La Liga Santander
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3851 Re: Spanska liga ( Primera División )
U svoje dvoriste, pa se stidi 
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
-
tufahija12345
- Posts: 566
- Joined: 06/06/2013 00:57
#3853 Re: Spanska liga ( Primera División )
ne zna loptu zaustavit
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
- Fajcion
- Posts: 1362
- Joined: 27/07/2012 11:02
#3855 Re: Spanska liga ( Primera División )
Bože moj. Sve će na svoje a i trenutno zna se ko je na čelu. 
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#3856 Re: Spanska liga ( Primera División )
sta se desi zutoj podmornici, jel iko ovo ocekivao
- studeni76
- Posts: 6782
- Joined: 03/06/2009 14:12
#3857 Re: Spanska liga ( Primera División )
Da poguraju komšije malokory_galaktikos wrote:sta se desi zutoj podmornici, jel iko ovo ocekivao
- DonEmir
- Posts: 612
- Joined: 31/07/2015 00:51
- Location: Bihac
#3858 Re: Spanska liga ( Primera División )
Dobar dan. Nastimali ali malo ovokory_galaktikos wrote:sta se desi zutoj podmornici, jel iko ovo ocekivao
..La Primera de la Muvanje
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79552
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3859 Re: Spanska liga ( Primera División )
ne mogu separatisti protiv Reala, pa makar to bio i Betis 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3860 Re: Spanska liga ( Primera División )
Kakav debil ovaj Castro

- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#3861 Re: Spanska liga ( Primera División )
ukradose im dva gola
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#3862 Re: Spanska liga ( Primera División )
Jao upravo prikazali ovaj gol što su poništili Barsi pa lopta umalo nije dotakla mrežu..

- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3863 Re: Spanska liga ( Primera División )
Jedno jes, drugo nije.mO k3 wrote:ukradose im dva gola
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#3864 Re: Spanska liga ( Primera División )
ma ucini mi se da jeste..Tomahawk11 wrote:Jedno jes, drugo nije.mO k3 wrote:ukradose im dva gola
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#3865 Re: Spanska liga ( Primera División )
sigurno 4 minute nadoknade i onda ide X
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#3866 Re: Spanska liga ( Primera División )
Joj mrtvih mi kakav je majstor messi
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#3867 Re: Spanska liga ( Primera División )
o pade go .....sada 2:1 za barcu
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3868 Re: Spanska liga ( Primera División )
Nije presla lopta kod one druge situacije citavim obimom.mO k3 wrote:ma ucini mi se da jeste..Tomahawk11 wrote:Jedno jes, drugo nije.mO k3 wrote:ukradose im dva gola
Ono prvo je cist gol.
Nego, zanima me, hoce li ko napraviti gif kompilaciju Messijevih ''poteza''
Ko sto se to radilo birvaktile sa CR ''potezima''
Evo izjednaci Suarez
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3869 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ovom loptom se izvadio.nema me tamo wrote:Joj mrtvih mi kakav je majstor messi
Ovo prije toga sto sam gledao....gluho bilo.
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#3870 Re: Spanska liga ( Primera División )
Pa ti nisi ni gledao tenis? 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3871 Re: Spanska liga ( Primera División )
Kazem, otkad sam gledao, znaci otkad se zavrsio teniski mec...prati malonema me tamo wrote:Pa ti nisi ni gledao tenis?
A po komentarima Barca fans, nije ni prije toga nesto odigrao.
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#3872 Re: Spanska liga ( Primera División )
Tek si se sad izvadio..
Pa i ja sam okrenuo nakon tenisa i bila je koja minuta 80 cini mi se..
9 minuta igre samo pa zato govorim
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3873 Re: Spanska liga ( Primera División )
Jok, oko 70. sam prebacio, bio je gotov tenis.nema me tamo wrote:![]()
Tek si se sad izvadio..
Pa i ja sam okrenuo nakon tenisa i bila je koja minuta 80 cini mi se..
9 minuta igre samo pa zato govorim
Malo saltao da cujem izjave, u tom precka, stativa, gol Betisa.
Pise fino u postu gore otkad sam gledao
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#3874 Re: Spanska liga ( Primera División )
Jes upravu si stvarno ja zaboravio na izjave skroz..
Al' kakav je ono majstor stvarno nevjerovatno koliko jednostavno izgleda kad on to radi..
Svi bi šutali iz one šanse, al' svi..
Al' kakav je ono majstor stvarno nevjerovatno koliko jednostavno izgleda kad on to radi..
Svi bi šutali iz one šanse, al' svi..
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#3875 Re: Spanska liga ( Primera División )
E vidite da postoji najjaca liga svijeta (kao sto ne postoji pa ne znam dokle ono supljiranje na tu temu) citava liga bi trebala biti savršena, sve strukture, ne samo klubovi. Sudije su odron bolje bi liga izgledala bez njih. Mislio sam da su engleske sudije najgore u tom polju ali ipak ne, španski slijepci dominiraju definitivno.
