Jeli to Merzo zavrsio karijeru, a covjek se toliko trudio da bude gazda.phillie wrote:Izlila se Neretva u Perinom Hanu
Kako je poceo, Hope je izgleda i zavrsio. Vidim da je slasticarna/picerija/kafic zatvoren i ispraznjen, a sta je sa diskotekom, ne znam. Vjerovatno joj je ista sudbina. Pa jbt, duze bi se halal mesnica u Vatikanu odrzala nego ovaj objekat u Crkvicama
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- dajdza-ze
- Posts: 360
- Joined: 23/10/2012 12:48
#3851 Re: Zeničani
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83424
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3852 Re: Zeničani
Hahaha bas me ovo podsjeti na epizodu Mucki kad oni grob ofarbaju flourescentom bojom
Nacho Broz si
Pa nije valjda da se Hope zatvorio?
Doduse nisam cuo da je ikad iko bio tamo, izuzev onih piskarala sa nekog lokalnog portala koji nastup Mirze Suta u Ekoru opisuju kao da je Majkl Dzekson
Mislim da se nista u ovom gradu nije brze zatvorilo. Cak je i sex shop duze radio 
Pa nije valjda da se Hope zatvorio?
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#3853 Re: Zeničani
Zar su nam i sex shop zatvorili?
A nikad se ne nakanih da se opremim k'o čovjek i sa obrazom dočekam dame. 
-
Mustang1
- Posts: 29914
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3854 Re: Zeničani
I bolje ti je sto nisi .. Bio sma ja jednom i nikad vise
Cijene su napucane do bola ..
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83424
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3855 Re: Zeničani
Ako me sjecanje dobro sluzi bio je u Metalurg shoping centru, tj. onom nizu radnji u nekadasnjoj ljetnjoj basti Hotela Metalurg. Eh mislim da je sad tu neki salon za uredjivanje hanuma, solarij, notki, folovi golovi. Moze bit i da grijesim
Elem i ja sam imao namjeru da kupim neke stvarcice, bio sam i zapikirao sta (ne bih javno
) i desi mi se neplanirani vikend u Zagrebu. I tamo istu stvar kupim za cca 200 kuna, a kod nas je bilo momacki preko stoje 
- Amomiman
- Posts: 516
- Joined: 26/04/2011 17:24
#3856 Re: Zeničani
"Stvar"_BataZiv_0809 wrote:Ako me sjecanje dobro sluzi bio je u Metalurg shoping centru, tj. onom nizu radnji u nekadasnjoj ljetnjoj basti Hotela Metalurg. Eh mislim da je sad tu neki salon za uredjivanje hanuma, solarij, notki, folovi golovi. Moze bit i da grijesimElem i ja sam imao namjeru da kupim neke stvarcice, bio sam i zapikirao sta (ne bih javno
) i desi mi se neplanirani vikend u Zagrebu. I tamo istu stvar kupim za cca 200 kuna, a kod nas je bilo momacki preko stoje
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#3857 Re: Zeničani
Zna li neko gdje bih mogao pronaci pozicije nekih objekata u Zenici u proslosti, npr. urbanisticku kartu Zenice iz 1950-ih?
Urbanisticki zavod opcine Zenica ili nesto tako, imamo li nesto nalik na to?
Urbanisticki zavod opcine Zenica ili nesto tako, imamo li nesto nalik na to?
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#3858 Re: Zeničani
Imas sluzbu za urbanizam u opstini...radi jedna fina teta, dakle i prijatna a vala i finaEborg wrote:Zna li neko gdje bih mogao pronaci pozicije nekih objekata u Zenici u proslosti, npr. urbanisticku kartu Zenice iz 1950-ih?
Urbanisticki zavod opcine Zenica ili nesto tako, imamo li nesto nalik na to?
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#3859 Re: Zeničani
E hvala ti puno! To je onaj glavni ulaz, kod salter-sale? Znas li mozda da li se naplacuju takve usluge ili daju na uvid tu?
- cenecimoveocino
- Posts: 2546
- Joined: 31/12/2013 23:00
- Location: Zenica
#3860 Re: Zeničani
Zemljotres sinoc?
Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#3861 Re: Zeničani
Bio, jacine 2,8 4km juzno od Zenice na dubini od 4km
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#3862 Re: Zeničani
Gorski udar u rudniku.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#3863 Re: Zeničani
http://www.mojevijesti.ba/novost/186937 ... ak-kadrova
haj' na stranu ovo politicko prestrojavanje i brojanje stolica ali naletih na ime Benjamin kaknjo,onaj isti kojeg je izmarisao onaj husin mladji kabadahija
Član Plenuma građana Zenice govorio na Konvenciji i slikao se sa Radončićem
Benjamin Kaknjo, član Plenuma građana Zenice se za vrijeme nedavne posjete Radončića OO SBB Zenica upoznao sa predsjednikom Radončićem, što su zabilježile i kamere. Tada je dogovoreno da Kaknjo održi kraći govor na Konvenciji održanoj 29. marta.
Inače, Kaknjo je postao "poznat" kada ga je prije desetak dana u centru Zenice napao sin Husejina Smajlovića (SDA) načelnika Općine Zenica.
