jalijas74 wrote:
A za nas malo starije... Every go... Saraj `vo
https://www.youtube.com/watch?v=glzfjcVPC7Q
ma sad bih polomio jos jednu stolicu u Skenderiji![]()
i bacao petarde
Horde Zla
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Stroj-2
- Posts: 2633
- Joined: 12/04/2015 15:59
#3851 Re: Horde Zla
- jalijas74
- Posts: 1366
- Joined: 17/11/2010 15:10
#3852 Re: Horde Zla
Ovakvi turniri pogotovo onaj novogodisnji su bili prava poslastica za petarde. Sjecam se jednom neke zgodne plavuse ispred nas u nekoj bundi dosla sa nekim grmaljem samo takav papaka. I mi bacamo petarde sve oko njih a ona se buni pa sve gurka onog papka i on se kao ustaje i nesto prijeti prstom a mi onda sve vise i vise. Vrhunac je bila jedna petarda direktno na bijelu bundu a ishod je da je plavka sa grmaljem otisla 
-
old_spice
- Posts: 339
- Joined: 06/09/2013 19:15
#3853 Re: Horde Zla
Lijepa brojka danas, vidim stari trans gang evil.. 
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3854 Re: Horde Zla
E ovo je kvalitetan izgled kopa. Raspored i odabir udarnih transova. Zastave iznad dva ulaza. Zastave na kopljima. Fino je izgledalo sve 
-
F&N
- Posts: 5276
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#3855 Re: Horde Zla
Lijepo izdanje hordi... Kop koji djeluje organizivano a ne kao rulja koja je s neba pala na tribinu. Trans
zastave 
- Reglan
- Posts: 5011
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3857 Re: Horde Zla
Da ih i ja pohvalim. 
- Logovan
- Posts: 102748
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3858 Re: Horde Zla
Lijepo je ovo danas odrađeno.
-
Eldinn
- Posts: 335
- Joined: 25/08/2010 13:28
- Location: Sarajevo
#3859 Re: Horde Zla
Lijepo danas
samo ovako nastaviti sa zastavama
- Reglan
- Posts: 5011
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3860 Re: Horde Zla
Nucler del male?
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#3861 Re: Horde Zla
Nucleo del male. Davno se pojavila na sjeveru, mozda cak prije 10 godina.Reglan wrote:Nucler del male?
- Reglan
- Posts: 5011
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3862 Re: Horde Zla
Sta znaci to 
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#3863 Re: Horde Zla
Jezgro zla ili tako nesto.Reglan wrote:Sta znaci to
- TheProfessional
- Posts: 164
- Joined: 13/04/2013 19:27
#3864 Re: Horde Zla
Jednom se nosila na Grbavicu i mislim da je samo jednom bila na sjeveru i to je to.ZonFon wrote:Nucleo del male. Davno se pojavila na sjeveru, mozda cak prije 10 godina.Reglan wrote:Nucler del male?
http://fksinfo.com/galerija/268etvrtina ... slika#2526
http://fksinfo.com/galerija/4-kolo-pl-b ... slika#1975
Nije mi poznato da je kacena vise osim na rukometu i sl.
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#3865 Re: Horde Zla
TheProfessional wrote:Jednom se nosila na Grbavicu i mislim da je samo jednom bila na sjeveru i to je to.ZonFon wrote:Nucleo del male. Davno se pojavila na sjeveru, mozda cak prije 10 godina.Reglan wrote:Nucler del male?
http://fksinfo.com/galerija/268etvrtina ... slika#2526
http://fksinfo.com/galerija/4-kolo-pl-b ... slika#1975
Nije mi poznato da je kacena vise osim na rukometu i sl.
Upravu si...mislio sam da je bila sezonu ranije protiv Slavije i Posusja.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3867 Re: Horde Zla
Hz foto galerija.
http://m.imgur.com/a/REVYk
Ova tekma, i izgled kopa, me tako podsjeca na onaj period od prije par godina, i kada se znalo kako ce se svaki detalj posloziti ...i u kojem pravcu treba funkcionisati:thumbup:
http://m.imgur.com/a/REVYk
Ova tekma, i izgled kopa, me tako podsjeca na onaj period od prije par godina, i kada se znalo kako ce se svaki detalj posloziti ...i u kojem pravcu treba funkcionisati:thumbup:
- TheProfessional
- Posts: 164
- Joined: 13/04/2013 19:27
#3868 Re: Horde Zla
Bice da kritika djeluje-LIBERO- wrote:Hz foto galerija.
http://m.imgur.com/a/REVYk
Ova tekma, i izgled kopa, me tako podsjeca na onaj period od prije par godina, i kada se znalo kako ce se svaki detalj posloziti ...i u kojem pravcu treba funkcionisati:thumbup:
- Dino777
- Posts: 846
- Joined: 29/04/2014 12:49
- Reglan
- Posts: 5011
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3870 Re: Horde Zla
Mene zanima zasto se ne pjeva ova pjesma vise, koliko me sjecanje sluzi samo se pjevala jednu utakmicu i to protiv Veleza. A realno, pjesma razvaljuje.
-
Ferid Avdic
- Posts: 245
- Joined: 11/09/2014 20:23
#3871 Re: Horde Zla
Na ovoj tekmi pjesma uopšte nije otpjevana kako se pjevala u Atini,pjesma jeste vrh,ali raja fula melodiju...http://sportsport.ba/tifo/pjesma-hordi- ... ini/137561
- Reglan
- Posts: 5011
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3872 Re: Horde Zla
Meni je iskreno bolja od one samo ultra Sara'jvo il godina za godinom. Treba je forsirati. 
- Anestezija
- Posts: 22549
- Joined: 29/01/2010 04:59
- Location: Sjever
#3873 Re: Horde Zla
Pod konac sve
nucleo del male je napravljena mislim cak 2004-2005 sezona,mozda i grijesim 
- TheProfessional
- Posts: 164
- Joined: 13/04/2013 19:27
#3874 Re: Horde Zla
Mislim da nije toliko ranije. Inace jedna mala anegdota vezana za taj transparent je da je orginalna ideja bila da pise BRANCO DEL MALE na fazon bukvalnog prevoda zabarskog kao i gang evil a u principu znaci stado koliko znamAnestezija wrote:Pod konac sve![]()
nucleo del male je napravljena mislim cak 2004-2005 sezona,mozda i grijesim
- Anestezija
- Posts: 22549
- Joined: 29/01/2010 04:59
- Location: Sjever
#3875 Re: Horde Zla
Jel baš on nošen jednom u Žepče po onom snijegu od 2 metraTheProfessional wrote:Mislim da nije toliko ranije. Inace jedna mala anegdota vezana za taj transparent je da je orginalna ideja bila da pise BRANCO DEL MALE na fazon bukvalnog prevoda zabarskog kao i gang evil a u principu znaci stado koliko znamAnestezija wrote:Pod konac sve![]()
nucleo del male je napravljena mislim cak 2004-2005 sezona,mozda i grijesim
U to vrijeme postojala je i Fossa dei Leoni sto u bukvalnom prevodu znaci lavlja jama ali je ustvari lavlji brlog. Sreca pa je neko Ch***tu rekao nesto u fazonu "Kakav ba Branko" pa je odustao i stavio NUCLEO


