Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX
Moderator: Chloe
- BiH-x
- Posts: 2193
- Joined: 18/07/2008 22:09
#3851 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Jebu se Mujo i Fata, kad odjednom Fata poce mumlati:
-Svrsicu, svrsicu, svrsicu!!
A Muio joj odvali samarcinu i rece:
-Picka ti materina ko je taj Svrsic!?
-Svrsicu, svrsicu, svrsicu!!
A Muio joj odvali samarcinu i rece:
-Picka ti materina ko je taj Svrsic!?
- pici
- Posts: 46380
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#3852 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Poslo Mujo iz Njemačke Fati jaknu. Platio je 500 € ali on nije htjeo da je zabrinjava zato što je dao tolike pare pa on reće da je platio 250 €. Sutradan ga ona zove...
Mujo šalji još ovakih jakni, otvorila sam biznis, ovu sam odmah prodala za 300 €.
Mujo šalji još ovakih jakni, otvorila sam biznis, ovu sam odmah prodala za 300 €.
-
PalaSa Marsa
- Posts: 18966
- Joined: 11/09/2008 11:48
- Location: Where the Moon play with the Stars :)
#3853 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
pupa hava wrote:Sjedi cigo u biblioteci i cijelo vrijeme bulji u jednu studentkinju. Njoj pravo neugodno, suti, suti, pa onda kad nije vise mogla izdrzati kaze:
- "Decko, izvini, ali moras znati jednu stvar....moje srce pripada nekom drugom..."
Veli cigo:
- "Ma nema veze, imas ti i drugi organi."
- mondo bizarro
- Posts: 62826
- Joined: 16/07/2009 00:24
- Location: sa yossarianom na pianosi
#3854 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Ulazi Mujo u restoran i za njim ulazi dugonogo pile.
Mujo naruči i kaže: Pile će isto.
Konobar donese, oni pojedu i Mujo plati račun tačno koliko je iznosio, a da nije prebrojao novac.
Tako nekoliko dana za redom. Pile svaki dan uzim što i Mujo, a Mujo svaki dan plaća,a da ne izbroji novac.
Napokon, konobar nje mogao više izdržati i upita ga o tome.
A Mujo će: Neki dan sam ulovio zlatnu ribicu i rekla je da će mi ispuniti 2 želje. Prva mi je bila da uvijek imam novca tačno koliko mi treba. E, a druga... da me uvijek prati jedna dugonoga koka i slaže se sa svime što ja hoću
Mujo naruči i kaže: Pile će isto.
Konobar donese, oni pojedu i Mujo plati račun tačno koliko je iznosio, a da nije prebrojao novac.
Tako nekoliko dana za redom. Pile svaki dan uzim što i Mujo, a Mujo svaki dan plaća,a da ne izbroji novac.
Napokon, konobar nje mogao više izdržati i upita ga o tome.
A Mujo će: Neki dan sam ulovio zlatnu ribicu i rekla je da će mi ispuniti 2 želje. Prva mi je bila da uvijek imam novca tačno koliko mi treba. E, a druga... da me uvijek prati jedna dugonoga koka i slaže se sa svime što ja hoću
- The Nightwatchman
- Posts: 2380
- Joined: 16/10/2006 15:31
- Location: izmedju krajnosti
- sirocco
- Posts: 661
- Joined: 03/06/2009 21:00
- Location: tu i tamo
#3856 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Razgovaraju baba i deda:
Je li deda, koliko je tebi godina?
Devedeset tri.
E, ne bi ti dala...
Ne bi ja ni mog'o.
Je li deda, koliko je tebi godina?
Devedeset tri.
E, ne bi ti dala...
Ne bi ja ni mog'o.
-
pupa hava
- Posts: 351
- Joined: 27/07/2009 19:14
- Location: havosfera
#3857 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
rok trajanja vica tri mjeseca...The Nightwatchman wrote:evo jedan o policajcima![]()
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 38&t=67643
-
PalaSa Marsa
- Posts: 18966
- Joined: 11/09/2008 11:48
- Location: Where the Moon play with the Stars :)
#3858 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
sirocco wrote:Razgovaraju baba i deda:
Je li deda, koliko je tebi godina?
Devedeset tri.
E, ne bi ti dala...
Ne bi ja ni mog'o.
- atko
- Posts: 6058
- Joined: 06/07/2006 14:51
#3860 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Doktor miju...
-Gospodine mujo imam losu vijes, zivjecete jos samo godinu dana
-od cegaa doktore, od ceegaa?!
-Gospodine mujo imam losu vijes, zivjecete jos samo godinu dana
-od cegaa doktore, od ceegaa?!
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3861 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
http://www.youtube.com/watch?v=u0aedNpZ ... re=related
i ova klasika od sinoc hey mr.west
http://www.youtube.com/watch?v=orbqiMPWOQo
i ova klasika od sinoc hey mr.west
http://www.youtube.com/watch?v=orbqiMPWOQo
- grunt
- Posts: 2067
- Joined: 17/01/2008 23:41
- Location: Ne budi med da te raznesu,ni otrov da se od tebe truju.
