BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3851 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Tkd »

leet wrote:Salihović je mogao onom liku slomiti nogu samo tako. :-)

Da, 4 utakmice je dobio kazne.

@amoninan

To je euforija bila :lol: :lol: :lol:
User avatar
amoninan
Posts: 3948
Joined: 11/11/2010 21:06
Location: echoplex

#3852 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by amoninan »

Bogme mali upisa i prve minute u seniorima Dinama. Ipak ako se šta planira raditi na ovome treba već sad krenuti u ofanzivu...
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3853 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Tkd »

Inače su ti u nas poznati po brzini. Neka malo provire u naš košarkaški savez pa neka i nauče nešto :)

Kološinac i Halilović, iako ovog drugog ne vidim kao budućeg reprezentativca.
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#3854 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by shake69 »

Nevjerovatno da jedan bh.sportski web portal svake sedmice donosi po 5 minuta snimka svakog boljeg poteza Semira Stilica u Ukrajini!? Drag mi je, Zeljino dijete, ali fakat je to previse! :?
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3855 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Tkd »

Što da ne. Ljude zanimaju nastupi naših igrača u inostranstvu. Bolje i to , nego gledati "tuđe" igrače. Ovako uvijek znamo u kakvoj je formi i slično. :)
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#3856 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by zlajapravaraja »

Evo Bicakcic dao gol za Braunschweig - treba li rec' da je glavom?
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3857 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Tkd »

Odlično igraju. Ako ovako nastave ne gine im Bundesliga. ;-)
User avatar
Edin H.
Posts: 53623
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3858 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Edin H. »

Dobar Begovic danas protiv Liverpoola, nadam se da nece Pape po svom obicaju Hasagica staviti u petak :oops:

Fakat sta je sa Hasagacim, toliko ga je Pape forsirao, nigdje frajera sad.
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#3859 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by phillie »

Edin H. wrote:Dobar Begovic danas protiv Liverpoola, nadam se da nece Pape po svom obicaju Hasagica staviti u petak :oops:

Fakat sta je sa Hasagacim, toliko ga je Pape forsirao, nigdje frajera sad.
Preforsir'o ga :D :D
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#3860 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by p206 »

ejh sad Hasagić... gdje je Tolja, gdje je Dedić?? :mrgreen:

mi smo generalno povodljivi ljudi, slušamo šta nam neko servira...treba skupljati talente, ali nije svako nivo potreban za A tim
jedno vrijeme je bio aktuelan Kučuković pa momka sada nigdje...
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#3861 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Eborg »

Tolja je tokom prosle sezone bio Celikov trener golmana u Glavasevom strucnom stabu. Sada je mislim bez angazmana.

Dedic je, ako se ne varam, negdje na Bliskom istoku "na posudbi iz Slobode" kao trener golmana.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#3862 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by missko »

Vedo ga opet zabi, niko i ne zna dat gola u Swaba ako on ne zabije.
User avatar
Edin H.
Posts: 53623
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3863 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Edin H. »

Eborg wrote:Tolja je tokom prosle sezone bio Celikov trener golmana u Glavasevom strucnom stabu. Sada je mislim bez angazmana.

Dedic je, ako se ne varam, negdje na Bliskom istoku "na posudbi iz Slobode" kao trener golmana.
A sta je sa Hasagicem, niko ne odgovori?
SaPnA
Posts: 7102
Joined: 12/05/2011 20:02
Location: Kattegat

#3864 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by SaPnA »

http://fotbal.idnes.cz/videosestrih-duk ... a-videa_vl
emir halilovic, iz zvijezde u cesku, 23 god, mozda bude nesto, zadnje sekunde videa ima njegov prodor
stokton
Posts: 420
Joined: 14/01/2012 01:52

#3865 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by stokton »

šta jeo ovo raja na rvatskim portalima samo pišu o malom Alenu i polahko pripremaju plodno tlo za kockasti dres a naši ništa. Pa nećemo zar i njega izgubit(bez borbe)...
User avatar
ćiško
Posts: 96
Joined: 06/07/2012 07:54

