Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
dajdza-ze
Posts: 360
Joined: 23/10/2012 12:48

#3851 Re: Zeničani

Post by dajdza-ze »

phillie wrote:Izlila se Neretva u Perinom Hanu :D

Kako je poceo, Hope je izgleda i zavrsio. Vidim da je slasticarna/picerija/kafic zatvoren i ispraznjen, a sta je sa diskotekom, ne znam. Vjerovatno joj je ista sudbina. Pa jbt, duze bi se halal mesnica u Vatikanu odrzala nego ovaj objekat u Crkvicama :roll:
Jeli to Merzo zavrsio karijeru, a covjek se toliko trudio da bude gazda. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jos sad kad ga radnici koje nije isplatio za posten rad pocnu proganjat za lovu. Jest mu ga dajdza Sajo sukno.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83424
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3852 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Hahaha bas me ovo podsjeti na epizodu Mucki kad oni grob ofarbaju flourescentom bojom :D Nacho Broz si :thumbup:

Pa nije valjda da se Hope zatvorio? :lol: Doduse nisam cuo da je ikad iko bio tamo, izuzev onih piskarala sa nekog lokalnog portala koji nastup Mirze Suta u Ekoru opisuju kao da je Majkl Dzekson :lol: Mislim da se nista u ovom gradu nije brze zatvorilo. Cak je i sex shop duze radio :run:
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#3853 Re: Zeničani

Post by Eborg »

Zar su nam i sex shop zatvorili? :mrgreen: A nikad se ne nakanih da se opremim k'o čovjek i sa obrazom dočekam dame. :lol:
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#3854 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

I bolje ti je sto nisi .. Bio sma ja jednom i nikad vise :D Cijene su napucane do bola ..
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83424
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3855 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Ako me sjecanje dobro sluzi bio je u Metalurg shoping centru, tj. onom nizu radnji u nekadasnjoj ljetnjoj basti Hotela Metalurg. Eh mislim da je sad tu neki salon za uredjivanje hanuma, solarij, notki, folovi golovi. Moze bit i da grijesim :D Elem i ja sam imao namjeru da kupim neke stvarcice, bio sam i zapikirao sta (ne bih javno :D ) i desi mi se neplanirani vikend u Zagrebu. I tamo istu stvar kupim za cca 200 kuna, a kod nas je bilo momacki preko stoje :D
User avatar
Amomiman
Posts: 516
Joined: 26/04/2011 17:24

#3856 Re: Zeničani

Post by Amomiman »

_BataZiv_0809 wrote:Ako me sjecanje dobro sluzi bio je u Metalurg shoping centru, tj. onom nizu radnji u nekadasnjoj ljetnjoj basti Hotela Metalurg. Eh mislim da je sad tu neki salon za uredjivanje hanuma, solarij, notki, folovi golovi. Moze bit i da grijesim :D Elem i ja sam imao namjeru da kupim neke stvarcice, bio sam i zapikirao sta (ne bih javno :D ) i desi mi se neplanirani vikend u Zagrebu. I tamo istu stvar kupim za cca 200 kuna, a kod nas je bilo momacki preko stoje :D
"Stvar" :lol:
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#3857 Re: Zeničani

Post by Eborg »

Zna li neko gdje bih mogao pronaci pozicije nekih objekata u Zenici u proslosti, npr. urbanisticku kartu Zenice iz 1950-ih?

Urbanisticki zavod opcine Zenica ili nesto tako, imamo li nesto nalik na to?
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#3858 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Eborg wrote:Zna li neko gdje bih mogao pronaci pozicije nekih objekata u Zenici u proslosti, npr. urbanisticku kartu Zenice iz 1950-ih?

Urbanisticki zavod opcine Zenica ili nesto tako, imamo li nesto nalik na to?
Imas sluzbu za urbanizam u opstini...radi jedna fina teta, dakle i prijatna a vala i fina :D
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#3859 Re: Zeničani

Post by Eborg »

E hvala ti puno! To je onaj glavni ulaz, kod salter-sale? Znas li mozda da li se naplacuju takve usluge ili daju na uvid tu?
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2546
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#3860 Re: Zeničani

Post by cenecimoveocino »

Zemljotres sinoc?

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#3861 Re: Zeničani

Post by phillie »

Bio, jacine 2,8 4km juzno od Zenice na dubini od 4km
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#3862 Re: Zeničani

Post by Eborg »

Gorski udar u rudniku.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#3863 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

http://www.mojevijesti.ba/novost/186937 ... ak-kadrova

haj' na stranu ovo politicko prestrojavanje i brojanje stolica ali naletih na ime Benjamin kaknjo,onaj isti kojeg je izmarisao onaj husin mladji kabadahija

Član Plenuma građana Zenice govorio na Konvenciji i slikao se sa Radončićem

Benjamin Kaknjo, član Plenuma građana Zenice se za vrijeme nedavne posjete Radončića OO SBB Zenica upoznao sa predsjednikom Radončićem, što su zabilježile i kamere. Tada je dogovoreno da Kaknjo održi kraći govor na Konvenciji održanoj 29. marta.