- Contact:
#3862 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
mozda je vec bilo:
Zbog cega su ruzne zene bolje u krevetu od lijepih?
-Misle da im je to zadnji put
Zbog cega su ruzne zene bolje u krevetu od lijepih?
-Misle da im je to zadnji put
-
kmosst
- Posts: 184
- Joined: 22/01/2009 07:30
#3863 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Ulazi pljackas u banku sa pistoljem u ruci i kaze:
-Ovo je pljacka, svi ruke u vis!
Kad mu je blagajnik predao kesu sa lovom upita prvog koji je stajao sa rukama u vis:
- Jesi li vidio da sam opljackao banku?
- Jesam!
Pljackas ga upuca, on padne mrtav.
Zatim pridje drugom i upita:
- Jesi li ti vidio da sam opljackao banku?
Ovaj odgovori:
- Ja ne! Ali moja zena je sve vidjela???
-Ovo je pljacka, svi ruke u vis!
Kad mu je blagajnik predao kesu sa lovom upita prvog koji je stajao sa rukama u vis:
- Jesi li vidio da sam opljackao banku?
- Jesam!
Pljackas ga upuca, on padne mrtav.
Zatim pridje drugom i upita:
- Jesi li ti vidio da sam opljackao banku?
Ovaj odgovori:
- Ja ne! Ali moja zena je sve vidjela???
-
drekalica28
- Posts: 27177
- Joined: 29/05/2008 11:07
#3864 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Mujo se zaposlio u muzeju. Nakon nekoliko dana pozove ga šef:
- Mujo, nismo zadovoljni tvojim radom.
- Što hoćete, radim ovdje tek dva dana, a već sam prodao dva Picasa.

- Mujo, nismo zadovoljni tvojim radom.
- Što hoćete, radim ovdje tek dva dana, a već sam prodao dva Picasa.
- Fair Life
- Posts: 14219
- Joined: 02/03/2004 00:00
#3865 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Došao novi general na dužnost u tvrđavu Legije stranaca u pustinji. Krenuo već prvi dan u obilazak tvrđave. Dok je obilazio ugleda mazgu svezanu za stup. Upita on najbližeg stražara čemu služi ta mazga.
- Gospodine generale, mazga je za zabavu vojnika! Znate kako je, dugo smo tu bez žena, pa...
- Pa onda joj sredite malo to mjesto, napravite joj nadstrešnicu i slično! - naredi general i ode dalje.
Nakon mjesec dana u pustinji ni generalu nije bilo lako, pa što će, kuda će, odluči se i on malo zabaviti s mazgom. Naredi stražaru da je drži, a on obavi posao. Dok se oblačio, olakšan i zadovoljan, upita stražara:
- Reci mi junače, rade li obični vojnici to ovako kao mi generali?
- Pa ima razlike, gospodine generale.
Obični vojnici uglavnom zajašu mazgu i odjašu do obližnjeg naselja u kojem je javna kuća!
- Gospodine generale, mazga je za zabavu vojnika! Znate kako je, dugo smo tu bez žena, pa...
- Pa onda joj sredite malo to mjesto, napravite joj nadstrešnicu i slično! - naredi general i ode dalje.
Nakon mjesec dana u pustinji ni generalu nije bilo lako, pa što će, kuda će, odluči se i on malo zabaviti s mazgom. Naredi stražaru da je drži, a on obavi posao. Dok se oblačio, olakšan i zadovoljan, upita stražara:
- Reci mi junače, rade li obični vojnici to ovako kao mi generali?
- Pa ima razlike, gospodine generale.
Obični vojnici uglavnom zajašu mazgu i odjašu do obližnjeg naselja u kojem je javna kuća!
- Starac_Foco
- Posts: 71
- Joined: 01/10/2007 12:06
- Location: போஸ்னியா மற்றும் ஹெர்ஸ்கோவினா
#3866 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Ide Crvenkapica kroz sumu i sretne velikog zlog vuka.
Upita vuk Crvenkapicu: "Crvenkapice, hoces li mi dati bakinu adresu"?
"Naravno", odgovori Crvenkapica.
Adresa je: [email protected]
Upita vuk Crvenkapicu: "Crvenkapice, hoces li mi dati bakinu adresu"?
"Naravno", odgovori Crvenkapica.
Adresa je: [email protected]
- mondo bizarro
- Posts: 62826
- Joined: 16/07/2009 00:24
- Location: sa yossarianom na pianosi
#3867 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Fair Life wrote: Obični vojnici uglavnom zajašu mazgu i odjašu do obližnjeg naselja u kojem je javna kuća!
-
fixer
- Posts: 8091
- Joined: 20/05/2006 15:05
- Location: פיקסר אתה קינג
#3868 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Starac_Foco wrote:Ide Crvenkapica kroz sumu i sretne velikog zlog vuka.
