Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Stroj-2
Posts: 2633
Joined: 12/04/2015 15:59

#3851 Re: Horde Zla

Post by Stroj-2 »

jalijas74 wrote:
A za nas malo starije... Every go... Saraj `vo

https://www.youtube.com/watch?v=glzfjcVPC7Q

ma sad bih polomio jos jednu stolicu u Skenderiji :) :evil: i bacao petarde
:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
jalijas74
Posts: 1366
Joined: 17/11/2010 15:10

#3852 Re: Horde Zla

Post by jalijas74 »

Ovakvi turniri pogotovo onaj novogodisnji su bili prava poslastica za petarde. Sjecam se jednom neke zgodne plavuse ispred nas u nekoj bundi dosla sa nekim grmaljem samo takav papaka. I mi bacamo petarde sve oko njih a ona se buni pa sve gurka onog papka i on se kao ustaje i nesto prijeti prstom a mi onda sve vise i vise. Vrhunac je bila jedna petarda direktno na bijelu bundu a ishod je da je plavka sa grmaljem otisla :evil:
old_spice
Posts: 339
Joined: 06/09/2013 19:15

#3853 Re: Horde Zla

Post by old_spice »

Lijepa brojka danas, vidim stari trans gang evil.. :thumbup:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3854 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

E ovo je kvalitetan izgled kopa. Raspored i odabir udarnih transova. Zastave iznad dva ulaza. Zastave na kopljima. Fino je izgledalo sve :thumbup:
F&N
Posts: 5276
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#3855 Re: Horde Zla

Post by F&N »

Lijepo izdanje hordi... Kop koji djeluje organizivano a ne kao rulja koja je s neba pala na tribinu. Trans :thumbup: zastave :thumbup:
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#3856 Re: Horde Zla

Post by Maharadza »

Image

Image

8-)
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#3857 Re: Horde Zla

Post by Reglan »

Da ih i ja pohvalim. :thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 102748
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3858 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Lijepo je ovo danas odrađeno.
Eldinn
Posts: 335
Joined: 25/08/2010 13:28
Location: Sarajevo

#3859 Re: Horde Zla

Post by Eldinn »

Lijepo danas :thumbup: samo ovako nastaviti sa zastavama
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#3860 Re: Horde Zla

Post by Reglan »

Nucler del male?
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#3861 Re: Horde Zla

Post by ZonFon »

Reglan wrote:Nucler del male?
Nucleo del male. Davno se pojavila na sjeveru, mozda cak prije 10 godina.
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#3862 Re: Horde Zla

Post by Reglan »

Sta znaci to :D
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#3863 Re: Horde Zla

Post by ZonFon »

Reglan wrote:Sta znaci to :D
Jezgro zla ili tako nesto.
User avatar
TheProfessional
Posts: 164
Joined: 13/04/2013 19:27

#3864 Re: Horde Zla

Post by TheProfessional »

ZonFon wrote:
Reglan wrote:Nucler del male?
Nucleo del male. Davno se pojavila na sjeveru, mozda cak prije 10 godina.
Jednom se nosila na Grbavicu i mislim da je samo jednom bila na sjeveru i to je to.

http://fksinfo.com/galerija/268etvrtina ... slika#2526

http://fksinfo.com/galerija/4-kolo-pl-b ... slika#1975

Nije mi poznato da je kacena vise osim na rukometu i sl.
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#3865 Re: Horde Zla

Post by ZonFon »

TheProfessional wrote:
ZonFon wrote:
Reglan wrote:Nucler del male?
Nucleo del male. Davno se pojavila na sjeveru, mozda cak prije 10 godina.
Jednom se nosila na Grbavicu i mislim da je samo jednom bila na sjeveru i to je to.

http://fksinfo.com/galerija/268etvrtina ... slika#2526

http://fksinfo.com/galerija/4-kolo-pl-b ... slika#1975

Nije mi poznato da je kacena vise osim na rukometu i sl.
:thumbup:

Upravu si...mislio sam da je bila sezonu ranije protiv Slavije i Posusja.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#3866 Re: Horde Zla

