BiH proizvodi (domaće je najbolje)

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
kox
Posts: 3244
Joined: 12/09/2008 12:48

#3851 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by kox »

walk_M-A-N wrote:
Bosnjak333 wrote:Vispakove cokolade se strasno popravile sad su bas ukusne.Svaka cast,samo tako nastavite! :bih:
Otkad? Je li drugo ime ili su i dalje one iste čoko krem sa kockicama, koje su bile primjer loše čokolade?
Meni su te čokoladice sasvim ok, kupujem ih redovno preko 10 godina.
User avatar
RT18
Posts: 54
Joined: 18/06/2015 20:04

#3852 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by RT18 »

Yapi Yapo wrote:niko da mi pomogne ccccccc,

jel imaju kakve musli pahuljice od našeg proizvođača?

Ja posto stalno uzimam u bingo mislim da u bingu nema bas sam neki dan to gledao.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3853 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by StupskaBitanga »

Ako ja mogu pomoci
Nema proizvodnje musli i pahuljica ali ima pakovanje u Tuzli i to Njemačkog hanne kojeg radi drammar Tuzla
nikimostar
Posts: 653
Joined: 09/05/2010 15:42

#3854 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by nikimostar »

Ella ledeni caj,odlican,kupovao djeci,0,5 KM,ovdje u lokalnom granapu u centrima nisam vidio, a trazio sam
User avatar
saiks
Posts: 1196
Joined: 12/11/2013 13:06

#3855 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by saiks »

StupskaBitanga wrote:Ako ja mogu pomoci
Nema proizvodnje musli i pahuljica ali ima pakovanje u Tuzli i to Njemačkog hanne kojeg radi drammar Tuzla

ispravka
Hahne,a firma je dramar-ing,nije domace,ali je nasa firma,imaju vise vrsta
Yapi Yapo
Posts: 1074
Joined: 06/11/2013 02:19

#3856 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Yapi Yapo »

saiks wrote:
StupskaBitanga wrote:Ako ja mogu pomoci
Nema proizvodnje musli i pahuljica ali ima pakovanje u Tuzli i to Njemačkog hanne kojeg radi drammar Tuzla

ispravka
Hahne,a firma je dramar-ing,nije domace,ali je nasa firma,imaju vise vrsta
kupim ja te HAHNE često
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#3857 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by strong69 »

nikimostar wrote:Ella ledeni caj,odlican,kupovao djeci,0,5 KM,ovdje u lokalnom granapu u centrima nisam vidio, a trazio sam
Kupio. Prezadovoljan! I kvalitetom i dizajnom.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3858 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by StupskaBitanga »

i njihov Sinalco prije nije bio loš
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#3859 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by karanana »

valjaju li ista ove madi hrenovke?
ne vidim ih nigdje ni za kupiti.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3860 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by channel10 »

Jucer napunio kesu klasovim proizvodima. One nove strudle su im vrh. Pogotove one sa visnjom :thumbup: . Ne znam da li ste probali ove http://www.klas.ba/page.php?id=5&art=30004 vanili kiflice, ali su i one :thumbup: . Kostaju nevjerovatnih 1KM za 300 gr. Volio bih probati i ovo http://www.klas.ba/page.php?id=5&art=30006 ali jos ih nigdje nisam vidio. Uglavnom Klas :thumbup: :bih:
User avatar
Država
Posts: 4968
Joined: 31/10/2010 15:15

#3861 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Država »

Image


Kupio ove keksove. Znači, FANTASTIČNI SU!!!


KLAS :thumbup:
User avatar
JohnnyS
Posts: 17460
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#3862 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by JohnnyS »

Ne samo da su odlični okusom već im je i ambalaža vrhunska tako da vjerujem da će imati dobru prođu.
User avatar
saiks
Posts: 1196
Joined: 12/11/2013 13:06

#3863 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by saiks »

Rijetkost je da imamo lijepu ambalazu,tako da pohvale idu dizajneru,i drugi neka se ugledaju. Kad vidim ruznu ambalazu,ruzan dizajn osip dobijem :D
User avatar
Država
Posts: 4968
Joined: 31/10/2010 15:15

#3864 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Država »

JohnnyS wrote:Ne samo da su odlični okusom već im je i ambalaža vrhunska tako da vjerujem da će imati dobru prođu.
Baš tako. :thumbup:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83401
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3865 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by _BataZiv_0809 »

Domaci pandan Welness keksu :thumbup:

Obavezno cu probati.
User avatar
Država
Posts: 4968
Joined: 31/10/2010 15:15

#3866 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Država »

_BataZiv_0809 wrote:Domaci pandan Welness keksu :thumbup:

Obavezno cu probati.
Nećeš pogriješiti. Ima ga kupiti u KLAS-ovoj maloj prodavnici koja se nalazi uz ulaz u Velepekaru. Čak je bio na sniženju...


