanja banova.
Po meni.

Drag_gost budeš ponovno uskoro go u gostima. :-D

Cinemax2 23.45 ponovno traumice, ali i jedan fin prikaz otuđenja mladeži:

Image
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#38550 Re: Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Post by O'zone »

johnnykola wrote:O'zone, moram napisati da je ovo neselektivno vezano za dragog_gosta.
Jedino ako se od 21.00 sinoć dogodilo nešto još dodatno za što ne znam šta je na stvari.
Zbilja ne kontam, zar je toliki problem ući u sukus stvari i vidjeti
zbog čega je cijela furtutma na nekom od podforuma, ljude
uputiti kako šta, pa evo sve i ovog desetog mjeseca ostaviti aktivnog iako mi vrhunski ide na jetra.
Možda bi imalo ili ne efekta, ali bi definitivno bilo plodonosnije od pucanja banova.
Po meni.

Drag_gost budeš ponovno uskoro go u gostima. :-D

Cinemax2 23.45 ponovno traumice, ali i jedan fin prikaz otuđenja mladeži:

Image
Da. Desilo se.
drag_gost wrote:
listopad wrote:
Ajde nema potrebe da dalje lajes ko pasce. Rekao si sto si htio reci, pokazao svoju nekulturu i sada odleprsaj.
E cuj 'ko pasce'. Nije valjda da te tako zovu. Pokazao sam samo tvoju nekulturu.

Budi dobar stoko sitnog zuba i uz nogu miran.
Ima toga još.....

Da Vas uputim? Jesam. 1526. strana ovog topica. Fino pokušao objasniti....pa ni to nije pasalo pojedincima...završilo je banom.

Smatram Vas ozbiljnim forumašima, ljudima i samim time mislim da je normalno da moje strane što očekujem od Vas da se tako i ponašate. Ukoliko imate problem sa kukoljom, off-m, spamom, trolanjem, vrijeđanjem...prijavite post, pošaljete PP....pročitajte pravila i uslove korištenja foruma https://www.klix.ba/uslovi
a ne uplitati se u nepotrebnu raspravu punu vrijeđanja.

Lp.
Post Reply