Upita vuk Crvenkapicu: "Crvenkapice, hoces li mi dati bakinu adresu"?
"Naravno", odgovori Crvenkapica.
Adresa je: [email protected]
- notsure
- Posts: 1185
- Joined: 31/07/2008 19:57
#3869 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Kupila žena vibrator i donijela ga kući, raspakovala, ubacila baterije, uključila... kad vibrator proradi, ona se trže: "Šta se treseš, haman je i tebi prvi put k'o i meni?"
- StLouis
- Posts: 2969
- Joined: 07/03/2004 00:00
- Location: USA
#3870 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
drekalica28 wrote:Mujo se zaposlio u muzeju. Nakon nekoliko dana pozove ga šef:
- Mujo, nismo zadovoljni tvojim radom.
- Što hoćete, radim ovdje tek dva dana, a već sam prodao dva Picasa.![]()
- kriticarka_nikova
- Posts: 2669
- Joined: 04/02/2006 23:30
#3871 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Mujo i Haso su se rodili u Sarajevu gdje su zivjeli citav svoj zivot, sve dok Haso nije otiso kod svog rodjaka izbjeglice u London i kad se vratio u Sarajevo naso je Muju zna se gdje: u kaficu i reko mu :"Ej Mujo bio sam u Londonu", a Mujo ga pogledao ispod oka i pitao :"Ćuuuj, a gdje je to?",..."Pa to ti je 2000 km od Sarajeva"...odgovori ovaj, a Mujo se uhvati za glavu i rece: "Auuuu u kojoj si ti to vukojebini bio???".
-
PalaSa Marsa
- Posts: 18966
- Joined: 11/09/2008 11:48
- Location: Where the Moon play with the Stars :)
#3872 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Auh!StLouis wrote:drekalica28 wrote:Mujo se zaposlio u muzeju. Nakon nekoliko dana pozove ga šef:
- Mujo, nismo zadovoljni tvojim radom.
- Što hoćete, radim ovdje tek dva dana, a već sam prodao dva Picasa.![]()
![]()
![]()
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#3873 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
fixer wrote:Starac_Foco wrote:Ide Crvenkapica kroz sumu i sretne velikog zlog vuka.
Upita vuk Crvenkapicu: "Crvenkapice, hoces li mi dati bakinu adresu"?
"Naravno", odgovori Crvenkapica.
Adresa je: [email protected]![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- StLouis
- Posts: 2969
- Joined: 07/03/2004 00:00
- Location: USA
#3874 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Dva srednjoškolca, krate vrijeme i pričaju viceve...
- Ej, znaš ti koja je razlika između policajca i majmuna?
Međutim, do njih je bio policajac u civilu kome se nije sviđao taj razgovor pa uhvati malog za uho i reče - Mali, ja sam policajac! Da čujem sad, koja ja razlika? - sve jače ga stežući za uho.
Mali u grču boli kaže - Oprostite gospodine, nikakva, nikakva.
Policajac pusti malome uho i reče - I bolje za tebe da je nikakva!
- Ej, znaš ti koja je razlika između policajca i majmuna?
Međutim, do njih je bio policajac u civilu kome se nije sviđao taj razgovor pa uhvati malog za uho i reče - Mali, ja sam policajac! Da čujem sad, koja ja razlika? - sve jače ga stežući za uho.
Mali u grču boli kaže - Oprostite gospodine, nikakva, nikakva.
Policajac pusti malome uho i reče - I bolje za tebe da je nikakva!
- StLouis
- Posts: 2969
- Joined: 07/03/2004 00:00
- Location: USA
#3875 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009
Sastanak vidovnjaka: odgođeno zbog nepredviđenih događaja.
Hipohondrija je jedina bolest koju još nemam.
Želim umrijet mirno, u snu, kao moj djed, ne urličući, u strahu, kao putnici u njegovom busu.
Za dobrom prašinom se i konju diže
Morate vodit računa o svom zdravlju. Evo recimo, moja baka, počela je hodat 5 kilometara dnevno kad joj je bilo 60 godina. Danas joj je 97 i pojma nemamo gdje je.
- Ellen DeGeners. -
Očajnički nastojim razumjet zbog čega su kamikaze nosili kacige.
- Dave Edison. -
Jeste primjetili kad vozite, svako ko ide sporije od vas je idiot, a svako ko ide brže od vas je manijak.
Hipohondrija je jedina bolest koju još nemam.
Želim umrijet mirno, u snu, kao moj djed, ne urličući, u strahu, kao putnici u njegovom busu.
Za dobrom prašinom se i konju diže
Morate vodit računa o svom zdravlju. Evo recimo, moja baka, počela je hodat 5 kilometara dnevno kad joj je bilo 60 godina. Danas joj je 97 i pojma nemamo gdje je.
- Ellen DeGeners. -
Očajnički nastojim razumjet zbog čega su kamikaze nosili kacige.
- Dave Edison. -
Jeste primjetili kad vozite, svako ko ide sporije od vas je idiot, a svako ko ide brže od vas je manijak.