:sax:
iz zadnje klupe
Posts: 1132
Joined: 27/07/2012 18:10

#3867 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by iz zadnje klupe »

Kazu da je ljepota u oku posmatrača, ja želim biti patriota, ali onaj dizajn :roll:

Inače što se tiče Klasa, možda što nisam Sarajlija pa me ne fura lokal patriotizam, ali gorih prozvoda nema na tržištu, a stvarno sam svakom pružio šansu, brašno loše ( treba Klasovi "stručnjaci da odu do braće Majić iz Odžaka, inače bivših šargijaša, da ih poduče kako se pravi dobro brašno), klas tortice, onu katastrofu izbacit' na tržište pa se još hvalit da je mukotrpno djelo njihovih "stručnjaka, još nisam prežalio 2,70 KM koje dadoh za to smeće, ko se sjeća onog antologijskog promašaja od prije 5-6 godina nekih štrudlica kombinacija tipa vanilija-višnja, em potpuno nejestivo em preskupo, nije se održalo ni pola godine na tržištu, zato mi ne zamjerite što nisam veliki entuzista glede novog proizvoda "stručnjaka" iz Klasa (ono sami sebe stalno tako tituliraju, zato "stručnjaci" četiri puta u tekstu)
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3868 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by channel10 »

iz zadnje klupe wrote:Kazu da je ljepota u oku posmatrača, ja želim biti patriota, ali onaj dizajn :roll:

Inače što se tiče Klasa, možda što nisam Sarajlija pa me ne fura lokal patriotizam, ali gorih prozvoda nema na tržištu, a stvarno sam svakom pružio šansu, brašno loše ( treba Klasovi "stručnjaci da odu do braće Majić iz Odžaka, inače bivših šargijaša, da ih poduče kako se pravi dobro brašno), klas tortice, onu katastrofu izbacit' na tržište pa se još hvalit da je mukotrpno djelo njihovih "stručnjaka, još nisam prežalio 2,70 KM koje dadoh za to smeće, ko se sjeća onog antologijskog promašaja od prije 5-6 godina nekih štrudlica kombinacija tipa vanilija-višnja, em potpuno nejestivo em preskupo, nije se održalo ni pola godine na tržištu, zato mi ne zamjerite što nisam veliki entuzista glede novog proizvoda "stručnjaka" iz Klasa (ono sami sebe stalno tako tituliraju, zato "stručnjaci" četiri puta u tekstu)
Samo probaj navedeno i neces se pokajati :)
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3869 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by StupskaBitanga »

iz zadnje klupe wrote:Kazu da je ljepota u oku posmatrača, ja želim biti patriota, ali onaj dizajn :roll:

Inače što se tiče Klasa, možda što nisam Sarajlija pa me ne fura lokal patriotizam, ali gorih prozvoda nema na tržištu, a stvarno sam svakom pružio šansu, brašno loše ( treba Klasovi "stručnjaci da odu do braće Majić iz Odžaka, inače bivših šargijaša, da ih poduče kako se pravi dobro brašno), klas tortice, onu katastrofu izbacit' na tržište pa se još hvalit da je mukotrpno djelo njihovih "stručnjaka, još nisam prežalio 2,70 KM koje dadoh za to smeće, ko se sjeća onog antologijskog promašaja od prije 5-6 godina nekih štrudlica kombinacija tipa vanilija-višnja, em potpuno nejestivo em preskupo, nije se održalo ni pola godine na tržištu, zato mi ne zamjerite što nisam veliki entuzista glede novog proizvoda "stručnjaka" iz Klasa (ono sami sebe stalno tako tituliraju, zato "stručnjaci" četiri puta u tekstu)
odavno ja govorim za brašno da je Majić klasa iznad
Nevjerovatno koliko je klasovo loše
nellismo
Posts: 214
Joined: 08/10/2014 18:17

#3870 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by nellismo »

Država wrote:Image


Kupio ove keksove. Znači, FANTASTIČNI SU!!!


KLAS :thumbup:
Još nisam naletio a kanim se da ih probam. Da li ima u amku?
artime
Posts: 1331
Joined: 08/01/2013 19:36

#3871 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by artime »

E too, moram probati :thumbup: trazila sam domace integralne, pa sam ovdje savjet dobila za te :-D
KOja je cijena?
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#3872 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by DaffyDuck »

_BataZiv_0809 wrote:Domaci pandan Welness keksu :thumbup:

Obavezno cu probati.
Cuj pandan wellness keksu... probala prije mjesec ako ne i vise. Ambalaza odlicna, okus... original Sarko cajni kolutici sa dodatkom komadica ljesnjaka :roll:
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#3873 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Entropio »

Ambalaza je stvarno odlicna (sto je iznenadjujuce za domaci proizvod), ali okus meni nije nesto... Bambijev Wellness mi je ukusniji.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83401
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3874 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by _BataZiv_0809 »

DaffyDuck wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Domaci pandan Welness keksu :thumbup:

Obavezno cu probati.
Cuj pandan wellness keksu... probala prije mjesec ako ne i vise. Ambalaza odlicna, okus... original Sarko cajni kolutici sa dodatkom komadica ljesnjaka :roll:
Dobro i sta je problem :)
User avatar
Država
Posts: 4968
Joined: 31/10/2010 15:15

#3875 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Država »

artime wrote:E too, moram probati :thumbup: trazila sam domace integralne, pa sam ovdje savjet dobila za te :-D
KOja je cijena?
Imaju tri vrste.

Cijena:

1.) 1,35 KM,
2.) 1,45 KM,
3.) 2,35 KM.


Odlični su...



:thumbup:
Post Reply