Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
User avatar
BiH-x
Posts: 2193
Joined: 18/07/2008 22:09

#3851 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by BiH-x »

Jebu se Mujo i Fata, kad odjednom Fata poce mumlati:
-Svrsicu, svrsicu, svrsicu!!
A Muio joj odvali samarcinu i rece:
-Picka ti materina ko je taj Svrsic!?
User avatar
pici
Posts: 46380
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3852 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by pici »

Poslo Mujo iz Njemačke Fati jaknu. Platio je 500 € ali on nije htjeo da je zabrinjava zato što je dao tolike pare pa on reće da je platio 250 €. Sutradan ga ona zove...
Mujo šalji još ovakih jakni, otvorila sam biznis, ovu sam odmah prodala za 300 €.
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#3853 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

pupa hava wrote:Sjedi cigo u biblioteci i cijelo vrijeme bulji u jednu studentkinju. Njoj pravo neugodno, suti, suti, pa onda kad nije vise mogla izdrzati kaze:
- "Decko, izvini, ali moras znati jednu stvar....moje srce pripada nekom drugom..."
Veli cigo:
- "Ma nema veze, imas ti i drugi organi."

:D
:-) :lol: :lol: :D
User avatar
mondo bizarro
Posts: 62826
Joined: 16/07/2009 00:24
Location: sa yossarianom na pianosi

#3854 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by mondo bizarro »

Ulazi Mujo u restoran i za njim ulazi dugonogo pile.
Mujo naruči i kaže: Pile će isto.
Konobar donese, oni pojedu i Mujo plati račun tačno koliko je iznosio, a da nije prebrojao novac.
Tako nekoliko dana za redom. Pile svaki dan uzim što i Mujo, a Mujo svaki dan plaća,a da ne izbroji novac.
Napokon, konobar nje mogao više izdržati i upita ga o tome.
A Mujo će: Neki dan sam ulovio zlatnu ribicu i rekla je da će mi ispuniti 2 želje. Prva mi je bila da uvijek imam novca tačno koliko mi treba. E, a druga... da me uvijek prati jedna dugonoga koka i slaže se sa svime što ja hoću :lol:
User avatar
The Nightwatchman
Posts: 2380
Joined: 16/10/2006 15:31
Location: izmedju krajnosti

#3855 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by The Nightwatchman »

User avatar
sirocco
Posts: 661
Joined: 03/06/2009 21:00
Location: tu i tamo

#3856 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by sirocco »

Razgovaraju baba i deda:
Je li deda, koliko je tebi godina?
Devedeset tri.
E, ne bi ti dala...
Ne bi ja ni mog'o.
pupa hava
Posts: 351
Joined: 27/07/2009 19:14
Location: havosfera

#3857 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by pupa hava »

The Nightwatchman wrote:evo jedan o policajcima :D

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 38&t=67643
:D
rok trajanja vica tri mjeseca... :D
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#3858 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

sirocco wrote:Razgovaraju baba i deda:
Je li deda, koliko je tebi godina?
Devedeset tri.
E, ne bi ti dala...
Ne bi ja ni mog'o.
:-) :-) :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Njuber
Posts: 22
Joined: 25/08/2008 21:20

#3859 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Njuber »

:sax:
User avatar
atko
Posts: 6058
Joined: 06/07/2006 14:51

#3860 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by atko »

Doktor miju...
-Gospodine mujo imam losu vijes, zivjecete jos samo godinu dana
-od cegaa doktore, od ceegaa?!
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3861 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by todd_smith »

User avatar
grunt
Posts: 2067
Joined: 17/01/2008 23:41
Location: Ne budi med da te raznesu,ni otrov da se od tebe truju.
Contact:

#3862 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by grunt »

mozda je vec bilo:

Zbog cega su ruzne zene bolje u krevetu od lijepih?
-Misle da im je to zadnji put :D
kmosst
Posts: 184
Joined: 22/01/2009 07:30

#3863 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by kmosst »

Ulazi pljackas u banku sa pistoljem u ruci i kaze:
-Ovo je pljacka, svi ruke u vis!
Kad mu je blagajnik predao kesu sa lovom upita prvog koji je stajao sa rukama u vis:
- Jesi li vidio da sam opljackao banku?
- Jesam!
Pljackas ga upuca, on padne mrtav.
Zatim pridje drugom i upita:
- Jesi li ti vidio da sam opljackao banku?
Ovaj odgovori:
- Ja ne! Ali moja zena je sve vidjela???
drekalica28
Posts: 27177
Joined: 29/05/2008 11:07

#3864 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by drekalica28 »

Mujo se zaposlio u muzeju. Nakon nekoliko dana pozove ga šef:
- Mujo, nismo zadovoljni tvojim radom.
- Što hoćete, radim ovdje tek dva dana, a već sam prodao dva Picasa. :lol: :lol:
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#3865 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Fair Life »

Došao novi general na dužnost u tvrđavu Legije stranaca u pustinji. Krenuo već prvi dan u obilazak tvrđave. Dok je obilazio ugleda mazgu svezanu za stup. Upita on najbližeg stražara čemu služi ta mazga.
- Gospodine generale, mazga je za zabavu vojnika! Znate kako je, dugo smo tu bez žena, pa...
- Pa onda joj sredite malo to mjesto, napravite joj nadstrešnicu i slično! - naredi general i ode dalje.
Nakon mjesec dana u pustinji ni generalu nije bilo lako, pa što će, kuda će, odluči se i on malo zabaviti s mazgom. Naredi stražaru da je drži, a on obavi posao. Dok se oblačio, olakšan i zadovoljan, upita stražara:
- Reci mi junače, rade li obični vojnici to ovako kao mi generali?
- Pa ima razlike, gospodine generale.
Obični vojnici uglavnom zajašu mazgu i odjašu do obližnjeg naselja u kojem je javna kuća!
User avatar
Starac_Foco
Posts: 71
Joined: 01/10/2007 12:06
Location: போஸ்னியா மற்றும் ஹெர்ஸ்கோவினா

