FK Željezničar
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Point.
- Posts: 33479
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#3851 Re: FK Zeljeznicar
Sta bolan nece biti prenosa? E jebemu pa vazda neko sranje.....Neznam sto je Borac zasro, kada su dozvoljavali do sad. JAo krkanluka, dozvoljavati po utamikici. To samo kod nas moze...
- Edin H.
- Posts: 53589
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#3852 Re: FK Zeljeznicar
Pa stvarno utakmice se valjda kupuju u paketu na pocetku sezone....
- Šibicar
- Posts: 7117
- Joined: 15/10/2007 22:57
- Location: Motel Černobil
#3853 Re: FK Zeljeznicar
A evo ovaj Kristić kloc,sad reče da su pokušali,ali da im Borac nije izašao u susret i dozvolio da prenose,time su dokazali da su krkansko provincijski klubPoint. wrote:Sta bolan nece biti prenosa? E jebemu pa vazda neko sranje.....Neznam sto je Borac zasro, kada su dozvoljavali do sad. JAo krkanluka, dozvoljavati po utamikici. To samo kod nas moze...
- Point.
- Posts: 33479
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#3854 Re: FK Zeljeznicar
Stvarno ne kontam ove nashe klubove, pa stvarno izgleda smo krkani sjede u rukovodstvu. Kako mogu doci na ideju da im TV prenos moze skoditi? Kad se toliko vade na sudije da zajebavaju, zasto e puste prenos pa da svako vidi ako je sudija zasro. Usput jedino mogu dobiti na popularnosti. I onaj iz Sarajeva kaze struka zabranila kamere veceras na Kosevu. Jake struke u pm.
- Zlocin&Kazna
- Posts: 789
- Joined: 10/02/2009 15:44
#3857 Re: FK Zeljeznicar
Kod nas fakat sve sto se radi mora biti amaterski. Prosto nevjerovatno da se "potpise" ugovor za prenose utakmica i onda posle toga postoji "neizvjesnost" hoce li ili nece biti prenosa. A tuzbe i slicne stvari??? Toga izgleda kod nas nema, pa nije ni cudno sve ovo..
A evo, na derbikola.ba sam nasao najavu, pa se obradovao, a onda odem na stranicu BHT1 i vidim nema prenosa u rasporedu programa...
Gdje logika prestaje, pocinje Bosna....
Predlazem da se ubuduce rade prenosi samo sa Grbavice, jer izgleda da jedino Zeljo ima koliko toliko normalan menadžment..
Jbga, a dvije sedmice vec ocekujem ovu tekmu da pogledam na TV-u
A evo, na derbikola.ba sam nasao najavu, pa se obradovao, a onda odem na stranicu BHT1 i vidim nema prenosa u rasporedu programa...
Gdje logika prestaje, pocinje Bosna....
Predlazem da se ubuduce rade prenosi samo sa Grbavice, jer izgleda da jedino Zeljo ima koliko toliko normalan menadžment..
Jbga, a dvije sedmice vec ocekujem ovu tekmu da pogledam na TV-u
-
emigracija
- Posts: 152
- Joined: 13/03/2008 23:38
- Location: sarajevo
#3859 Re: FK Zeljeznicar
Brate normalno je da je fuj na kvadrat to sto se ne prenosi bar jedna tekma od ove dvije veceras, ali realno kad nisu prenosili sarajevo u evropi ove godine( zbog toga sad placam telefon preko uplatnice jer nedam ni feninga za pretplatu vise), nisu zasluzili da im se kapije koseva vise ikad otvore. Za ovo sa borcem mi nije jasno, kad su dali do sad ne znam sta je sad problem
-
Elvo
- Posts: 163
- Joined: 15/05/2007 21:25
#3860 Re: FK Zeljeznicar
nisu stigli prebaciti svu silnu opremu sa koseva u BL,jednostavno previse stvari je to ( jedna kola i 3 kamere...) 