Post by nema me tamo »

Savršen izgled.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3867 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Hz foto galerija.

http://m.imgur.com/a/REVYk

Ova tekma, i izgled kopa, me tako podsjeca na onaj period od prije par godina, i kada se znalo kako ce se svaki detalj posloziti ...i u kojem pravcu treba funkcionisati:thumbup:
User avatar
TheProfessional
Posts: 164
Joined: 13/04/2013 19:27

#3868 Re: Horde Zla

Post by TheProfessional »

-LIBERO- wrote:Hz foto galerija.

http://m.imgur.com/a/REVYk

Ova tekma, i izgled kopa, me tako podsjeca na onaj period od prije par godina, i kada se znalo kako ce se svaki detalj posloziti ...i u kojem pravcu treba funkcionisati:thumbup:
Bice da kritika djeluje :D :lol:
User avatar
Dino777
Posts: 846
Joined: 29/04/2014 12:49

#3869 Re: Horde Zla

Post by Dino777 »

:igrac: :kakoste: :okac:
Last edited by Dino777 on 11/03/2016 14:43, edited 1 time in total.
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#3870 Re: Horde Zla

Post by Reglan »

Mene zanima zasto se ne pjeva ova pjesma vise, koliko me sjecanje sluzi samo se pjevala jednu utakmicu i to protiv Veleza. A realno, pjesma razvaljuje.

Ferid Avdic
Posts: 245
Joined: 11/09/2014 20:23

#3871 Re: Horde Zla

Post by Ferid Avdic »

Na ovoj tekmi pjesma uopšte nije otpjevana kako se pjevala u Atini,pjesma jeste vrh,ali raja fula melodiju...http://sportsport.ba/tifo/pjesma-hordi- ... ini/137561
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#3872 Re: Horde Zla

Post by Reglan »

Meni je iskreno bolja od one samo ultra Sara'jvo il godina za godinom. Treba je forsirati. :D
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#3873 Re: Horde Zla

Post by Anestezija »

Pod konac sve :thumbup: :thumbup: nucleo del male je napravljena mislim cak 2004-2005 sezona,mozda i grijesim :D
User avatar
TheProfessional
Posts: 164
Joined: 13/04/2013 19:27

#3874 Re: Horde Zla

Post by TheProfessional »

Anestezija wrote:Pod konac sve :thumbup: :thumbup: nucleo del male je napravljena mislim cak 2004-2005 sezona,mozda i grijesim :D
Mislim da nije toliko ranije. Inace jedna mala anegdota vezana za taj transparent je da je orginalna ideja bila da pise BRANCO DEL MALE na fazon bukvalnog prevoda zabarskog kao i gang evil a u principu znaci stado koliko znam :D U to vrijeme postojala je i Fossa dei Leoni sto u bukvalnom prevodu znaci lavlja jama ali je ustvari lavlji brlog. Sreca pa je neko Ch***tu rekao nesto u fazonu "Kakav ba Branko" pa je odustao i stavio NUCLEO :D
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#3875 Re: Horde Zla

Post by Anestezija »

TheProfessional wrote:
Anestezija wrote:Pod konac sve :thumbup: :thumbup: nucleo del male je napravljena mislim cak 2004-2005 sezona,mozda i grijesim :D
Mislim da nije toliko ranije. Inace jedna mala anegdota vezana za taj transparent je da je orginalna ideja bila da pise BRANCO DEL MALE na fazon bukvalnog prevoda zabarskog kao i gang evil a u principu znaci stado koliko znam :D U to vrijeme postojala je i Fossa dei Leoni sto u bukvalnom prevodu znaci lavlja jama ali je ustvari lavlji brlog. Sreca pa je neko Ch***tu rekao nesto u fazonu "Kakav ba Branko" pa je odustao i stavio NUCLEO :D
Jel baš on nošen jednom u Žepče po onom snijegu od 2 metra :D Godine lete ne mogu se ni sjetit vise,sve u svemu dobar je :thumbup:
Post Reply