Sve u svemu, jedan događaj koji će brzo biti zaboravljen. Nakon ovoga je sve jasnije da će SBB u javnosti teško dobiti drugu šansu. Onu koju su dobili na prošlim izborima, očigledno nisu iskoristili.
znao sam da ce se negdje pojaviti
haj' na stranu ovo politicko prestrojavanje i brojanje stolica ali naletih na ime Benjamin kaknjo,onaj isti kojeg je izmarisao onaj husin mladji kabadahija
Član Plenuma građana Zenice govorio na Konvenciji i slikao se sa Radončićem
Benjamin Kaknjo, član Plenuma građana Zenice se za vrijeme nedavne posjete Radončića OO SBB Zenica upoznao sa predsjednikom Radončićem, što su zabilježile i kamere. Tada je dogovoreno da Kaknjo održi kraći govor na Konvenciji održanoj 29. marta.
Inače, Kaknjo je postao "poznat" kada ga je prije desetak dana u centru Zenice napao sin Husejina Smajlovića (SDA) načelnika Općine Zenica.
Sve u svemu, jedan događaj koji će brzo biti zaboravljen. Nakon ovoga je sve jasnije da će SBB u javnosti teško dobiti drugu šansu. Onu koju su dobili na prošlim izborima, očigledno nisu iskoristili.
znao sam da ce se negdje pojaviti
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#3864 Re: Zeničani
I šta sad, Afan je manje kabadahija jer se ovaj slikao s Radončićem? Mislim, ono, sad je premlaćivanje potpuno razumljivo, pa i opravdano. "Afan - žrtva, a ne zločinac".
To je sad potpuno drugačije, potpuno drugačije!
To je sad potpuno drugačije, potpuno drugačije!
-
enkoo83
- Posts: 233
- Joined: 20/12/2013 16:31
#3865 Re: Zeničani
Otkud u plenumu stranački ljudi mislilm da je to frajer htio da pita.
A ko vjeruje da je afan kabadahija taj nije zdrave glave
Sent from my Xperia Tipo using Tapatalk
A ko vjeruje da je afan kabadahija taj nije zdrave glave
Sent from my Xperia Tipo using Tapatalk
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#3866 Re: Zeničani
sad cu zvucat ko chacha mu huso,al Afana pred sudiju svakakoExNihilo wrote:I šta sad, Afan je manje kabadahija jer se ovaj slikao s Radončićem? Mislim, ono, sad je premlaćivanje potpuno razumljivo, pa i opravdano. "Afan - žrtva, a ne zločinac".![]()
To je sad potpuno drugačije, potpuno drugačije!
mada sam ja nesto drugo poentirao,al hajd ...jasno ti je svakako
-
electric
- Posts: 320
- Joined: 21/01/2011 17:24
- Location: Tuzla
#3867 Re: Zeničani
ee ovako posto mislim da je ovo najpogodnije mjesto da vas pitam treba mi prenociste sa petka na subotu(11.4) ima nas pet i bilo bi idealno ako bi mnas ispalo do 20 km po osobi..
hvala
hvala
-
celeron
- Posts: 480
- Joined: 30/04/2013 20:44
#3868 Re: Zeničani
Avanti kod bazenaelectric wrote:ee ovako posto mislim da je ovo najpogodnije mjesto da vas pitam treba mi prenociste sa petka na subotu(11.4) ima nas pet i bilo bi idealno ako bi mnas ispalo do 20 km po osobi..
hvala
- W0LVERINE
- Posts: 173
- Joined: 21/12/2013 17:46
#3869 Re: Zeničani
ili hotel rudar! Znam da imaju sobe u kojima moze stati vise od 5 osoba ali ne znam za cijenu! Nađi broj na netu pa pitaj za te sobe! Jednokrevetne i dvokrevetne su mislim skuplje!electric wrote:ee ovako posto mislim da je ovo najpogodnije mjesto da vas pitam treba mi prenociste sa petka na subotu(11.4) ima nas pet i bilo bi idealno ako bi mnas ispalo do 20 km po osobi..
hvala
Proslu godinu sam stanovao tu 8 mjeseci,bilo pravo povoljno za nas studente!
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#3870 Re: Zeničani
Ovo se garant dolazi na Lunar festival, Tuzlaci vazda bili partijaneri! 
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#3871 Re: Zeničani
Znaju li se ucesnici tog festivala? Imal ikog preko grane?Eborg wrote:Ovo se garant dolazi na Lunar festival, Tuzlaci vazda bili partijaneri!
Sent from my Nexus S using Tapatalk 2
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#3872 Re: Zeničani
Ima poduza lista, mislim da su sve domaci ali ima par finih imena. Google it. 
- jasko_ba
- Posts: 8476
- Joined: 13/11/2006 17:47
#3873 Re: Zeničani
Ima onaj Forest lik kako vec mu je ime, mali Qle iz Rajvose, Tamamovic i Mika. Ovo ostalo tanko skroz
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#3874 Re: Zeničani
Nisam te nikad slusao ali ima nekoliko interesantnih imena iz Zenice, Tuzle i Sarajeva na cijim sam partijama bio.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83424
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#3875 Re: Zeničani
Narode, zna li iko ima li u Zenici (ili blizoj okolini) krojac koji radi sivanje muskih odijela po mjeri? Unaprijed hvala 