#3866 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by ćiško »

ne možete izgubiti nešto što nikada niste ni imali. :dance:
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3867 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Tkd »

Da, ne možemo, ali bolnije je to kada nešto izgubite što ste imali :wink:
IlijaLadin
Posts: 1218
Joined: 24/10/2004 23:46
Location: Soli

#3868 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by IlijaLadin »

SaPnA wrote:http://fotbal.idnes.cz/videosestrih-duk ... a-videa_vl
emir halilovic, iz zvijezde u cesku, 23 god, mozda bude nesto, zadnje sekunde videa ima njegov prodor
dobar. član olimpijske reprezentacije bih, bio jedan od boljih u onom duelu sa poljskom u turskoj lani. u českoj će svakako napredovati.

u nekom od prošlih komentara rekoh kako nije čudo kada se igrači rođeni vani odlučuju igrati za druge, pa me neko ispravio da je bičakčić rođen u Zv. svakako je dobro imati njega i kolašinca u kombinaciji. dobar dugoročni potencijal.
User avatar
ćiško
Posts: 96
Joined: 06/07/2012 07:54

#3869 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by ćiško »

Tkd wrote:Da, ne možemo, ali bolnije je to kada nešto izgubite što ste imali :wink:
imali smo sejada halilovića, igrao za hrvatsku pa onda ga oteli bosanci, sad hoćete i maloga. pa dokle više jebemu? :D
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#3870 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by cindrlimindrli »

ćiško wrote:imali smo sejada halilovića, igrao za hrvatsku pa onda ga oteli bosanci, sad hoćete i maloga. pa dokle više jebemu?
Bosanci oteli Bosanca da igra za njih? Stvarno nema smisla... :roll:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28537
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3871 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by BHF_Manijak »

ćiško wrote:
Tkd wrote:Da, ne možemo, ali bolnije je to kada nešto izgubite što ste imali :wink:
imali smo sejada halilovića, igrao za hrvatsku pa onda ga oteli bosanci, sad hoćete i maloga. pa dokle više jebemu? :D
Hocemo o "otetim"? Braca Kovac, Simunic, Zivkovic, Stanic, Ladic, Srna, Corluka...Hoces jos? Daj ba nemoj molim te... :roll: :wink:
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#3872 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Tkd »

ćiško wrote:
Tkd wrote:Da, ne možemo, ali bolnije je to kada nešto izgubite što ste imali :wink:
imali smo sejada halilovića, igrao za hrvatsku pa onda ga oteli bosanci, sad hoćete i maloga. pa dokle više jebemu? :D

Jašta, pola Hrvatske repke rođena u BiH, pa koga briga. Pole BiH igra za Sloveniju u košarci, pola igrala u Hrvatskoj repki u košarci itd.

Ne želim uopće raspravljati o tome. Neka igra za koga hoće i trenutno je to više Hrvatska nego BiH. U nas su previše povučeni što se tiče Alena. Jednostavno Hrvatska je to sistematski odradila, u-16 ili koja li je već, kapitenska. Igra u Dinamu, pomalo dobija minute sa 16 godina u prvom timu itd.

Šta fali da se slučaj Ibrahmimović ponovi. Inače smo poznati da nam "naši" igrači igraju za tuđe repke.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3873 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by todd_smith »

Sto se Alena tice, bice kako babo kaze :lol:
User avatar
ODVRATAN_i_GADAN
Posts: 1039
Joined: 27/01/2003 00:00

#3874 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by ODVRATAN_i_GADAN »

Osim po mjestu rodjenja on je cisti BOSANAC! :D
User avatar
ODVRATAN_i_GADAN
Posts: 1039
Joined: 27/01/2003 00:00

#3875 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by ODVRATAN_i_GADAN »

Edin H. wrote:
Eborg wrote:Tolja je tokom prosle sezone bio Celikov trener golmana u Glavasevom strucnom stabu. Sada je mislim bez angazmana.

Dedic je, ako se ne varam, negdje na Bliskom istoku "na posudbi iz Slobode" kao trener golmana.
A sta je sa Hasagicem, niko ne odgovori?
U Sarajevu je uglavnom. Gradu naravno.
Post Reply