- perke
- Posts: 2316
- Joined: 31/12/2003 00:00
- Location: Rade Paprica - pitarima cuclica
#3861 Re: FK Zeljeznicar
nije do BHT-a nego do uprave Borca koja je otkazala prenos.. i to jutros ?!Elvo wrote:nisu stigli prebaciti svu silnu opremu sa koseva u BL,jednostavno previse stvari je to ( jedna kola i 3 kamere...)
zna li iko rezultat?
- Truba
- Posts: 93806
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
- perke
- Posts: 2316
- Joined: 31/12/2003 00:00
- Location: Rade Paprica - pitarima cuclica
#3863 Re: FK Zeljeznicar
hvala, bolje da mi nisi ni rekao... cim sam otisao, 2:0
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3864 Re: FK Zeljeznicar
Zar je neko ocekivao nesto vise iz BL? Bod je bio ko avazov neboder ali sanse za bod su bile nekih 2% sve do jutrosnjeg otkazivanja prijenosa a onda su spale na 0% .. 
-
elSaik
- Posts: 11916
- Joined: 27/03/2007 16:49
- Location: 8. krug pakla
#3865 Re: FK Zeljeznicar
Tako je bilo u Banja Luci.Naslov posta: Zasluzena sudijska pobjeda, uz bezopasnog Zelju...
Mislim da je Radovanovic centriro, golman izbio preko precke. Sudija svira peterac za Borac, ali golman priznaje da je diro, te pokazuje na korner. Mi taman da izvedemo korner, ali linijski mjenja odluku glavnog, te opet na peterac. Sudjenje je bilo takvo cijelu utakmicu.
Naredni protivnik: Sloboda.
- veljaca
- Posts: 7753
- Joined: 11/03/2008 14:25
- Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....
#3866 Re: FK Zeljeznicar
Prvo kup u Vrapcicima, pa onda Sloboda i ponovo sa Velezom na Grbavici ...
IDEMO DALJE ....
IDEMO DALJE ....
-
elSaik
- Posts: 11916
- Joined: 27/03/2007 16:49
- Location: 8. krug pakla
#3867 Re: FK Zeljeznicar
Ostatak polusezone:
9. Sloboda +3 (vrijeme je, ocam')
10. Modriča +1 (mislim da se možemo gore odbraniti, kiksali su oni već nekoliko puta kući tako da nisu nepobjedivi)
11. Velež +1 (s obzirom da ćemo ih u Kupu izbaciti, mogu prežaliti ova dva boda)
12. Olimpik +3 (Olimpik, Gracić, ovo, ono)
13. Sarajevo +3 (Batistuta Gabriele, za tebe je Škoro Pele, ahaaa...)
14. Laktaši 0 (mislim da gore nećemo moći osvojiti ni bod. Oni igraju vrlo toplo-hladno, ali sumnjam da će dozvoliti da se novi domaći kiks ponovi)
15. Leotar +3
Kraj polusezone:
FK Željezničar 15 6-6-3 24
domaćin: 7 4-3-0 15
gost: 8 2-3-3 9
9. Sloboda +3 (vrijeme je, ocam')
10. Modriča +1 (mislim da se možemo gore odbraniti, kiksali su oni već nekoliko puta kući tako da nisu nepobjedivi)
11. Velež +1 (s obzirom da ćemo ih u Kupu izbaciti, mogu prežaliti ova dva boda)
12. Olimpik +3 (Olimpik, Gracić, ovo, ono)
13. Sarajevo +3 (Batistuta Gabriele, za tebe je Škoro Pele, ahaaa...)
14. Laktaši 0 (mislim da gore nećemo moći osvojiti ni bod. Oni igraju vrlo toplo-hladno, ali sumnjam da će dozvoliti da se novi domaći kiks ponovi)
15. Leotar +3
Kraj polusezone:
FK Željezničar 15 6-6-3 24
domaćin: 7 4-3-0 15
gost: 8 2-3-3 9
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3868 Re: FK Zeljeznicar
9. Slazem seelSaik wrote:Ostatak polusezone:
9. Sloboda +3 (vrijeme je, ocam')
10. Modriča +1 (mislim da se možemo gore odbraniti, kiksali su oni već nekoliko puta kući tako da nisu nepobjedivi)
11. Velež +1 (s obzirom da ćemo ih u Kupu izbaciti, mogu prežaliti ova dva boda)
12. Olimpik +3
13. Sarajevo +3
14. Laktaši 0 (mislim da gore nećemo moći pobijediti. Oni imaju već par kikseva i sumnjam da će dozvoliti da se tako nešto ponovi)
15. Leotar +3
Kraj polusezone:
FK Željezničar 15 6-6-3 24
10. Tesko ce biti. Moze se osvojiti bod ali me strah sudjenja. Previse su bodova kuci izgubili da bi sebi dozvolili novi kiks.
11. Kakvi +1. Nista osim 3 bobe i pobjede ne dolazi u obzir.
12. Bice tesko sa Olimpikom. Prednost na ovom "gostovanju" je sto igramo kuci ..
13. ....
14. Laktasima se moze otkinuti bod.
15. Slazem se.
- ecstase
- Posts: 422
- Joined: 17/05/2009 20:27
- Location: Na tribini
#3869 Re: FK Zeljeznicar
elSaik wrote:Ostatak polusezone:
9. Sloboda +3 (vrijeme je, ocam')
10. Modriča +1 (mislim da se možemo gore odbraniti, kiksali su oni već nekoliko puta kući tako da nisu nepobjedivi)
11. Velež +1 (s obzirom da ćemo ih u Kupu izbaciti, mogu prežaliti ova dva boda)
12. Olimpik +3 (Olimpik, Gracić, ovo, ono)
13. Sarajevo +3 (Batistuta Gabriele, za tebe je Škoro Pele, ahaaa...)
14. Laktaši 0 (mislim da gore nećemo moći osvojiti ni bod. Oni igraju vrlo toplo-hladno, ali sumnjam da će dozvoliti da se novi domaći kiks ponovi)
15. Leotar +3
Kraj polusezone:
FK Željezničar 15 6-6-3 24
domaćin: 7 4-3-0 15
gost: 8 2-3-3 9
Ahedeeeee oj Ahmedeeeeeeeeeeee probudi se kasnis na posao
- veljaca
- Posts: 7753
- Joined: 11/03/2008 14:25
- Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....
#3870 Re: FK Zeljeznicar
Nikad, ali stvarno NIKAD mi nece biti jasni ovi navijaci malenih - zasto ce na ovoj stranici ?????
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#3872 Re: FK Zeljeznicar
pa vasha je, sto da ne dolaziteveljaca wrote:Nikad, ali stvarno NIKAD mi nece biti jasni ovi navijaci malenih - zasto ce na ovoj stranici ?????
- veljaca
- Posts: 7753
- Joined: 11/03/2008 14:25
- Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....
#3873 Re: FK Zeljeznicar
Neelix wrote:pa vasha je, sto da ne dolaziteveljaca wrote:Nikad, ali stvarno NIKAD mi nece biti jasni ovi navijaci malenih - zasto ce na ovoj stranici ?????
Ti k'o duhovit
Mislim da si pobrkao malo loncice .... Maleni su navijaci FK Sarajeva ( tako ih u zargonu zovu navijaci FK Zeljeznicar ) ....
Btw - sta ces ti ovdje ?????? Jedino ako ti se ne svidja plava boja .
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3874 Re: FK Zeljeznicar
Zna li se kad je tekma sa Slobodom, subota ili nedjelja?
- ARmAn1i
- Posts: 243
- Joined: 20/04/2008 19:03
#3875 Re: FK Zeljeznicar
danas jbg nisam mogao da idem u mostar zbog hebenog posla..ali evo cuo sam se sa ekipom..
zavrseno je 0-0, uz to smo imali precku i stativu, a neko od nasih je dobio i crveni, ne znaju ko izasli 10-tak minm ranije.. to je ukratko.
zavrseno je 0-0, uz to smo imali precku i stativu, a neko od nasih je dobio i crveni, ne znaju ko izasli 10-tak minm ranije.. to je ukratko.