#3866 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Starac_Foco »

Ide Crvenkapica kroz sumu i sretne velikog zlog vuka.
Upita vuk Crvenkapicu: "Crvenkapice, hoces li mi dati bakinu adresu"?
"Naravno", odgovori Crvenkapica.
Adresa je: [email protected]
User avatar
mondo bizarro
Posts: 62826
Joined: 16/07/2009 00:24
Location: sa yossarianom na pianosi

#3867 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by mondo bizarro »

Fair Life wrote: Obični vojnici uglavnom zajašu mazgu i odjašu do obližnjeg naselja u kojem je javna kuća!
:lol:
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#3868 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by fixer »

Starac_Foco wrote:Ide Crvenkapica kroz sumu i sretne velikog zlog vuka.
Upita vuk Crvenkapicu: "Crvenkapice, hoces li mi dati bakinu adresu"?
"Naravno", odgovori Crvenkapica.
Adresa je: [email protected]
:D :D :D :D :D :D :D :D :thumbup:
User avatar
notsure
Posts: 1185
Joined: 31/07/2008 19:57

#3869 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by notsure »

Kupila žena vibrator i donijela ga kući, raspakovala, ubacila baterije, uključila... kad vibrator proradi, ona se trže: "Šta se treseš, haman je i tebi prvi put k'o i meni?"
User avatar
StLouis
Posts: 2969
Joined: 07/03/2004 00:00
Location: USA

#3870 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by StLouis »

drekalica28 wrote:Mujo se zaposlio u muzeju. Nakon nekoliko dana pozove ga šef:
- Mujo, nismo zadovoljni tvojim radom.
- Što hoćete, radim ovdje tek dva dana, a već sam prodao dva Picasa. :lol: :lol:
:lol: :lol: :thumbup:
User avatar
kriticarka_nikova
Posts: 2669
Joined: 04/02/2006 23:30

#3871 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by kriticarka_nikova »

Mujo i Haso su se rodili u Sarajevu gdje su zivjeli citav svoj zivot, sve dok Haso nije otiso kod svog rodjaka izbjeglice u London i kad se vratio u Sarajevo naso je Muju zna se gdje: u kaficu i reko mu :"Ej Mujo bio sam u Londonu", a Mujo ga pogledao ispod oka i pitao :"Ćuuuj, a gdje je to?",..."Pa to ti je 2000 km od Sarajeva"...odgovori ovaj, a Mujo se uhvati za glavu i rece: "Auuuu u kojoj si ti to vukojebini bio???".
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#3872 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

StLouis wrote:
drekalica28 wrote:Mujo se zaposlio u muzeju. Nakon nekoliko dana pozove ga šef:
- Mujo, nismo zadovoljni tvojim radom.
- Što hoćete, radim ovdje tek dva dana, a već sam prodao dva Picasa. :lol: :lol:
:lol: :lol: :thumbup:
Auh! :shock: :-) :lol: :lol: :D
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#3873 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by pustopoljina »

fixer wrote:
Starac_Foco wrote:Ide Crvenkapica kroz sumu i sretne velikog zlog vuka.
Upita vuk Crvenkapicu: "Crvenkapice, hoces li mi dati bakinu adresu"?
"Naravno", odgovori Crvenkapica.
Adresa je: [email protected]
:D :D :D :D :D :D :D :D :thumbup:
:thumbup: good one
User avatar
StLouis
Posts: 2969
Joined: 07/03/2004 00:00
Location: USA

#3874 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by StLouis »

Dva srednjoškolca, krate vrijeme i pričaju viceve...
- Ej, znaš ti koja je razlika između policajca i majmuna?
Međutim, do njih je bio policajac u civilu kome se nije sviđao taj razgovor pa uhvati malog za uho i reče - Mali, ja sam policajac! Da čujem sad, koja ja razlika? - sve jače ga stežući za uho.
Mali u grču boli kaže - Oprostite gospodine, nikakva, nikakva.
Policajac pusti malome uho i reče - I bolje za tebe da je nikakva!
User avatar
StLouis
Posts: 2969
Joined: 07/03/2004 00:00
Location: USA

#3875 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by StLouis »

Sastanak vidovnjaka: odgođeno zbog nepredviđenih događaja.

Hipohondrija je jedina bolest koju još nemam.

Želim umrijet mirno, u snu, kao moj djed, ne urličući, u strahu, kao putnici u njegovom busu.

Za dobrom prašinom se i konju diže

Morate vodit računa o svom zdravlju. Evo recimo, moja baka, počela je hodat 5 kilometara dnevno kad joj je bilo 60 godina. Danas joj je 97 i pojma nemamo gdje je.
- Ellen DeGeners. -

Očajnički nastojim razumjet zbog čega su kamikaze nosili kacige.
- Dave Edison. -

Jeste primjetili kad vozite, svako ko ide sporije od vas je idiot, a svako ko ide brže od vas je manijak.
Post Reply