Inače, Kaknjo je postao "poznat" kada ga je prije desetak dana u centru Zenice napao sin Husejina Smajlovića (SDA) načelnika Općine Zenica.

Sve u svemu, jedan događaj koji će brzo biti zaboravljen. Nakon ovoga je sve jasnije da će SBB u javnosti teško dobiti drugu šansu. Onu koju su dobili na prošlim izborima, očigledno nisu iskoristili.



znao sam da ce se negdje pojaviti :-)
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#3864 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

I šta sad, Afan je manje kabadahija jer se ovaj slikao s Radončićem? Mislim, ono, sad je premlaćivanje potpuno razumljivo, pa i opravdano. "Afan - žrtva, a ne zločinac". :lol:

To je sad potpuno drugačije, potpuno drugačije!
enkoo83
Posts: 233
Joined: 20/12/2013 16:31

#3865 Re: Zeničani

Post by enkoo83 »

Otkud u plenumu stranački ljudi mislilm da je to frajer htio da pita.

A ko vjeruje da je afan kabadahija taj nije zdrave glave

Sent from my Xperia Tipo using Tapatalk
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#3866 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

ExNihilo wrote:I šta sad, Afan je manje kabadahija jer se ovaj slikao s Radončićem? Mislim, ono, sad je premlaćivanje potpuno razumljivo, pa i opravdano. "Afan - žrtva, a ne zločinac". :lol:

To je sad potpuno drugačije, potpuno drugačije!
sad cu zvucat ko chacha mu huso,al Afana pred sudiju svakako :wink:
mada sam ja nesto drugo poentirao,al hajd ...jasno ti je svakako :)
electric
Posts: 320
Joined: 21/01/2011 17:24
Location: Tuzla

#3867 Re: Zeničani

Post by electric »

ee ovako posto mislim da je ovo najpogodnije mjesto da vas pitam treba mi prenociste sa petka na subotu(11.4) ima nas pet i bilo bi idealno ako bi mnas ispalo do 20 km po osobi..
hvala :D
celeron
Posts: 480
Joined: 30/04/2013 20:44

#3868 Re: Zeničani

Post by celeron »

electric wrote:ee ovako posto mislim da je ovo najpogodnije mjesto da vas pitam treba mi prenociste sa petka na subotu(11.4) ima nas pet i bilo bi idealno ako bi mnas ispalo do 20 km po osobi..
hvala :D
Avanti kod bazena
User avatar
W0LVERINE
Posts: 173
Joined: 21/12/2013 17:46

#3869 Re: Zeničani

Post by W0LVERINE »

electric wrote:ee ovako posto mislim da je ovo najpogodnije mjesto da vas pitam treba mi prenociste sa petka na subotu(11.4) ima nas pet i bilo bi idealno ako bi mnas ispalo do 20 km po osobi..
hvala :D
ili hotel rudar! Znam da imaju sobe u kojima moze stati vise od 5 osoba ali ne znam za cijenu! Nađi broj na netu pa pitaj za te sobe! Jednokrevetne i dvokrevetne su mislim skuplje!
Proslu godinu sam stanovao tu 8 mjeseci,bilo pravo povoljno za nas studente! :D
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#3870 Re: Zeničani

Post by Eborg »

Ovo se garant dolazi na Lunar festival, Tuzlaci vazda bili partijaneri! :D
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#3871 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Eborg wrote:Ovo se garant dolazi na Lunar festival, Tuzlaci vazda bili partijaneri! :D
Znaju li se ucesnici tog festivala? Imal ikog preko grane?

Sent from my Nexus S using Tapatalk 2
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#3872 Re: Zeničani

Post by Eborg »

Ima poduza lista, mislim da su sve domaci ali ima par finih imena. Google it. :)
User avatar
jasko_ba
Posts: 8476
Joined: 13/11/2006 17:47

#3873 Re: Zeničani

Post by jasko_ba »

Ima onaj Forest lik kako vec mu je ime, mali Qle iz Rajvose, Tamamovic i Mika. Ovo ostalo tanko skroz
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#3874 Re: Zeničani

Post by Eborg »

Nisam te nikad slusao ali ima nekoliko interesantnih imena iz Zenice, Tuzle i Sarajeva na cijim sam partijama bio.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83424
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3875 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Narode, zna li iko ima li u Zenici (ili blizoj okolini) krojac koji radi sivanje muskih odijela po mjeri? Unaprijed hvala :thumbup:
Post Reply